שרשור לילה 2 היום ה12 ב

some1here4

New member
אבל העיסוק שלו במחשבות האלה עוצר אותו.. הוא יצטרך לשחרר

אם הוא לא רוצה להתפספס בדרך.. הם לא קוראים נכון את המפה

MIC83

New member
עדיף להיות חסר ביטחון מאשר כזה שבטוח שהוא בגמר כמו ״המשפחה״

הוא אמר שהוא עייף מהימים עם חזן, אז הוא מותש, חושב שהוא לא מעניין וכדומה.... בכל זאת זה סופר שכותב על פילוסופיה ועל השאלות של החיים... אז תמיד הוא יתהה ולא יהיה בטוח בכלום... אבל עם הזמן זה ישתחרר...

some1here4

New member
גם נכון.. אני מאמינה שזה ישתחרר ומקווה בשבילו.. מכירה את זה

מעצמי ורואה שזה רק מבלבל ועוצר אותו.. אז זה ממש הכרחי מבחינתו..
יש לו הרבה יותר מה להציע מלרוב הדיירים שם.. כולל ליאור שזוכה לאהדה כי הוא באמת חמוד רוב הזמן.. אבל נסחף לרומן שטחי עם ירדן..

berens

New member
אני אוהב את השיחות של תקווה ואסיף, תקווה וליאור

בין הצחוקים והציניות היא אומרת דברים כל כך נכונים

אני לא יכולה שלא לתהות, כבר מ- Day 1

איך השהות בחיי קומונה כזו- לא לוחצת ליעל על הטריגרים?

בעיקר עכשיו, כשהמירוץ על תואר הבלבוסטה בשיאו למול אמלי ("אני נראית פי אלף מבנות גילי" - כן, אם היית בת 50)

אני חושבת שזה ממש בדרך

מלכתחילה אני תוהה איך מישהי כזו, פוסט (טראומטית סביר להניח) נמצאת מתאימה להיכנס לבית סגור עם עוד אנשים שמתחרים על ליבו של "האח".

valkyrie2020

New member
אני חושבת שזה לא אותו דבר

יכול להיות שיש ניצנים של...
אבל אני בטוחה שהיא מזכירה לעצמה ומודעת לעובדה שהיא תוכל לעזוב ברגע שתרצה.

לא יודעת, כל החוויה הזו שונה בעיניי.

אגל לנו אין את אותם החיווטים

של אדם עם P.T.S.D
וכמו שהדיירים תמיד טוענים כשהם נכנסים ללופים של אמוציות על כלום ושומדבר: "זר לא יבין זאת"
הריי הבסיס של הפורמט הוא להעיר את השדים שבארון

valkyrie2020

New member
צודקת

אבל בכל זאת בינתיים זה נראה שהיא מתנהלת סבבה, לא?
אני מקווה שאין באמת התפתחות של משהו שם...

זהו, שלי היא נראית

ממש בסדר בעין בלתי מזויינת, עיניים אומרת שזה עניין של זמן. ועיניים צודקת כבר מעונת אלירז

אלזה4

Well-known member
הרביעיה שלי: תקווה, ניר, מישל ורות

מתנדנדים/לא יציבים = אסיף וליאור.

שרונה169

New member
בוקר טוב, הרביעיה שלי כנ"ל , נכון לעכשיו. אבל מוסיפה את

ליאור.
אבל אני ממש לא יכולה לסבול 3 רונן, ירדן וגדי .
לא יכולה לשמוע את רונן עם ההתחסדות שלו, הכל פוזה ומשחק אצלו. חושב שהוא מלך העולם, הכי חכם, הכי ידען, אסור לחלוק על דעתו, הוא המוצלח, הוא המושלם, הוא הכי נאמן (פכככככככ) ולדעתי הוא זייפן ענקקקק. בקיצור דוחה !!

רונן הזה טיפש ושאפו לניר על הסבלנות

ניר מספר להם על הקהילה שהוא חי בה. (נכנסתי באמצע אבל נשמע לי כמו קהילה חילונית אתאיסטית) ניר מספר שפעם במושב היתה הצבעה האם להקים בית כנסת והרוב קבע שלא. רונן אומר לו שהוא לא מבין איך הוא (ניר), בתור מי שמחזיק בחיי היומיום בדעת מיעוט, לא הצביע בעד רק כי הוא אדם שיודע מה זה להיות מיעוט. משמע, רונן מצפה שאדם שמזדהה עם מיעוט יהפוך להיות אחד מהעדר רק כדי להיות ברוב? בכל מקרה, ניר בכלל הסביר לו שהוא היה צעיר מדי כדי להצביע. בסוף הוא גם הסכים שבמידה והוא היה יודע שהיעדר בית כנסת פוגע במישהו במושב הוא לא היה מתנגד רק בשביל להתנגד. זה מה שיפה בניר. הוא קשוב ומוכן לחשוב על דברים גם אם הוא לא מסכים עליהם. הוא ינהל דיון ויביע את עמדתו ויסיים עפי"ר את השיחה באווירה חיובית. כל עוד מי שמולו לא מתלהם ואפילו אם מי שמולו מדבר דברים חסרי טעם לחלוטין. אגב, קראתי שיוסי הוכר כהלום קרב. גם ניר הלום קרב. אני מתה שבמקום לדבר על פוליטיקה ועל חילוניות, הם ידברו על הקושי הזה. זה מעניין איך זה השפיע אחרת לגמרי על כל אחד מהם.

אלזה4

Well-known member
מאיפה את יודעת שניר הלום קרב? אם כן אז בתפקוד גבוה

כי נכנס לבית האח..
הלום על מלא לא יכול להיכנס לבית כזה..
חלום לי שיגיע לגמר..

למעלה