לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3020730,207 עוקבים אודות עסקים

פורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

לצפיה ב-' שרשור עדכונים,קישורים. ושאר ירקות '
שרשור עדכונים,קישורים. ושאר ירקות
<< ההודעה הנוכחית
08/03/2019 | 10:10
58
2481
בוקר טוב :)
ויום האישה שמח לנשות הפורום 
האח הגדול >>
לצפיה ב-' אני מזכירה לכם - גם כשעונה מסתיימת - חוקי הפורום לא.'
אני מזכירה לכם - גם כשעונה מסתיימת - חוקי הפורום לא.
08/03/2019 | 10:24
186
הם עדיין קיימים ואתם עדיין צריכים לפעול על פי הם.
אני מבקשת שתפסיקו עם התקיפות האישיות - תתייחסו לגופה של הודעה ולא לגופו של גולש!

מעבר לזה לגבי "תוכן מוסתר" - עוד אין לי תשובות וברגע שאדע  אעדכן אתכם.

שיהיה יום נפלא 

האח הגדול >>
לצפיה ב-'טוב זה נהיה הזוי שיחת הסטוריז בין שי לנטלי באינסטגרם'
טוב זה נהיה הזוי שיחת הסטוריז בין שי לנטלי באינסטגרם
08/03/2019 | 10:53
170
לצפיה ב-'טוב זה נהיה הזוי שיחת הסטוריז בין שי לנטלי באינסטגרם'
טוב זה נהיה הזוי שיחת הסטוריז בין שי לנטלי באינסטגרם
08/03/2019 | 10:53
1
129
לצפיה ב-'הוא העלה עוד משהו בנושא חוץ מעלה הזית המגוחך?'
הוא העלה עוד משהו בנושא חוץ מעלה הזית המגוחך?
08/03/2019 | 11:01
150
לצפיה ב-'אני רואה את מה שנטלי מעלה לסטורי ויכול להבין את המקום שלה'
אני רואה את מה שנטלי מעלה לסטורי ויכול להבין את המקום שלה
08/03/2019 | 10:57
7
424
במיוחד ביום האישה.
היא מרגישה סוג של שליחות אחרי מה ששי אמר עליה בפניה ומאחורי גבה להראות שהיא אישה חזקה שלא מפחדת לעמוד על שלה מול גבר בריון שמרגיש כל יכול. אני מבין שכשהיא יצאה מהבית היא הייתה בהלם שמה ששי אמר לה בחצר היה קמצוץ לעומת שאר הדברים שהוא אמר מאחורי גבה, מבין את הפגיעה, או יכול לנסות ולהבין. מבין גם שהיא רואה את הציניות של שי "בסליחה" שהוא מבקש גם בדוח היומי וגם בסטורי שלו, אין שם באמת חרטה (לא שזה באמת משנה משהו היא כבר סלחה לו פעמיים בתוך הבית).
יש המון ציניות והיא מזהה את זה בכל זאת היא גרה איתו חודש וחצי, הליטוף וסטירה כבר לא עובד עליה.
ובכל זאת אני אשמח שזה לא יגרר למעבר לזה, היא הראתה את מה שהיא רצתה להראות ביום האישה ומקווה שזה יגמר בזה. אני מקווה שזה יסתיים היום ולא נשמע על הנושא הזה יותר כי זה כמו לטחון מים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני מאד מאד מרוצה מנטלי. מאד. הגיע הזמן שמישהו'
אני מאד מאד מרוצה מנטלי. מאד. הגיע הזמן שמישהו
08/03/2019 | 11:33
1
394
יפסיק את הדפוס הזה של האשה המוכה שבה שי חי מתייחס לכולם.
תקיפה - התנצלות. תקיפה - התנצלות.
אולי מזה הוא יבין שזה לא תקין סוף סוף.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שולדי, נכון מאוד.'
שולדי, נכון מאוד.
09/03/2019 | 20:11
57
נטלי לא צריכה לסלוח לו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היא בשליחות רק למען עצמה, ובמסגרת זאת גם למען אסף שמקדם אותה'
היא בשליחות רק למען עצמה, ובמסגרת זאת גם למען אסף שמקדם אותה
09/03/2019 | 01:48
222
היא מעולם לא פעלה באמת למען נשים באשר הן נשים. רק למען עצמה.
היא נטולת תודעה פמיניסטית או שוויונית אמיתית.
גם האובססיה שלה להציג עצמה כאילו היא המציאה את האימהות, עברה מזמן 
את גבול הטעם הטוב.
לו הייתי שי, לא הייתי מתפרצת עליה באותו יום כששאלה אותו את השאלה הדוחה.
הייתי משיבה באותו מטבע, ושואלת אותה בחביבות... "אולי את משתמשת
בציניות בפצפץ כדי להאדיר את עצמך, ומבדלת את עצמך כ'הכי אמא בעולם',
כי זה עובד לך ?"
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ראית את התגובה שלך מככבת?'
ראית את התגובה שלך מככבת?
09/03/2019 | 13:29
135

לא שמגיע להם שאפרסם אותם בזכות הכתיבה האובייקטיבית משהו, אבל הצחיק אותי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מישו יכול להעלות את הכתבה על אסף מהיום פליז'
מישו יכול להעלות את הכתבה על אסף מהיום פליז
08/03/2019 | 12:24
4
98
לצפיה ב-'מקסים ערכי ואמיץ.מה הוא לא עבר כדי להרחיב אופקים ולהצליח'
מקסים ערכי ואמיץ.מה הוא לא עבר כדי להרחיב אופקים ולהצליח
08/03/2019 | 13:21
169
מגיע לו רק טוב והצלחה בכל בע"ה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'צמרמורת לאורך כל הכתבה'
צמרמורת לאורך כל הכתבה
08/03/2019 | 13:38
175
לא דברים פשוטים עבר בחייו. כח רצון להמשיך הלאה, למרות הכשלונות וחוסר ההצלחות, לא ליפול לייאוש המייאש - זה מעיד על חוזקות פנימיות גדולות. הלוואי שיצליח. תודה על הקישור.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אפשר להכינס לאתר שלהם , אם לא יסתדר אני בל"נ אעלה במוצש'
אפשר להכינס לאתר שלהם , אם לא יסתדר אני בל"נ אעלה במוצש
08/03/2019 | 15:02
52
לצפיה ב-'נטלי ואסף ממשיכים לפתוח על שי חי:"הוא נראה לי לא אנושי"'
נטלי ואסף ממשיכים לפתוח על שי חי:"הוא נראה לי לא אנושי"
08/03/2019 | 14:06
221
לצפיה ב-'שי חי אחרי עונת VIP "לא יכולתי לשמוע את אסף"'
שי חי אחרי עונת VIP "לא יכולתי לשמוע את אסף"
08/03/2019 | 14:07
240
לצפיה ב-' מירב ישראל מצאה את מי ששדדאותה בעסק שלה!'
מירב ישראל מצאה את מי ששדדאותה בעסק שלה!
08/03/2019 | 14:21
168
לצפיה ב-' אולפן שישי - שי חי מספר על התקופה שאחרי האח הגדול'
אולפן שישי - שי חי מספר על התקופה שאחרי האח הגדול
08/03/2019 | 14:23
301
לצפיה ב-'הערב ב 18:00 עדי מתארח בתכנית החדשה של שרון גל ורני רהב ב13'
הערב ב 18:00 עדי מתארח בתכנית החדשה של שרון גל ורני רהב ב13
08/03/2019 | 14:38
1
187

מכולם? בגלל שהוא פטריוט כנראה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נטלי ממשיכה לרכב על הבמה שטיפסה עליה,חבל שזה על גב אדם..'
נטלי ממשיכה לרכב על הבמה שטיפסה עליה,חבל שזה על גב אדם..
08/03/2019 | 14:41
2
370
ואיש משפחה למופת כמו שי חי טארו.  

מה היא רוצה לחסל אותו כלכלית? תדמיתית?  עדי כדי כך האגו שלה נפגע? די תתקדמי אל תעשי פלברות על אנשים עם שכל,אולי אצל הטומטומים אצלך בעמוד את יכולה.

שמענו וראינו את עדי מדבר אלייך בצורה נוראית,שום סטורי לא העלית עליו....רק שי חי בפה שלך ושל אסף. שני מאוסים שלא ברא השטן.  

השם ישלם לך כגמולך על כל הלשון הרע שאת עושה. מגעילה שכמותך.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם לאחרים יש משפחה וקריירה ותדמית.שיחשוב לפני שמגדף אנשים'
גם לאחרים יש משפחה וקריירה ותדמית.שיחשוב לפני שמגדף אנשים
08/03/2019 | 16:14
237
שלא ענו לצרכים שלו בבית.

עדי שאל בחוסר טקט את נטלי ועדן מה ששאל, אבל גם ישבו יחד ללבן את זה 
הסביר גם לאחרים. והמשיך הלאה בטוב איתן. כנ"ל לגבי נרי שינה את דעתו 
עליה היו בסדר והחמיא לה אצל האח.
בשונה משי שאפילו לא רצה להבהיר ולדבר על הדברים שהטיח בבית.
והמשיך להתקיף מחדש כל כמה ימים, ולעשות לכולם פרצוף חמוץ או להתרחק מהם.
קשה עד בלתי נסבל לחיות במחיצת אדם כזה שבועות ארוכים.

איפה?

זכותה של נטלי להיפגע גם מהדברים הנוספים שגידף עליה ושמעה
רק השבוע כיצאה משם.
העיתוי של יום האשה שבחרה נכון לדעתי להראות איך גבר לא צריך
להתנהג לאשה, ועוד שבקושי מכיר אותה.

זה לא ג'ונגל פה.
ושוב אין מה להצדיק אותו. שיסיק הוא את המסקנות.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'הוא כבר חיסל את עצמו, היא לא צריכה לעשות שום דבר'
הוא כבר חיסל את עצמו, היא לא צריכה לעשות שום דבר
08/03/2019 | 17:40
237
והיא לא עשתה כלום מלבד להעלות את הגועל נפש שיצא לו מהפה, זה מדבר בפני עצמו טוב מאוד.
מה גם שאני לא מבינה את השימוש הזה ב״איש משפחה״- כאילו לנטלי אין משפחה וילד שצריכים לצפות בגועל נפש שהוא הטיח בה ואח״כ גם עליה בחדרי חדרים. מספיק עם ההסתכלות החד צדדית הזאת.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא שויקי כנפו מעניינת אותי אבל הבנתי שהיא יצאה על נטלי'
לא שויקי כנפו מעניינת אותי אבל הבנתי שהיא יצאה על נטלי
08/03/2019 | 15:58
4
356
בכתבה שעשו עליה בידיעות אחרונות.. מישהו קרא כאן?
ואני חייב לציין שכל העונה ועד עכשיו לא הבנתי מה לעזאזל יש לה נגד נטלי שהתייחסה אליה בכבוד של אמא ואף יותר מזה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לדעתי היא מאשימה אותה בזה שהיא כביכול "גרמה" לה לגשת'
לדעתי היא מאשימה אותה בזה שהיא כביכול "גרמה" לה לגשת
08/03/2019 | 16:10
369
לאורלי ולהתפייס. אז אחרי ריב הישאם-עדן.
כנראה ויקי הרגישה שזה אולי מעשה צבוע ואילולא נטלי ש"לא נתנה לאנשים לרבי בטבעיות" - היא לא היהת ניגשת.
זו הפרשנות שלי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ויקי כנפו "ראתה מעבר לאשליה" שקרויה נטלי דדון.'
ויקי כנפו "ראתה מעבר לאשליה" שקרויה נטלי דדון.
08/03/2019 | 17:39
192
לצפיה ב-'ראיתי ציטוטים באינסטה על אסף אמרה "מסכה" על נטלי"אין בה כלום'
ראיתי ציטוטים באינסטה על אסף אמרה "מסכה" על נטלי"אין בה כלום
09/03/2019 | 11:30
1
240
מעניין"
על עדי."גרם להיאשם לרצות להניח תפילין"

נשמע חמור. לא יודעת אם הוציאו דברים מהקשרם.

אבל אם זה מה שאמרה עליהם.
רק מחזק כמה מרמור ותסכול וצבעות יש לאשה הזאת,
שהיא גם קשת יום וגסת רוח לא פעם
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לגמרי כך, ממורמרת ותו לו'
לגמרי כך, ממורמרת ותו לו
09/03/2019 | 13:06
169
לדעתי היא לא מצליחה לצאת מהבור שהיא חפרה לעצמה ובגלל האגו שלא מאפשר לה לחזור בה ממה שאמרה בראיונות שאחרי ההדחה רק חופרת אותו יותר עמוק.
הרי העובדות אומרות שאלה האנשים שבילתה איתם את מרבית זמנה בבית, צחקה מהבדיחות שלהם וחיבקה במשך חודש וחצי, עם שי חי שהיא כל-כך מעריצה היא הייתה אולי שעה ביום ובנוסף בחרה להעמיד אותו להדחה שבועיים לפני הגמר כשהייתה לה אפשרות להעמיד למשל את עדי ולירן בעלי ש"פגעו בה כל-כך עם הבדיחות הלא מצחיקות שלהם" או את נטלי "המזויפת".
מצחיק שאדם כזה עוד טוען לצביעות, התייפייפות, ריקנות או מסכה של אחרים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'צודקת היו צריכים לתת את התכנית לנרי ליבנה ומירב מיכאלי'
צודקת היו צריכים לתת את התכנית לנרי ליבנה ומירב מיכאלי
09/03/2019 | 08:22
231
בערב שבת, לעיני חצי מדינה.
הלוחמות הגדולות של זכויות האשה. לעשות תיקוני לשון מגדרים.

ולמה להמשיך להשתמש בשפה של שי על ריחות מבאישים שאנשים מפיצים?
זה לא מספיק חמור לדעתך?

למרות שקבעת שכולם לא היו בסדר בתכנית ,  מה לפחות עם קצת יותר הקשבה למה שנאמר על ידי כל אחת ואחד?

אנשי משפט פטרו את שרה נתניהו מכתב אישום, והיא הסבירה בזמן שעמד לרשותה גם לגבי אישומי המתנות ששגויים מבחינת סכומים.
יצטרכו להוכיח בשימוע או בבית משפט.
אנחנו לא שופטות ומכירות את החומרים. אז מה הצורך בכל זאת להמשיך להקניטה?
=== 
לגבי עדי.
גל אמר שזה היה שוביניסטי ועוד משהו, ושאל את רני אם מסכים לזה?
רני העדיף לא להתייחס. כנראה מבחירה לא להיכנס בתכנית ומפאת אולי קוצר זמן לכל הנושא הזה. כשחזר ואמר כמה פעמים. שהם באווירת שבת. והצביע על השולחן שבת.
עדי הסביר שמה שמעניין אותו שואל ולא מבין את הפסול שבזה.
גם באח דיבר על זה לא מעט עם עדן, שהסבירה לו שלא ככה שואלים, וגם אמרה לו שאם מעניין אותו שיעשה גוגל. 
אבל אחרי זה היו ידידים טובים.
אותו דבר זה הה לגבי נטלי. הסברים אחרי זה ועברו הלאה בטוב.
לגבי מה שאמר בתכנית אמש והמילה בה השתמש לתאר אשה פצצה.

עובדתית זה נכון שעדיין הרבה גברים משתמשים במלה הזאת לתאר אשה יפה.
אבל זו לא התכנית להרחיב בעניין הזה, לתקן אותו ולשנות מהרגליו .
ועצם זה שנאמרו, כבר עושה את ההד שיגיע גם אליו.
אין לי ציפות מעדי במובן הזה,
ולכן גם לא התאכזבתי קשות ממנו כדייר בבית או אתמול.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'נטלי דדון מעלה סטורי על שי חי באינסטגרם וגורמת למלחמת עולם!'
נטלי דדון מעלה סטורי על שי חי באינסטגרם וגורמת למלחמת עולם!
09/03/2019 | 03:51
269
לצפיה ב-'אסף מודה לתומכיו'
אסף מודה לתומכיו
09/03/2019 | 11:14
165
לצפיה ב-' אסף'
אסף
09/03/2019 | 11:19
142
לצפיה ב-'חתיכי'
חתיכי
09/03/2019 | 11:21
133
לצפיה ב-'געגועיי'
געגועיי
09/03/2019 | 11:24
139
לצפיה ב-'אסף, נטלי, שי חי ומה שביניהם....'
אסף, נטלי, שי חי ומה שביניהם....
09/03/2019 | 12:27
18
339
מה מסתבר?
נטלי התחילה את מסע הנקמה שלה כבר בערב הגמר. כנראה שאחד הדברים החשובים ביותר שהיה למשפחה של נטלי להגיד לה ברגע שיצאה מהבית הוא מה ששי חי אמר עליה (שרותים.. ריח וכו'). היא כמובן מיד סיפרה לאסף וכנראה שגם לעדי, רק שעדי קצת יותר חכם... את זה יכולתי להרגיש בתגובה של אסף בעניין שי חי בראיון עם קובי ויעל לאחר הזכיה - תגובה לא אופיינית משהו. לא אהבתי.

לא הבנתי למה היה כל כך חשוב לנטלי לפרסם בסטורי שלה את התועבה, או יותר נכון הייתי קצת בהלם - נקמנות טהורה וקטנה, שאגב, לדעתי מלכלכת רק אותה - שאם עוד היו כמה נשמות טהורות שלא נחשפו אליה - היא עצמה חשפה אותה והעלתה אותה לתודעה. מעניין שאת עניין הציצי ועדי היה חושב לה להקטין, להשתיק - אבל את הנושא הזה היא בחרה להציף... שוב.

שי חי - לא, אני לא מאמינה ששי חי הוא בנאדם רע בחיים האישיים שלו. אני כן חושבת שבשורש שלו הוא אדם אלים - אפשר לראות את זה בתגובות האינסטינקטיביות שלו - ראה ערך נטלי כשסיפרה לו שאורלי יצאה עליה והוא מיד שיחר לטרף... יסורים, ראה ערך ויקי שהתלוננה על שני הליצנים והוא מיד התעורר כנשוך נחש, ראה ערך "טמבל" של עדי והאופן הבריוני ממש שבו שי פנה לעדי... שכולה אמר "טמבל" - לא, כי שי חי אף פעם לא משתמש בכינויים - מלך הכינויים של כל הזמנים זה שי חי.

אני חושבת שהוא שחקן ממש גרוע ושהדמות שבה הוא בחר, בפעם השניה ברציפות, עלובה ביותר. כל אדם בעולם שהאמת שלו נכונה רק לגביו הוא לדעתי צבוע ושקרן. אם יש עקרון שהוא באמת חשוב לך, הוא יהיה חשוב לך תמיד ולא רק כשנוח לך, שאחרת זה לא עקרון, אלא גחמה או אמתלה. (דוגמא? הוא כל כך כעס על אורלי שחיקתה ולעגה להישאם בהעמדה הפומבית, אבל אין לו שום בעיה לחקות ולעלוב באסף).

אם הייתי נטלי, אורלי, אסף ועוד, לא הייתי שוכחת את מה ששי חי עשה לי, אבל בהחלט הייתי סולחת - אני תמיד אומרת במצבים כאלה - מאחלת לך את כל הטוב שבעולם רק הכי רחוק ממני. ולכן, גם לא מתעסקת איתו או מאזכרת אותו בשום אופן. היה כלא היה.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'כמו שכבר ציינתי אני מקווה שהנושא הזה יעלם מהתודעה כמה שיותר'
כמו שכבר ציינתי אני מקווה שהנושא הזה יעלם מהתודעה כמה שיותר
09/03/2019 | 13:00
6
335
מהר. נראה שנטלי חיכתה ליום האישה כדי להעלות את הנושא הזה שוב ולהראות את מה שהיא פיספסה, הרי לא היה לה מושג ששי השתמש בביטויים כאלה ושהוא העמיד אותה להדחה כשהיא העמידה את עצמה, אני מניח שזה דבר שהיא עדיין סוחבת איתה היא ראתה בו חבר אמיתי אז זה יותר קשה לה.
מקווה שזה היה אקורד הסיום לבמה שהיא עדיין נותנת לשחקן הזה.
לגבי אסף אני לא רואה שינוי גדול, גם בתוך הבית הוא היה מהראשונים שחשב ששי משחק ולא אותנטי.
אז שאלו אותו והוא ענה לא פירט יותר מידי ולא הלך למקומות נמוכים.
לא בראיון אחרי הזכיה, לא בדוח היומי ולא בכתבה בישראל היום, יתרה מזאת הוא התבאס על זה ששי שיחק משחק ובא נטו לקחת את הפרס ולא ניסה להתערבב עם האנשים, אסף גם אמר שחבל לו כי הם פיספסו אחד את השני.
הוא לא פירסם שום דבר בפייסבוק או באינסטגרם כמו נטלי הוא כבר התקדם הלאה אבל אם שואלים אותו אני יכול רק לצפות שהוא יענה את מה שהוא חושב.
אסף הוא מאלה שלא נתקעים בעבר הוא רואה קדימה וממה שאנחנו רואים מאז צאתו מהבית זה המון פגישות והמון מסרים חיוביים לאהדה העצומה שהוא מקבל.
בזמן שנטלי ושי רבו ביניהם בסטורי לאסף הייתה פגישה עם חברת תקליטים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'איזו אירוניה ממש חגיגה לעיניים שקוראות.'
איזו אירוניה ממש חגיגה לעיניים שקוראות.
09/03/2019 | 19:42
5
210
נטלי חיכתה ליום האישה כדי להציף את הנושא? מערב הגמר היא כבר בוחשת ובוחשת... עוד ששי ואסף נשארו אחרונים היא פנתה בפניה נרגשת לסמס במהירות לאסף. אל תדאג אחותה דבי דאגה ליידע אותה איך שהודחה מה ששי אמר עליה. כנראה שזה היה הדבר החשוב ביותר לעדכן אותה לפני פצפץ.  

נטלי לא ראתה מעולם בשי חי חבר אמיתי.חבר אמיתי מביע גילוי נאות על דיעות קודמות שליליות שהיו לו כלפייך. זה מעולם לא עשתה. להיפך תמיד חיפשה איפה לקנטר ולעקוץ את שי במיוחד שהיה בעת רותחין.

היא נותנת במה לשחקן-שי? חחח,גם היא וגם אהוב ליבך אסף שדרך אגב(לא היה פה גולש שיילל ובכה תכופות שהכל מכור וששי חי הוא הזוכה שנקבע?).  גם היא נטלי וגם אסף הם הם השחקנים בעלי המסיכות שניהם שמרו על מודעות עצמית מול המצלמות כל התקופה ששהו בבית האח. נטלי לא הורידה את המסיכה לרגע.

על אסף באמת צריך להכביר במילים? הרזומה שלו בשלל תכניות ראלטי עלובות לא מוכיחות את המשחק שבו? כאילו באמת צריך לגשת "לבשלן הכי גרוע באמריקה" ???

אסף מכר לכם דמות,וקניתם אותה,רואים בהשתלחויות שלו בשי בראיונות כמה הוא שמר על עצמו ועל תדמית הדובון אכפת לי שמכר לכם. אם היה מפסיד היה קובר את עצמו באדמה. איפה "האהבה" שלו כלפי כל האנשים,גם אלו שלדעתו רע להם?

אה...הוא דואג שיהיה להם רע יותר...איך הוא יכול להגיד על שי משחק ואסטרטג? זה אותו שי שהיה בעונה 7...ראינו שמענו יודעים מה נקבל..הוא מאידך נהנה שהוא היה כלום ושום דבר בישראל,לכן יכל להעביר לכם את המשחק שלו ביתר קלות.

אין שום פספוס בינו לבין שי ,כמו שהוא בחר בבית האח להתקרב לאנשים מסויימים שלטעמי הוציאו ממנו רק רע,כך גם בחוץ. שי לא התעניין בו מעולם כי ההומור שלו וחוסר היכולת שלו לצאת מדמות האהבל התמים לא עניינו את שי .הוא מחפש עומק באנשים לא רדידות.  

שי חי לא בא עם מטרות של כוכבות בחוץ,הוא בא לקחת כסף טוב שיכסה לו את המינוס הרב,ולצאת לדרך חדשה כלכלית. לא מעניין ויעניין אותו שאסף יהיה "המאמי" החדש...כי שי חי מעולם לא שאף להיות מאמי,נהפוכו...   

נקווה שגם אסף וגם נטלי יפסיקו לעשות שימוש ציני בשם שי חי,ויתחילו באמת לנצל את הברזל בעודו חם.בינתיים הם מתעסקים בקקה שמוחזר כבר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בניגוד לנטלי אסף לא מתעסק בקקה כמו שאתה אומר'
בניגוד לנטלי אסף לא מתעסק בקקה כמו שאתה אומר
09/03/2019 | 20:09
3
165
שאלו אותו ב-3 ראיונות על שי והוא סיפר את תחושותיו בנושא.. הוא לא קילל, לא ירד נמוך, לא דיבר עליו חוץ מהראיונות האלה, לא העלה לסטורי או לפייסבוק דברים מגעילים ששי אמר עליו בפניו ומאחורי גבו שאלו אותו אז הוא ענה, מה הבעיה פה?!
אתה מצפה שהוא יתיפייף כמו שי ויאמר שכולם נחמדים וכולם יפים הרי זאת לא באמת האמת.
אני באמת לא יודע איך אסף התמודד עם בנאדם כמו שי בתוך בית אחרי שהוא קורא לו שוליה ואז מבקש סליחה, צורח עליו שיפסיק לעשות רעש ואז שוב פעם סליחה שלא נדבר על הדברים המזעזעים שהוא אמר עליו מאחורי גבו יחד עם חברתו הטובה והתמימה נרי.
זה שאתה חושב שאסף שחקן ואני חושב ששי שיחק את המשחק זה דבר אחר ולא נסכים לגביו, אבל אסף לא מתעסק בדברים האלה והאמן לי הוא מתעסק בעשייה והיו לו מלא פגישות בשבוע הזה.
נסכים לפחות על זה שנטלי צריכה להפסיק להעלות את הנושא הזה כל פעם מחדש, אני אישית מקווה שזה תם ונשלם ולא נשמע על זה יותר, מצד שני אם היא בראיון ושואלים אותה על זה שוב אז אני מניח שזה שוב פעם יעלה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יש איך לענות גם לשאלות ששואלים אותך על אדם אחר.'
יש איך לענות גם לשאלות ששואלים אותך על אדם אחר.
09/03/2019 | 20:26
2
151
הוא יותר מידי "מתלהב" לפרוס את משנתו על שי כל הדמנות שניתנת לו.חלאס "ניצחת"

אין צורך לרדת לרמה פסיכולוגית בגרוש כדי לנתח את התנהגותו של שי בבית האח.הוא לא מדבר על מה שהיה בינו לבין שי אישית.
הוא מדבר בהכללה על כל ההתנהלות של שי בבית. שילמד קצת משי חי איך לענות בדיפלומטיות. וכן הוא יורד נמוך וששוכח שלשי  יש משפחה כאשר הוא מספר שהוא "עצוב" עליו,ושצר לו שהוא לא זכה להכיר את הוד מלכותו מלא הטוב -לב אסף.

תפסיקו כבר עם הדיבורים מאחורי הגב....כולם מדברים בבית האח מאחורי הגב,זו מהות התכנית,גם אסף אהובך דאג לעשות שיחות על שי עם ויקי,נטלי,לירן עדי ,אביבה...בייחוד שזה שירת את האסטרטגיה שלו "אור מול חושך".   

ככל שהזמן יעבור אתם תגלו כמה אסף הוא שחקן.שיהיה לו בהצלחה עיני לא צרה בו.רק שילמד איך להתראיין..אולי זה הזמן לקחת סוכן רציני.

לגבי נטלי-תזכור מה רשמתי פה בערב הגמר,שגולש אחד לא זוכר מי,רשם שהכל פתוח עכשו בפני שי ושהפרק של האח נסגר...רשמתי פה שעוד לא. כי נטלי לא סיימה את פרק האח... בערב הגמר חזיתי את כל הדמגוגיה הזולה שלה כעת וניכוס הנשיות לשם קרדום אישי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אתה שוכח ששי מחוספס בקטע של האח.. אף אחד לא עבר יציאה כמו'
אתה שוכח ששי מחוספס בקטע של האח.. אף אחד לא עבר יציאה כמו
09/03/2019 | 21:20
1
160
שלו בעונה 7 לכן הוא היה בשל ומוכן יותר ביציאה של העונה הזאת ולפזר מילים של אהבה כי הוא היה בבית הזה ויודע מה שהיה בבית האח נשאר שם (ברוב הפעמים).
עובדה שעם עומרי, ברק ודודו שהיו מהאנשים השפלים ביותר בתולדות האח הוא עכשיו בקשר טוב וחברי. המודעות שלו למצב היא זאת שהביאה אותו להיות דיפלומט ולהעלות לסטורי שלו למשל תמונה עם עלה של זית.
זה יתרון משמעותי מבחינתו בגלל עברו בבית.
אתה חייב להבין שכמה שהדיירים האחרים היו מה שנקרא "VIP" שום דבר לא מכין אותך לאח הגדול ולאהדה/ביקורת שהם מקבלים בצאתם מהדלת.
נאמרו מילים שלא היו צריכים להיאמר לא רק שי, נרי לדעתי הייתה גרועה לא פחות, עדי בשבוע הראשון היה מזעזע ברמות קשות.
לומר את המילים האלה ואז לחשוב שהכל בסדר ברגע שהעונה הסתיימה בייחוד שבימים האחרונים של השהות בבית הוא בקושי החליף איתם משפט, זאת היתממות וזאת התיפייפות לא כולם בנויים אותו הדבר ומותר לאנשים להיפגע מדברים שנאמרו, לא לכולם זה סיבוב שני בבית האח ולא כולם מודעים לאיך הדברים מוצגים ומה שודר בפריים טיים של ערוץ 13 ומה הוסתר.
ומה זה הקטע של המשפחה?? לאחרים אין משפחות??
לא מסכים איתך לגבי אסף והראיונות שלו אני חושב שהוא נשאל והוא עונה בצורה שלא פוגעת. הדברים ששי אמר עליו היו הרבה יותר קשים מהתגובה של אסף.
יש דברים שהם ראו רק שהם יצאו מהבית אז עבר רק שבוע מותר לאנשים עדיין לחיות באשליה הזאת ושוב לא לכולם יש את הראייה של שי שכבר חווה את הדבר הזה ובגלל זה זה קל לו יותר להתמודד עם זה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'להגיד בראיון הכתוב ששי חי ניבל את הפה , זה לא בדיוק אופן'
להגיד בראיון הכתוב ששי חי ניבל את הפה , זה לא בדיוק אופן
09/03/2019 | 22:23
159
לא פוגע.הוא חרש כ"כ על מוטיב האור והחושך ואיך אפשר לחיות כך... בעיני זה לא היה תמים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אלי, אתה כל כך צודק!!! אני שמחה שמישהו רואה את הדברים כמוני'
אלי, אתה כל כך צודק!!! אני שמחה שמישהו רואה את הדברים כמוני
09/03/2019 | 20:47
137
משום שאני חוטפת בחילה מאז הגמר ובכל פעם שאני נכנסת לפורום ורואה את הסגידה סביב אסף שבכישוריה המשחק שלו הצליח לעבוד על כולם והצליח לחבר אותם לשקר שלו: ״אור ושמחת חיים״... מי שכולו אור  לא יוצא מהבית וישר הופך את עורו ומלכלך על שי חי...
אם שי חי היה בא מאיזשהו תחום שיכול לעזור לאסף בעתיד כמו עדי, לא היה מלכלך עליו
הפורום כאן מכנה אותו ״ממתק״  והילולים מכאן ועד להודעה חדשה....
שי חי היה חכם ופירגן לניצחון של אסף ולהגיע למקום שני ולעקוף את כל הצבועים שליכלכו עליו זה גם הישג גדול.... הרי זה מאוד ברור למי שלא הבין שהיציאה של עדי במקום חמישי ושל נטלי במקום הרביעי הביאה לאסף את הניצחון....  אילמלא זאת שי היה מגיע למקום הראשון בקלי קלות.... ולכל אלה שקוראים לאסף ממתק אז יותר מידי מהממתק הזה
עושה חורים בשיניים....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שי חי ונטלי שמעתי מה עם אסף?'
שי חי ונטלי שמעתי מה עם אסף?
09/03/2019 | 19:51
7
236
לגבי נטלי לא יכלתי להסכים יותר.

לגבי שי חי-לגבי אלימות...יש כאלו שיפרשו אותה כמוך,יש כאלו שיפרשו אותה אחרת.השימוש ביידים,הטון דיבור של אדם מכתיבים רבות את התפיסה שלו בעיני החברה.

אני חושב שמפרשים את הנאמנות הגדולה של שי לאנשים שהוא מחשיב כחברים כאלימות או תוקפנות.אני חושב שיש "אלימות" הרבה יותר גדולה וגלויה בחברה הישראלית בכבישים,בבתי חולים,וכו... מאשר להתקע על רגע שבו בן אדם סגור 24/7 בבית מצולם עם אנשים שהוא לא מחבב ובא להגן על מי שנחשבת בעיניו האימא של הבית.

כנ"ל גם לגבי המקרים של עדי ואורלי..קל ליפול למראית עין החיצונית והמנייריסטית של האדם  מאשר לתוכן דבריו ומה הניע אותו.

אם הייתי שי חי...בהחלט לא הייתי שוכח מה נטלי עשתה לו,מה אסף והיא עושים לו כעת. אבל אני מניח ששי אדם גדול יותר ממני.לראייה עלה הזית שהוא מגיש לנטלי ,אבל היא בוחרת לדרוך על עלה הזית ולהוציא את הסכין. מי שמע הוא רחמנא ליצלן ירה בה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מתאים להביא כאן את "משל המסמרים" :'
מתאים להביא כאן את "משל המסמרים" :
09/03/2019 | 20:21
2
166
"היה היה פעם ילד בעל מזג רע מאד.
אביו נתן לו שקית של מסמרים ואמר לו לתקוע מסמר בגדר הגינה בכל פעם שהוא יאבד את סבלנותו או שהוא יריב עם מישהו.
ביום הראשון, הוא תקע 37 מסמרים בגדר.
בשבועות הבאים , הוא למד לשלוט בעצמו ומספר המסמרים פחת בגדר מיום ליום : 
הוא גילה שיותר קל לשלוט בעצמו מאשר לתקוע מסמרים.
לבסוף, היגיע היום בו הילד לא תקע אף מסמר בגדר. 
הוא הלך לאביו ואמר לו שבאותו יום הוא לא תקע אף מסמר.
אז אביו אמר לו להוציא מסמר מהגדר עבור כל יום שהוא לא איבד את סבלנותו.
הימים עברו ולבסוף הילד היה יכול לבשר לאביו כי הוא הסיר את כל המסמרים מהגדר.
האב הוביל את בנו לגדר ואמר לו :" בני, התנהגת למופת, אבל תסתכל על כל החורים שיש בגדר.
היא לא תהיה אף פעם יותר כמו קודם. 
כשאתה רב עם משהו ואומר לו משהו רע, אתה משאיר לו פצע כזה.
אתה יכול לתקוע סכין באדם ואחר כך להוציא אותו, אבל תמיד יישאר פצע.
לא חשוב כמה פעמים תתנצל, הפצע יישאר.
פגיעה מילולית מכאיבה בדיוק כמו פגיעה פיזית
"
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא צריך להגזים יתר על המידה. נאמרו דברים הרבה יותר חמורים..'
לא צריך להגזים יתר על המידה. נאמרו דברים הרבה יותר חמורים..
09/03/2019 | 20:39
164
על נטלי לאורך השנים שלה כסלב סוג ז'.   היא שמעה הרבה שפה ירודה וקללות פרופר.והתייחסות למי האבא,איך היא נהייתה בהריון,למה היא אם חד הורית ועוד...

אז לייחס באמת לאמירה אינפנטילית של שי בעת עצבים את "הסכין בלב" שלה תרשי לי לגחך ולהגיב בחוסר אמון.  אני אישית לא מאמין ששי נכנס לנטלי כה עמוק בלב,שהיא באמת נפגעה ממנו כל כך קשות.

זה פשוט האגו שלה מדבר,והרצון שלה למנף את הפאשלה של שי לתועלתה האישית.זה לטעמי הרבה יותר מגעיל המודעות שלה לעניין מאשר עוד אמירה לא במקום של עוד מתמודד ראלטי. כאלה היו למספור במהלך השנים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם לרכל על בן אדם ולהכפיש אותו מאחורי הגב ולהרעיש'
גם לרכל על בן אדם ולהכפיש אותו מאחורי הגב ולהרעיש
09/03/2019 | 21:18
148
בכוונה כדי להרגיז אותו כל אלה משאירים פצע עמוק....
לכל מצב יש זויות שונות וצריך להסתכל על כולן.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בעיקר שהעבירה והחליקה את הדיבור של עדי על החזה שלה...'
בעיקר שהעבירה והחליקה את הדיבור של עדי על החזה שלה...
09/03/2019 | 20:55
136
זה הנושא שהייתה צריכה להעלות ביום האישה הבינלאומי ולא את האוי אוי אוי
ששי חי עשה לה.... חתיכת צבועה ואינטרסנטית.... ומה שהכי מעצבן שעדי התראיין
אתמול אצל רני רהב ושרון גל ואמר שבחורות היום רק מחכות שיקראו להן״ כוסיות״
אחרת הן נעלבות.... אז שנטלי הצבועה תעלה את זה ולא את שי חי שלא עשה לה כלום....
היא פשוט קיבלה ממנו בחזרה את מה שהגיע לה!!!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לאסף התייחסתי בפיסקה הראשונה'
לאסף התייחסתי בפיסקה הראשונה
10/03/2019 | 08:20
2
122
לא, אני לא אוהבת שאסף מדבר על שי חי. לדעתי היה צריך להמשיך את הקו בו נקט בבית האח. ולאלה שטוענים "אבל שאלו אותו על שי חי..." - לדעתי,  היה צריך להמשיך להיות נופת  צופים כפי שהיה בבית האח. גם אם זה משחק, צריך לשחק אותו עד הסוף.

הרגיש לי ריח של הסתה מצד נטלי, אבל זו כמובן ספקולציה שלי. בכל מצב, חבל לי שנפל למלכודת הזו. גם אני נעתי בחוסר נוחות כששמעתי אותו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שוב אני לא חושב שאסף אמר משהו מפתיע'
שוב אני לא חושב שאסף אמר משהו מפתיע
10/03/2019 | 08:43
95
בואו ניקח דברים בפרופורציה היה ראיון מיד אחרי הגמר, עוד אחד יום אחרי והכתבה בעיתון יומיים אחרי הגמר.
הכל עדיין טרי אני בטוח גם שהמשפחה דאגה לעדכן אותו בכל מיני דברים שקרו שהוא לא שמע באוזניו.
אי אפשר לבקש מאנשים שרק קיבלו יריות משי לצאת ולומר שהכל בסדר בטח שאנחנו רק שבוע מאז שהם יצאו, זה לגיטימי לדעתי.
אני מפריד בין נטלי ואסף בנושא הזה.
אסף לא מתעסק בזה, לא בפייסבוק ולא באינסטגרם. אם נטלי תמשיך בקו הזה אז אני אוכל להצטרף לספקולציה שלך לגבי הסתה.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'אסף לא המשיך בקו בו נקט בבית כי הקו הזה היה משחק וזיוף'
אסף לא המשיך בקו בו נקט בבית כי הקו הזה היה משחק וזיוף
10/03/2019 | 13:33
74
אסף האמיתי זה זה שבחוץ עושה עליהום על אדם אחד ומצטרף לעדר כי כבר לא צריך להעמיד פנים. כי הוא כבר זכה. ואת זה ראינו עוד בתוכנית כשהקפיד להציג את עצמו כנציג האור מול נציג החושך. אותו אסף שבראליטי בחו"ל מתעצבן על בחורה שלא מסכימה לשכב איתו ומתלונן בפני המצלמות שכולם רק מדברים  וזה משעמם. אולי אם שם היו צוחקים מבדיחת חיקויי העוף הקפוא שלו שחוזרת על עצמה הוא היה פחות מתבאס מהדיבורים.
ולגבי נטלי- הגיעה לגמר על גב שי חי וכיום ממשיכה לרכב על  גבו ומדגימה מהי בריונות רשת. נטלי היא הבריונית ששי חי קלט היטב. דמות "משכינת השלום" היתה גם היא פייק. היום היא מדגימה כיצד מנהלים הסתה ועליהום על אדם. ולמה היא עושה את זה? כי זה מה שהביא אותה לגמר ואולי זה יעבוד לה טוב בקידומה בתעשייה בהמשך (ולא, היא לא נכנסה לאח הגדול כשהיא כבר ממש מצליחה. היא נכנסה כדי להתקדם). על ידי עליהום על שי חי אחותה הכניסה אותה לגמר. וכשהוציאה דיבה גם על דברים שלא אמר (אותם דאגה נטלי למחוק כשערכה מחדש את הפוסט של אחותה), לא שכחה לבקש הצבעות לנטלי כמו שאר חבריה לעליהום, שאפילו לא צפו במקרה, ופשוט הסתפקו במניפסט המסולף של אחותה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לנטלי היה חשוב,כנראה, להראות'
לנטלי היה חשוב,כנראה, להראות
09/03/2019 | 20:09
2
241
מה שההפקה הסתירה בתכניות בערוץ 13. 
בדו"ח היומי קובי מחט לחץ עליה לסלוח ( דרך אגב הוא גם לחץ על שי חי להתנצל, זה לא בא לו מעצמו) , ונטלי החליטה להראות איזה דברים חמורים שי חי אמר עליה ולמה איננה מוכנה לסלוח, והיא אכן לא צריכה לסלוח.
(היא כבר סלחה לו במהלך התכנית לפחות פעמיים. )

המתכונת הזו של שי חי שהיא - פגיעה באחרים ואחר כך בקשת סליחה שוב ושוב למען המצלמות - הגיע הזמן שבקשת הסליחה שלו המזוייפת, לא תיענה.  
לא על כל דבר אפשר לסלוח.
החוכמה היא לא לפגוע מראש, ולא כמו שהוא נוהג לעשות : להתלהם, לפגוע ( ולא באדם אחד - אורלי, אסף, נטלי)  ואחר כך לבקש סליחה ולומר אני מתנצל ולצפות שיסלחו לו ......

האח הגדול >>
לצפיה ב-'זו התממות.בעולם האינטרנט החופשי כולם כבר ראו.עוד באותו ..'
זו התממות.בעולם האינטרנט החופשי כולם כבר ראו.עוד באותו ..
09/03/2019 | 20:30
196
לילה..מה גם שאחותה ואשת היח"צ של נטלי דאגו לעשות מזה מטעמים על מנת לגרוף עוד סמסים לנטלי. בייחוד לפני הגמר.  

"ההסתרה" לא נועדה להגן על שי.אלא יותר על נטלי ומשפחתה.  

זה שי לטוב ולרע...בגיל שלו כבר לא משתנים.סליחה הוא כבר ביקש ממנה פעמיים.יש אמרה מסויימת בתורה על סליחה וכמות הפעמים שאתה יכול להציע אותה. אחר כך זה כבר של הסולח עצמו לחלוטין....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לנטלי יש הרבה מה ללמוד מאורלי: צורת דיבור, רהיטות, איך '
לנטלי יש הרבה מה ללמוד מאורלי: צורת דיבור, רהיטות, איך
09/03/2019 | 21:03
253
להתנהג כאישה ולא להישפך על הריצפה למראה שחקן טלנובלות טורקי....
אישה שמעריכה את עצמה לא מתנהגת ככה.... וגם אורלי ידעה לפרגן לכולם ולא ירדה לקטנות כמו נטלי...
גם ה״התאהבות ״ של אסף בנטלי היה אחד מהמשחקים שלו...
כבר שמענו את הסיפורים שלו ברגע ששח מהמצלמות על האקסית שלו שכל הזמן רצתה נשיקות ולא נתנה לו לישון..   ככה מדברים על חברה שלך לשעבר? היכן האור והכבוד?

האח הגדול >>
לצפיה ב-'שימו נפתח שרשור חדש'
שימו נפתח שרשור חדש
10/03/2019 | 09:55
20

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ