שרשור לילה
היום ה 91 ב

eran2020

New member
בדיוק חשבתי על זה

מצד אחד אני אומר טוב שנגמר,
מצד שני כמו שדיברנו השבוע יש תחושה מוזרה של שבוע רגיל
ואין הרגשה של סיום אמיתי. עונה מוזרה.

בוייאקה מאן

Well-known member
כן ביום ראשון בערב

ואז הוא יגיד להם את כל מה שיושב עליו או "כל האמת בפרצוף"

yalian

New member
איזה באסה שעד הסוף לא הביאו לאמלי את הילדים שלה

מרגוליקו

Well-known member
אני אתגעגע

&nbsp
לא לתוכנית, אלא לפורום ולכותבים המדהימים שיש כאן......

אני שומר את "הישרדות אמריקה" - עונה 40 שמשודרת כעת

לא ראיתי אף פרק עדיין, וזו אמורה להיות עונה מדהימה - משתתפים בה רק מנצחים מ-20 עונות.
&nbsp
ראיתי שיש פורום הישרדות פעיל פה בתפוז, וראיתי שסטילהוק כותב פעיל שם, אז אני כבר לא יכול לחכות

מורבידי

New member
(על ס')

למרות שהוא יודע לכתוב מרשים . אבל זהו בעניין גולשים בפורום.

הישרדות מעולם לא ראיתי. מעולם. לא מכיר את הפורמט אפילו . חשבתי שדיברת על המירוץ למיליון בהתחלה.

שתדע שניסיתי לראות בעבר את "המירוץ למיליון" האמריקאי, וגם "האח" האמריקאי, ותמיד נראה לי (לפחות במירוץ למיליון) שההפקות בארץ באמת טובות הרבה יותר.
או שזה עניין של מנטליות ותרבות , וככה חונכתי, ואמריקאים יהנו יותר מהגירסה האמריקאית והצרפתים מהגירסה הצרפתית.

יש הומור , יש קריצה , גם במשימות ,גם בעריכה . בחו"ל הכל נורא אובר רציני , מהוגן , או לחלופין ילדותי מאוד .

אבל למשל ,במה שאני ראיתי ב"מירוץ למיליון" האמריקאית ,כל פרק 40 דקות , ובכל פרק יש מודח והם מסיימים מדינה . מדינה שלמה , ב 40 דקות, יש בערך 2 משימות וגם הן עוברות מהר ממתמודד למתמודד. פה בארץ הצליחו לבנות לנו המון הזדהות והמשכיות ברגשות שלנו לדמויות (היי וובה ואלה
). המשימות עם הרבה הומור , מה שנדיר שרואה במשימות בחו"ל, (הכל הומור כל כך קולג'י אמריקאי כזה) .

באמת אף פעם לא ראית הישרדות אמריקה??

הישרדות ישראל זה זוועה.
הישרדות אמריקה רצה כבר 40 עונות - 20 שנה - זה הישג חסר תקדים.
&nbsp
יש שם עונות שהן בית ספר לאסטרטגיה, למשחק חברתי, לעריכה.
יש שם שחקנים שהם ושחקניות מבריקים שהם כוכבי ענק שם
&nbsp
אם פעם תרצה לנסות, אמליץ לך עם איזה עונות כדאי. אתה נדבק לכורסא מהפריים הראשון ולא עוזב עד שזה מסתיים.
&nbsp
אגב, עונה של הישרדות ארה"ב היא 12 או 13 פרקים + פרק איחוד באולפן שבו חושפים את המנצח. וגם שם - בכל פרק יש הדחה.

מורבידי

New member
אני לא בטוח . , גם אף פעם לא נדבקתי לרופול למשל

אני גיי בלאי .
כן, ראיתי מדי פעם, רופול, ואפילו עונה או שתיים ברציפות ,
אבל לא משהו שאחזור אליו באופן יזום .

לא ראיתי לא השרדות הישראלית , ולא סבלתי את זו ארץ בכל ההנחיות שלו עד עכשיו , רק ב"אח" התחלתי לראות את חינו, ואת הקסם שבו לפעמים , ולא את השרדות האמריקאית . אני ממש בספק אם אוהב .

אבל סומך עלייך , אם אתחיל אי פעם - אני בא אלייך לקבל הכוונה איזה עונות ישאבו אותי .

המירוץ למיליון למשל ארה"ב ראית ? אתה מרגיש את ההבדל לרעה מהפורמט של הארץ ? או שאולי אני פשוט רגיל למנטליות ולהאכלה הישראלית שזה מבחינתי הבית , וכל דבר שונה העין שלי לא סבלנית אליו .

eran2020

New member
הישרדות ארצות הברית מדהימה

שידרו פעם כמה פרקים של אחת העונות
וזה פי אלף מהישרדות שלנו.

eran2020

New member
חבל שלא משדרים את כל העונות מההתחלה

צריך לפתוח ערוץ לבחירת הקהל :
סדרות ותוכניות שהקהל רוצה לראות מכל העולם.

למעלה