שרשור ערב שבת
היום ה45 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור ערב שבת
היום ה45 ב

יום של מסוקים!

מסוק לירדן
2 מסוקים לתקווה
מסוק משותף לתקווה וליאור
מסוק לגדי

שתהיה לכם שבת שלום ומבורכת

ושיהיה לכם הסופ"ש הכי מדהים שאפשר

tali az

New member
מחשבות על אסיף... ממה הוא מונע?

אני חושבת שאסיף כל כך רוצה לזכות שהוא מנסה לעשות כל מה שהוא יכול בכל שנייה נתונה לזכות לאהדה וההתנהגות הזאת היא טו מאצ' וממאיסה אותו על הצופים ועל הדיירים.

אני חושבת שהמון מזה נובע מרגשי הנחיתות שלו וההרגשה שהוא לא טוב מספיק בחיים, הוא תמיד הדובר במקום המוביל, רגשי נחיתות בגלל חוסר ההשכלה, ההרגשה (שלו) שמעיין יותר מוצלחת ממנו, גובהו הנמוך שסיפר בעבר שהפריע לו... אני חושבת שמבחינתו אם הוא ינצח אז זאת תהייה הוכחה שהוא כן מוצלח ושיש לו מה להציע והוא ירגיש שקיבל חותמת שהוא ראוי.

לכן נראה לי שיותר מהשאר הוא אובססיבי על לצאת טוב בכל אינטראקציה ולנצח והמון מההתנהגות שלו לא טבעית ויותר ניסיון לקלוע למה הקהל יאהב לראות או לשמוע ממנו.

בנוסף כל ההתנהגות שלו עם ניר, מעבר לרצון לרצות את הצופים, נובעת מחוסר ביטחון והידיעה שלו שניר הרבה יותר מוצלח, מוכשר ו accomplished ממנו. הוא ממש מקנא בו.

אני חושבת שאסיף הדובר הוא בעיקר מתיש

ככה לא מוכרים דיעות ודעתנות,
ככה מאבדים את סבלנותו של הצד השני שהופך להיות מוצף בבליל של משפטים חסרי קשר וזה בלי שום קשר לזה שהוא מדבר מהר מהר.
טוב היה עושה אם היה מוריד מעט את הרגל מהגז ונהנה קצת מהנוף...

tali az

New member
גם התשה זו אסטרטגיה לנצח בדיון

אבל זה נורא ממאיס.

T.M.I במינימום זמן זה אולי מתאים לטלמרקטינג

לא לדיון או שיחה.
מלכתחילה אני חסרת סבלנות לאנשים האלה...

tali az

New member
בדיוק! וזה גם בדיוק סגנון הדיון בראיונות בטלוויזיה

כשיש נציגים משני צדדים כולם צועקים מדברים מהר ואחד על השני ורק מנסים להגיד כמה שיותר מילים וסיסמאות. ככה הוא רגיל ועוד מחמיא לעצמו בסוף הדיון.

יונתנסקי

Well-known member
מקבלת את כל מה שכתבת, ועדיין שואלת

מה הבעיה היום לרכוש השכלה ?

היום כל חמור יכול להוציא תואר ראשון, ואפילו שני.

הוא לא טיפש ובטוחתני שגם יכול להוציא פסיכומטרי (או איך שקוראים לזה היום)
אז איפה הבעיה...אם זה מה שיכול להוציא אותו מרגשי הנחיתות.
היום כשכל כך הרבה מכללות פרוסות על פני כל הארץ...

יונתנסקי

Well-known member
הממת אותי, לתשובה כזאת לא ציפיתי

למרות ששמעתי שאפשר לקנות עבודות סמינריונית....

נילי1179

New member
אולי לא הובנתי.

מוכרים הכוונה שמקבלים לדוקטורת בקלות יחסית.
היום זה כבר לא כפי שהיה בעבר, האוניברסיטאות הורידו את הרף, עניין כלכלי לדעתי.

יונתנסקי

Well-known member
בטח שהבנתי ואפילו הרחקתי לכת......

הנחתי שקולו של אסיף מדבר מגרונך, והוא מסוגל לתחמן ולהגיע לכך בדרך קלה.

או שגם עכשיו נראה לך שלא הבנתי....

ד"א: אני יודעת איך הרף נמוך.

כשהייתי לפני הרבה שנים בשנת השתלמות, בחרתי לי קורסים שעניינו אותי מתחום היהדות. (ככה לכיף)
ושם ישבו איתי סטודנטים לתואר ראשון, וכשהייתי שומעת אותם הייתי חושבת בלבי: "אלה סטודנטים ?
בגרות לא הייתי מעבירה אותם"...

נילי1179

New member
הא הא...אסיף הוא עילוי...הוא השמש

הוא כבר מרצה באוניברסיטאות, ללא בגרות ותואר והוא עוד בן לעדה המרוקאית מטבריה.
כבר כתב ספרים
פשוט עילוי
בעיני עצמו!!!

tali az

New member
אולי אותם רגשי נחיתות גורמים לו להרגיש שלא יצליח

או שאין לו כסף ויכולת להשקיע שנים בלימודים ולא לעבוד או שהוא פשוט עצלן ומעדיף קיצורי דרך, לראייה כניסה לאח הגדול כדי לנסות לזכות במיליון.

ושלא ישתמע שאני מנסה להגן עליו (או לדברר אותו, מילה מטומטמת) אני לא יכולה לסבול אותו.

יונתנסקי

Well-known member
דיברו פה אתמול הרבה על מלגות ומענקים לאנשי פריפריה....

שלוּ רצה, היה יכול להשיג מימון מלא.
אולי באמת, כמו שאמרת...הוא עצלן.....מחפש קיצורי דרך, ואולי משהו אחר מניע אותו: הוא רוצה לומר
"את תהילתי השגתי בכוחותי בלבד, ללא עזרה מאף אחד, בטח לא מהמימסד"

ואת יודעת מה ? יכול להיות שיגיע לזה כך....

tali az

New member
יכול להיות... מעניין מה שכתבת

העיקר שלא יהיה על המסך שלנו, עייפתי ממנו

willing

Well-known member
אני רואה את אסיף ככה

ובמובן הזה אין אצלי קשר לעדה שלו או לשימוש שהוא עושה בתופעות חברתיות כמו הסללת מזרחיים בארץ.
&nbsp
מה שבולט לי לגבי אסיף ומה שבעיקר מנהל אותו זה שהוא מונע מאמונה שככל שאחרים מצליחים סביבו בדברים שונים, זה איום עבורו, כי זה אומר לו בפרשנות שלו, שהוא לא מוצלח.
&nbsp
זו כמובן שגיאה לחשוב את זה. עבור כל אדם. כיוון שכולם בעלי ערך ושווים. אמנם בצורות שונות או דומות. אך הצלחה של מישהו לא באמת באופן רציונלי מפחיתה מערכו של הזולת.
&nbsp
זה דפוס חשיבה לא רציונלי שיכול להיות שקיים בכולנו במידה כזו או אחרת, ואצל אסיף זה ממש בחוץ.
&nbsp
הוא כועס על ההצלחה של אדם
כועס על ההצלחה החברתית של ניר
&nbsp
זה מניע אותו לחצות גבולות של יושרה ולתמרן.
&nbsp
לדעתי הוא מוכשר. לא קראתי אף ספר שלו, אבל עובדה שהוא הצליח. וגם, העבודה בכנסת הספק מרשים למישהו בן 27.
&nbsp
הוא הצליח אולי באמצעות אסטרטגיית החיים שנחשפת לנו בלייב. והכלי הזה שעובד טוב כשהוא לא חשוף ומשודר 24,7 עובד נגדו באח הגדול.
&nbsp
כשהוא לא מונע מלהוריד אחרים, יוצאים ממנו דברים ממש כיפיים. גם עכשיו כשהוא רואה שהוא מפסיד מלהתנכל לניר, ומתחיל להתקרב אליו, לי עדיין נראה שזה נעשה לא באופן טבעי.
&nbsp
מעניין אם יבין את הבעיה וישנה גישה. לא סתם הוא לא קרוב לאף אחד באמת וההיפך
&nbsp

למעלה