שרשור לילה
היום ה-37 ב
האח

goldenegle

New member
הצבעתי עכשיו 10לניר...בטרוף על כל החברים שלי להצביע לניר

Shusha 77

New member
כבר שמתי את כל 20 ההצבעות על ניר. יש עוד מקום שאפשר

להצביע חוקית או להתחכם ולהצביע עוד פעם?

ariel1612

New member
כן אבל לא בא לי שרונן ואמילי יילכו בשביל ניר מקווה שאדם יודח

הצודקת11

Well-known member
לא טוב שגדי לא מועמד...התומכים של גדי ותקווה יצביעו לחגית.

MERI16

New member
נראה לי לא יהיה העונה יוסי תיקווה או גדי ברשימה

רק בקולקטיב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא...תתרגלי..זה ככה עד שהוא יודח (בגמר בע"ה!)

בוייאקה מאן

Well-known member
סיכום פרק: את זה לא נראה לכם וגם את זה לא. בוייאקה

הודעה חשובה: חשוב להגיד לפני שהפרק מתחיל כשדיירים רבים וכל אחד מאמין שהוא צודק הם רק תוקפים ותוקפים ותוקפים
כשצד אחד תוקף והצד השני מתגונן זה אומר שהמתגונן מבין שהוא טעה ומחפש דרך לתקן את הטעות שלו בצורה הכי טובה שהוא יכול
בעונה הזאת מאוד חשוב לדעת את הדברים האלה כי לרוב יש צד מתגונן שטעה ולא יודע איך להודות בטעות שלו אז מתרצים ו/או מצטדקים
ומסבירים במשך שעות לכל דייר בנפרד על ריפיט במשך שבוע (כן אני יודע אני מתנשא ומסביר הכל... אוי אוי תתמודדו)

והיום בפרק מחכה לנו ריבים משימות ריבים משימות בכי משימות וכמובן ניצחון של צד אחד עם בכי "לא פייר" של צד אחר
כי מי שלא יודע לנצח בכבוד גם לא ידע להפסיד בכבוד
כמובן גם המשך הרומן המדומיין והסילופים וההסתרות של הדברים הרגילים כי מסורת לא שוברים (שתיקה)

ויאללה מתחילים עם המנחים שמדברים על מה שהיה אתמול כאילו אכפת לי...
ומתחילים עם הפרק הערוך
פינג פונג בין תקווה משקיפה על ליאור וליאור חופר על פלאזמה כי... רועי לא יודע ליצור עניין
גדי ממשיך לחפור על הטימטום שלו ורונן ממשיך לנסות להסביר ליתוש שהוא לא אשם כי הוא רק לחץ ולחץ ולחץ
מרי דיי נמאס חייב פיהוק חייב זה דורש נו נו נו קדימה לעבודה
ירדן בסשן ליקוקים לאמלי (כי היא ראתה מה שהיא אמרה על תקווה ואוי אוי אוי שירדן שומעת רע על תקווה כל הרגש יוצא לה)
אסיף שמשחק אותה שהוא תמיד ידע שהם ראו שומע מאמלי שנראה לה שהם ראו והוא בשוק
אבל אמרת שידעת כל הזמן יחרטטן מעפן אז על מה השוק
גדי בוכה כי אסור לו לדבר והוא יושב על ביצת זהב ולא יכול להשתמש בה אז כואב לו שאין לו תבמה שהוא רוצה
(כן אני יודע אתם חושבים שזה בגלל שאכפת לו אבל ברגע שהכל יפתח הוא לא יבכה שוב כי הוא קיבל את הבמה)
כל הכתומים בלקלק מטורף על גדי כי הוא בוכה ודרמה ובולשיט ועוד שטויות
ליאור יוצא לחצר וסוף סוף נגמר הבולשיט אסיף ניגש אליו ללחוץ לו יד ומקבל יבוש של החיים
ליאור שם קפוצון כי זה מאיים יותר ויאללה אקשן
אסיף על הספסל וליאור פותח עליו ברז מים (מילולי) ושוטף אותו מכל הלקלק שעשו לו בחודש האחרון
ומצליח גם לשטוף ממנו את כל הזבל שנדבק אליו במשימה ועל הדרך גם מנקה מכל הסביבה את הלקלק שאסיף עשה להם
אסיף שסוף סוף נראה נקי כמו ביום הכניסה שלו כל כך נקי שרואים דרכו כמה שהוא מלוכלך מבפנים
אסיף מנסה לענות לליאור אבל ליאור עם הברז מים לא נותן לו להכניס מילה כי מי צריך לשמוע אותו אחרי ששמעו הכל בחדר הפח
ליאור עושה לאסיף "דרופ דה מייק" ונכנס לבית בלי לתת ללוזר לענות לו (הוא מסיים את זה בבום ואני אסיים את זה בבוייה)
תקווה ששומעת כל מה שליאור אמר נכנסת באסיף כי הוא מצוחצח ואפשר כבר ללכלך אותו בחזרה ואז האח גונז ועובר לאמלי מול תקווה
ואמלי מספרת לתקווה מה שהיא אמרה עליה תקווה שומעת כנופייה ונשארת רגוע ואז עוברים ל...
אדם וגדי בשיחת ליקוקים רונן שם באזור ואדם ישר מסכים עם גדי בלי לשמוע בכלל מה היה (כולם סומכים על היתוש שנכנס לגדי לאף)
אדם מגלה שרונן בחר את תקווה ולא אותו כמו שגדי בחר ואדם מבולבל כי הוא מנסה להקשיב לגדי
אולי בגלל זה העריכה על הפנים? האח כל הזמן מנסה להקשיב לגדי ומתבלבל... רק אומר
חוזרים לתקווה ואמלי והצרחות על הצרחות של הצרחות שהיא לא מוכנה שידברו אליה בצרחות בזמן שהיא צורחת צרחות ופה זה נגמר
ועכשיו מליון שיחות הסברים ותרוצים והצטדקות בריפיט של הריפיט על הריפיט של הריפיט דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
גדי שוב בוכה רק הפעם לבד בצד וירדן מוצאת אותו וישר מלקקת לו את הדמעות ומביאה לו מים
ירדן נותנת לו נייר טואלט אז הוא מנגב את האף על השרוול של החולצה כי מי גאון של אמא מי?!?!??!?!
ירדן מביאה את ליאור לגדי כי הוא מקצועי יותר בליקוקים מסתבר חצי מילה וגדי כבר מאושר מחייך וצוחק
באמת ליאור מקצועי יותר!
חגית מחממת את תקווה על אמלי כי אין לה משהו אחר בחיים חוץ מאמלי לא יראו את זה בפרק אבל כל היום היא רק דיברה על אמלי
תקווה אומרת שאמלי מפחדת ממנה בדיוק כמו שרונן מפחד ממנה וכל השאר מפחדים ממנה אז כנראה שהיא כן מנהיגת כנופייה
ירדן אומרת לאמלי שאיך שתקווה וחגית יסיימו לדבר היא תיכנס בה... זה לא קרה אל תצפו לזה
גדי שוב מטריל את ניר כי לגדי אין כלום בלי ניר (ומי שראה אותם בבית אחרי שהם החליטו שהם לא מדברים יודע למה אני מתכוון)
ניר מבין שהוא מדבר עם בן 4 אז הוא מסביר לו כמו שמסבירים לילד קטן וגדי סוף סוף עם מבט של מבין (הוא לא מבין)
בוקר חדש בבית האח שלידו פח עם חתולי זבל וחתולניר עושה כלים
אסיף מתבודד בנסט (היו אמורים להראות חלק מהשעתיים שלו בחדר האח אחרי שליאור נכנס בו אבל גנזו הכל)
יוסי מדבר על המסכנות של אסיף בזמן שהאח מראה את אסיף בוכה על הטימטום שלו
ליאור מסביר ליוסי מה אסיף אמר ואדם ישר קופץ "אבל אתה אלים אבל אתה אלים" ליאור אומר שהוא ילד ואדם שם לליאור ידיים מול הפנים
כן אירוני אני יודע
אסיף מנסה לענות לליאור ולא הולך לו כי הוא יודע שהוא פישל הוא מנסה גם לתקוף אבל לא הולך לו (זוכרים מה אמרתי בהתחלה על המתגוננים)
תקווה אומרת לאדם שהיא מסכימה עם כל מילה שליאור אמר לו ושהוא מחפש להצטרף לריב מול ליאור
רונן קולט שאסיף במצב חלשלוש ומתחיל לריב איתו וזה מתפתח טוב עד שמתחיל ה"לירן חולצה אפורה" ואסיף מתחיל לגמגם ורונן נכנס לבית
ויאללה משימת הקיא של גדי... סליחה עדין לא... ויאללה משימת האוכל
צרחות צרחות צרחות גדי מקיא... דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
הכתומים מנצחים ואסיף צועק "אלופים אלופים" אבל בנינו הם לא ממש העבירו מפה לפה חלק הם הפילו והדייר הבא הרים
ובעיקרון מי שהפיל צריך להרים ולנסות לעביר שוב.... אבל רמאים!
ויוצאים לפרסומות
חוזרים מפרסומות מדלגים על המנחים ויאללה להמשך
הכתומים חוגגים את הניצחון שלהם כי סוף סוף הם ניצחו אחרי רצף של כשלונות
אסיף מזכיר לגדי שהוא יכול לבחור לרמות ולא חייב לאף אחד כלום
אמלי נגד גדי... דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
חוזר בי מהדלג כי גדי כל כך חלש במשימה שנראה לי שאם יביאו לו את המשחק של הילדים עם הקוביה העיגול והמשולש
הוא לא יסיים תוך 10 דקות להכניס את הכל וחוזרים לדלג כי אדם מיילל
האח אומר שאמלי ניצחה את גדי... הגיוני היא מבוגרת והוא ילד קטן... מגישים אוכל דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
ויאללה למשימת המיטות לא מעניין אז אני אחפור
המשימה הזאת ממש הייתה לא טובה לאסיף... הוא גם בחר דיירים לפי חברות ולא לפי מי יהיה טוב במשימה
גם בחר את הפתק הכתום גם הפסיד במיחזור ועכשיו גם קרס יותר מהבנות במשימת המיטה והגיע למצב שהוא זה
שהכשיל את משימת המיטה לכתומים
האח מראה בעריכה טוב טוב שניר מבקש לגרד באף ואוסר אסיף נראה כמו עגבנייה מזיעה
האח מראה שניר ואדם מבקשים מגדי להוריד להם את הכובע כדי להבליט שאסור להזיז את הידיים
גדי מעודד את הכתומים כי הוא בקבוצה הכחולה?!?!? אה שכחתי הוא רמאי
אסיף ממש עומד להתפוצץ והרגלים שלו רועדות האח שם מוסיקה דרמטית ואסיף מרים את היד
האח מכשיל את הכתומים על הורדת היד של אסיף והכחולים חוגגים ניצחון
הכתומים ששעתיים לפני זה חגגו פתאום בוכים שהמנצחים חוגגים כי "פתאום זה לא יפה"
ושולחים את יוסי וחגית למשימת המיחזור דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג כן אני מדלג על ה"צחוקים" של יוסי וחגית כי זה מטומטם...
גדי מטריל את ניר... ניר מחזיר לו במשפט שהוא לא מבין "יש 2 דברים שהם איסופיים היקום והטימטום האנושי"
גדי שואל "אם הוא מטומטם| ניר עונה שלא אני עונה שכן ואני קובע כי סיכום שלי...
האח מעדכן את הדיירים על הפסילות למי שלא ממחזר בבית
ושם להם שיר של סקילר גריי ופי דידי חיבוקים ריקודים וצינזור של הבכיינות על הכתומים לגבי הניצחון של הכחולים
ויוצאים לפרסומות
בפרסומות כבר מראים פרומו על המסוק לאמלי שבסוף היה תתחתני איתי מאבא שלה!?!?!?!!?!?
חוזרים מפרסומות
והמעומדים להדחה הם: ניר, חגית, אמלי, אדם, רונן, ואסיף.
וזהו נגמר הפרק

עוד פרק שרובו מזוייף עם אמת שלא הייתה כי צריך לשמור על גדי ואסיף ותקווה ורונן וירדן אז נצנזר את כל הליכולים ריכולים וגועל
ולא נראה לכם שגדי מטריד את ניר 24/7 כי אז גדי יצא סופר רע ועדיף שנראה לכם שניר צוחק על גדי כי עדיף שהוא יצא הרע

פוסט זה לא מצונזר כי אני לא האח הגדול... הצלחתי בהודעה אחת אני מלך
אני הייתי בוייאקה
ד"ש

למעלה