שרשור עדכונים, קישורים ועוד...

II or II

New member
טעימה מהכתבה על אסף במוסף שישי

זאת נראה לי הולכת להיות כתבה לא קלה לעיכול

A Rod23

Well-known member
בבית האח הוא ממש סיפר על קצה המזלג

את כל החוויות שלו מלוס אנג'לס.
אפשר להבין אותו.. רצה לשמוח ולשמח אנשים לזה הוא בא, לא לחזור אחורה ולהישאב למטה למרות שפה ושם הוא שיתף בסיפורים שלו זה לא היה בכל הכח הוא נורא נמנע מזה וגם אסור לשכוח שאף אחד מהקרובים שלו כולל ההורים לא ידע על מה הוא עובר שם.
אני מצדיע לו ולאנשים כמוהו שלא מוותרים וממשיכים לשאוף למעלה.
הוא בחור מאוד מיוחד האסף הזה!

II or II

New member
זה בדיוק הייחוד שלו

לבחור שלא לשתף את הדברים הקשים באמת ולהתמסכן, גם מהמקום שאם הוא חושף את זה ההורים שלו יצטרכו להתמודד עם זה גם והוא תמיד הדגיש את זה שכל עוד הוא בבית לא יפתח את הנושאים הקשים בחייו, עכשיו כשההורים כבר יודעים ויותר מעורבים אז החשיפה יותר קלה עבורו.

הוא גם תמיד הדגיש ואמר שהוא רוצה שהשהייה שלו בבית האח תהיה חיובית ושמחה, נתן לעצמו היזדמנות להתנתק מהמציאות עד הסוף.

journe y

New member
בציפייה דרוכה לדעת עוד עליו

את הכאב הגדול הוא לא חשף עד עכשיו וזה באמת מעניין אותי לדעת מה מסתתר מעבר.

II or II

New member
השאלה עד כמה ירשה לעצמו להפתח

מעט אנשים יחשפו את הכאב האמיתי שלהם בטח שלא מישהו עם חשיפה כזאת גדולה שעכשיו הוא בפרונט וכולם מתעניינים בו.

journe y

New member
נכון. תראי, בגלל שנחשף מעט באח

כל חשיפה נוספת תהיה חדשה עבור הקהל. באח ראו שיש המון דברים שמסתתרים בנשמתו והוא ממש ברמיזות קטנות ובודדות הזכיר אותם (נגיד כמו הקשר שלא היה טוב בינו לבין אביו ורק בשנים האחרונות קיבל אופי אחר. על הזמנים הקשים בארה״ב הוא ממש לא פירט. לפי מה שהבנתי, בתקופה מסוימת לפני שעזב היה בדיכאון כזה שלא רצה לקום מהמיטה וכו׳).
&nbsp
זה נכון שעכשיו כל חשיפה תהיה מרעישה כי הוא מפורסם, אבל בניגוד גמור למה שחשב (שהוא שיטחי ולא יתחברו אליו) הוא גם רואה שהוא מקבל המון אהדה, תמיכה ואהבה, הוא סיים כמנצח, ואולי כל אלה כן יגרמו לו להרגיש בטוח עם חשיפה שתגלה דברים לא הכי סקסיים/פשוטים.
&nbsp
ואולי לא... אין לדעת...

II or II

New member
לגבי אבא שלו

בוא סיפר להישאם באחת השיחות לפי מה שהבנתי שאבא שלו נטש אותם ובשנחם האחרונות חזר להיות איתם בקשר ושהוא מצטער על כל השנים האלה שהפסיד איתם.
בדיכאון הוא היה אחרי הניתוחים שעבר.

זהו שדווקא החשיפה הזאת תגרום לאנשים להתחבר אלין עוד יותר, זה עוד צד באסף , הצד הבוגר, מתמודד, זה שנלחפ כנגד כל הסיכויים.

nicknick28

New member
עליי לציין שאין פה משהו מפתיע או חדש עבורי

זה חזר הרבה בפורום העונה שאסף לא נפתח, שהוא רק צוחק כל היום,לא מספר על עצמו....
אבל בדיעבד, אני רואה מה כתוב פה וכל הדברים האלה עלו בעונה, הוא הזכיר אותם ולא פעם. עם כל מיני דיירים-הישאם,עם אביבה, עם נטלי וגם עם שי...
זה רק מחדד לי את ההסתכלות האישית של אסף על החיים.
&nbsp
אני חושבת שאומנם לקרבה לעדי יש חלק נכבד בעובדה שלא היו לו המון רגעי רצינות,
אבל זה גם כנראה מי שהוא.
&nbsp
בעיני המשפט שהאח אמר לו בגמר אפיין אותו יפה ונכון-שהוא לא שוכח
מאיפה הוא בא ויודע לאן הולך.
וזה מאוד מתחבר לי עם אסף, הבן אדם שזוכר את הקשיים שעבר ,כן מדבר ומודע אך לא נתקע עליהם וממשיך לקום ולצעוד ולנסות.
&nbsp
אני חושבת שלצד דיירים אחרים עם אישיות שונה זה מאוד בלט .
שי לצורך העניין, שניכר שנמצא במקום נפשי שונה של לחיות את הקושי ולהרגיש אותו
בעצמותיו.של לכעוס על העולם.
ואסף, חווה את העולם הנפשי שלו שונה, הוא לא חי ושוהה בקושי ובעבר, הוא כבר כעס ובכה בעבר ומן הסתם עוד יכעס בעתיד, אבל כרגע הוא לא שם.
הוא נהנה וחווה את העכשיו לוקח ממנו ומרגיש אותו.
&nbsp
אני רואה את זה לא ממקום של למי מהם יש יותר עומק רגשי ומי הצליח לעבד קשיים בחייו ומי פחות, לכל אחד מהם יש חוויות חיים שהשני לא יכול להבין.
אם זה שי שלא יכול להבין מה זה להיות רקדן ששבר את הרגליים שלו ואסף שלא מבין את השתלשלות האירועים בחייו של שי ואי היכולת לפרנס את משפחתו ....
&nbsp
אלא יותר ממקום של החיים שהם גלגל, שזה השלב הרגשי בו כל אחד מהם נמצא.
ועוד יהיו לשניהם עליות ומורדות והבנות ומסקנות, ובטח אחרי תוכנית ריאליטי ונפילת האנרגיה.הכמעט בלתי נמנעת.
&nbsp
&nbsp

journe y

New member
אסף מדגמן

קצת לפני הכניסה לתכנית. מגזין האופנה לישראל

journe y

New member
שניהם הורסים אבל לא דומים בעיניי

אתה רואה דמיון?

למעלה