שרשור ערב 2
היום ה-13ב

LE OR

New member
מהממים יכולים להיות ממש חברים כמו אחים.. כי רק זה יצא מזה

היא רוצה את אסיף והוא רוצה את ליאור

יונתנסקי

Well-known member
היא נחמדה, אבל מתחילה קצת לייגע,

ובשיחות הוא נגרר אחריה ומגיב לנושאים שהיא מעלה, אם מטעמי נימוס
או כי אין לו משהו יותר מעניין לעשות, ועם מי...

בקיצור, 2 פלצפנים. בס').

כוונתי לנירות.

אסיף טפלון מדי :-/

הוא נכנס לתפקיד הדובר ומרגיש צורך לגשר בין כולם. מכבה שרפות ונותן עצות. לא ברור לי איך הוא ממשיך לחבב את רונן (מדגישה - לחבב ולא להעריך נגיד כל התרומה לבית) אחרי שההוא מתנהל בצורה שהוא לא מסכים איתה. ואסיף רואה את זה אבל נזהר מאוד מלהתעמת איתו. אני לא אוהבת את אלה שבכל ריב נמצאים ועוברים משיחה לשיחה. אגב, יחסיי עם ליאור אמביוולנטיים (בעיקר כי אני חושבת שהוא מתלהט מהר מדי ופולט שטויות בלהט ועוד יותר כי הוא באמת שוקל יחסים עם ירדן. איכס). אבל, וזה אבל גדול - אני מעדיפה שיהיה לי חבר כמוהו שיוצא עבורי לקרב בכל מחיר מאשר אסיף שעסוק בלדברר את הצדדים ובסופו של דבר, לא מספיק נחוש בדעתו. כרגע, שניהם לא נכנסו לרשימה שלי. כל אחד מסיבותיו.

הצודקת11

Well-known member
אסיף מנסה לרצות את כולם,לא פעם ראיתי שהוא

אומר לזה "נכון" ולשני באותו ענין "נכון".

הצודקת11

Well-known member
ניר כנראה מאוכזב שרות מסתירה את הדעות הפוליטיות שלה,יותר

נכון מפחדת להגיד אותם.

MIC83

New member
לא נראה לי דיבר על הדעה הפוליטית שלה.. אלא על הגדרות שהיא

מאמינה..

מורבידי

New member
וזה נכון. היא אמרה בעצמה במפורש בעבר, שבניגוד לניר,

היא פוחדת מעימות. אז היא גם קצת מחפשת לרצות . אנחנו מכירים את זה ,לפעמים אנחנו אומרים דעה פוליטית כלשהי רק כי אנחנו נמצאים בקבוצה גדולה שתומכת באותה דעה, וקשה לנו להתמודד עם היותנו מיעוט.
אני חושב שאגב , גם ניר עושה את זה . בחלק מהשיחות הוא נשמע כמתנצל על דעותיו... כמפריד עצמו מארגונים אחרים , מזכיר שהוא כבר לא דובר של שוברים שתיקה שוב ושוב. דואג לציין שהוא אישית מעולם לא הרצה בחו"ל או נאם בחו"ל וכו'. העניין הוא - שאם בכל זאת - הדעות של שוברים שתיקה הן הן הדעות שלך , לא משנה אם אתה כיום חבר שם או לא , אם אלו הדעות שאתה עדיין תומך בהן, אז תעמוד מאחוריהם ואז תתנצל או תסוג מזה.

queenjane

New member
האמת שזה באמת מאכזב היא בעיקר רוצה להיות בסדר עם כולם ודלוקה

על אסיף הימני ונראה לי שהיא לא רוצה שהוא יסלוד מימנה אבל אני גם מאוכזבת

MIC83

New member
לרות מראש אין דעות שמאל כמו של ניר... היא אמרה לו בשיחות לבד

ואגב שמאל וימין... אסור לאיש שמאל להיות בקשר עם איש ימין?

queenjane

New member
לדעתי אבל היא פחות מתבטאת בדעותיה השמאליות כי היא דלוקה על

אסיףףף

MIC83

New member
אני חושבת שהרבה יותר מורכב מעניין ״אסיף״... לא לשכוח שהיא

גדלה במשפחה עם דעות ימין, יש סיפור מורכב עם אבא, היא עצמה אמרה שיש סוגיות שקשות לה בגלל החינוך מבית...

לא, לא בגלל אסיף. אלא, בגלל הקבוצה והמאפיוזה שם. אך לפני

דקות היא הסבירה שהיא חוששת להתעמת איתם, וגם שאין בינהם מי שיבין. אסיף כן איש שיחה ולא חושש לטעון את טיעוניו. אני לא משתגעת עליו, אבל זו האמת.

למעלה