שרשור לילה
היום ה86 ב

Shellpearl

New member
נכון. ירדן רק משתמשת באנשים. וזה שהיא טובה לאדם ואודליה זה

בגלל שיש להם אהבת חינם אליה ואהבה ללא תנאי ( היא חייבת להם הרבה משום ששניהם נתנו לה תמיכה בזמן שהכי היתה זקוקה לו). אסיף לצידה (בגלל שיש לו טינה לתיקווה, כאמור מאז ההדחה של אחותו) אבל לא באמת אוהב אותה ולא מעריך אותה. גם ברונן ואמלי היא השתמשה (ואמלי אח"כ הבינה זאת ואף אהבה אותה, אם לרונן היה יוצא להכיר את תיקווה גם הוא היה אוהב אותה).הם שניהם נגררו אחרי ירדן (אדם הוא השריד האחרון לנגררים משום שהוא תמים וחלש וגם כי היא טובה אליו (אבל כאמור זה התחיל אצלה מתוך אינטרס), וכול השאר לא אהבו/אוהבים אותה. את תיקווה כולם אוהבים. וזה אומר הכול.

rachela8

New member
לא מצביעים לירדן כי היא מסכנה

ולתקוה אי אפשר להצביע בגלל הרוע שלה לא רק לירדן ,כולם מפחדים ממנה ראו את זה היום רק יוסי העיר לה וכעס עליה השאר פחדו להגיד מילה שלא תצא עליהם עם הפה שלה המלוכלך ,ניר עשה טעות שחיבק אותה זה ברור

some1here4

New member
תקווה משחקת מתחילת העונה.. האח גיבה.. והיא התחילה להתבלבל

סהכ.. זו חשיפה קלה לקראת סופה של דרך ארוכה בחסותו של האח..
עד שנהיה קשה להמשיך להתעלם.. בעיקר כי התחילה להפיל את עצמה.
נפלה במשחק של עצמה ועלה לה.

ואנדיזל

New member
היא לא הרסה לניר. הוא הרס לעצמו. בתמיכה הבילתי מסוייגת

אליה גם כשהיא טועה. גם כשהיא פרזיטית. גם שכל הבית עושה כלים והיא לא קמה מספסל המעשנים. הוא שהסביר יפה לגדי מה זה חושך שבטו שונא בנו לא השכיל לעשות זאת בעצמו. הוא פשוט נבלע בתוך החברות הזאת. שכח שבשם הסיגריות תקוה מוכרת את כולם וכבר שלחה אותו לעזה. ותקוה, תקוה מריצה סוס שהיה די מת בדמות ירדן. אם רק היתה שולטת בפה שלה ירדן היתה ממשיכה להרקב מול האח ותקוה היתה מפקידה את הצק דרך הטלפון.

TIM77

New member
ניר הלך עם תקוה ואיבד את זה - היא לא שולטת בפה שלה

קנאית ודורסנית במובן הרע
תראי איך כל הדיירים שיצאו השנה מהאח - שונאים אותה
זה אומר הכל

שיבא 78

Well-known member
למי אצביע מעכשיו??? בטח לא לתקוה, ירדן או אסיף

אולי לאודליה
הדיירת החדשה שהפתיעה לטובה

rachela8

New member
רק ירדן שתקוה לא תזכה היא המתמודדת היחידה שמסכנת את תקוה

yalian

New member
וואו ניר!
אתגעגע כל כך לנוכחות המקסימה שלך על המסך

תודה על 86 ימים של קסם לא צפוי,
על כל מה שהבאת איתך לבית ההזוי הזה,
ועל שהראית במעשי היומיום שאפשר גם אחרת

לא היה דייר כמוך בבית האח הגדול,
ומבחינתי זכית במקום הראשון כבר מן זמאאאאן

אה, וגם -
אסיף אידיוט.

יונתנסקי

Well-known member
זו היתה בדיחה על כך שהאולקוס יתפוצץ לי אם ימתחו אותי עם ניר

ואני כמעט בטוחה, שהיום בעידן ההתמקצעות, שלכל קצה ציפורן יש רופא שמתמחה רק בזה, בטח גם אצל הגסטרולוגים יש מומחים לכל דבר:
אולקוס,
כרוהן,
תוספתן
וכו'.

בוקר טוב
יום טוב
שבוע טוב

ומצידי גם שנה טובה.

בוייאקה מאן

Well-known member
סיכום פרק: מישהו בכלל הולך לקרוא את זה? בוייאקה

עוד פרק הדחה יוצא לדרך והפעם יש לנו רק 4 מעומדים להדחה: אודליה אסיף גדי וניר
אז מי תהיה המודחת בסוף הערב? נחכה ונראה בשם של איזה דיירית המנחים יקראו...
ושוב חוזרים לרומן שלא קיים בין תקווה וליאור ולריב האובססיבי של תקווה וירדן
חיבוק הדוב שאדם עושה לכפכפים של שירלי... והרומן הסוער של יוסי ואודליה

יאללה מתחילים
בוקר חדש עם דלג על שיר הבוקר וקפיצה ישירה לשעה 11 לתוכנית הבוקר של יוסי ואודליה עם ניר וגדי האורחים... ואז ירדן מתארחת
אבל לא האח גנז את הכל והשאיר רק את תחזית מזג האוויר של יוסי כי תוכנית בוקר עם סופר נני וניקול ההיוא לא מעניינת מספיק בשביל העריכה
אמרתי כבר אתמול שזו משימת הדלג של האח...
תקווה "מתעלמת" מליאור כי הוא ליקלק לירדן... ניר מנסה לעזור לו וליעץ לו אבל ליאור מכיר את תקווה ולא לעשות כלום מסדר את הכל
גדי קיבל תוכנית והוא רוצה לקחת את ליאור בשביל לעשות מופע לתקווה לשם שינוי ליאור חושב בהיגיון ואומר לא
תקווה ויוסי בשיחה על "אל תתערב אנחנו ילדים גדולים מותר לנו לריב"...
והנה מתחילה התוכנית של גדי "שאלות בכנות" או בשמה המקורי... "איך מרימים לניר ומייבשים את אסיף"
כל שאלה לאסיף היא סוג של "אסיף תפרגן לניר" כל שאלה לניר זה "מה לא טוב באסיף"...
ואז מתחילה שיחה של ניר ואסיף וגדי יושב שם ומשתעמם גם הדיירים בבית משתעממים...
ואז עוברים לאורחים תקווה ויוסי... גדי מלקק להם שעה ומראה איך מנחה לא צריך להתנהג
יוסי נואם לתקווה על כמה שהיא קשה למול ירדן ושהתקווה צריכה להשתחרר ולהנות...
ויופי הבדיחה הזאת נגמרה
ליאור ניגש לתקווה שלא מדברת איתו ואומר "מה יפיופה מה איתך תביאי חיבוק" וזהו מספיק בשבילה בשביל לעשות שיחת סולחה
תקווה נואמת לו על המילים שלו ועושה לא ריגשי שזה לא מכבד אותה ואת המשפחה שלה... ואומרת לו
אז כן הרמת לה והיא הייתה מאושרת אבל מה איתי? ואז ניר עושה להם חולצה אפורה ונגמרה השיחה כי יש את ה"סיסטרס"
האח כתב להן טקסט ליקוקים אחת לשניה כי לא מתאים לו שהן רבות אחרי שהוא גרם להן לריב... גאוני
(סתם הוא השיג את מה שהוא רצה הן רבו עשו לו רייטינג ועכשיו הוא רוצה לסגור את הסיפור בטעם טוב...
לא שזה עזר לו כי תקווה דאגה להרוס לו כשהיא העמידה בפומבי)
משימת ה"תאכלו עוגיה" מרגש... ירדן מנצחת... ואז שאלות ומי שטועה אוכלת חריף... הדיירים שצופים מאוד נהנים
ויוסי אומר לליאור "אתה מבין למה אני רוצה שהן ידברו"... ותאמת לשם שינוי יוסי צודק
עונה שלמה שלהן עושות צחוקים יכלה להיות אחלה עונה... שהייתה נגמרת אחרי שבועיים כי שתיהן היו מודחות על עבירה על חוקי הבית
והגענו לנאומים שלהן למה לשניה מגיע לזכות... בסוף הנאום הדיירים בוחרים פה אחד בנאום של ירדן...
וזה בעצם אומר הכל על הנאומים...
המנחים אומרים שהעמדה של תקווה שהייתה ביום שלישי הייתה העמדה האחרונה... זה אומר שמעכשיו כולם מעומדים בכל הדחה
ויוצאים לפרסומות
חוזרים מפרסומות
תקווה לא מרוצה מהנאום של ירדן ליאור וניר מבינים אותה ועדין הם הצביעו לירדן כי לא משנה כמה גרוע זה היה
עדין זה היה יותר טוב משל תקווה
נגמרה המשימה והם קיבלו תקציב מותרות... יאיי... ספויילר הם קנו בחצי ממנו סיגריות
גדי רוצה לשים מייבש וזורק את כל הבגדים של אודליה לריצפה כי ג'נטלמן אכפתי ומתחשב
גדי גם כיבס לה בגדים לבנים ושחורים ביחד והרס לה את כל הבגדים... והיצור צוחק כי המוח שלו לא מבין מה זה כישלון
אה שיט הייתי אמור לצחוק בקטע הזה שהוא יוצא אפס ולא צחקתי... באסה לי
יוסי רואה את הבגדים של אודליה ועושה צחוק כי קשה לא להודות שגדי כישלון של בן אדם
ומראים את תקווה מעמידה להדחה... לא מגיע לירדן להגיע לגמר לאודליה כן אז ירדן ואדם מעומדים
תקווה ואסיף בפינת העישון תקווה מצדיקה את עצמה... בסלון ליאור ניגש ליוסי שלא מרוצה מהמילים של תקווה
ליאור הסניגור של תקווה מנסה לשכנע את יוסי שזה היה עדין... יוסי לא מתרצה כי נמאס לו ממלחמות...
ואיזה קטע יוסי העלה את העניין שירדן לבד
אחרי שכולם ליקקו לתקווה (חוץ מיוסי וסוג של אסיף) תקווה מלקקת לאודליה כי היא החברה הכי טובה של ירדן
יוסי ניגש לירדן ושואל לשלומה מנסה לעודד אותה... ניר שואל את אדם מה עובר על ירדן כי תקווה הייתה מאוד עדינה
אדם לא מקבל את העדינות הזאת... ואז שיחת "הרמה עצמית" שירדן נואמת על עצמה לאודליה למה היא מושלמת... לא משכנע
ועוברים למנחים
הדיירים שנשארים בבית הם: אסיף, אודליה, ירדן, תקווה. גדי.
ניר אתה המודח בוא אלינו
(איזה אירוני זה שיותר מעניין אותי לראות אם הוא ונעם הולכים לדבר עכשיו (כי להיפגש אי אפשר) מאשר את הלייב
אבל זה רק אני...)
בשבת הדחה קולקטיבית ההצבעה נפתחה
ונגמר עוד פרק

פסוקו של פרק:
אף אחד לא יקרא את הסיכום הזה... אז זה הפסוקו
וטעיתי ברוש הסיכום אדוליה לא הודחה... אבל אתמול אמרתי שיש הרגשה של הפתעה

אני הייתי בוייאקה
ד"ש

nicknick28

New member
אני עצובה אז קראתי רק את הסיום

ובהחלט הבחוץ הפך יותר מעניין מהבפנים.