שרשור תכנית הגמר

יונתנסקי

Well-known member
ואיפה כל הפרנואידים שהחליטו שהמשחק מכור לטובת שי ? פחדנים.

גם עלובים.
יאללה מנהלת. עכשיו לא איכפת לי שתחסמי אותי.

לי גם לא היה איכפת קודם

סולם הערכים שלך דפוק

זה האיש בו את תומכת:

https://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-2017/Article-b1a14f8a6b22a51006.htm
"אני לא מכירה אותו מאיים ככה על אנשים ועכשיו הוא מאיים עליי", נשמעת תניה אומרת למתלוננת, "הוא אומר לי - 'אני נשבע לך שאם אני אגלה שאת אמרת ל*** על הסרטון הזה את תתחרטי' ותאמיני לי, יש לו תמונות. אם מדברים על תמונות, יש לו דברים עלי שאני ממש לא רוצה שבגיל 23 יצאו".

יונתנסקי

Well-known member
הראית לי את זה פעם. דיברנו על זה....מי שרואה האח הגדול

איננו בדיוק סוקרטס מלכתחילה.....

נכון,גם אז אמרת שזה לא מפריע לך כלל

לי מעשים מהסוג המבחיל הזה מאוד מפריעים (זה חולי גדול) בגלל זה אני שמחה שהוא לא ניצח, הרע צריך תמיד להפסיד ואם הוא מפסיד בדרך האכזרית של להיות כמעט אז הכי טוב.

יונתנסקי

Well-known member
חשבתי שאת לפחות תביני שלא התרעמתי על המנצח והמפסיד

אלא על הגולשים שמתבכיינים שהמשחק היה מכור לטובת שי חי.

בקשר לסיפר עצמו: זה הסיפור של מיקי לוין ?

אז באמת אי אפשר לדעת מה אמת ומה פייק...
ולמה המשטרה לא הגישה נגדו כתב אישום (בכפוף לשימוע.
) ?

מה הקשר למיקי לוין? את רצינית?

אולי תקראי מה כתוב שם?
"
בעבירות בעילה אסורה בהסכמה וסחיטה באיומים, נגנז התיק בעילה של חוסר אשמה", נכתב, "בעבירות פגיעה בפרטיות ואיומים - נגנז התיק בעילה של מכלול נסיבות העניין אינו מצדיק העמדה לדין". על אף זאת, הגיעה לידי mako סלבס הקלטה החושפת שיחה בין תניה לבין המתלוננת שמביאה פרטים חדשים על הסיפור.
"אני לא מכירה אותו מאיים ככה על אנשים ועכשיו הוא מאיים עליי", נשמעת תניה אומרת למתלוננת, "הוא אומר לי - 'אני נשבע לך שאם אני אגלה שאת אמרת ל*** על הסרטון הזה את תתחרטי' ותאמיני לי, יש לו תמונות. אם מדברים על תמונות, יש לו דברים עלי שאני ממש לא רוצה שבגיל 23 יצאו".
המתלוננת: "אני פשוט לא מאמינה לאיזה רמה הוא יורד, מאיים עליי, מאיים עליך - מה עובר עליו?"
תניה: "הוא קיבל פסיכוזה. לא יודעת, הוא קיבל פסיכוזה".

גם אם מיקי לוין לא אומרת אמת......וגם אם בסוף לא קרה כלום איך זה מסדר לך בראש טוב את מה שאומרת טניה על שי????

אני2018

New member
יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

GALxp

Well-known member
הזוכה הראוי ביותר בתולדות הריאליטי הישראלי

א ס ף

למעלה