שרשור "היום שאחרי..."

בוייאקה מאן

Well-known member
שעצרו את ההצבעה של אורלי כולם היו בטוחים שזה להגן על נטלי

או בן
בסוף יש מצב שזה היה בכלל להציל את עדי שלא יודח לפני הגמר

nicknick28

New member
אני רוצה להגיד שאני חשדתי כמה פעמים העונה על עדי

שהוא לא כזה מוביל כמו שנדמה לנו....
למשל בשבוע ההוא שדחו באופן 'מקרי' ובלי שום הסבר את ההדחה ביום.
כי את הביקור המרגש של איל גולן והבן של עדי שאמור להרים לו, ייכלו לשדר רק בסוף הפרק וזה לא היה עוזר לו בזמן להדחה.
אז יש מצב סביר בהחלט שזה המקרה.
&nbsp
או, משהו שגם יכול להיות בעיני, שעדי דווקא כן הוביל רוב הזמן אבל נטלי קיבלה את הפוש הגדול רק בשבועיים האחרונים בגלל הריב עם שי והצורה בה הוא דיבר אליה.
אני חושבת ששי במו ידיו ומילותיו הביא את נטלי לגמר.

בוייאקה מאן

Well-known member
יש בהחלט מצב שהכל השתנה בגלל הריב של שי ונטלי

או ברגע שמוראט נכנס

אני עדין מחכה שלכולם יפול האסימון לגבי נטלי ושהם יבינו שהיא בעצם הייתה במרכז של הבית ולא בצל של הבית
ומפסיק לקרוא את התגובות עליה שהיא הייתה חברה של מישהו ואיך שהתגובות התהפכו ברגע שהיא רבה עם מישהו
כולם רצו אותה בצד שלהם וברגע שהיא הלכה נגד זה חיפשו איך להוריד אותה בדיוק מאותן סיבות שהחמיאו לה שבוע לפני
זה היו הרגעים הכי מבדרים שהיו לי העונה
לראות שהיא המנוע והיא הכלי נשק שבעזרתו או בזכותו מרימים ו/או מורידים מתמודד אחר

אני דווקא חושב שאסף היה המרכז של הבית

באופן מובהק.. היו לו אינטרקציות עם כולם.. נטלי התקרבה יותר ברגע שלירן הלך (וגם בן למען האמת..),שלירן היה זה היה יותר אסף לירן ועדי.
&nbsp
&nbsp

בוייאקה מאן

Well-known member
כתבתי במרכז לא המרכז

והכוונה הייתה שקהל הצופים רצה אותה ליד המתמודד שהוא אוהב
אוהבי אסף אהבו אותה לידו ושנאו אותה ליד שי
ואוהב שי אהבו אותה לידו ושנאו אותה ליד אסף
וכל פעם לפי מי שהיא התקרבה אליו הצד השני חיפש מה רע בה
וכל פעם שהיא התקרבה בחזרה לצד שהם רוצים הם רק הרימו לה
שזה אומר שבעצם היא הייתה חשובה ל2 הקהלים של 2 הצדדים והם השתמשו בה לנגח את הצד השני על זה שהיא בחרה "נכון" באותו רגע לדעתם

טעות שלי :) ונכון,נטלי הייתה דמות מרכזית בבית

אין ספק ששי תמיד הרגיש כלפיה דברים חיוביים ותמיד השיחות איתה נתנו לו בוסט להמשך וההפך גם כלפיי נטלי.
קצת צורם שככה היחסים של שי ונטלי הסתיימו כי הם היו מעבר לזה,ולשניהם יש צד בעניין הזה.
ציפיתי משי שכל כך רצה לסגור מעגל והצליח לעשות את זה,שבכל זאת ביום יומיים האחרונים היה לוקח את אסף,נטלי ובן זיני לשיחה ברוח טובה כי זה היה כזה מתבקש לא יודע.
אבל שוב,לך תבין מה עבר במוח של שי חי ואם הוא שמע את העקיצות שעקצו אותו מידי פעם מאחוריי גבו.. מאמין שזה עבר לו בראש בכל מקרה

בוייאקה מאן

Well-known member
הם עוד ידברו

מחר מחרותיים עוד חודש עוד שנה
בסוף זה קורה
חברים טובים לא נראה לי שהם יהיו ולא בגלל מה שקרה בתוך הבית
אבל הרומן החברי הזה תמיד ישאר שלהם ורק שלהם אי אפשר לקחת מהם את המתח באוויר שהם בטוב שהם ברע תמיד היה שם את הרומן החברי ברקע מחכה להראות את אותותיו

ומה שהכי מצחיק שחשבתי שתגיע סוף העונה וכולם יתקדמו אבל עדין בפייסבוק אני קורא בעיקר על ציפיות של "עוד נראה את אסף ונטלי ביחד"
אז גם אני לא הבנתי כמה חשובה היא לאנשים מחוץ לבית

הצודקת11

Well-known member
ממש כך,כשרבה עם שי חי עדי פירגן לה והיה נחמד אליה,

כשהציעו לנטלי ללכת לדבר עם שי חי כשרבו בפעם השנייה עדי היה נגד,
רצה את נטלי בצד שלהם,
גם שי חי דיבר נגד אסף והזהיר את נטלי מימנו כי רצה את נטלי בצד שלו.

nicknick28

New member
לא נראה לי שמוראט עשה משהו בחצי שעה שהוא היה שם

תראה , אני דווקא כן מסכימה שבתחילת דרכה נטלי הייתה צריכה אחרים בשביל להיפתח. זה לא קרה מעצמו כמו השאר.היו ימים שהיא הייתה הכלי ולא המנוע, רק שהם עברו אחרי שבועיים בערך ואז כל השיח הזה התחיל לבדר גם אותי.
&nbsp
לדעתי אם משולש האהבה הדמיוני לצורך העניין היה של אסף עדן ולירן ולא איתה,
סביר להניח שעדן הייתה מגיעה יותר רחוק ממנה.
אם אתה זוכר בהתחלה היא די ישבה בפרצוף חמוץ ושתקה, היא לא הייתה בהוויה של הבית, יותר בלה לה לנד שלה. כמו שזה היה נראה, לא ראיתי אותה מגיעה לחצי עונה ככה.
&nbsp
עם הזמן היא באמת נפתחה והתגובות שלה לסיטואציות הם אלו שקנו את מקומה בתכנית, היא לגמרי הרוויחה את הישארותה בזכות עצמה...
אבל היא הייתה צריכה עזרה התחלתית מאחרים בשביל כן להציג משהו ....להגיב,להוציא,לדבר,למחות.
היא הייתה צריכה הזמנות לאינטראקציה ולא יצרה אותם מעצמה.
אם זה היה תלוי בה כנראה הייתה נשארת לשתוק ולעשות 'פרצוף איכה' עד הדחתה.
&nbsp
זה שהיא הגיעה רחוק זה לגמרי היא, אבל ברמת הגמר, לדעתי זה המילים ששי אמר עליה.
כי עד אז בכל פעם כשהיא נדחפה למריבה לא לה כדי להגן על הקורבנות של שי, עוד היו מחלוקות על ההתנהלות שלה,
חלק היללו את האומץ חלק אמרו שהיא מתייפייפת/מתנשאת וואטאבר.
ברגע ששי שפך את הנאום הלילי חסר השליטה שלו עליה,
אפילו תומכיו הודו בקול שזה לא מגיע לה ושהוא הגזים....
וזה יצר אחלה תחמושת כדי להגן עליה ברשת ולקדם אותה עוד קצת.
&nbsp
כאמור, אני מעדיפה אותה בהרבה על עדי אבל אני לא חושבת שזה בהכרח הייתה המציאות העונתית איתה.

A Rod23

Well-known member
נכון שבסופו של דבר אסף ונטלי היו שם אחד בשביל השניה אבל

אם ניקח את ההתחלה נטלי התהלכה לה כמו רוח רפאים בבית והדבר "שהציל" אותה זה ההומור והצחוקים עם אסף ונסיונות החיזורים שלו.
זה אולי דבר נוראי לומר אבל אני לא יודע מה היה קורה איתה בלי אסף בבית, במיוחד בהתחלה.
אין ספק שהאינטראקציה והחברות האמיתית ביניהם "השתלמה" לשניהם אבל חייבים לציין שזה הגיע מכיוונו של אסף בהתחלה, ניסה להתקרב אליה, לפתח שיחה איתה, לעורר בה משהו אחר שלא כולם רואים בה באותם הימים וזה הצליח לו כי באמת מאז הצלחנו לראות בה דברים שרק החברים הקרובים שלה מחוץ לבית יודעים שיש בה.
שהיא שטותניקית, ילדותית לעיתים, אוהבת צחוקים, רגישה, חברה טובה וכו' וכו'.
תוך כדי נסיונותיו הכושלים לחיזור גם נטלי חשפה בפני הקהל כמה אסף הוא לא באמת ילד קטן ואהבל אלא הרבה מעבר לזה.
מבחינתי חוץ מהיום וחצי שהיא הייתה קרה כלפי אסף אחרי השטיפה שקיבלה משי שהכניס לה לראש כל מיני דברים מזעזעים שגרמו לה לחשוב שאסף שחקן ושהוא לא באמת רצה אותה ושהוא ניצל את טוב ליבה.
החיבור ביניהם עשה לי את העונה הם הוציאו אחד מהשניה את הכי טוב שיכול להיות, רק חיכיתי לראות אותם ביחד מדברים על החיים ועושים צחוקים בעיקר כשזה הגיע לשלב הפריינדס זון.
שניהם מגיעים מאותו המקום של לעשות טוב לאנשים ולהשכין שלום ביניהם, לא אנשים של ריבים ובטח לא של צעקות וקללות.
שניהם עם לב רחב, הכי גדול בבית בלי תחרות, רואים את האחר קודם כל.
בקיצור אנשים טובים שזה דבר לא קל להיות.

בוייאקה מאן

Well-known member
נתחיל מזה שכל אחד שם בלי האחר לא היה מגיע לכלום

אסף בלי הירידות של עדי ולירן עליו בתחילת העונה וההתמסכנות שלו על זה גם לא היה נכנס לאנשים ללב
נטלי את הבמה שלה התחילה לקבל מהפרצוף איכה והעובדה שהיא שמה X על האח ולא לקחה את השם מוישה וגרה בפח שזה הראה לאנשים שהיא לא תשפיל את עצמה לבידור המפגר של עדי/אח וכו
אחרי זה ששי מצא בה קורבן בשביל להעמיד להדחה כי את עדן בן כבר העמיד והיא הייתה הקורבן שהוא רצה ונטלי הייתה רק השעירה לעזאזל פתח לה עוד במה
אבל שוב כולם שם נבנו על הגב של כולם
שי רב עם חצי בית בשביל חצי בית אחר וזה מה שעשה אותו רלוונטי
אם הוא לא היה רב בשביל אחרים הוא היה נשאר בפינה עם נרי ואורי ולא היו שומעים ממנו כמעט
עדי בלי לבחוש לאחרים בראש היה יושב גלמוד בצד כי הבחישה באחרים והמריבות המזוייפות על פוליטיקה זה מה שנתן לו במה
ונטלי היא לא זאת שיצרה רומנים אחרים יצרו עליה רומנים
שזה מבליט שהם היו צריכים אותה לא היא אותם
כי מה עשה את לירן רלוונטי אם לא הרומן המשולש ואת עדן לירן בכלל לא רצה אז בלי נטלי גם לא יכל להיות רומן משולש בלי שהיא תהיה בסיפור
והעובדה שכולם רצו אותה בצד שלהם שי ניסה להעיר אותה בסיפור עם אסף עדי ניסה להעיר אותה בסיפור עם שי כולם רצו אותה בצד שלהם
ששוב זה מראה שהיא לא הייתה שם בצד
וזה לא היה שבועיים זה היו 3 ימים שהיא הייתה בפרצוף סגור ואז שהיא הגיע לביוב כבר התחיל המרדף של רומן מספר 1 שלא היה
ודווקא התגובה שלה למוראט עשתה הרבה רעש
כי לא ציפו שהיא תגיב ככה חשבו שהיא תהיה סנובית שלא מראה רגשות וזה משהו שפתח להרבה אנשים את העיניים לגביה
הריב עם שי הוסיף כמו שכל ריב בבית מוסיף
בקיצור אם נטלי לא הייתה שם מישהו/י אחר/ת היו מקבלים את הבמה הזאת בגלל סיבה כזו או אחרת
אבל את זה אפשר להגיד גם על שי ועל עדי ועל אסף
לכל אחד יש תחליף ואפשר לדמיין בקלות את הבית בלי דייר כזה או אחר
וכן אני רציני שאפשר כי עובדה מתוך 12 עונות הם היו רק ב1 או 2 לא בכולן ובכל זאת מצאנו את מי לאוהב ואת מי לשנוא

nicknick28

New member
מסכימה עם חלק מהדברים, אבל מהעיניים שלי זה היה נראה אחרת

אולי פיספסתי כמה פרטים עם הטיימינג ומה שקרה בהתחלה ייתכן ולא שבועיים ורק כמה ימים,מושגי הזמן מיטשטשים כשרואים האח.
אבל בסופו של יום זה עניין של מה העין של כל אחד רואה ומה היא מחליטה לפספס.

שוב, אני רואה את נטלי כמי שהרוויחה בעצמה את דרכה בתוכנית.
לצורך העניין בכל סיפור אסף ונטלי, אולי אסף התחיל איתה אבל דווקא התגובה הכנה והמכבדת שלה הייתה זו שהרימה לה בעיני ופחות ההתנהלות שלו בנושא.
ככה שהיא הרוויחה בגללה ולא בהכרח בגללו.

אבל לפחות עבורי,עד שהגיעו הרגעים האלה, אני חוויתי את נטלי כמישהי מאוד שולית בהתחלה לעומת שאר הדיירים.
לא ראיתי אותה מגיעה רחוק או חיונית לעלילה...

גם כשהיה מה שהיה מול שי שהעמיד אותה להדחה,
לא אהבתי שהוא מתנפל עליה מכלום(הוא צדק בזה שהיא באה בטענות אבל לא אהבתי את ההתנפלות).
אבל מבחינתי זה יכלה להיות נטלי ויכלה להיות גם עדן או כל אחד אחר שם עם פליטת פה שלא באה לשי בטוב.
זה לא מיצב לי אותה כמישהי מהותית בבית.

אני התחלתי לחבב אותה ולראות אותה כמישהי קצת יותר מהותית כשהיא התחילה לשים גבולות,
לענות לאנשים בצורה כנה אך עדיין רגישה לסיטואציה - אם זה לאסף על הפלרטוט,
לשי על זה שניסה להגן עליה בנושא החזה וזה הביך אותה וכו' וכו'
עד אז , היא לא ממש נראתה לי כמישהי שמביאה משהו בפני עצמה שמעניין לי לראות .

יש שם אנשים שראיתי מגיעים רחוק או לפחות שורדים את הכמה שבועות קדימה, בלי קשר למה יקרה להם עם אנשים, רק בגלל הדמות והאישיות שלהם עצמם,הטבע שלהם על המסך.
ואת אסף למשל ראיתי ככה בעיקר כי זה לא היה משנה עם מי הוא דיבר, זה יצר משהו מעניין,(בעיני כמובן).
אפשר להגיד שעם כל אחד מדיירי הבית הייתה לו איזשהיא אינטראקציה או חיבור שרואים שם משהו...כי זה משהו דומיננטי אצלו, היכולת הזאת ליצור שיח עם אנשים, לטוב לרע ,אבל יכולת.
אם אחד לא יגיב לו או לא יזרום לו, אז הוא יילך ויתקשר עם האחר.
הוא לא יישב ויחכה עד שמישהו יפתח איתו משהו בשביל להוציא מילה מהפה.

ואיתה ראיתי בחורה שיושבת ושותקת , והראש שלה נמצא במקום אחר .
עד שמישהו אומר לה איזה מילה.
מניחה שיש אנשים שזה דיבר אליהם , האיפוק וההתבוננות. לי לא.

זה הזיכרון הכללי שלי ממנה מההתחלה, מעניין אותי לחזור אחורה ולראות איך תיארתי את זה אז.
,אולי אעשה חיפוש להודעות שלי מתחילת העונה כי בחודש וחצי שוכחים הרבה זה כמו שנה במושגי האח הגדול

בוייאקה מאן

Well-known member
את שוכחת שחצי מהדברים לא שודרו בתוכנית

כבר ששי התנפל עליה בפעם הראשונה היא ענתה לו
ואחרי זה גם השיחה שלהם בנסט הוא התנצל שהוא תקף אותה והסביר לה שהוא לא התכוון להוציא את זה עליה בכלל ושזה היה בכלל מכוון לעדן אבל עדן כבר עמדה להדחה כי בן שם אותה קודם
אז כבר בהדחה הראשונה של העונה נטלי ענתה לשי ועמדה על שלה והוא אפילו התנצל והסביר שהוא טעה
וכל העניין עם לירן התחיל עוד הרבה לפני הקטע על ה"פרחים" והקטע של אסף ונטלי וה"חיזור" גם התחיל הרבה לפני שאסף עוד היה בביוב ונטלי בבית
אסף עוד לא פגש אותה וכבר התחיל לחזר אחריה
ואל תשכחי שבביוב אסף לא זרח הוא אפילו לא הצליח לנהל שיחה עם רומי כמו שצריך
מי שזרחו בביוב היו שי בן ואורלי
אסף התחיל לזרוח שהוא נפגש עם עדי בביוב ואז התחילו הצחוקים
כל ה"אסי ג'אגר" שהוא עשה עם בן היה כי עדי אמר להם לעשות את זה
אז גם אסף חייב לעדי את העובדה שהוא היה כזה פתוח בצחוקים
וגם החברות של שי ובן התחילה בעיקר בגלל עדי שירד על בן שהוא לא זמר
לפני זה שי בעיקר דיבר עם אורי וכל זה עוד היה בביוב
כולם שם תמיד היו ותמיד יהיו תלויים בתקשורת שלהם עם אחרים
עד ששי ואורלי רבו היא לא הייתה רלוונטית
מישהו פה זוכר את כל השיחות שלה של נטלי ושל עדן בחדר שינה מהימים לפני שהיא ושי רבו? שם איתך כסף שאף אחד לא זוכר (חוץ ממי שבאמת אהב אותה את נטלי ואת עדן)
הסיפור של נטלי התחיל הרבה לפני ששי העמיד אותה להדחה בפעם הראשונה
זה פשוט לא קיבל במה גדולה כי הפרק היה סביב עדי
כל המשימה הייתה סביב עדי
זה למה אם אני לא רואה את הלייב של עונה אני גם לא רואה תפרקים הערוכים
כי בפרקים המציאות שונה ממה שקורה בלייב
ולמזלי אני ראיתי את רוב מה שהלך בלייב העונה

הצודקת11

Well-known member
עדי יצא חמישי כי הקבוצה החליטה שבגמר עדיף להצביע לאסף

הבינו שאין טעם להצביע לעדי כי לא ינצח את שי חי,
היו בטוחים שהשניים האחרונים על הספה הם שי חי ואסף,
ותמכו באסף כדי ששי חי לא ינצח,
(קיבלתי דיווח ממישהי שבקבוצה ובעבר הייתה כותבת בפורום}
יש פוסט של ראש הקבוצה שמרוצה מהזכיה של אסף,
ושמחים ששי חי לא ניצח כי הוא ותני היו כפויי טובה שסירבו שיתמכו בו
לכן עדי מקום חמישי ,וכנראה שזה עזר לאסף לנצח.

לקי7

New member
את מציינת שהתרעמו על כך ש"שי ותני כפויי טובה"

לא ברור לי מה קרה עם הקבוצות ועד כמה השפיעו על הזכייה. אבל יש פה לקח שכדאי לכל אדם ללמוד: כשאדם הוא אגוצנטרי כמו שי, הוא יתקשה לקטוף פרס כזה, או לחילופין להתמיד בדברים אחרים כולל עבודה. שי התהלך כ"אני ואפסי עוד" במשך רוב העונה, אבל בגמר בסוף כשישב על הספה, עוד העז לסמן בידיו וביקש "תצביעו לי".

LE OR

New member
אני כאוהדת גם אסף וגם עדי, העדפתי לתת את הקול לאסף מהסיבה

שגם אני הרגשתי שעדי יקבל בכייף את העובדה שאסף במקום הראשון.
עדי גם דחף את אסף לכיוון הזה.
כמו כן עדי אינו זקוק לפרסום ולכסף.

foreigner3

New member
ברגע שעדי יצא חמישי, הבנתי שזה מה שקורה. וכתבתי זאת

כפי שחשבתי, אסף ניצח בעיקר בגלל השנאה והטינה לשי חי, וקצת פחות
בגלל האהבה אליו. אירוני מאוד (אך גם צפוי) שהמהללים את "אג'נדת האור
והאהבה", עסוקים בעיקר בשמחה לאיד לשי ובאיחולים מרים לו . סיסמת
האהבה הזאת הייתה פייק מתחילתה ועד סופה. זו הפוליטיקה והתרבות
הישראלית שחודרת לכל תחום, גם לתכניות ריאליטי. אסף הוא רק דוגמן
הפלסטיק שתיווך אותה.
לא הסתרתי לרגע את הבוז והזילזול שלי באסף. אבל מעולם לא כתבתי
כאן שאני מאחלת לו דברים נוראיים. דברים קשים כאלה כן נכתבו אפילו כאן,
בפורום הנקי. שלא לדבר על מה שהולך ברשת בכלל.
יותר משאני מצטערת על שי, צר לי על הרדידות שאנחנו חיים בה.

לקי7

New member
האח הגדול אינו קבוצת כדורגל ואין פה רק שמחה לאידו של שי

יש פה כעס על התנהגות לא נעימה ולא ראויה (כלפי אורלי, נטלי, בן, אסף). אנשים שמחים שה"חושך" הפסיד. רובם לא מכירים באופן אישי את שי או אסף ואין להם אינטרסים נסתרים.

הצודקת11

Well-known member
אפשר להיכנס ולראות מה כתב מנהל הקבוצה של עדי,שבעצם בגמר

הריצו את אסף רק ששי חי לא ינצח,
גם אני הבנתי שהניצחון של אסף בטוח ברגע שעדי יצא חמישי.

nicknick28

New member
כל צד מנסה למצוא הסבר מתקבל על הדעת למה הפייבוריט לא זכה

בין אם זה שי ובין אם זה עדי ובין אם זה כל מתמודדי הגמר שלא ניצחו בעונות קודמות.
&nbsp
לא היה להם שום דרך לדעת לפני הגמר כמה עדי יכול להצליח לעומת אסף .
אם נלך על טיעון הסקרים לצורך העניין, אסף ועדי היו די צמודים ברובם...והתהפכו כמה פעמים העונה.
אז מוזרה לי המחשבה שיעברו אוטומטית לאסף כשמבחינתם לעדי יש סיכוי.
&nbsp
וגם קצת תמוה בעיני שקבוצה כל כך גדולה,שהרבה יותר גדולה מהקבוצות שיש לאסף מרחבי הפייסבוק , תוותר מראש על האופציה של הדייר שהיו לצידו כל העונה בשביל מישהו שאין לו שום גב גדול פומבי מאחוריו.
&nbsp
אני חושבת שזה נשמע הרבה יותר טוב להגיד חיזקנו את אסף מאשר להודות בקול שהם לא היו חזקים מספיק בשביל עדי.
נשמע לי כמו נסיון להמשיך ולרכב על גלי התהילה של כוח הצבא.
אם הצבא היה חזק, עדי היה מנצח.נקודה.
&nbsp
ולא ידעתי שהפייסבוק הפך לצפון קוריאה שאם "מנהיג" הקבוצה הדגול אומר לכולם להצביע למתמודד אחר כולם עושים כדבריו.
והאם הוא בדק כל עוקב ועוקב למי הוא הצביע?
והאם ייתכן שהיו אנשים שהתלבטו בין השניים והחליטו שאוהבים יותר את אסף?
שזה לא בגלל שחילקו להם הוראות?
&nbsp
אין דרך לדעת באמת, כל אחד מאמין במה שנוח לו להאמין.
&nbsp

למעלה