שרשור לילה 2
היום ה86ב

מורבידי

New member
לא חושב שזה עניין של לאהוב או לא ,

ממילא דווקא בגלל המגיפה - הוא עתיד בדיוק להישאר בבית כמו כל עם ישראל , מוגבל בעשייה , בדיוק כפי שהיה ב"האח הגדול" ,
אם יש איזהושהיא ציפייה שהנה, בול למשבר הפוליטי גנץ-לפיד-ביבי, ניר יצא מהבית והוא יהיה גיבור על שיושיע את המדינה , אז מיותר לומר שזה מופרך.
אני לא מאה אחוז יודע מה היותו של ניר בחוץ יכולה לתרום לעם ישראל כעם , ובטווח המיידי, (הוא יכול להיכנס לפוליטיקה, אבל יש לנו כבר תמר זנדברג, ומירב מיכאלי, וראינו את השפעתם הכמעט אפסית על הפוליטיקה. מבורך שיש אותם , אבל אלו אנשים שקיימים עשורים וראינו את השפעתם על הפוליטיקה בישראל) ,
הוא יכול רק לצאת , להתעדכן במצב, להיות באבל אולי כמו חלק מסויים מהעם , להצטרף לקינה קולקטיבית כזו או אחרת , ואולי לא , להתעצב או לא . לא רואה משמעות רבה מעבר לכך. זו דעתי

מורבידי

New member
מיותר לציין

שלפוליטיקה, ולמה שהולך בעולם, יש *טיפה* יותר חשיבות ממה שקורה בבית האח הגדול. באמת שחושב שמיותר לציין את זה .
כיוון שזה פורום האח הגדול, בזה אנו מתעסקים כאן . מבחינה מעשית אני לא חושב שבמשוואה, עצם זה שניר יצא מגבולות נוה אילן כרגע ועבר את החומה לצד של "החיים האמייתים" יכריע משהו בכל המשבר העולמי + המדיני.
עצם הנוכחות של ניר , מהיום הראשון שם - אפשר להגיד שהיא הונמכה למשחק טלויזיוני עתיר רייטינג (או פחות) , והוא ידע את זה , כעת כל המצב בחוץ מעמיד בפרופורציות את שהותו שם, אבל גם בתחילת שהותו שם ,ללא המשברים המדיניים והעולמיים , הוא עדיין הכניס את עצמו לתוכנית בידור עממית בשם "האח הגדול" , על כל המשתמע מכך .

מורבי, אתה לא בכיוון יקירי. הפלגת בפרשנותך והערכותיך

ללא קשר לכוונותיי.

מורבידי

New member
אני משאיר אותך עם איסי ,

תשמרו זה על זו , ולא להשאיר פירורים על השטיח !

לילה טוב

GALxp

Well-known member
מישהו זוכר מה היתה המשימה בין ישראל לרועי?

שבה ישראל ניצח וקיבל כרטיס לגמר...

queenjane

New member
היתה הצבעה של הדיריים כול אחד למי הוא ורצה לתת מקום אוטומטי

יצא תיקו בין ישראל לרועי ובגלל זה עשו הצבעה של הקהל והתוצאה היתה ברורוה

GALxp

Well-known member
תודה. הלוואי ותהיה משימת חסינות סטייל הישרדות.

רואהכל

New member
ליאור אתה אמיתי?! שאסיף ילך לגור אצל ירוקת אחותו בירושלים

הכי מתאים לו שם!!!

מה נסגר עם ליאור.. דואג לאסיף למגורים??

למעלה