שרשור אחר צהריים היום ה 36 ב

lola10a

New member
כל שבוע המנהלת של הבית ,תקווה מעלה את ניר במדרגות

מורבידי

New member
שוב ניר בפה שלהם ,

הרי זה כבר סגור וברור שהם יעמידו אותו כל שבוע להדחה. מה הם רוצים יותר מזה ?
מסכן , להיות בבית , שאולי שלושה אנשים שם לא דיברו עליו רע מעולם . כל השאר -יושבים איתו - ומרעילים נגדו מיד כשהוא נעלם .

lamalama4

New member
בעונה זאת רואים באופן ברור עד כמה רועי עוז הוא לא יורם זק

רועי עוז עוד תקוע בעונה שממנה העיפו אותו - עונת הבובליל. הוא מקדם את הדמויות שייתנו לו בידור זול, ברמת גיחי גיחי. כמו כן הוא חושב שפוליטיקלי קורקט להביא לנצחון טהוניה 2 ולמכור לקהל דמות שלא קיימת רק כי היא ממוצא אתיופי. לוקח את ה-10% חיובי שבה והופך אותו ל-100% המשדרים תוך התעלמות מהבריונות, הרוע התככנות, המניפולציות, העליהום שמהווים 90% מעצם קיומה.
יש לו פנינה ביד- ניר - איש משכמו ומעלה. איש שיורם זק היה הולך עליו ALL IN וגם מביא לנצחונו בקלות, רק כי זה מאתגר אותו להביא איש שוברים שתיקה לנצחון והוא באמת כל יכול, גאון אמיתי שיכול ליצור רמת מאסטרפיס במשדרים סביב ניר כפי שהיתה בזמנו בעונת שי חי. אבל רועי עוז הוא אחד כזה שמחפש את הבידור הזול כגון אביבית, מירב, גדי, יוסי, אותם דברים גרוטסקיים שצחקנו מהם ועליהם, פשוט כי זה נוח וזה מכוון מספיק נמוך כדיי שלא יצטרך להתאמץ לתת לנו מוצר איכותי.
כולי תקווה שהפורמט יילקח מרשת במהרה ויחזור לידיים הראויות.

koko911

New member
ניר פנינה? יותר צנונית מעייפת, יבשה וחסרת כריזמה

ואם עןד פעם אחת כף הרגל היחפה של ניר תשתלט על המסך בקלוז אפ, אני לא אעמוד בזה.

בוייאקה מאן

Well-known member
זק גם דחף מתמודדים של גיחי גיחי

הוא פשוט ידע גם לדחוף דיירים אחרים ולא רק אותם וזה ההבדל
אני לא זוכר גמר אחד שלא היה בו את הדמות של הגיחי גיחי
דודו ג'קי חמימו ליהי בובליל ארז דה דרזנר וכו וכו
כן עוז כישלון כי עוד לא מבין את התוכנית שהוא עורך אבל זה לא בגלל הגיחי גיחי זה כי הוא לא יודע להראות צדדים אחרים של דיירים אחרים

lamalama4

New member
אלירז עם כמה ששנוא היום, נתן לנו רגעי קסם בתוכנית

ג'קי גם. רואים שככל שהתקדמו העונות, זק דאג לספק תוכן מעבר והדמויות הראשיות השתכללו.

מורבידי

New member
לא כל כך מסכים, ניר הוא לא הדמות האידיאלית

בשביל להביא רייטינג לתוכנית כמו האח הגדול.
עד כמה שאני אוהב איכות ונהנה מאיכות, גם בתוך האח, צמא ונהנה מלשמוע דעות של אנשים משכילים בנושאים שונים ,
בשביל זה יש בימי שיש תוכניות של מראיינים שמביאים פילוסופים ואנשי רוח ומאזינים חצי שעה או שעה לדברי חוכמה וקידום הידע.
אני אשמח שכל עונה יהיו 3-4 דמויות כמו ניר . השיחות הללו על המרקע מעשירות אותי.
אבל אם נפריד - להגיד שהם יכולות להחזיק משדר פריים טיים שבוע אחר שבוע ? לא .
שעה וחצי של האח הגדול של שיחות למול האח על פמיניזם ותורתו של אסא כשר - זה לא הפורמט.

הרבה פעמים ניסו לכוון לזוכה שבאמת ישמש דוגמה - איש שהוא לא איש של ריב מדון ורוע. ואם לא היה כזה בעונה - אז כיוונו למי שהכי פחות מזיק או שתקן .
אל תשכחי שג'קי, וקותי, ואלירז שדה - כולם באו על תקן ליצנים - וזכו . אז זה לא מדוייק .

lamalama4

New member
אלירז לא היה על תקן ליצן. ג'קי כן, אבל היו בו טוב וקסם

קותי אמנם ניצח, אבל היה הדייר הכי שנוא על הצופים ואהבתי את הטיפול שקיבלה בעונה הזאת יאנה יוסף, מישהי שאצל רועי עוז היתה יוצאת מישל מלכייב רק כי הוא לא קולט דברים מעבר.

יונתנסקי

Well-known member
ג'קי היה ליצן עם חן מאוד מוגבל, אבל מרגע שנודע

שגנב בהיותו בספרד מעיל ממישהו, ואח"כ, ניסה לכפות עצמו בכוח על נופר, שהציעה לו ידידות והוא רצה יותר מזה - סר חינו בעיני לגמרי.

אלזה4

Well-known member
אסיף משקר במצח נחושה. מזכיר לי את סער שיינפין..מערבב

דברים..המוח הופך לעיסה...
אני חושבת שהוא לא מודע לעובדה שהוא משקר..
הוא מאמין לסיפור שהוא מספר לעצמו..
וואו..זה לא טוב..

queenjane

New member
איך אפשר לחיות ככה כול הזמן דרוך ומוכן לערבב ולשקר זה נורא

למעלה