שרשור בוקר
היום ה-50 ב

shouldistay

Active member
לא מסכימה איתך לאה

הם לא מדברים כל כך הרבה על שי או מלכלכים עליו.
לא מדובר באנשים רעים. זה שהם קצת מטומטמים..... או קצת הרבה, זה לא קשור.
הם דווקא משוחחים יפה אחד עם השני. הרבה הקשבה יפה.

(הם מטומטמים בעיקר שהם כאלה פתיים - אסף ובן - בפרשנות שלהם על התנ"ך - הם מאמינים לעדי כמו פתיים ובן שואל את עדי לגבי תיבת נח כאילו שעדי סמכות או יודע מה קרה "שם" או לפחות היה "שם" - ולא שזה הכל אנלוגיה לחטא ועונש).

GM1988

Well-known member
זה בדיוק העניין

שאותם אנשים מעניינים נעלמו כי היו לצידו של שי ובשלב מסוים הפכו ללא רלוונטיים ולכן הודחו.
נכון ששי הוסיף עניין ולולא נכנס היה הרבה יותר משעמם. אבל יש לדבר על עניין בתכנית ויש לדבר על זוכה ראוי.
שי, לעומת כל הטיעונים לגביו בעונה 7, לא היה זוכה גם אז אם היה נשאר, ואני מאמין שהיום אי זכייה שלו תהיה ההוכחה לכך.
ככה ששי הוא כלי בידור מעולה, אבל בזה מסתכם תפקידו.

shouldistay

Active member
הוא אכן לא היה זוכה בעונה 7 - קשת לא היו מאפשרים

זכייה של אדם עם נטייה לאלימות.
כמו שלא איפשרו את זכייתו של אלדד שתמך בטרנספר לערבים.
אבל רשת הם אחרים קצת. וקשה לדעת מה יהיה הערב.

לאה133

Well-known member
שי חי הזוכה הבלעדי, כל הסקרים מראים את זה והסקרים השנה צדקו

שי חי הכי אהוב בציבור הרחב, עזבו מגזרים ומחנאות, בציבור הרחב שי מאד אהוב והוא הזוכה בטוח

קורל777

Well-known member
הלוואי,לא סומכת על ההפקה וההצבעות. עוצרים את הקווים כשבא להם

Goneril

New member
בדיוק! לדעתי האח בחר באסף כבר מתחילת העונה

והקווים יסגרו ברגע שזה יתאים לזכייה של אסף
מניחה שזה בין שי לאסף ולכן עיתוי סגירת ההצבעה יכריע

יונתנסקי

Well-known member
אבל יש מי שיכול לערבל את הסמסים.....

וחוץ מזה, לשי יש הרבה אוהבים וגם הרבה שונאים.

תלוי ידי ש מי תהיה על העליונה.

foreigner3

New member
לאה, בכל הסקרים, מלבד אחד, שי מוביל בהפרש קטן. לכן הכל

יכול לקרות. יש הרבה אסטרטגיה ונכלוליות בהצבעות הקבוצות המאורגנות.
לשי יש הרבה שונאים מיליטנטיים...
רק בסקר של "שמועה" - שי מוביל על אסף בהפרש עצום (57:27)
במעריב - 38:32
בוואלה - 37:32
אצל עמרי חיון - 39:35
אלו פערים שניתן לצמצם בקלות.

אוריני3

New member
זה יכול להתהפך רק אם אחרי כל מודח ההצבעות יפתחו מחדש.

בן יוצא ממליץ על אסף, כנל נטלי. ועדי. רק ככה המועמד שישאר שני מול שי ולא משנה מי הוא יכול להפוך את הקערה ולנצח.
אם כל אחד נשאר עם ההצבעות המקוריות יש לו אחוז קטן לזכות, אותו אחוז של הסקרים שמנבאים לו נצחון.
הבנתי שאוהדי עדי וגם בן לא מצביעים בסקרים ככה שאף אחד לא יודע מה מצב ההצבעות שלהם בפועל.

foreigner3

New member
בעונה שעברה לא נפתחו ההצבעות מחדש לאחר כל הדחה,

כך שאם זה יקרה, זו תהיה מניפולציה מכוונת.

אוריני3

New member
אם לא נהגו ככה עונה שעברה אז גם העונה זה לא יקרה. אני כן

זוכרת במעומעם שמירב יצאה שאלו אותה במי היא תומכת ולמי היתה ממליצה לאוהדיה להעביר את הקולות. או אולי שניסחו אחרת. אבל רק מימנה ביקשו המלצה. לא ממריה מרום חמישי ולא מאביבית מקום שלישי.
אולי אני טועה ורק שאלו אותה לגבי מי רוצה שינצח

אוריני3

New member
אפשר להבין את ההפקה אם היא החליטה ככה. זכיה של שי לא

תחליק להרבה כתבים ולציבור בקלות. את ישראל עוד יכלו לשווק כבעל הסטוריית חיים מרגשת למרות שהכריז שירמוס את כולם בדרך למטרה וגם הוא השפיל את תמי וסימה (שוב הן נשים אבל זה אקראי) מבחינת הציבור לשי אין תירוצים ואין אישור להיות מלבד מלאך העונה בגלל שכבר עונה עם ריבים והתפרצויות.
אני מעריכה שרוב מי שצופה כן מתעניין בשי כאדם על כל רבדיו אבל הזכיה יכולה להעכיר את השמחה בתוכנית.
אם כבר שני אנשים שעשו את התוכנית זה שי ועדי והם צריכים לשבת זה מול זה . כל אחד בדרכו ובאישיותו יצרו עניין. גם לנרי היו תקופות שחלקה בעלילה היה משמעותי ולא לדבר על אורלי שהחזיקה חלק נכבד במה שסבב סביבה.
זה האח הגדול ואנדים מחפשים אנשים טובים, מלאכים ואנשים פשוטים, בעיקר לעיכול.
להבדיל בהשרדות כל הפרומואים כבר מראש מייעדים לבעייתיים, לאלה שמכריזים על עצמם כרעים וככאלה שלא נבלעים בגרון.
אתפלא אם שי יזכה. אני דווקא לא רואה את אסף מולוראש בראש אלא את עדי שגם הניע עלילה וגרם לעניין פיקטיבי עם כל הקשקשה שלו.
ואולי באמת האח יתן לאסף ויגמור את העונה לשביעות רצון ועיכול הצופה הרגיש. ההצבעות חינם ואיש לא יתרעם. בכנות, קשה לי להאמין שאסף יעבור את שי בהצבעות. הוא חמוד ומתוק אבל לא משמעותי גם אם הנפקה ניסתה לבנות סביבו את הפרקים בהדחה פיקטיבית, קמין מדבר אליו ו, בחירתו כמחליט בין הקבוצות במשימה ושלל דברים שנבנו עבורו ולהבלטתו.
לי אישית לא תהיה אכזבה או שמחה מי שיקח. שי הכי מעניין ועניין אותי אבל לא אתאכזב, אפילו לא בשבילו, אם לא יזכה.

Shusha 77

New member
האכזבה הכי גדולה תיהיה אם אסף יזכה

הבחור רק הביא הופעות רחוב של ברייקדנס, דיבר שטויות, צחק צחוק מאולץ ובעיקר אכל.
לא גר בארץ, אף אחד לא ידע מי הוא לפני האח הגדול. לא מבינה באמת איך הגיע להיות VIP . הייתי רוצה ששי יזכה אבל כל אחד אחר יכולה להבין, אסף לא.

berens

New member
כל כך אסף

כשהלכתי לבית הספר שאלו אותי מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול. אמרתי: "מאושר". אמרו לי: "לא הבנת את המשימה". עניתי: "אתם לא הבנתם את החיים"

למעלה