שרשור עדכונים, קישורים ושאר קשקושים

סרטון מה קרה בעולם בזמן שהדיירים היו בבית

זוכרים את הסרטון בגמר האח הגדול שבו הראו לדיירים את מה שקרה בעולם בזמן שהם היו בבית האח?
זה היה סרטון סיכום מעולה וממש בא לי לראות אותו שוב אבל מסתבר שהסירו אותו.

במאקו הוא לא נמצא בקטעים וגם בפרק המלא הוא לא מופיע (ממש רואים שחתכו את זה מתוך הפרק). גם באתרי סדרות פיראטיים למיניהם מופיעה גירסת הפרק הערוכה.

מישהו יודע למה? מישהו יודע איפה אפשר למצוא את הסרטון? או את הפרק המלא הלא ערוך?

nicknick28

New member
מקסים, עזרה מבורכת

בכלל, יש משהו מרגש בלראות את יוצאי האח בימים אלה.
אם אחרי כל עונה היינו רואים את הדיירים בעיקר בהשקות ולרוב בלי תוכן מעבר,
בשבועות האחרונים לא מעט מיוצאי התכנית מנצלים את הפרסום שלהם למטרות חשובות-
לתרומות, התנדבות, העברת מסרים נגד שנאה והעלאת המודעות בנושאים חברתיים .
&nbsp
אני חושבת גם על בני הנוער, שבדרך כלל מאוד מסתכלים ומושפעים מאותם הסלבס וכוכבי הריאליטי,
והנה השנה, הם רואים קצת משהו אחר, רואים שימוש אחר לפרסום ול15 דקות התהילה.
משהו עם ערך מוסף .
&nbsp
&nbsp
&nbsp

willing

Well-known member
מה שלום כולם?מה שלום הדיירים וסכסך הבואו נשאר רלוונטיים?

לא נראה לי שהולך לאף ריב מתוקשר או חזרה רומנטית של זוגות שלא נפרדו מעולם ומחכים לתוכניות ריאליטי הבאות (זוג מנצח,המירוץ למליון, הישרדות זוגות, בייבי בום, האח vip)

הכל שם בהקפאה

לא מצאתי תחליף ראוי להפסקה מלחשוב(המנוחה המוחית שהאח סיפק לי). בעצם חתונה ממבט ראשון והבוזגלוס :)

הראש שלי חושב לא מעט בחודשיים האחרונים, הרבה על מערכת החינוך, המורות ההורים והילדים. יולי תמיר ככ צודקת, כולם חייבים לחשוב אחרת ולשנות גישה חינוכית. להפוך את החויה למעצימה עבור ילדים, לשנות תכני לימוד ולפעילויות שמצמצמות את הפערים בין הצורך של העולם הנוכחי לבין עולם הלא מעודכן של משרד החינוך(הקודקודים, לא המורות).

אחד היתרונות של התקופה הזו הם הפריחה שמופעי סלון ומרפסת שזמרות וזמרים מציעים ביוטיוב. מצאתי ביצוע ממש מרגש(עבורי) של אני לנוקס והבת שלה לולה ל there must be an angel
הביצוע שימח אותי במיוחד, כי הוא הזכיר לי את השבת האחרונה שעשינו יחד עם ההורים שלי. זה היה מפגש משמח כי עד אליו ההורים הכמעט חרדים שלי לא הסכימו לעשות איתנו שבת, מטעמי הומופוביה. מזל שהספקנו לעשות אחת כזאת. היה כיף, ובצאת שבת שמתי את השיר הזה ואמא שלי חזרה מהעבר הלא חרדי שלה רקדה ושרה אותו בקולי קולות יחד איתי:)

יש הרבה למה לצפות אחרי שתסתיים הסכנה. להעריך יותר, להנות יותר מדברים, להנות עכשיו מכל דבר שלא ברור מאליו. וכמובן מתי שצריך גם להתמרמר ובסטייל

שמרו על עצמכן ועצמכם

הודעות אישיות לדיירים

חגית, אם את קוראת פה, תדעי שאהבתי אותך בתוכנית. מזל טוב על הזוגיות, סגרו תאריך(;

יוסי, אם אתה קורא פה, אל תקרא פה. זה לא יעשה טוב למצב רוח.

אסיף, אתה בטוח קורא פה. תעשה צילומי מסך בפורום, הכל מכור. זה פורום ניר ותקוה. אם תצטרך עדת אופי בתביעה היצוגית, אני מסכימה להעיד בעניין האדיוט. זה נשמע ששכרו חברת סייבר להפיץ מסרים שלא יצביעו לך, דרך חזרה על השם שלך לצד ביטוי. אם לא זה והצבעות של אתיופים(כמוני למשל
) אתה או ירדן הייתם אמורים לנצח

תקוה, לא יודעת אם יהיה לך זמן לקרוא פה. אבל מצחיק יהיה לגלות שהיית כותבת חריפה פה בעונות קודמות. תכלס זה לא כזה מופרך. תגלי לנו מה השם משתמש?

היית בעד אביחי או שני?

ליאור לדעתי אתה כן קורא פה. כתבו פה בעיקר על המראה החיצוני שלך כי מה לעשות, הפנים היפות שלך. פספסו אותך פה, כל העיסוק הזה ביופי שלך העיב על לדבר על המסר שאתה מעביר.(עריכה:יא חמד של שליח פלאפל, ריגשת
)
רק הערה קטנה? תעביר גילוח בצואר ואז הלוק מוש

ולסיום, ניר. בארור שאתה קורא פה. בטוחה ששמת לב שמצפים ממך לקיים את הבטחותיך הפוליטיות, אז כדאי שתפעל באופן מיידי בסדר הזה:
1. תמזוג סודה עם לימון
2. תרוץ איתה מעגל קוטר 10 מ' כמו בבית האח
3. תקפוץ לגיגית בחצר ותמסור דש לכותבות פורום האח (שמסתבר שמכונה בטוקבקים פורום אוהבות ניר או משהו בסגנון חח) ותגיד שאני שלחתי אותך

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ערב יום השואה -פורום האח הגדול מרכין ראש לזכר הנספים

נזכור ולא נשכח !

אזרחית שקופה

Well-known member
פוסט מרגש שכתב ניר לסבתו שהיתה ניצולת שואה. זה מופיע

באינסטגרם שלו. לא יודעת איך להעביר את זה לכאן. מישהו?

אזרחית שקופה

Well-known member
נכון. תמיד הוא מצליח לרגש. מוצא תמיד את המילים הנכונות לומר

בכל מעמד. ולהעביר את המסר שמנחה אותו לאורך כל חייו: את קדושת
החיים ואהבת האדם באשר הוא אדם.

למעלה