שרשור בוקר
היום ה-50 ב

יונתנסקי

Well-known member
בפעם ה-700 של" הבשלנים הגרועים באמריקה" ?

וזאת לא זריקת דחף לתודעה של המסמסים ?

לא מראים לנו סרטונים של ארבעת מתחריו.....

berens

New member
ברור שאסף מועדף על ההנהלה שמנסה לשנות את

פני התכנית שהם עצמם קראו לה ״המיץ של הזבל״ ולהפוך אותה ל״חינוכית״ יותר.

foreigner3

New member
אין שום דבר חינוכי באסף. הוא בעיניי סמל לרדידות. אני מקווה

שבני נוער, והציבור בכלל, יחונכו ליותר מזה.

לקי7

New member
אסף מופיע בתספורת קצרה לשם שינוי

(בערוץ האוכל) והספקתי לשמוע את המנחה שואלת אותו: ולבנות לא עפים הבגדים כשאתה מסתכל עליהן?

A Rod23

Well-known member
גם בויקיפדיה יודעים ששי הולך לזכות.. שלא תגידו שלא אמרתי לכם

גם בלי ויקיפדיה זה צפוי... הוא לוקח את הגמר בהליכה, שוב פעם אני אומר זה לא צמוד בכלל כמו שההפקה מנסה להראות, בוודאות!

בוייאקה מאן

Well-known member
כל אחד יכול לשנות את מה שכתוב בויקיפדיה

אפשר לרשום שם שאבי ביטר ניצח את העונה
זה לא אומר כלום

some1here4

New member
אה אוקיי

תהיתי אם זו תחושה או שאתה מתבסס על משהו.. אם ככה נשאר רק לחכות ולראות.. באופן אישי, מקווה שאתה צודק :)

lotaria

Well-known member
לסיכום עונת הVIP אומר,תכנית משעממת,שי חי עשה להם את כל ה

התכנית..לולא שי חי כלל לא הייתי צופה בה.בהתחלה היו אנשים משכילים שהיה מעניין להקשיב להם,אורי,נרי ליבנה, כשהם נעלמו השיעמום שלט.ערימות של שטויות מפי אסף,עדי,בן זיני,נטלי..אנשים לא מענינים בעליל.
מקוה ששי חי יזכה.

אלינה75

New member
אהבתי מאוד את נרי.. אישה משעשעת עם

הומור משובח גם את הישאם חיבבתי

אוריני3

New member
האמת שגם אני ללא שי חי לא הייתי צופה או שהייתי צופה

מעט מאוד כי מיציתי את הבדיחות שלהם אחרי ימיים. בשבועות האחרונים נתתי להם 10 דקות בשיחות הלילה הקבועות שאולי משהו ישתנה ותהיה שיחה אבל הפרלמנט נשאר כפי שהיה מתחילת העונה פשוט במינוס משפתתפים שהודחו. העונה היתה די מעניינת ומגוונת והם לבסוף נשארו חד גוניים ולטעמי לא מעניינים. גם שי לא מעניין כי אין ביטוי לאדם שותק ומתבודד למרות שאני מכבדת את הדרך שבחר , אולי לא טוב לנשמתו ולסיכוייו אבל בטוח שלא היה עומד בבדיחות ובדיבורים הקבועים. גם אני מבחוץ ולא מבפנים לא נהנית מזה. אפילו הם משועממים מעצמם כבר למרות שהם חבורה גדולה ומגובשת בצורה אמיתית ולא מזוייפת.
אלו 2 היממות הכי משעממות ומעיקות באח לדורותיו.
רק בעונה 6 היה ככה. אלדד התבודד ולא דיבר ולינור היתה בבריכה לבדה כל היום, רק דנית ונופר וטל גלבוע בידרו את עצמן עם מה תעשי לי בלופ. היה שבוע מגעיל כמו מיום רביעי השבוע שהנשים הודחו

shouldistay

Active member
אם לא היה את שי חי בעונה הזו - העונה היתה כשלון טוטאלי

ואת זה אני באמת אומרת כבר מהשבוע הראשון. כמו מנטרה.
שי עושה את העונה. וגם עשה את עונה 7.
זה נדיר למצוא ליהוק כמו שי חי. עם קשת עצומה של רגשות שגורם לקשת עצומה של רגשות אצל אחרים. נדיר מאד מאד.
הוא אחראי ל-90% מהריבים ולכל הגלים והאדוות שנגרמו על ידי אותם ריבים.
אין שי חי - אין עונה.
רשת צריכים לצ'פר אותו במשהו שהוא מעבר לכסף.

פתיס

New member
לחיזוק הסיכום של LOTARIA,ותודה לפורום

מסכימה לכל מילה,גם את,LOTARIA,הוספת לעניין של התכנית,ותודה לפורום:הייתם איתי והייתי אתכם,בשקט בשקט,אך נהנינו סבלנו וכעסנו ביחד.

לאה133

Well-known member
והימים האחרונים שנשארו 4 טומטומים, שיודעים רק לרכל על שי

ולדבר שטויות אז גם אין מה לראות, פשוט 4 טמבלים משועממים שלא מסוגלים ליצור שיחה אחת מעניינת, לא מסוגלים שלא לדבר או לצחוק או לחקות את שי חי, רק הוא בראש שלהם, תיצרו שיחות משלכם, אין יכולת, שי לא יכול ולא צריך לשבת איתם, הם פשוט לא מתקרבים לרמה שלו משום בחינה

למעלה