שרשור לילה
יום ה85 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שימו לב - יש תקלה בכניסה לפורום

התקלה ידועה ובטיפול.
&nbsp
תודה.

בוייאקה מאן

Well-known member
סיכום פרק: מישהו ביקש דרמה... וקיבל? בוייאקה

יאיי עוד פרק מתחיל... 10 ימים לגמר בוייה 10 ימים לגמר...
אז מה מחכה לנו בפרק? כלום כלום עוד קצת כלום משימת הדלג שאני והאח בתחרות מי ידלג עליה יותר...
תקווה וליאור ליאור ותקווה... כי שירלי הודחה אז האח עושה אחורה פנה ומחזיר אותנו לנקודה שהיינו בה לפני חודש
רומן אחד הודח נמחזר את הישן כי רועי עוז נואש

יאללה מתחילים
מנחים בלה בלה מחר הדחה בלה בלה
בוקר חדש בבית האח הטקס הקבוע של יוסי כבר תופס נתח חשוב בפרקים כי עורכילה מפחד על יוסקלה שלא יודח
יוסי ואודליה בשיחה מיותרת על ג'חנון כי אין מה להראות... ואז הם מערבים בזה גם את ניר כי עדין אין מה להראות...
5 דקות של פרק שכולו על ג'חנון כי אין לאח מה לשדר... וזהז כשיש 10 דיירים בבית כי שירלי עוד לא הודחה שם....
מה יקרה שיהיו 7 או 5? אני מפחד מדיי לחשוב על זה
ומשיחת בוקר קפצנו ל7 בערב כי לא קורה כלום בבית הזה
גדי וניר בשיחה על הריבים שלהם בעבר ואיך שהם מאוהבים היום ואיך שהם ישמרו על קשר גם בחוץ כי זו הזוגיות האמיתית של העונה
וגם עכשיו אחרי 85 ימים עדין אני לא מצליח לקחת שום שיחה של גדי ברצינות... האמינות שלו לא קיימת
הדיירים אורזים כי שירלי עומדת לעוף... מישהו שם לב שהיא לא שם מאז? כי אני שמתי לב שיוסי עדין שם...
ושניה לפני ששירלי מודחת אנחנו מקבלים שיחה של אדם ושירלי דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
מודיעים ליוסי שהוא נאשר ליאור וגדי ישר קופצים עליו... אסיף חולצה אפורה רואה שהם קמים אליו וקם מיד אחריהם כי תפקיד מחייב החולצה אפורה הזאת
שירלי מודחת ואומרת לאדם שהיא תחכה לו בחוץ... הוא אומר לה "חסר לך שלא" פעמים ובשתי הפעמים מסתכל למצלמה ולא עליה
והנה מתחיל מופע היחיד של אדם והכרית... העיקר שיש לו את מה לחבק
וגם מתחיל מופע הליקוקים ליוסי כי כל הזמן מלקקים לו בין אם הוא שרד הדחה או סתם נרדם על הספה
ניר ואדם שהם בערך היחידים שלא מלקקים ליוסי בשיחה שניר מנסה לעודד את אדם... אסיף חולצה אפורה ישר מגיע כי התפקיד מחייב
אודליה בחדר האח מרוצה מזה שהיא נשארה וקולטת שיש דיירים שלא מרוצים מזה שהיא נשארה
האח שואל מי מהדיירים היא אומרת אסיף... ולא מראים לנו את שאר השמות שהיא אמרה כי זה לא מתאים לרצון של האח
עוד בוקר עוד כלום... אז נראה את יוסי יושב לבד בחצר כי מה שעבד לבובליל יעבוד גם ליוסי... רק חסר שהוא ישיר "תזהר ממנה"
הטקס הקבוע של יוסי כבר תופס נתח חשוב בפרקים... ואז הוא ואודליה רבים על עברית לא ערבית... כן לאח אין מה להראות אז ממחזרים בדיחות
ועוד שיחה שלא מובילה לשום מקום חוץ מליקוקים של אדם לאודליה... כי עדין אין לאח מה להראות...
ויופי מתחילה משימת הדלגים... עבודה קלה בשבילי
ירדן ואסיף מביאים את החדשות לגבי המשימה דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
תקווה מתלהבת ובטוחה שהתוכנית שלה תיהיה הכי טובה... אסיף וירדן בהתלהבות יותר שגמרה לי לשים השתק
ד"א אם אתם רוצים שיראו את הדיירים שאתם אוהבים יותר תתפללו שהם ישבו ליד אודליה יותר כי כל מי שלידה מקבל זמן מסך
אודליה היא התקווה החדשה... גם שאין מה להראות היא על המסך
הדיירים משחקים במטר שלהם... ולפחות הם לא ה"גבר הטיפוסי" כי אז הם היו מודדים את האגו שלהם
ומתחילה תוכנית הבישול "בואו לאכול לי את הראש" בהנחיית אדם... דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
כן דילגתי על כל מה שהיה בבישולים... משעמם ולא מצחיק
ויוצאים לפרסומות... בזמן שהמנחים מלקקים לאדם על ההנחייה שלו כי זה מה שרועי עוז אמר להם לעשות
חוזרים מפרסומות... כי אין חדשות
הדיירים מברברים על הבישולים שאסור לאסיף לעשות כי הוא הפסיד... ותקווה מותר כי זה מצחיק... את האח
מתלבשים לחדשות כי... בין המשימות לא קרה כלום...
"חשיפה בלעדית" מראים את תקווה ואודליה גונבות טבק ואף אחד לא מופתע... מחר הם יחשפו שהשמש זורחת בבוקר ושוקעת בערב
הדיירים נקרעים מצחוק כי גניבה זה מגניב... איך לא צצה לה איזו עו"ד שרוצה לתבוע את תקווה שהיא גונבת לאסיף?
למה שתקווה גנבה לפול העו"ד ישר התעצבנה... לא הוגן
תקווה מתרצת את הגניבה בקטע של הומור אסיף לא צוחק וליאור אומר שזה היה מצחיק (כי הוא לא כל העונה נכנס בתקווה על הגניבות...)
ועוברים לשיחה המצונזרת של ליאור וירדן... שאפילו האח החליט להראות רק שמינית ממה שהראו לקהל
ליאור וירדן מאדימים (מרי אם את נותנת להם אדום אני מתפטר) תקווה לא מרוצה והיא נואמת על ירדן
ליאור מסביר את עצמו ירדן מסבירה את עצמה תקווה לא שומעת כלום כי לא מעניין אותה הסברים מעניין אותה לדבר אז היא קוטעת את ירדן
אסיף מנסה להרגיע את העניין תקווה גם נכנסת לו לדברים כי אסור חס וחלילה לשמוע את מה שאומרים שהיא לא תבין אותן בטעות
ויוצאים לפרסומות
חוזרים מפרסומות
ויוסי מוזמן לעשות את תחזית מזג האוויר כי צריך לדחוף קטע מצחיק גם אם זה מבויים של יוסי שלא ידיחו אותו בטעות (לא צחקתי)
הדיירים כמובן מלקקים ליוסי אבל האח גונז את זה כי יש דרמה בין ליאור ותקווה... ניר עושה 2 קנסות ומחבק את תקווה וליאור בזמן שהם שותקים
ירדן עולה לנסט "להתפלל"
ולא רוצה להצטרף לארוחה... גם תקווה לא רוצה לאכול... וגם ליאור לא רוצה לאכול...
ליאור בסרטים על המילים שהוא אמר לירדן בסרטון ושתקווה ראתה והוא פתאום מבין שהוא חלק מהבעיה
תקווה נוטשת את ליאור בחצר והולכת לחדר האח... אבל לא מראים לנו תשיחה שלה בחדר האח
אדם עולה לנסט לדבר עם ירדן והיא נואמת את כל האשליות שלה אודליה מצטרפת וירדן מתחילה לבכות על אכלו לי שתו לי
ירדן ממשיכה לנאום... לא הקשבתי בלייב אז בפרק אני אקשיב? דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
אחרי 10 שעות של נאום ירדן עוברים לחצר לתקווה וליאור בשיחה על הנאמר בסרטון
ליאור מנסה לשכנע את תקווה שהוא בסדר ושהיא צריכה לסמוך עליו היא לא קונה גדי גנב לאסיף את החולצה ונדחף להם
תקווה קמה והולכת שוב ליאור אומר לגדי שממנה הוא לא דואג (הוא לוקח אותה כמובן מאליו?)
גדי רודף אחרי תקווה וחופר לה... היא מסבירה לגדי שלפעמים ההורים רבים אבל זה לא באשמתו ושהם אוהבים אותו למרות הריבים
גדי לוקח את ירדן לשיחה כי ההורים רבים בגללה והוא רוצה לתקן שההורים לא יתגרשו
גדי בוכה לה שהיא פירקה להם את הזוגיות והיא מתחילה לחקות אותו ואת הדיבור שלו כי גם היא מבינה שהוא בדיחה (וגם היא)
ליאור בסלון יושב על קוצים עם רגל מקפצת... גדי רץ אליו בנסיון לתקן את המצב ונותן לו עצות של נעל בית... "תגיד לה כמה את יפה"
ובסוף כל מה שיצא מהפרק הזה זה שגדי קיבל צעצוע חדש ועוד פעם אופציה להתערב לאנשים בחיים ולנסות למכור להם אהבה
גדי שוב חופר לירדן השיחות של גדי וירדן זה הדבר הכי מפגר ששודר העונה... וראינו שיחות של גדי ויוסי...
והמניפולציות שהאח עושה בכח עם המוסיקה והעריכה בנסיון להוציא את ירדן מלאך כל כך שקופות וחסרות עניין
האח עובד שעות נוספות בנסיון להוציא אותה מסכנה וחלשה ושכולם עשו לה רע... לא קונה...
ליאור נותן לתקווה נשיקה במצח כשהיא "ישנה"
עוברים למנחים שדואגים על הדיבור ברשת כי עכשיו רוב האש על תקווה איפה הם היו שהאש הייתה על דיירים אחרים?
והמעומדים להדחה מחר הם: אודליה, אסיף, ירדן, ניר, תקווה, וגדי.
וזהו נגמר הפרק

פסוקו של פרק:
מרגיש כמו שידור חוזר של השידור החוזר... וככה זה כנראה ישאר עד הגמר... תענוג

אני הייתי בוייאקה
ד"ש

מורבידי

New member
בויה, קח, נפל לך הקורונה --- >

1. בגלל הפחד משיממון - זו הסיבה שאני מעדיף שיומיים לפני הגמר מצידי שיוציאו 3 דיירים גם ביחד. נראה שהם מפנימים את זה . וישאירו לנו עד יומיים לפני הגמר 6-7 דיירים .

2. גדי ומטאפורת ההורים המתגרשים

3.לדעתי לראשונה בתולדות האח (או שהיה כבר פעם ?) המנחים דיברו על בריונות ברשת כשזה במהלך המשדר ומושמע לכל הצופים שלהם . הנה, גם תקדים .

הצודקת11

Well-known member
קלעתי בול...אודליה העמידה את אסיף ותקווה כמו שכתבתי

בשרשור הקודם,
ליאור מעצבן אותי שלא מעמיד את אסיף או אדם,
רשימה קשה לניר.
חבל שניר לא העמיד את אדם.
ירדן הייתה מועמדת ליאור,וגדי העמידו אותה.

ariel1612

New member
איך הוא היה צריך לדעת פעם שעברה היא העמידה את אודליה

וירדן

nicknick28

New member
הרגע הכי טוב בפרק הזה שייך לגדי

השיקוף שלו לירדן על התנהגותה - הוציא ממנה את אחת מסצינות המשחק הכי גרועות ומגוחכות שלה העונה.
&nbsp
והטענות נגד שלה לגדי

היא אומרת בעצם שאם היא מתחילה עם גבר שנמצא בזוגיות, אז הגבר הוא האשם הבלעדי שלא אמר לה לעצור כי הוא תפוס.
לה חלילה אין שום נגיעה או אחריות בסיפור כזה. היא לא רואה שום דבר בעייתי בחלק האקטיבי שלה בסיפור.
&nbsp
וזה רק מראה את אופן החשיבה האנוכי וחסר הגבולות שלה. מבחינתה אין קו אדום.
כשהיא רוצה מישהו הכל לגיטימי וכל האמצעים כשרים, לא משנה אם הוא תפוס או לא רוצה. לא משנה אם היא פוגעת באחרים מסביב.
מבחינתה האישה בזוגיות אינה חשובה ומשמעותית ורלוונטית ....רק הצורך האישי שלה להשיג את הגבר.
מבחינתה אין בעיה לספר למישהו תפוס על חלום אירוטי שחלמה עליו,
להתוודות בפניו על רגשותיה, חשובה לה רק תגובת הגבר אם הוא רוצה או לא.
ואם הוא היה רוצה גם לא הייתה לה שום בעיה לקפוץ עליו באותו הרגע, גם אם תקווה הייתה יושבת כיסא לידה.
&nbsp
וזאת הבחורה שמהלכת בבית ומברברת על כך שנשים צריכות לתמוך ולכבד אחת את השניה.
ההתנהגות שלה בזיונית ועושה לי בחילה , היא כולה זועקת שנאת נשים.
&nbsp

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
זו שעת המבחן לראות אם ניר חזק בחוץ אז קדימה

לגייס את ההורים, האחים/אחיות, בני דודים, סבים וחברים שיצביעו לניר (בנייד וגם במחשב).

לא יתכן ולא הוגן שהוא יצא בשלב הזה לפני אנשים שלא מגיע להם להישאר.

הצבעתי לניר
כהרגלי..הדחה קשה מאוד

נמשיך להצביע לו עוד...
כרגיל אני חוששת והפעם יותר מתמיד...
נקווה לטוב!

מורבידי

New member
ושוב אסיף ,בישורת האחרונה דאג להזכיר לנו

שהוא בוחר בניר כי הוא בעל אג'נדה עוכרת ישראל .

למעלה