שרשור לילה 2 היום ה18 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור לילה 2 היום ה18 ב

לילה טוב :)

המודחת הראשונה לעונה - מישל

(חיבוק ענק לכל האוהבים שלה פה
)

מחר תתחיל משימה חדשה - הדיירים יתעוררו לקום המדינה

המשך לילה מהנה
ושיהיה שבוע נפלא

MERI16

New member
חחח אני אומר שבוע טוב רק לבני אדם צחוקים בגן חיות

סטילהוק

New member
וטוב שכך. ולא מפליא אותי כלל שירדן מעריצה של רגב

וגם דרשה מאורן חזן לצרף אותה לקבוצת הווטצאפ שלו ושלה. זו הדוגמא הרעה שרגב נותנת לבחורות צעירות, תהיו ערסיות מגעילות ודוחות.

nicknick28

New member
תקווה היא אחת הקוטריות הגדולות העונה

כל היום חוזרת ואומרת שאין לה כוח לכלום, לא בא לה כלום,הכל וכולם מעצבנים אותה.
היא מודיעה לדיירים מראש שלא יבחרו אותה לעשות דברים במשימה.
&nbsp
אז למה באת ? לבלות 3 חודשים בעישון על הספסל?

queenjane

New member
חחח היא אמרה מראש שהיא באה לנוח וקיוותה שיהיה איזה מבוגר לאר

לארח לו חברה לשבת ולא לעשות כלום

הכי טוב על ספסל העישון,יש צעקות מהקהל/מסוקים ותקווה ודומיה..

(ליאור, אסיף). יכולים להבין את הלך הרוח של העונה,וכך לשנות טקטיקות תוך כדי תנועה.
תקווה אמרה למישהו שדווקא היא יודעת לבשל טוב,הייתי שמח לראות זאת,אני מאמין לה בכך.אבל היא יותר מידי עצלנית לפעול גם בתחום זה כמו בהרבה תחומים אחרים בבית.

היא טובה בלעשן,לרבוץ,לקטר,לרכל,לנתח,וכן גם להצחיק לעיתים. אבל היי הכי חשוב שהיא מהעידה הנכונה,
שהיא אנדרדוג שכל הזמן מדגיש זאת כמו הערב בפרק עם הסיפור על הדירה,והיה לה את אורן חזן וקלף הגזענות שהזניק אותה כמה מאות מטרים קדימה אל הגמר...

נוקי1998

New member
היית מתחלף עם תקווה, "מהעדה נכונה", כדבריך?

היית רוצה אבא כמו שלה, זרק אותה, את אחיה ואחיותיה ואת אמה מביתם?
כן, היא עצבנית, אבל היא לא אהבלה כמו גד, לא שמרנית כמו יוסי, והיא יודעת שאם אין מי לה - רק היא לה. והיא בחורה חכמה שקולטת יפה מה שקורה בבית. היא ציר חשוב.

אם הייתי נכנס לתכנית ראלטי בשניה הייתי מתחלף איתה...

במיוחד אם אני יודע לשחק טוב טוב על הקלף הגזעני. אורן פגע בצורה מטומטמת בהרבה דיירים שם במהלך שהותו,אבל לא שמעתי אף אחד ואחת שם רוכב על כך שהוא פגע בהם בנימה גזענית.

הפירוש של תקווה מיד רץ לשם,מיד הכריזה בקול שהלוואי שישדרו את זה,ולאחר מכן טחנה לכל קרוביה מתי זה ישודר ,האם שודר ובאיזה יום.

כל אחד ואחת שם עם חבילה משלו,גם מישל שהודחה הערב עם חבילה משלה רק שהאח לא נתן לה במה בכלל להציג זאת.
היו לפני תקווה הרבה דיירים עם סיפורים קשים בהרבה ממנה הן פיזית והן כלכלית,אבל הם לא הבליטו זאת,לא ניגנו על כך,אלא פרסו זאת תוך כדי התקלפות רגשית הדרגתית.

תקווה חכמה? ביחס לשאר אולי אני מסכים, אבל ממש לא חכמה ביחס לאוכלוסייה. היא לא קולטת מה שקורה בבית,היא מקישה מה שקורה בבית על סמך 9 עונות קודמות. סיפור אהבה זה סיפור אהבה,מסוק זה מסוק,טייפקאסט זה טייפקאסט כולם כבר יודעים הכל...

אזרחית שקופה

Well-known member
היא גם אומרת לכולם שהיא מפחדת להיות המודחת הבאה, רק כדי

שכולם יגידו לה שמה פתאום, שהיא בגמר.

queenjane

New member
אז היתה לנו פה שיחה בשירשור הקודם ורוסיותה של אמילי מוטלת בס

בספק רשום בפייסבוק:
"עכשיו לגבי השם, נכון השם של אמלי הוא בעצם לירן, לירן אמלי רינגל ליתר דיוק (שם נעורים לפני שהתחתנה).
ועכשיו הסבר משמעות השם, אמלי (השם האמצעי) הוא בעצם על שם סבתא שלה אמלי (ז"ל), שמעולם לא זכתה להכיר באמת.
סבתא אמלי (ז"ל) היא אימו של אביה מיכאל, שנולדה בצרפת ונפטרה כשנה לפני שאמלי שלנו נולדה.
אמלי שלנו נולדה בשם לירן אמלי וכאשר הגיעה לגיל 16, הגיל שבו מוציאים תעודת זהות, החליטה להחליף את שמה האמצעי, ומעתה והלאה זה יהיה שמה הראשי"

מיכאל זה רוסי אבל אמא שלו נולדה בצרפת מוזר מאוד מזור

נטה אונה

Well-known member
לא הבנתי למה זה קשור :)

אבל אני על זה בגוגל, התעצלתי לחפור קודם, אבל סיקרנת אותי והם משעממים

queenjane

New member
חחח לגמרי אם הגעתי ללחפור בפייסבוק המצב בבית האח באמת גרוע

למעלה