שרשור לילה
היום ה86 ב

eran2020

New member
כתבתי אתמול : זה או אודליה או ניר

כתבתי גם : לאודליה יש המון תומכים ואם האוהבים של ניר
ירצו שהוא יהיה בגמר הם יצטרכו לצאת למאבק קשוח.
הערב הזה אפשר לומר כמעט בוודאות : אודליה תתפוס מקום של ותיק בגמר.

ואנדיזל

New member
בדיוק ככה כתבי . שזה בין שניהם

אם אודליה עקפה את ניר ששרד עד כה הכי הרבה הדחות אז היא עוברת בקלות את ליאור ויוסי. אולי גם את אדם. לא בטוח שהיא תגיע לגמר. תקוה וירדן בטוח בגמר. כנראה בסבירות גבוהה גםאסיף וגדי. המקום החמישי לדעתי יגיע בצורת חסינות או טוויסט. זה פתוח.

נאפרתי

New member
להתראות פורום מופלא. נעמתם לי יותר מהתוכנית עצמה
והייתם שותפים נפלאים למחשבות, תחושות וחוויות.
עתה, עם עזיבתו של ניר, משאירה את מצעד הצביעות, רדידות, התיימרות, דמויות הכאילו והררי הליקוקים מאחוריי, וחוזרת לעולם שיש בו קצת יותר מדיון על קוטג', מותגים, בישולים וחנופה.

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
להתראות לך ניר. הדייר הכי מכובד ואינטליגנטי שנכנס לבית.

אני עצוב והמום. זו תעודת עניות לתכנית הזאת, לצופים שלה ובמיוחד לעורך רועי עוז, שכל מה שיזכר ממך הוא שאתה מפיק כושל, לא יוצלח וחסר עמוד שדרה שעורך את התכנית לפי רצון הצופים. יריקה בפרצוף מגיע לך.

ניר, היית דייר שלא עשה רע לאף אחד, לא לכלך מאחורי הגב, לא עניין אותך לעשות הצגה בשביל המצלמות ולא עניין אותך לזכות בגמר (בניגוד לשאר הדיירים שאם לא יזכו הם יכנסו לדכאון ולמרמור). אתה סחפת איתך את כל הבית בזכות האופי שלך, הסיפורים שלך והחיוך שלך. כל פעם שהיה שיר ורקדת ושמחת כאילו אתה לבד בבית ובלי מצלמות, היה אחד הרגעים המקסימים שלך.

ניר, אתה גרמת לי לחבב ואפילו לאהוב אותך ברמה כזאת שהקלטתי את הלייב רק בשביל לראות מה קורה איתך בבית. אני מודה לך על כל הרגעים הטובים שעשית בבית.

הנחמה היחידה שלי היא שמפה אתה יכול רק לפרוח ולהתפתח, בניגוד לשאר הדיירים שישארו באותו המצב שהם היו בו לפני שנכנסו לבית. תלך לפוליטיקה, תלך לחינוך, העיקר שתמשיך להיות אתה! (משאלת לב שלי היא שתלך להיות פרשן פוליטי בערוץ 12 כדי שאוכל להמשיך ולהנות לראות אותך על המסך)

תודה ניר!!!

yalian

New member
עם כל אחד שכותב כאן מילים חמות על ניר,

אני יותר ויותר אסירת תודה על החוויה שהיתה לי בזכותו בעונה הזו.

&nbsp
וכן, רועי עוז - אנא גש ללשכת האבטלה, מחכים לך. זקוקים בדחיפות לאורזי משלוחים בשופרסל.

josh07

New member
זכינו
. 86 ימים. מי חשב שניר יגיע עד כאן. לרגעים היה נדמ

נדמה שהסובלנות מנצחת. שהפריים הטלוויזיוני של הטלוויזיה המסחרית שמקדש בורות, סיטואציות סלפסטיק - יודע להכיל לתוכו חוסר התלהמות, הקשבה, נעימות וסובלנות.

היום באחד המעברונים של המנחים הטקסט שלהם אמר: ״אתם יכולים לדמיין בית בלי ניר? מי ירוץ במעגלים?״. ברגע הזה ידעתי. חוקי הפורמט שרועי עוז קדש לעצמו שדוחים כל דיון מעמיק לטובת המצאה תסריטית של מערכת יחסים (ירדן-ליאור, אסף-נטלי, ולא זוכר מי בעונה הראשונה שלו), חוקים אלו בחרו לתמצת את אישיותו ותרומתו של ניר לבית - בריצה שלו במעגלים. עמוק.

אני זוכר את השיחה של ניר ואסיף לאחר כניסתו של אורן בקן. בין הדברים או ״הביקורות הקשות״ שאסיף הטיח בניר היתה אימרה מקוממת של אסיף שטענה כי הפעולות של אירוגוני השמאל מלבות ומקדמות בעצם פיגועים אנטישמיים באירופה. אני זוכר שהסתכלתי על ניר. חיכיתי להתפרצות, לכעס, לתסכול. זה לא הגיע מצידו של ניר. לא הבנתי.
לקח לי זמן להבין אותו. את העובדה שזה פשוט לא הוא. הוא יודע שאין לו יכולת להפריח את התובנות המעוותות. יש לו יכולת אחת - להראות שאפשר אחרת. אפשר לנהל שיח אחר. אפשר לכבד אדם, כל אדם בדעתו.

בזמנו, יורם זק החליט כי הוא רוצה להכניס השפעה חברתית למסרי התכנית. זה הגיע בדמות טהוניה והגזענות, טל והטבעונות. הוא הבין שיש צופים שהרדידות של משחקי התאהבות, שבירת ביצים על המצח - זה נחמד אבל זה לא מספיק.
אני מקווה שמתי שהוא עוז יגיע לאותה תובנה. בשבילו ובשבילנו אוהבי התכנית.

היה לי לעונג להכיר את ניר דרך התכנית. כמו אמו גם אני חיפשתי את הרגעים שבהם הוא היה על המסך. כי ברגעים האחרים - הוא היה חסר.
והוא יהיה חסר בכל 8 הימים הבאים.

בהצלחה ניר בחיים האמיתיים!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
תודה ניר אבישי כהן,תודה על 86 ימים

תודה שהיית הדייר הכי איכותי שנכנס לאח הגדול
תודה שגרמת לי להתאהב בך כל יום מחדש
תודה שגרמת לי להתרגש מכל דמעה שלך
תודה שגרמת לי לצחוק איתך
תודה שהוכחת לכולם שגם מעבר לדעות יש אדם..ולא סתם אדם...
אדם מדהים,איש מקסים,נעים הליכות,עוזר,תומך..

תודה ניר
תודה שהיית אי של שפיות בתוך כל הגועל שם
תודה שנתת לי את הזכות לצפות בך,להקשיב לך,ללמוד ממך

תודה ניר
תודה שאתה קיים
תודה שבזכותך העולם נראה לי טוב יותר

תודה ניר.

TIM77

New member
ניר בסהכ אדם טוב- אבל נפגע מהקשר עם תקוה הסכסכנית

עם כמה שהכנתי את עצמי,אני לא מפסיקה לבכות

תודה מרי
תודה ניר

לא מסוגלת לכתוב יותר מזה כרגע

nicknick28

New member
כל מילה מרי, כל מילה

זכינו להכיר ולצפות 3 חודשים באדם הנפלא הזה.
להתמוגג בנחת מכל כך הרבה רגעים איתו.
&nbsp
תודה שאתה קיים , זה בדיוק המשפט הנכון להגיד עליו

כתבת כל כך מרגש.
עצובה איתך ביחד

למעלה