מנצח עונת VIP - אסף

GM1988

Well-known member
אבל היא צדקה לגבי שי

היא הבינה שהוא משחק וחשפה את זה, לכן גם הוא זעם עליה בהעמדה ואמר שהעמיד את עצמו בכוונה.
עם כל השאר זה היה מינורי ברמה שאני אפילו לא זוכר.
&nbsp
ולגבי גודל החזה - שי היה זה שהלהיט את כל הסיפור כשנטלי ביקשה לא לעשות את זה.

foreigner3

New member
אז הפשע הוא "להלהיט"...? לשי יש אמא, אחות, בת, ואשה. למזלן

ולמזלנו, הוא רואה במה שעדי אמר - עלבון ופגיעה בכל אשה באשר היא.
אני רוצה גברים כאלה לידי.

GM1988

Well-known member
למזלנו

הוא תפס טרמפ על עניינים שלא קשורים אליו ועשה לנו קצת בידור ויצא 2

foreigner3

New member
לשי יש מערכת ערכים קוהרנטית, האנטי לגזענות או לשוביניזם

טבוע בה.
גם לעדי יש פחות או יותר מערכת "ערכים" סדורה... חשוכה, גזענית ושוביניסטית.
לאסף החלול, המתנדנד והעשוי פלסטיק, כמובן אין מושג בזה, כי הוא שינן רק את המילים "אור ואהבה"...

נעמיה10

New member
גם אותי הפתיעה לטובה כשנפתחה במהלך התכנית והתגלתה

כאשה נבונה עם אופי טוב.

רק שתוותר על ההזרקות שמנפחות לה את הפנים

מבין החמישייה הזו, נטלי היתה צריכה ליזכות בעיני. התאכזבתי

שזה לא קרה. היא זיהתה אנשים שלא מדברים אליה יפה והדפה אותם פעם אחר פעם, באסרטיביות וללא התלהמות. והתנהגותה הכללית היתה נעימה, ישירה, עניינית ובלי מניירות. גם מצא חן בעיני שהתלבשה באופן שלא מנקר עיניים. בכניסה, ביציאה ובמהלך התוכנית

Shusha 77

New member
בעצב רב נפרדת מכם עד לעונה הבאה לא תמיד מסכימים

אבל לרוב הודות למרי
ויעלוש
שומרים על פרופורציות והודות לבוייאקה

מקבלים פרטים מדויקים על כל מה שפספסנו.

לאה133

Well-known member
אני ממש מרוצה. מקום ראשון היה יכול להיות כבד מידי לשי חי

מקום שני אפשר להרגע, אפשר להתחיל בקטנה ולהגיע רחוק, העיקר שתהיה לו הכרה במרחב שהוא רוצה להגיע אליו, ולא צריך את המקום הראשון המלחיץ. שי חי לא זקוק ללחץ יותר

SNIPES

Well-known member
מהצצה בפייסבוק, שי מקבל תגובות ממש קשות

אולי בצדק אבל עדיין לא נעים לראות, סך הכל משחק, מחר כבר הכל מאחוריהם.
השאר דווקא מקבלים הרבה פירגון.

אוריני3

New member
בהצלחה לאסף הזוכה הגדול. באיזשהוא מקום אני שמחה

עבור שי חי שלא ניצח. רק לחשוב על כל הכתבות ובעיקר של גברת לוין שהיו קוטלות, מבקרות ואולי שוב מחזירים לתקופה רעה. ככה מהמקום השני, השקט יותר יוכל לחזור לחייו בצורה נעימה יותר, בטח עם אישה מקסימה ותומכת כמו תני וילדיו האהובים ויתקבל בצורה נסלחת יותר בחברה.
מקווה שלכל המתמודדים לא ישארו משקעים ויחזרו לחייהם ולשגרה במהרה וזאת תהיה בסך הכל חוויה.
זהו, נגמרה עונה ומעניינת מאוד לטעמי עם הרבה רגש, צחוק ואנושיות וחוזרת לחיי.
נהניתי לכתוב כאן ובעיקר לקרוא אותכם ונתראה בעונה הבאה.
ואיך אסף אומר, נסיכות - יאלוש ומרי המנהלות המדהימות שבזכותן זהו פורום נעים, פורה ומקסים.
לילה טוב ושבוע מצויין

עדגיל

Well-known member
אשרי המאמין שהשקט יחזור. הוא המשיך להתלהם גם בעונה הזו

למרות שהבטיח שהגיע אדם שונה... איך שונה? במה שונה? למה שבן אדם ירצה כל כך להשתנות אם הוא מרגיש שהוא מושלם כל כך ?? ובכלל, ממתי בן אדם שנולד X הופך להיות Y ככה סתם בשביל לנצח? הוא שילם את המחיר. הוא הוכיח שהוא מכר לנו דמות שונה ממה שהוא באמת, כי אי אפשר להשתנות. אפשר מקסימום לעגל פינות, להיות טיפה'לה מעודנים, אבל אם אתה באופי שלך אדם מתלהם, אלים, חצוף, מעליב, פוגעני וכו'....קשה למכור דמות של אדם טוב לבב. עכשיו הוא יחפש נישות אחרות ותוכניות ריאליטי כאלה שיוכל לעשות על גבם כסף כי פרנסה לא הצד החזק שלו כנראה....

some1here4

New member
מזל שקיים הפורום הזה.. לדון ולחלוק בכבוד ובטעם טוב

עוד עונה הסתיימה והיה רק מקום אחד ראוי להביע בו דיעה ולהיחשף לדיעות אחרות באופן הכי מכובד והולם.. בתוך כל הגועל ברשת, שמחתי להיות חלק מהפורום הזה

שיבא 78

Well-known member
תודה לכל חברי הפורום - שבלעדיכם לא הייתי נהנית מהעונה

תודה למנהלות ששמרו על שיח מכבד,
תודה מיוחדת לבוייאקה שהדהים בסבלנות שלו - הסביר, עידכן והיה כמו אח גדול

&nbsp
יש לנו מנצח אסף ויש לנו את שי חי שסגר מעגל.
שני הפכים מוחלטים !
מאחלת לשניהם הצלחה רבה ותודה שעשו את העונה

&nbsp
להתראות בעונה הבאה חברים

shiri249

New member
הזכייה של אסף קצת החזירה לי את האמונה באנושות

כי אם היצור המתמסכן התמידי, שאוהב להצית מדורות ואז לכבות אותן עם דלק, שאוהב לשחק אותה קורבן בצורה כל כך ברורה ואז לא מבין למה אנשים חושבים שהוא מתקרבן, שמתבריין על כל מי שקצת מנסה לשמוח לידו, שמצליח בעזרת שפה עשירה וכריזמה מזוייפת לכסות על כל הרוע שמסתתר בתוכו ורק מחכה לפרוץ החוצה, אם הוא היה זוכה - הייתי מתייאשת לגמרי מהמדינה הזאת.
עלי לא הצלחת לעבוד ולו לרגע אדון שיחי. יש כאן בנאדם שספג ממך טונות של עלבונות לאורך כל העונה בפניו ומאחורי גבו בעזרתה של חבורת הרשע ע"ש נרי ליבנה, אבל עדיין היה מוכן לסלוח על הכל ולהעביר את השהות שלו איתך בדרך הכי טובה שאפשר. לבנאדם הזה קוראים אסף והוא לב טהור ברמה שבחיים שלי לא ראיתי. והוא הזוכה, תודה לאל.

למעלה