שרשור לילה 2 היום ה23 ב

lemonlyman

New member
יאללה אח גדול תן משימה לאסיף ורות יחד

שאמלי ותקווה יתפוצצו להן

חזרתה של המג'נונה לבמה המרכזית בלייב
זה הכל בגללכם

שרציתם הפסקה מתקווה. מקווה שאתם נהנים עכשיו !!

פרק חלש מאוד,המשימות ממש משמימות,אין פואנטה בהן...

מתחילים בקו עלילה מסויים -רומן בין ליאור לירדן, מבינים שלבנות על כך זה כמו לבנות על ביבי שיפנה את כסאו.

חוזרים למשהו הישן והטוב שתמיד עובד-מחנאות.... אבל גם פה היסודות לבנות עליהם רעועים, עד רעועים מאוד. רונן הוא סטייק רציני עם מידת עשייה של וול דאן בקרוב מאוד.

ליאור אחוז -תזזית בעיקר כלפי עצמו וכלשונו "איך אני יוצא".... ואסיף? הוא המרצה זה כבר ידוע לנו.

עם מה אנו נשארים לבניית מתח?

סיפורי נרניה של רות, חיבוטיה של אמלי בנוגע להשפעה חברתית מהי והאם כדאי,וירדן מדבררת עת עצמה לדעת בגוף שלישי....

לך תמכור עם זה משדר מרכזי... רייטינג אחרון להזכירכם "ארץ נהדרת" עם 17.7% מוחצים כנגד 14.9% ל"האח הגדול" שירדה בפעם ה1 מתחת ל15%.

אתה לא יכול לזרות חול בעיני הצופים רועי עוז,בעיקר כלפי הצופים האדוקים של 26. לזלזל בהם בצורה בוטה, עם הסתרות,צנזורים שלדעתך יביאו לך את הרייטינג המיוחל במשדר המרכזי.

אני לא מסתיר זאת אני שמח על הרייטניג הנמוך שהתכנית מקבלת דרך הדרכתך.
כי אני באמת ובתמים מאמין שהדרך לצמיחה מחודשת היא קודם כל להגיע לתחתית של התחתית. ואתה בדרך בטוחה מוביל אותה לשם.

בכל זאת קונסטנצה לא שלילי רק. קח עוז רק בשבילך אזרוק לך 2 טיפים שאולי יעזרו לך ברייטינג לבאות...

טיפ1-במקום להתמקד ברומנים מומצאים ,יותר להתמקד בזוג האמיתי והאותנטי בבית גדי ויוסי יותר ליצור להם סיטואציות שבהם הצד הקומי שלהם יחדיו יבוא לידי ביטוי.

טיפ 2-זה טיפ שידרוש ממך ומההפקה קצת לפתוח את הכיס,ומהו??? להחזיר את הבחור הזה חזרה וכמה שיותר מהר...בייחוד שניר ואסיף שם..
מאז שהלך...אתם לא מפסיקים לבכות שם למעלה אחרי עוד ערב עגום של רייטינג...

מורבידי

New member
זה כל כך נכון. כך הרגשתי. הדיירים מעבירים ערב נעים במיטה

משותפת. אני לא חושב שראיתי ערב אחד ככה של כל הדיירים בבית באותה מיטה, מעבירים פשוט ערב חברה באוירה טובה (פרק לגדי, שפשוט שוב ושוב ושוב מקניט את ניר, וחבל , מתי שהוא ה"שמאלני " "שמאלני" הזה , יגרום לניר לצאת מפרופורציה ויראו רק את התגובה של ניר ולא את ההקנטות החוזרות ונשנות של גדי.
ערב מקסים של כולם ביחד במיטה, כמעט לרגע אפשר לחשוב שכולם חברים. שיצאו לאיזה טיול שנתי או מחנה כיתתי.
וכן - אולי נוכחותה של תקוה היא זו שהייתה מעכירה את האוירה. כך גם אני הרגשתי.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כנסו לדף של האח בפייס...העלו פרומו למוצ"ש על הלינץ' על רות

למעלה