פוסט סיכום עונה - עונה 10

בחזרה יאלי אהובה יא מהממת!

כמו אחות את בשבילי
הצחקת אותי בלי סוף...
נתראה בשרשורים הבאים...

שיבא 78

Well-known member
היתה עונה מעניינת מאוד בזכות ניר
והיא הסתיימה עם צאתו

הרמה של הדיירים שנשארו - לא שווה צפייה.
אין שם אותנטיות - הכל משחק.
&nbsp
תודה למרי, טיפונת ומורבידי שהשגיחו עלינו יום ולילה
באמת עבדו קשה
&nbsp
תודה מיוחדת לבוייאקה
שמהעדכונים שלו ידעתי כל מה שקורה בבית - ובמיוחד לאיזו שעה להזיז את מחוון הזמן לצפיה.
&nbsp
תודה לכל חברי הפורום שבזכותם מעניין כאן - ובמיוחד לאלה שמלוות/ים אותנו כבר שנים (!) ביניהם - יחפה, ניקניק, אלזה, הצודקת, אילנה בת רבקה, יונתנסקי, מסקרפונה ו... וואו הרשימה מתארכת כל שנה

&nbsp
תודה לכולם - למנהלים ולכותבים - שהשיח כאן מכובד. זה ממש לא ככה בשאר באתרים
ולכן הפורום הזה הוא ה-
שלי.
&nbsp
העונה אבודה - מאחלת לכולנו שניפגש בריאים בעונה הבאה אמן

&nbsp

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
יא מדהימים! התודה היא לכם ורק לכם..אתם זה הפורום!

ariel1612

New member
סיכום עונה
אני עוד מחכה להדחה של יוסי כדי שהעונה תתחיל

לזרום
בכל אופן אני רוצה להודות למנהלים האלופים כאן
תודה שאתם תמיד דואגים שרמת השיח כאן תישמר. תודה שאתה עושים ימים כלילות כדי שאנחנו נוכל לברבר את עצמנו לדעת. תודה שאתם כאן

תודה לכל אחד ואחת מהכותבים פה שעשיתם לי את העונה הרבה הרבה יותר נעימה ממה שהיא הייתה באמת.
תודה לדייר הכי מופלא באח הגדול מהרגע שהוא הוקם ניר
חבל שרועי עוז (תתפטר) לא השכיל לראות את היהלום שאתה, התחברתי לניר, מעבר לעובדה שהוא פשוט בנאדם טוב, אלא מכיוון שהוא דמות ריאליטי שהרבה זמן לא נראתה על המסך, מישהו שהוא לא שחקן מצלמות, נכבה אל הכלים וכל כך שלו (שמישהו ירים את הכפפה, נראה לי ניתן לייצר ממנו קפסולות קטנות של רוגע)
אני כבר לא ממש רואה את הלייב מאז שניר עזב, גם לא 100% מתחברת לתקוה, האמת שאותי גדי יותר מרגש.(זוכרים מי הראשונה שאמרה לכם שגדי אוהב את ניר עוד ממש ממש בהתחלה) מקווה שהוא או תקוה יקחו.
רק לא אסיף!!!
לא בטוח שאצפה בעונה הבאה (מקווה שאצליח להחזיק את עצמי) אני חושבת שצריך להביא אח גדול עם אומץ, לרועי עוז פשוט אין את זה וחבל, כל כך הרבה משימות שירדו לטמיון , הליהוק היה פצצה העונה, כל כך חבל

תודה על הכל חברים יקרים

תקוה עם שיא הצבעות 10109 מקום 1

מקום 2 ירדן עם 8 אלף ומשנו שלישי אסיף רביעי אודליה חמישי אדם

תותי 40

New member
תודה על פורום מדהים שהפך את הצפייה למשהו הרבה יותר נסבל

האמת שהשנה הרבה יותר התעניינתי בפורום מאשר בלייב.
וכמו הרוב פה סיכום העונה מבחינתי הוא - ניר. מאז שהוא עזב הפסקתי לצפות לגמרי.
העונה התחילה עם המון ציפיות ודיירים מעניינים ונגמרת מבחינתי בקול ענות חלושה.
מקווה מאוד שברשת יתעשתו ויחליפו את עוז במישהו הרבה יותר מתאים.
זה פורום מדהים עם כותבים משובחים ומנהלים מדהימים. יישר כוח!!
והכי חשוב שנהיה כולנו בריאים ושנעבור את התקופה הזאת בשלום.

ביבוש חילק היום 500 שקלים לכל מען דבעי, ( תקציב נייר טואלט

בביקור אחד של שרה בשירותים המלכותיים) והעולם שותק.
ליל מנוחה, הלכתי לזבוח לאמדורסקי.
&nbsp
ואל תשכחו להצביע לתקווש, גם אם זו הצבעת מחאה.

1Shir

New member
המון
לכל המנהלים + לכל הכותבים הקבועים

אפשר בבקשה להמשיך להחזיק את הפורום גם אחרי שתסתיים העונה?
בשביל עדכונים על הדיירים, דיונים על העונה, פורום חברתי... הייתי שמחה אם היה מתאפשר

&nbsp
נ.ב. הפורום הזה מלא ביקורת אבל עליי זאת אחת העונות האהובות של האח ואני לא מאמינה שכולם שם שקרנים אלא לדעתי הרוב אותנטי (סוג של כמה שאפשר בטלוויזיה)
&nbsp
שוב תודה לכולם על כל העדכונים כי אני לא רואה LIVE אלא מתעדכנת כאן במקום

lotaria

Well-known member
תודה לכל המנהלים שעשו עבודה מצוינת..למרות שחסמו א

אותי ליום אחד.. לא נורא..הכל טוב....
לגבי התכנית.. האח הגדול הכי עלוב מכל העונות, החל מההפקה דרך הדיירים..דיירים משעממים, סיפורים בנליים,השפה העילגת של רובם,עם המוסיקה המזרחית ששולטת היום בארץ,עם חוסר ידע בסיסי בכל שטח,מי שעשה את התכנית הוא ניר, האחד והיחיד..ברגע שיצא ,שממה.
ניפגש שוב באח הגדול הבא.. ככה זה עם מכורים

moiya1

New member
שנים שאני מרגישה חלק בלתי נפרד מהפורום הזה

לא כותבת הרבה אבל כמו בכל סיכום אני מציינת את האופן בו אני קוראת בקנאות אדוקה כל הודעה מהקצרה עד לארוכה.

באמת שלא מסוגלת לפספס מילה, שמא אחסיר פיסת מידע, או עקיצה שנונה, ויכוחון, או הומור משובח וכזה יש למכביר, תענוג לצלול לתוכן הכיתוב הכל כך איכותי ומהנה.
העונה הזו אוטוטו עומדת לסגור שעריה וזו פעם הראשונה שלא באמת משנה לי מי יקח (רק תקווה
),אבל כל כך ייחלתי לניצחונו של ניר ואז שניה לאחר שהודח הבנתי בעצם שהוא ניצח. ניצח את כל אחד ואחד בבית האח, המיס לבבות ועשה לנו ביג פאקינג שיעור מופת לאיך שבני אדם אמורים לכבד זה את זה.

ואתם, אתם מנהלי הפורום הזה שהוא אכן דוגמא ומופת המאפשר יכiלת ביטוי חופשי ומגשר בינות לדעות השונות ונותן לכותבים שמרביתם זרים זה לזה את התחושה שאנחנו משפחה אחת שלמה השמחה בחלקה ומתגעגעת דקה לאחר הגמר כדי להפגש שוב בעונה הבאה.

אז מנהלים יקירים, שבזכותכם הפורום הזה מתפקד כל כך מוצלח ויוצא דופן יחסית לגועל המתרחש מעבר לכביש ברחבי הרשת המסועפת.
פורום שמסוגל ביכולת הקוסמית שלו להשכיח לכמה דקות צרות גדולות ובאמת לגרום לחיוך מתמשך.

תודה לכם מנהלים יקרים מאוד, מרי, מורבידי, טיפונת, האדומים הותיקים, בוייא, עיניים, ניק ניק, החדשה כוכבית הכסף, אין לכם מושג כמה נעים אתם עושים לכל אחד הנכנס לפה, אתם נותנים לכותבים את התחושה שלא משנה כמה ההודעת שלהם מטופשת, אתם מקנים יחס שווה לכל כותב, ותיק כחדש וכאן הגדולה של הבית הזה.
תמיד כייף לחזור לכתוב, להתעדכן, לקבל חיוך רטוב : ) (בלי לשון
)

חרשתי כעת יותר מדי שורות, אבל אני בקתרזיס לאחר הדחת הערב וזה טיפה מרגיע את הכאב בהדחת נירוש המהמם.
אוהבת את כל הכותבים/ הכותבות. אמלאלה כמה שצחקתי איתכם פה.
השותף שלי יושב לצידי עם הלפטופ שלו ונותן לי הוראה לכתוב:
"מסרי שגם אני חולה על התחת של הפורום הזה"!!!

חייבת לומר שצחקתי המון. חלקכם הגדול שופע בהומור בריא, הומור שחור (תענוג)
יכולתי לסכם במילה אחת-------------- ת ע נ ו ג גדול ועונג מדושן להיות חלק מכם.
תודה !

למעלה