שרשור עדכונים,קישורים. ושאר ירקות

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור עדכונים,קישורים. ושאר ירקות

בוקר טוב :)
ויום האישה שמח לנשות הפורום

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני מזכירה לכם - גם כשעונה מסתיימת - חוקי הפורום לא.

הם עדיין קיימים ואתם עדיין צריכים לפעול על פי הם.
אני מבקשת שתפסיקו עם התקיפות האישיות - תתייחסו לגופה של הודעה ולא לגופו של גולש!

מעבר לזה לגבי "תוכן מוסתר" - עוד אין לי תשובות וברגע שאדע אעדכן אתכם.

שיהיה יום נפלא

nicknick28

New member
טוב זה נהיה הזוי שיחת הסטוריז בין שי לנטלי באינסטגרם

nicknick28

New member
טוב זה נהיה הזוי שיחת הסטוריז בין שי לנטלי באינסטגרם

A Rod23

Well-known member
הוא העלה עוד משהו בנושא חוץ מעלה הזית המגוחך?

A Rod23

Well-known member
אני רואה את מה שנטלי מעלה לסטורי ויכול להבין את המקום שלה

במיוחד ביום האישה.
היא מרגישה סוג של שליחות אחרי מה ששי אמר עליה בפניה ומאחורי גבה להראות שהיא אישה חזקה שלא מפחדת לעמוד על שלה מול גבר בריון שמרגיש כל יכול. אני מבין שכשהיא יצאה מהבית היא הייתה בהלם שמה ששי אמר לה בחצר היה קמצוץ לעומת שאר הדברים שהוא אמר מאחורי גבה, מבין את הפגיעה, או יכול לנסות ולהבין. מבין גם שהיא רואה את הציניות של שי "בסליחה" שהוא מבקש גם בדוח היומי וגם בסטורי שלו, אין שם באמת חרטה (לא שזה באמת משנה משהו היא כבר סלחה לו פעמיים בתוך הבית).
יש המון ציניות והיא מזהה את זה בכל זאת היא גרה איתו חודש וחצי, הליטוף וסטירה כבר לא עובד עליה.
ובכל זאת אני אשמח שזה לא יגרר למעבר לזה, היא הראתה את מה שהיא רצתה להראות ביום האישה ומקווה שזה יגמר בזה. אני מקווה שזה יסתיים היום ולא נשמע על הנושא הזה יותר כי זה כמו לטחון מים.

shouldistay

Active member
אני מאד מאד מרוצה מנטלי. מאד. הגיע הזמן שמישהו

יפסיק את הדפוס הזה של האשה המוכה שבה שי חי מתייחס לכולם.
תקיפה - התנצלות. תקיפה - התנצלות.
אולי מזה הוא יבין שזה לא תקין סוף סוף.

journe y

New member
נטלי כבר מתפזרת וזה מאבד טעם. נפגעת, הגבת, תתקדמי

ישנם דברים ששי אמר מאחורי גבה לזיני וזה נודע לה רק כשיצאה אז אני בהחלט מבינה את רצונה להגיב. יחד עם זאת, זה קרה בדוח היומי שם היא כבר הגיבה, ושם זה היה אמור להפסיק ולהיחתם, אבל היא המשיכה ועברה לסטורי ומי יודע מתי העניין יסתיים.
&nbsp
ואני האחרונה שבעד שי, יש לי פריחה ממנו. אבל נטלי צריכה לדעת מתי להפסיק. מגיבים פעם, המטרה מושגית, המסר הועבר וזהו. להמשיך לה עסוק בזה בדרך של עקיצות בסטוריז רק מוריד ממנה.
&nbsp
ואתה יודע מתי יותר גרוע בעיניי?! שלאמירות של שי היא מגיבה בכזו עוצמה ולעומת זאת לפליטת פה האיומה של עדי (שבעיניי גובלת בהטרדה מינית של ממש) בעניין גודל החזה שלה, היא העבירה בלא כלום ואפילו כעסה ששי פתח את העניין והביע את מורת רוחו הכללית כגבר לאור זריקת הערה מינית שנזרקה כלפי אישה (הוא גם הסביר שמהצד הוא ראה צורך להתערב כגבר שמתבונן מהצד ומאוד אהבתי את המהלך הזה שלו. הערכתי). וכותבת את זה, גולשת שדי הייתה בעד עדי, אבל זו האמת שלי.
&nbsp

journe y

New member
נטלי כבר מתפזרת וזה מאבד את הטעם. נפגעת,הגבת,תתקדמי

ישנם דברים ששי אמר מאחורי גבה לזיני וזה נודע לה רק כשיצאה אז אני בהחלט מבינה את רצונה להגיב. יחד עם זאת, זה קרה בדוח היומי שם היא כבר הגיבה, ושם זה היה אמור להפסיק ולהיחתם, אבל היא המשיכה ועברה לסטורי ומי יודע מתי העניין יסתיים.
ואני האחרונה שבעד שי, יש לי פריחה ממנו. אבל נטלי צריכה לדעת מתי להפסיק. מגיבים פעם, המטרה מושגית, המסר הועבר וזהו. להמשיך לה עסוק בזה בדרך של עקיצות בסטוריז רק מוריד ממנה.
ואתה יודע מתי יותר גרוע בעיניי?! שלאמירות של שי היא מגיבה בכזו עוצמה ולעומת זאת לפליטת פה האיומה של עדי (שבעיניי גובלת בהטרדה מינית של ממש) בעניין גודל החזה שלה, היא העבירה בלא כלום ואפילו כעסה ששי פתח את העניין והביע את מורת רוחו הכללית כגבר לאור זריקת הערה מינית שנזרקה כלפי אישה (הוא גם הסביר שמהצד הוא ראה צורך להתערב כגבר שמתבונן מהצד ומאוד אהבתי את המהלך הזה שלו. הערכתי). וכותבת את זה, גולשת שדי הייתה בעד עדי, אבל זו האמת שלי.

אם זאת שליחות מדוע לא מוקיעה את התייחסותו של עדי להעדר שתלים

כשראה אותה יוצאת מהבריכה. וגם את הפנייה הבוטה והפוגענית שלו לעדן שהצהיר שהוא אוהב אותה, לגבי איבר המין שלה. זאת שכינה "חסרת מוח". גם מעלליו וההתייחסותו למקומה של האישה בחברה הומחשו באופן הברור ביותר, בהומור בדחקות. להעיר את האישה בלילה לארוחה זה נפלא, היא אוהבת את זה... האח נתן לו אזהרה בעיקבות תלונות מחוץ, אבל שיתף פעולה במשימות , דבר שרק עודד ההומור המיזוגני שלו.למישהו נראה באמת שהוא יהפוך את עורו? אבל נטלי לא מסתפקת בראיונות היא "חוגגת" את הפגיעות שלה משי, זה הכי קל, הרי יש לו רקורד ותוית וקונצנזוס תקשורתי לגביו...אמנם פגע בה אבל האפקט מוגזם ומנותח באופן לא אחראי. נוראה הצביעות הזאת ולא רואה בה בנטלי נושאת דגל ביום האישה, דווקא בגלל ההתחשבנות האישית. היא נפגעה מהישאם שאמר לה מתייפייפת ולא יכלה לקבל זאת, רק אחרי שהסביר את עצמו כ"כ יפה והגיוני הרפתה. כך גם עם ויקי. בדרכה השקטה היא מפגינה הרבה התייפייפות ומשתמשת בכח התקשורתי. אז מה אם היא אמא,רובינו אמהות ולוחמות. המסר שצריך לצאת הוא שהאישה לא אמורה להיות מובנת מאליה באשר לתפקודה בחברה ובתא המשפחתי. היא צריכה להיות שוות זכויות מלאה לכל דבר והיא אינה קישוט בלבד.

foreigner3

New member
היא בשליחות רק למען עצמה, ובמסגרת זאת גם למען אסף שמקדם אותה

היא מעולם לא פעלה באמת למען נשים באשר הן נשים. רק למען עצמה.
היא נטולת תודעה פמיניסטית או שוויונית אמיתית.
גם האובססיה שלה להציג עצמה כאילו היא המציאה את האימהות, עברה מזמן
את גבול הטעם הטוב.
לו הייתי שי, לא הייתי מתפרצת עליה באותו יום כששאלה אותו את השאלה הדוחה.
הייתי משיבה באותו מטבע, ושואלת אותה בחביבות... "אולי את משתמשת
בציניות בפצפץ כדי להאדיר את עצמך, ומבדלת את עצמך כ'הכי אמא בעולם',
כי זה עובד לך ?"

journe y

New member
מישו יכול להעלות את הכתבה על אסף מהיום פליז

נעמיה10

New member
מקסים ערכי ואמיץ.מה הוא לא עבר כדי להרחיב אופקים ולהצליח

מגיע לו רק טוב והצלחה בכל בע"ה

journe y

New member
צמרמורת לאורך כל הכתבה

לא דברים פשוטים עבר בחייו. כח רצון להמשיך הלאה, למרות הכשלונות וחוסר ההצלחות, לא ליפול לייאוש המייאש - זה מעיד על חוזקות פנימיות גדולות. הלוואי שיצליח. תודה על הקישור.

למעלה