המשך שרשור ״היום שאחרי…״

ניצנץ63

Well-known member
מקווה שלאסף יהיה מישהו אמין שינהל את עסקיו ולא יתן שינצלו

אותו. הוא כבר סיפר במהלך העונה שניצלו אותו בארצות הברית לא מעט כשזיהו שהוא לא יודע לנהל משא ומתן תקיף ולקבל שכר ראוי על העבודות שעשה. גם אתמול כבר אמר שהולך לתת את כספי הזכיה לאנשים נזקקים. חבל. הוא צריך מישהו טוב שילמד אותו לחסוך ולהפוך לבעל עסקים מיומן.

אוריני3

New member
מקווה גם בשבילו. הוא צריך סוכן טוב ובעיקר חזק. עדי ממולח

ומאמינה שיהיה לעזור לו אבל גם לו יש חיים ומשפחה וקריירה ולירן עם כל החוזק שלו סיפר שגם הוא נעקץ בעבר כך שלא בטוח שהם הכתובת להשען עליהם כמו שהבטיחו לו.
הוא יכול לשיר, לרקוד,, מאמינה שלשחק ובטח להשתתף בכל קמפיין שישץ. רשתות המזון צריכות לחטוף אותו.
הכל עניין של טיימינג ומזל.
ישראל מעונה קודמת התחיל מאוד מבטיח והתפוגג. קמפיין היסטרי עם רנואר שלא הסתיים חוזה לעונה, תפקיד קטנטן בסדרה שהסוכנת סידה לו ודחפה בכוח ומאז הוא מנסה בכל הכוח להשאר בכותרות ופחות מצליח.
מאמינה ומקווה שהמזל ישחק לאסף יותר ולאורך זמן.
עונה קודמת מי שבאמת הצליחה כצפוי זאת מריה וקצת רועי מתוקף תפקידו כבן הזוג הנוכחי.

רינה 157

Active member
צריך לבדוק אם הנתינה שלו לנזקקים היא רק בפה ... שכחתם

שיש לו משפחה בארץ שיכולה להדריך ולהנחות אותו ואני לא בטוחה שמנצלים אותו... גם הוא נצלן לא קטן אבל עם חיוך גדול....

בוייאקה מאן

Well-known member
אני יכול להאמין שעדי קיבל 350 אלף

הבטחה לגמר קצת פחות אמין בשבילי
זה שאבא שלו אמר לא תופס אצלי יכול להיות שעדי עבד עליו יכול להיות שמישהו בהפקה זרק לו בתור בדיחה
לא אמין השמועות האלו

אוריני3

New member
לא יודעת אם מותר לי לחשוף את זה פה או בכל מקום אחר

אמא שלי בעצמה דיברה עם אבא של עדי והוא סיפר לה. אולי עניין ההבטחה זה מוגזם יותר כמו אמירה שהוא בוודאות יגיע לגמר בגלל האישיות וחקידום בתוכנית.
לגביי הסכום ככה נאמר על ידו. לא ברור אם נטו או ברוטו או איך זה הולך שם.
אתמול בן שאל את עדי אם בשביל 20.000 היה נשאר עוד חודש ועדי ענה שלא ואז שאל ובשביל 100.000 ש"ח ועדי ענה שכן. תעשה חישוב לבד כמה זה יוצא ומה בערך הסכום.
בגלל הסכומים הגבוהים של עדי, שי ונטלי היה חשוב להם לקדם אותם ושכן יהיו בחמישיית הגמר. הגיוני לגמרי. מכל אחד מהם יש מה להוציא ודרך להוציא וההתעניינות סביבם גבוהה.

בוייאקה מאן

Well-known member
לזה אני יכול להאמין

זה שההפקה מבטיחה לדחוף דייר הגיוני לגמרי
וברור שהם ירצו לנצח דיירים ששווים הרבה כסף כמה שיותר בשביל שהכסף לא ילך לבזבוז

לקי7

New member
יש לי 2 שאלות: איך זה ששי חי קיבל

500 אלף שקל, זה נראה לכם מה ש" רץ" בתעשייה? ושאלה שניה טענו שיש לו חובות בסדר גודל כזה. מה באמת אפשר להגיע לכזה סכום בהלוואות? (אין הכוונה לנגח אותו באופן אישי).

בוייאקה מאן

Well-known member
בכללי שי יכול לבקש כמה שהוא רוצה תמורת הכניסה לבית

ההפקה עושים את החישוב שלהם עם זה כלכלי להכניס אותו בסכום הזה או לא
יש דיירים ששווים הרבה כסף ויש דיירים ששווים פחות ולכל אחד הציעו סכום והוא הסכים או ביקש יותר עד שהגיע למספר שמתאים לכולם

להכנס למינוס כזה זה לא בעיה
שי פתח עסק שזה אומר להשכיר מקום לקנות ציוד למקום לשלם משכורות לאנשים וכו
העסק קרס כי לא היו תלמידים והתלמידים שלו שהיו שם בתור מורים עקצו אותו והוא נשאר עם שכירות לX זמן שכירות על דירה תשלומי מזונות ומחסור בהכנסה אחרת
לא הצליח להחזיר את החובות שזה גרר ריבית והחוב גדל וגדל וכל פעם הוא לקח עוד עבודה ועוד משהו אבל זה כיסה פחות או יותר רק את הריבית וככה הוא הגיע למצב שהוא היה שניה מפשיטת רגל ובעצם האח הגדול הציל אותו בזה שסגרו לו את המינוס ואת כל החובות

יעל5000

New member
עוד רגע גיא פינס מאחורי הקלעים אמש בגמר-ב 12-למעונייני
ם

ניצנץ63

Well-known member
האם תהיה תוכנית של הדיירים חוזרים לבית כמו בעונות קודמות?

והאם מישהו הקליט ויכול להעלות את הראיון של אסף היום בצהרים בערוץ 13? תודה.

אוריני3

New member
לא בטוח שתהיה. בדרך כלל מצלמים תוכנית כזאת יום וחצי לאחר

סיום התוכנית ובגלל שהם מפורסמים עם התחייבויות, קמפיינים, ראיונות במדיה לאחר התוכנית ולרוב בעלי משפחה אז לא יהיה זמן לקבץ אץ כולם, לעשות מפגש, לצלם, לערוך ולשדר.
הישרדות מתחילה כבר בשבת הבאה אז אם לא יעשו את זה השבוע לאחר מכן זה ידעך.
עונה שעברה החזרה הביתה לא צולמה כלל ובמקום זה היה סרט על אביבית ששודר בערך שבוע וחצי אחרי הגמר עם רייטינג זעום כך שלרוב יש פחות עניין אחרי סיום התוכנית.
ותאכלס כולם יודעים הכל מה אחד חושב ואמר על השני. ההפתעה היחידה זה חידוש הריב בין נטלי לשי אחרי שהיא תגלה דברים אבל גם זה לעוס וההפקה תרה להשאיר את העונה עם טעם טוב וכבוד למשתתפים. העניינים האישיים והלא פתורים ביניהם שייעשו בעצמם ואחרי הקלעים.

nicknick28

New member
האמת, ראיתי ראיונות עם אסף היום הוא נראה כל כך עייף

החמישייה הזאת בטח לא ישנה בלילה.
אז לעשות תכנית יום וחצי אחרי הסיום נראה לי גם קצת תקוע, כי הם כנראה בקושי עומדים על הרגליים ובטח אין להם כוח עכשיו לדבר , כאילו תנו להם רגע לנוח ולישון.
&nbsp
וגם אין שום דבר לחדש אחרי יום -יומיים מהיציאה.
הם עוד לא חזרו למציאות שלהם , עוד לא נרגעו, ההיי עוד לא ירד והם פחות או יותר נמצאים באותו אווירה של הבית....עוד לא היה זמן לדברים לשקוע.
&nbsp
אני חושבת ברוב העונות לא צילמו תוכנית כזאת של חזרה הביתה...רק בכמה בודדות.
לא יודעת מה הסיבה, אולי לא תוכנן מראש,אולי פחות התאים לדיירים.
אבל בכל מקרה זה כנראה משהו שמתכננים איתם מראש, הם יודעים שיש להם התחייבויות מסויימות לאחרי התכנית,ראיונות, מסיבת סיום וכו...
חלק משתפים פעולה וחלק לא , אבל הם מודעים לזה מראש.
&nbsp
הם דווקא דיברו על זה העונה אני לא זוכרת מה בדיוק , שיש כמה דברים שהם חייבים להיות בהם בימים שאחרי התוכנית....
יכול להיות שבגלל שזה VIP והם קיבלו משכורת מכובדת אולי הם כן התחייבו גם לדברים שאחרי ולא יבריזו כמו הדיירים האנונימיים למשל.
&nbsp
אבל אם כבר עושים תוכנית כזאת צריך לתת להם שבוע לנשום ולהתאוורר .ולחזור כשהם קצת יותר מאופסים עם עצמם.
&nbsp

רינה 157

Active member
מעניין מי האכיל היום את אסף או שלקח כריכים מעובדי ההפקה

מאחורי הקלעים....

אסף סובל ממחלה כרונית במערכת העיכול, מי שלא חווה לא מסוגל

להבין את הקשיים והסבל. אחרוג ממנהגי ומחוקי הפורום ואומר שאת מגזימה בענייני התזונה של אסף... זה צורם. מנהלות אני מבקשת סליחה על התגובה .

רינה 157

Active member
אני מכירה מחלות כרוניות במערכת העיכול ואת הסבל הכרוך בכך

אבל כשיש מחלה שכזו אי אפשר לאכול כמויות שכאלה על אחת כמה וכמה הרבה
פעמים אכל אוכל ישן... אכל מטוגן ולא בחל בשום סוג של אוכל... מעולם לא התלונן על כאבים ובהחלט לא התנהג כאחד שסובל ממשהו....
אז מה שנותר לי זה לאחל לו הרבה בריאות!!!

למעלה