שרשור לילה 2 היום ה23 ב

זה מה שקוראים אותו בשפה שלנו פרומו הצלה פרופר.

האח לא מוכן לאבד את מחמד ליבו,אהובת הספן שלו... יקירת הברנז'ה רות "מאמו ופאפו" אלבז.

מחליא לראות התגייסות כה חד-צדדית כלפי מועמד להדחה אחד בלבד. כזה לא הוגן כלפי השאר. (היי מישל זוכרים אותה ואת ההתעלמות בתוך הבית ומחוצה לו היא זכתה?).

האח הגדול כדי לשמור את רות מוכן להקריב כבוד של בן אדם בא בימים כמו יוסי.

אירוני קצת שרות כל הזמן מזכירה את אבא שלה וכמה הוא לא אמר לה שהוא אוהב אותה,ודווקא משליכה את הבעיות הרגשיות שלה על אדם לא קשור לחלוטין כמו יוסי.

לכי לטפל בעצמך רות,אם אחד אומר לך שאת שיכורה ניחא אם חמישה שישה ושבעה אומרים לך כנראה שיש קמצוץ אמת בדבר.

lemonlyman

New member
לא רק יקירת הברנז'ה גם לדעתי חשוב לאח

העניין של הזהות המינית שלה -שיצאה מהארון במשפחה מסורתית
האח הזה רגיש לסיפורים האלה

אלזה4

Well-known member
הוא גם רגיש לנשים ושונא בריונים. זה אח על מלא

לדעתי האח שורף אותה, היות והיא בעצמה התנצלה זה יוצא שהם

צדקו. היא תצא פמיניסטית בלתי כמו אור סיונוב (כבר בתוכנית של היום היו ניצנים לזה)
ולצאת נגד איש מבוגר על שטות (נגיעה ביד) גם לא יחמיא לה.
מאחל לכל אוהביה כאן שאני טועה, לי לא דחוף שהיא תצא מהבית. ימים יגידו.
&nbsp
&nbsp

yalian

New member
אני לא מבינה מה הקטע של ה"נגיעה ביד" בין רות ליוסי?

לא ראיתי שום דבר כזה,
אני ראיתי שהיא התעצבנה כי הוא אמר לה "ואז תרגעי?" בטון מזלזל בזמן הויכוח על נשים-גברים.

מורבידי

New member
איסי מיאקי
מסכים איתך ב 100 אחוז . המילה פמיניסטית

נתפסת כרדיקלית , ולעיתים , גם מעוררת אנטגוניזם. היא ההפך מ"עממית".
הפרומו לא הראה כיצד פגעו ברות, אם בכלל פגעו, וממתג אותה כ"פמיניסטית", לא הרגשתי תחושה שינסו לספר סיפור של "עליהום" על רות המסכנה.
אלא יותר של רות שעושה סיפור מכל דבר, ולכן כל דיירי הבית רואים את זה בעין לא יפה.

כן. זה לא טוב לרות הפרומו הזה, לגבי הפרק נראה...

בכל מקרה תחושתי שיעל היא זו שתודח ותבוא למרבית הפורום רגיעה ושלווה לשבוע :)

מורבידי

New member
ההשערה שלי, שבין רות וניר, (אם הבחירה בין שניהם) ,

אז ניר זה שיודח קודם (למרות שלדעתי תהיה הפתעה עם דייר אחר).
אבל בין רות וניר , שני ה"סמולנים" של הבית , ניר יודח קודם , רות תישאר, אבל רק כי היה את ניר להדיח לפניה. לא באמת נדע מה דעת הקהל האמיתית לגבי רות.
אם רות תישאר בהדחה , למשל, עם אמלי , תקווה וירדן - ועדיין תישאר - זה יגיד לי שהיא חזקה .

navi64

New member
בתחילה מאוד התחברתי אליה

לדעתי היא השתנתה לרעה הסיפור שלה לעוס ונמרח יותר מידי זמן, לא קונה את התמימות שלה, רק לפני שבוע העיפה את מישל שלא עשתה לה דבר ולא ניסתה להכיר אותה, למרות שיכלה להדיח אנשים אחרים שקיבלה מהם ווייב שלילי, היא מתנשאת מאותו רגע שקיבלה את הכוח, וההתפרצות על יוסי מוכיחה הרבה(והדרת פני זקן) לרגע בל נשכח שזה משחק ודרך ארץ קדמה לתורה.. ירד לי ממנה.

אעדן את המילים שלי פה

* ליאור היה חרמן, ממש חרמן.
* ליאור דיבר עם תקווה ורמז על זה, ואמר שהוא רוצה לקחת את ירדן למקלחת
* תקווה אמרה לו תעשה מה שאתה רוצה
* עכשיו ירדן אומרת שליאור לקח אותה בלילה לאיזה מקום

למעלה