שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות

זהו ! זה רישמי ! יש לנו תאריך - 1.1.2020
פרומו ראשון כבר שודר היום (ניתן לראותו בעמוד של האח הגדול בפייס ובאינסטגרם)

עונת חורף

הספירה לאחור החלה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני מחכה שזה ישאב אותך! ככה תהיי פה איתנו

Shusha 77

New member
חמסה חמסה מלח מים שום בצל בלי עין הרע

ולא מאמינה באמונות טפלות

מקווה שתיהיה עונה מוצלחת ולא נרצה ללכת לישון כמו בעונה של אלין ואלירז, או שיפרא והבובלינים

GM1988

Well-known member
וואו עד שזה בא

האמת אני אצטרך להתרגל מחדש שיש דבר כזה האח הגדול-פורום-לייב-קישורים לרגעים שהתפספסו במהלך היום-כתיבה-קריאה.. פיו
נשמע הזוי שזה מה שאנחנו עושים פה במשך כמה חודשים.

בוייאקה מאן

Well-known member
מרי מרי מרי מרי מרי מרי מרי מרי מרי כנסי כנסי

סתם עושה חזרות לקראת העונה החדשה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אוח שאני התגעגעתי לשטויות שלך! *סיכום פרק*

nicknick28

New member
לגמרי הפורום,הכיף האמיתי

ואכן העריכה... ואוסיף ואומר המשדרים המרכזיים בכלליות. למרות שאם לא יהיה משדר מרכזי לא יהיו סיכומי פרקים שלך...בעיה.

nicknick28

New member
ולי יש געגועים בעיקר לרגעים קטנים שיש רק בתוכנית כמו האח

לא בהכרח דברים עם רעש גדול ...ההנאה האמיתית שלי היא מהלייב ומצפייה בשגרה שלהם,אז יותר רגעים פשוטים של היום יום שתמיד אהבתי לראות :
(וגם התגעגעתי לכתוב מגילות , אז להלן אתחיל בחזרה הדרגתית לכך)

בישולים של דיירי הבית ביום שישי ובכלל מתכונים מעניינים והברקות שיש לדיירים במטבח.
שיחות מעניינות אקראיות של דיירים סתם ככה באמצע היום\לילה , לא כי קרה משהו מיוחד או מניפולציה כלשהיא של משימה. פשוט כי השעמום גרם להם באופן טבעי לפטפט ולהיפתח ולהתקרב.
דיירים שמשלימים אחרי ריב. מצד אחד אני לא משתגעת על מריבות קשות,צעקות ואיבוד עשתונות עד שהדיירים מתפרקים...אבל אני כל כך אוהבת לראות את הרגע שאחרי, לראות דיירים שהשלימו והחברות שלהם התחזקה מהויכוח או כאלה שהכי לא צפוי שיצליחו לגשר על הפערים משלימים ומדברים,אחח האופוריה .
ישיבות תקציב. אבל אלה האמיתיות , שכל הדיירים בבית שותפים להם יושבים ביחד וחושבים כמה כוסברה לקנות לדגים וכמה קילו גמבה צריך. בעונות האחרונות יש להם קטע כזה לתת ל2-3 אנשים לנהל להם את התקציב וכולם בורחים לנוח בחצר. אני מתגעגעת לימים שהיה ממש דיון משותף של כל הבית,שאנשים לא ויתרו ישר וכן העזו להגיד מה הם רוצים ומבקשים.
הרגע הזה שאתה חווה "הארה" ומוצא את הפייבוריט שלך ומתחיל להתרגש מהעונה באמת.
סרגל הזמן, שאני מניחה שלא יחזור גם העונה. אחחח כמה שהוא חסר

משימות גובה - פחות בגלל העניין והפואנטה של המשימה, פשוט בגלל שזה מצטלם ונראה מדהים. ותמיד מעניין לראות את הדיירים בגובה , מתמודדים עם עצמם, מתרגשים ,מפחדים, עוברים חוויה .
משימות עם תפאורה שמשנה את כל הבית לעולם אחר לחלוטין.
דיירים שבאמת מתמסרים לחוויות הבית. אני חושבת שבסך הכל לא משנה מאיזה מטרה אתה נכנס למשחק הזה- פרסום,כסף או בריחה מהמציאות...בסך הכל מעטים זוכים לחוות את החוויה הכל כך מיוחדת הזאת של להיות סגורים בבית כזה כמה חודשים ופשוט להיות ולהנות מההוויה,מהמשימות המיוחדות, בלי דאגות,בלי עבודה, בלי הסביבה המוכרת...להתנתק מהמציאות לתקופה ועוד לגור בבית כזה גדול ומיוחד שאין סיכוי בעולם שתצליח לשכור או לקנות בחוץ.
אז אם הם כבר זכו להיות מהנבחרים שנכנסים לבית הזה, לא כדאי לנצל את כל הפוטנציאל שלו ולהיסחף עם מה שיש לו להציע במקום לישון כל היום , ולהסתובב 3 חודשים עם אותם 2 אנשים?

ומשהו אחד שממש ממש לא התגעגעתי אליו זה חוסר השינה

עולם שבו אתה קם לעבודה אחרי שישנת מספיק שעות זה לא אותו עולם שבו קמת לעבודה אחרי שישנת מעט מדי.

סטילהוק

New member
הלוואי שיחזירו את סרגל הזמן. אבל זו רשת לא קשת ואין להם סרגל

ואני גם מקווה מאוד שהצפייה בשידור החי ברשת, בניגוד לצפייה במאקו בשידור החי בתוכנית 2025 תיהיה חינמית ולא בתשלום.

ghmain

New member
רשת הוסיפו ערוץ 26 לשידור חי באינטרנט, עם סרגל זמן

ערוץ 26 כפוף לתשלום, בכבלים ויס ... לא ברור לי עדיין אם ידרש תשלום גם לצפיה באתר באינטרנט...

N641

New member
לפי מה שראיתי כרגע, צריך להרשם עם מס' טלפון

לא ניסיתי מעבר לזה. אם מישהו ניסה, שישתף מה תוכן ההודעה שמתקבלת (אם צריך תשלום או לא וכ'ו).

למעלה