פוסט סיכום עונה - עונה 10

מורבידי

New member
מה אפשר כבר לאחל לעונה שהיה בה הכל ?

אז סגרנו עונה ,
עונה שנסכים שלא הייתה הטובה שבעונות , בלשון ההמעטה ,

אבל עונה , שגם אם לא הייתה אחידה ברמתה , סיפקה לנו כמה ימים ולילות מסעירים
,
וגם שבועות שהעברנו אותם מצויידי טייק אווי ופיצוחאז' (עוד לפני שזה היה פופולארי לאגור מזון ) מול המרקע , בויכוחים, אהבות , התעצבנויות , ודסקסוסים .

מי שעושה את הפורום ועונה - זה אתם.

הפורום הזה, ורק בזכותם , החברים, בזכות מרי , הפך להיות מקום כל כך איכותי, לשיחות שונות לגמרי מהשיח הלא מכבד שאנחנו רואים בפלטפורמות אחרות.
זה מה שנתן לי להיות כאן כל יום איתכם ולהרגיש פשוט ב
.

רוצה להגיד
ענקית לכל החברים בפורום.

אתם אנשים מדהימים ,
נהניתי לגלות ולהתחבר לאנשים המיטיבים לכתוב , לקלוע, לצלוף, לנתח בצורה כל כך מדויקת כל סיטואציה . נהניתי מהחברים שפה ברגעים שנהנינו להסכים , וברגעים שנהנינו לפעמים אפילו יותר להתווכח,
נפעמתי מההומור, השנינות של ,מהעושר הלשוני וחדות האבחנה , טוב הלב , ומהעושר והרבגוניות של כולכם.

יש כאן כמה כותבים פ נ ו מ נ ל י ם (שמישהו ידאג להסביר לגדי)

תודה לבויה האחד והיחיד שלמרות שהוא "צבע אדום" היה דווקא המרגיע הלאומי שלי כשראיתי אותו בראש כל שרשור.
נהניתי מאוד להתכפכף , בויה,
וחבל שהפסדת. לא נורא, יש גם עונה הבאה.

לניק ועל העונג בקריאה אותך, על זה שדנת לכף חובה את כל המתמודדים , ואף ידעת להסביר בבהירות מדוע
(למרות שיצא לנו לתפוס גם את ה
שבך, פעם או פעמיים

המון תודה
ל מרי שנתנה בי את האמון עם הבייבי שלה , אותו בנתה להיות מה שהוא במשך 8 שנים -

תודה ל טיפונת המנהלת הנהדרת והאדם הנפלא שגיליתי

(ואני מתאפק לא לעבור שם שם של החברים ולהגיד תודה, למרות שאחד אחד אני פשוט
בכם)

ואחרונה -
תודה , תודה
ל
קרקעית הבריכה - שתמיד הייתה שם בדיוק ברגע שהיינו צריכים אותה
(אוקי. פחות)

נקוה להתראות בעונה הבאה

sashalola

Well-known member
הפורום הזה מציין בעיני את המעוז האחרון המאפשר שיחה טובה

ולסיכום,
צוות הניהול המעולה, הקשוב, המשגיח, המשתף ומשתתף
כותבים נפלאים, רהוטים מקוריים מאירים,
עונה חלשה,
דיירים עם פוטנציאל שהתפוגג כבר בשבועיים הראשונים,
עריכה חובבנית עד רשלנית.
לא היה לי הרבה מה לכתוב העונה, (קצת ניר, אבל כתבתם כבר הכל, ולרוחי)
בשורה התחתונה,
אסיף אידיוט (אבל שיהיה לו רק בריאות שמחה אהבה וילד עם מעיין)
תודה שהייתם

רומי 2018

New member
מרי היקרה

תודה רבה לך שהיית איתנו והענקת לנו מזמנך.גם בימים קשים אלו.הרגשתי שהפורום ממלא אותי באהבה.וכולם מקבלים אחד את השני למרות דעות שונות.וזאת בזכותך.!
מאחלת לך בריאות ואושר.וכל שתבקשי לו יהי.ומאחלת לכלום חג שמח ושנעבור בשלום ובבריאות איתנה את הקורנה.אוהבת מאוד....

willing

Well-known member
אופס, לא ידעתי, כבר כתבתי תסיכום עונה שלי

לפני:)
&nbsp
&nbsp

תודה רבה למנהלת הכי אהובה עליי שבאמת נתנה לי תחושה של בית..

חם בפורום וכר נהדר לדו שיח מהנה ומכבד.
&nbsp
תודה רינתי777.

יונתנסקי

Well-known member
רוב הזמן ישבתי מעורסלת בנסט (קֵן ?) בנוחיות מעצלת

כי זאת עונה ראשונה מזה הרבה עונות, שאני עם הרוב להטות.
"פורום ניר" ?
וואלה "פורום ניר".
ושום הכחשות לא יועילו,
והיה לי טוב כך....
לא התאמצתי, הפורום עשה לי ת'עבודה.
לו הייתי מתומכי אסיף או יוסי - YYY איזה גידופים היה הפורום חוטף....

מקווה בעונה הבאה להיות במיעוטים - זה מעלה יותר את האדרנלין....
אז תודה לכולם, ואם נשרוד את הקורונה -
ניפגש בעונה הבאה.

הֲ תִ ה יֵ ה ?

עונת עוכרי ישראל, מבעירי הצמיגים, ותוקעי הסמרטוטים השחורים

על מקל מטאטא שאיבד את יעודו.

בתחילה נקלעתי לסיטואציה, כך לפחות הסברתי לעצמי ממניעי העברת זמן בין טיימר תנור אחד למשנהו. מהר מאוד השד הפוליטי שבי התייצב להגן על אחרון
העוכרים שמצאו חן בעיניי באי אילו רבדים והטרול שבי יצא לרקד עם כל מען דבעי.
סיירת הלילות מרבית העונה היתה מהמשובחות בעונות. כותבים משעשעים, מגוונים, עמוקים ושופעי חדוות סלידה מאי אילו דמויות. וסייבר אחד שתמיד
הגיח כשעון שווצרי והעניק לנו אתנחתא מוסיקלית משובבת נפש. וכיסי שיח לילי, אנטימי, ואישי במידה רבה.
את עיקר שהותי העברתי בהומור וסרקזם ובלשון שלא אחת העלתה קורבן רגעי על בריקדה, אבל זו אני ומעולם לא הבטחתי להיות אחרת.

אז במסגרת התודות, תודה למנהלים כולם, מרינתי שרק מלראות את שמה כתוב על המסך חייכתי ושמחתי ועד לטיפ שהפליגה בתיאורים
למחוזות אחרים וגרמה לי לראות דברים לא פעם מזוויות מעניינות, ומורבי עם ההומור המשובח וזוגיותו המקסימה עם בבת עיניי איסוש,
ותרומתו הענפה בסרטונים ומידעים שונים מהמרשתת והמחראה. וכמובן מרוש, שנוכחותה תמיד עשתה לי טוב עמוק בחדרי הלב,
בין אם בקריאת הודעותיה הרציניות, ההומוריסטיות, החרדתיות לעוכר מאלמגור, או אלו הנוזפות והחינניות, שהות שכולה טוב.
תודה לכולכם על הזמן שהשקעתם, על המסירות, ועל יכולת ההכלה של גחמותינו הרבות.

ולכותבים הרבים שעשו את השהיה להרבה יותר מצחיקה, מעניינת, מחכימה, ומעל הכל מנחמת בתקופה מחורבנת.
ובראשם אציין את גדודי המוהג׳הדין של ניר, ליאור ותקווש. לעיניים האדומה המרתקת באבחנותיה, בכעסה, וביצרתיות הרבה.
לניקניק החומלת וטובת הלכת, לבויה שטרח לאורך כל העונה בסיכומיו לטובת כולנו, והטיב להתכפכף עם מרבתינו ללא פשרות,
פעמים בהומור, ופעמים בהרצנה. לכוכבית האדומה החדשה, שתמיד הוסיפה לי פרטי מידע ונהנתי לקרוא ולהנהן בהסכמה.

ועתה לאבירי החרב שבלעדיהם העונה היתה כפי שהיא רקובה, ונטולת חדווה. אלזה, מפקדת בסיס אלמגור, מויה המההמת והמצחיקה,
אריאל הנפלאה, יונתי היקרה שכה התענגתי על כתביה וצילומיה, לוטריה הדעתנית, ברליינט סיסטר, דינדן,סשה, חתול שחור, גונריל האהובה
והחמימה, פורינר האמיצה והנועזת שעודה חסרה, הצודקת, שכמעט 99 אחוז מהפעמים קלעה לדעתי בדרכה המאופיינת והנחוצה.
ולבסוף למעגל של פושטקי הפורום החביבים עלי מאוד, מקרב גדודי המוג׳הדין של תקווש, לנטה וטוויגוש החדות והקורעות שעשו
לי את הימים והלילות, ליאלוש כמוסת הפלא מלאת החדווה והעליצות, עם ההומור החכם. ל כריסטינה החכמה, לווילי היחודית, העמוקה, המקורית,
ומקדמת העממיות נטולת הגאוותנות. והאחרון חביב, סוכרית הפלא שלי, איסוש המתוק שקרע אותי בכל פעם והצליח ללא מאמץ
לבקוע את חומת האנטגוניזם שלי לתקווש ולכבוש את ליבי, ולהחכים. סליחה מעומק הלב אם שכחתי להזכיר נוספים, ואם לשוני
המשוקצת הותירה במי מכם צריבה. ותודה נוספת לכותבים הנוספים מהגדודים האחרים שלא הסכמתי עם דבר מדברהם.

חנקת!

כהרגלך בקודש, בלשון משוננת הרגת אותי מצחוק וגם ריגשת בין המילים.
את יודעת מה את עבורי בפורום הזה? את מכונת הנשמה בימי קורונה, את ביצים בתקופת הסגר הנוכחי. יש לך אישור ממני לצאת לרחובות!
אם עוצר אותך שוטר? תגידי לו שעיניים אמרה שאת חיונית. אחושילינג חיונית.

moiya1

New member
דאג דאג, את דמות מופת של טרפת אמיתית, משוגעת על כל הראש,

חולה על סגנון כתיבתך, ההומור שלך צוף חרציות, החדות מעוררת השראה של אישה סופר חכמה ומיוחדת נורא (דגש על הנורא
)
צ'או קרידה : )

מה צ׳או? לאן תלכי, מאמי מחורמנה? השארי כאן לפני שאפליק לך!

נישוקיים בבלוטת החירמון, מויה.

moiya1

New member
לכו תזבירו (במכוון עם האות השביעית)לה שבימי קורונה חל איסור

חמור בנישוקי עכוזין ובלוטות חישקוקים שהרי מדובר בנישוק קטלני

בימים אלו הפכתי ל א- מינית בעיקר מאז שנירי הודח, זלגו ממני דמעות זעם ודמעות חרמניה.
בליל הסדר אצאה למרפסת ואזמר לכל שכניי בצעקות רמות כדוגמאת אודליה :
"אאאא לחררר מאאאניה דיייי אכלוווו".........

כולה דילגתי לשרשור בוקר, 4 פסיעות מכאן

מורבידי

New member
תודה על הסיכום הזה . היטבת לסכם,

והכל במשפט אחד מתומצת , כהרגלך

תודה לך על הדיוק, חדות האבחנה, השנינות , היכולת לתמצת ולמרכז לי את הראייה לגבי דברים, ההפרזה לפעמים (שקצת גרמה לי לצרות) ויכולת הפישור , הגישור והאיזון מאידך .

אם גם מה שנצטרך כדי שתהיי בעונה הבאה פה בפורום תהיה להביא שוב "עוכר ישראל", נצטרך לחשוב איך מארגנים את זה .

בשמחה, מורבי. וצרות, זו אני מאז ומתמיד. סליחה וזה, אבל תדע

שבעונה הנוכחית למשל ההפרזה היא מהמתונות שקיימות, זה עלה לי בדם,
וכל זה למען מרוש, אם להיות כנה.

למעלה