שרשור לילה
היום ה86 ב

הצודקת11

Well-known member
ניקי...גם הבת שלי אמרה לי...אמא תיראי השמיים גם בוכים

בגלל ההדחה של ניר,
זה ריגש אותי מאוד.

A Rod23

Well-known member
הסיכוי הוא קלוש ביותר אבל אם תקוה רוצה ניצחון

זה יהיה חייב להיות עם גמר שבו ליאור תומך בה מבחוץ.
אין לה סיכוי אחרת ובעצם עם העריכה המגמתית שירדן מקבלת בפרקים האחרונים זה גם לא יעזור.

מישהו זוכר מתמודד בשלב כל כך קריטי, בפרקים האחרונים של העונה מקבל עריכה של מלאך?

לדעתי הרעש ברשת סביב ונגד תקוה ומה שהמודחים עושים נגדה גרמו לעוז להבין שזכייה של תקוה לא תעבור בשתיקה, זה יגרום לבלאגן גדול ולכן אנחנו נראה זוכה שהוא פרווה. אסיף או ירדן.

lol241

New member
עוז החליט שירדן מקבלת את המיליון...כולם מתודרכים...הדוח
היומי, הצינור ורשת. עוז רצה את ההדחה של ניר. אפילו תקוה בחדר האח נגמר. הוא כבר עושה לה רצח אופי כמה פרקים. הוא השתמש בתקוה עונה שלמה, עשתה לו את העונה, ואז ברגע האמת החליט לתת אותו לירדן- דבר שזק לעולם אבל לעולם לא היה מסכים שיקרה. עוז כועס על תקוה שהיא אומרת לירדן את האמת בפרצוף? זק היה עושה מזה מטעמים , מכניס את תקוה לחדר האח ודואג שיזדהו איתה ויבינו את הכאב שבגללו היא אומרת לה את הדברים האלה, כי זק מבין שבלעדי הדברים שתקוה אמרה, לא היה לו מה לשדר עוז הוא כישלון של עורך. על מה עוז כועס? שתקוה מבינה שהיא באח הגדול והיא אומרת את מה שהיא חושבת? תגיד לה תודה שהיא מייצרת לך תוכן. היה לו את פאקינג ניר ביד, אחד הדברים המדהימים שאפשר לקבל והוא פשוט לא ידע מה לעשות עם זה. אני מתפלל שתקוה תקלוט את זה, תיכנס לחדר האח ותבקש לעזוב מחר בבוקר. נראה מה הוא ישדר שבוע לפני הגמר.

yalian

New member
לגמרי... אם יוסי לא היה, זה היה פעוטון...

(לי זה הרגיש כמה דקות כמו גן חיות בלי שומרים
)

יונתנסקי

Well-known member
אהבתי את ניר, את דרכו והתנהגותו, ולכן ממש

צורם לי שחלק מכותבים מספידים אותו כאילו חס וחלילה הלך לעולמו.

חברים, הוא רק עזב את המשחק.

כל החיים לפניו, אז למה הבכי והנהי ?

willing

Well-known member
געגועים...להכיר אותו במצלמת ריאליטי או כאיש טלויזיה יהיה שונ

שונה מאשר להחשף אליו רק כספר כלשהו ברשימה פוליטית בעתיד.
&nbsp
הוא נכנס דרך המסכים. אולי יקבל הצעה מהפורום לשדר את עצמו במצלמה תמורת משהו(;

בוףףברכה

Well-known member
עכשיו ממה בא לי שאסיף יהיה בגמר....ע"ח...תקוה ליאור ויוסי...

תעופה עצמית..... יש להם...

למעלה