מנצח עונת VIP - אסף

foreigner3

New member
לא לכולנו יש אותן ציפיות, ושאיפות עבור האנושות...

אני הייתי רוצה לראות קצת פחות פייק, בורות, עילגות ופופוליזם זול, ויותר
אינטליגנציה, עומק, יושר וספייס לפרט. חבל....

תעצרי קצת את האמונה וההתלהבות באנושות זו סך הכל בחירת...

הפקה לא בחירת הצופים.כל הסקרים הראו אחרת לגמרי.
&nbsp
"לב טהור " אסף.חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח,שחקן בשקל שהצליח למכור לכם דמות שנכשל בה בתכניות ראלטי אחרות.לא לשווא יעל ציינה בפניו שכאן הצליח לסיים במקום ה1 מה שכשל בו בתכניות הראלטי באמריקה.
&nbsp
בחירה שניה של ההפקה ולא של העם.גם ישראל שדד את קריית גת ואליאב. זה עולם הטלוויזיה,עולם ציני של אינטרסים שמשרתים את גוף הזכיינית. שי חי היה בסך הכל כלי משחק ומקפצת רייטינג לזוכה שסומן מזמן שאני לא מתכוון לפרגן לו במיל.
&nbsp
הוא לא ראוי לזכייה...הוא תמונת מצב עגומה של הפייק שמשתלט על כל חלקה טובה במדינה,אנשים כבר לא רוצים לשמוע את האמת ,מעדיפים פלסטיק...קחו קיבלתם...אסף גורן.

אמת קוסטנזה, עצוב מאוד ונצלני מאוד

אין בכלל ספק שהכל היה מכור.
מאחלת לרשת שיפלו בעונה הבאה, ההפקשה בחרה את המנצח בהחלט.
צריכים לומר תודה ענקית לשי חי על הרייטינג שהם קיבלו בזכוו.
מקווה שהוא באמת מאושר, למרות שאני מאוד מאוכזבת

עדגיל

Well-known member
אסף גם זכה היום בגדול! ולאסף הילד המקסים שנכנס ללב של כולנו

ייפתחו עוד ועוד דלתות. אמא רחלי וסבתא מלכה צריכות להיות מה זה גאות שגידלו ילד כזה. לב טהור, שמח בחלקו, יודע לפרגן. הוא התגלמות הסוד של אהבת החינם שהוא מפיץ לכל עבר.

A Rod23

Well-known member
לא יכולתי לומר את הדברים האלה טוב יותר!

תודה רבה לאסף! ולההפקה שמצאה אותו והביאה אותו אלינו למסך!

GM1988

Well-known member
אז תזכרי תמיד

שלפעמים צריך חושך כדי לראות את האור.
ובסוף הטובים תמיד מנצחים

אלזה4

Well-known member
למי שאוהב את אספי

יש באינסטגרם שלו סטורי שאחותו צילמה בזמן ההכרזה וברגע היציאה שלו מהבית מהזוית שלה.
ועוד סטורי משעשעים עם בן זיני באחד החדרים של ההפקה..
מצב הרוח שלו ושל בן ...בעננים

nicknick28

New member
תודה פורום יקר

כמובן שהחוויה הזאת הרבה יותר מהנה איתכם .
בימי התקלה כשהפורום לא עבד, היה קשה.
&nbsp
תודה למנהלות המהממות והגיבורות...שגם התמודדו עם שפע תקלות מציקות
וגם הצליחו ללהטט בין 2 פורומים ועדיין לשמור על המקום הזה שיהיה המקום
שהכי נעים ובטוח לכתוב בו .
&nbsp
בויה בויה בויה, אתה לא אוהב מחמאות אז אכניס את הרשימה בחזרה לכיס.
בכל מקרה תודה שאתה פה, היה תענוג איתך

&nbsp
תודה לכותבים שהיו איתי באותו צד ונהנו איתי ביחד מאסף(ולפעמים משי בימים הטובים שלו)
ותודה גם לאלה שהתווכחו או לא הסכימו איתי, נהנתי גם מהאפשרות להגן ולסנגר על הדיירים.
&nbsp
חייבת לציין שהייתה לי עונה הרבה הרבה הרבה יותר מהנה מהקודמת.
בעונה הקודמת כל הדיירים שאהבתי יצאו\הודחו מוקדם והגמר והשבועות האחרונים היו נטולים כל הקשר רגשי עבורי.
שלא לדבר שהעונה עצמה הייתה ממש לא משהו,חסרת עניין.
&nbsp
אני לא רגילה ממש להנות מעונת VIP אבל הפעם...זה היה ממש תיקון לעונה הקודמת.
איזה הבדל בין דיירים שמקבלים כסף על הכניסה שלהם ומבינים שהם באו לתכנית טלוויזיה וצריכים לדבר ולעשות משהו עם עצמם , לעומת עונת הקאנטרי הקודמת בה הדיירים נכנסו ומיד נרדמו ,השתתקו והסתגרו כל אחד בפינתו.
&nbsp
הליהוק הפעם היה מעולה והצלחתי ממש להנות מהדיירים ומהתמתרחש,
ולשמחתי גם למצוא לי פייבוריטים שממש נכנסו ללב...
ובעיקר אחד חייכן,רקדן,היפראקטיבי ומקסים

צחקתי הרבה,התרגשתי ובעיקר נהנתי מהחברויות והדינמיקות ומהרבה שיחות יפות.
&nbsp
חשבתי היום ששי הולך לנצח, אבל אני רואה שהוא שמח ומרוצה ובסופו של דבר
הוא הצליח לצאת מהדלת הקדמית כמו שרצה וסגר את המעגל. ולמרות הכל, ולמרות הרגעים הקשים, הוא זכה בכמה חברים .
הזכייה יכלה לעזור לו אבל אם שי שמח, זה מה שחשוב באמת.
&nbsp
וחיבוק אחרון לאסף, תודה לייצור הזה שגרם לי חודש וחצי לחייך ועשה לי את העונה

&nbsp
&nbsp

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
תודה לך ניק
כמו בכל עונה,תמיד יודעת להיות קול שפוי

נהדרת שכמותך

ויקי 171

New member
הגיע זמן פרידה. תודה למנהלות לבוייה ולכולם

היה כיף כיף שנגמר. נפגש ב2025. נקשקש. נסכים. או נסכים שלא נסכים. ונעלה להם קצת את הרייטינג. בכל זאת זק.

GALxp

Well-known member
כמה מילים על שאר הפיינליסטים:

עדי - למרות שגרם לכמה סכסוכים, ברוב הזמן הוא שעשע אותי: בצחוקים עם אסף, בגלגולי העיניים המוזרים, בעיקר בקיטורים שלו במשימות... הימרתי שיסיים 3-4 אבל לאחר שראיתי באינסטגרם את היח"צ לבן ונטלי, המיקום הסופי של עדי נראה לי יותר הגיוני.

נטלי - בתחילת העונה היא היתה הפייבוריטית שלי, למרות שלא הצבעתי לה בשבוע הראשון (היתה לי אמפתיה לנרי הרעה
) מתוך ביטחון מלא שהיא תישאר והיא אכן נשארה ועשתה דרך יפה עד למקום הרביעי והמכובד. אהבתי שהיא עמדה על שלה ולא שתקה מול שי. נטלי = העצמה נשית.

בן - הפתעת העונה שלי. אני מאוד אוהב את החברות שנרקמה בינו לבין אסף, אין לי ספק שהם ישארו חברים טובים גם בחוץ. למרות גילו הצעיר, ידע להגיב בבגרות לסיטואציות מסוימות בבית. כן, הכרית מביכה והבכי שלו כשירד במדרגות וקרא לאבא שלו היה לטעמי מוגזם אבל אני לא יודע מה טיב היחסים ביניהם ואיך הוא גדל... בסך הכל הוא ילד מקסים שבהתחלה היה נראה לי מיותר.

ונסיים, איך לא, עם שי. כשמו, הוא קיבל מתנה ויצא מהדלת הקדמית לאחר העוול שנגרם לו (ואני עדיין דבק בדעה הזו) בעונה השביעית. לפני כשנתיים וחצי, כשפורסם שהוא עשוי להשתתף ב"מחוברים", מאוד שמחתי. קרה מה שקרה, או ליתר דיוק לא קרה ולמעט אפיזודה לא מעניינת ב"היחידה" הוא מצא את עצמו מחוסר עבודה. זה לא סוד שלא אהבתי, בלשון המעטה, את התנהלותו בעונה הנוכחית. בא לברך ויצא מקלל. כן, הוא מורכב, כריזמטי... מה שתרצו. אני לא שונא אותו, קצת מרחם עליו כי הוא יצטרך להמשיך לחיות עם עצמו וממה שראיתי - זה סרט אימה. ההתנשאות והזלזול שלו בשאר הדיירים עלו לו ביוקר, הוא היה בטוח שהמשחק בכיס שלו ובסופו של דבר סיים כסגן של בר כוכבא. מכאן אני מאחל לו שימצא את האושר בחייו...

למעלה