שרשור לילה
היום ה32

II or II

New member
האמת שיש ככ הרבה דיירים

מדהים איך 90 אחוז מהפורום זה רק על שי ואסף

צריך לגוון קצת..

מורבידי

New member
אבל זה בדיוק מה שעושים משני הצדדים. התגובה שלך היא בול מה

שכתבתי למעלה.
למה זה "או אסף או שי חי " .
למה אם מישהו תומך של שי חי הוא חייב לצין פה שאסף "משחק".
כנראה , אגב, זה בגלל מה ששי חי יצר , הוא יצר את ה"חזית" הזו נגד אסף, מה שדורש ממעריצי שי חי "לבחור" או אסף או שי.
לכאורה אין קשר.. אפשר לשנוא את שניהם במידה שווה

אז גם בזה שי אשם?

גם את זה הוא יצר?
&nbsp
לא סובלת את אסף בלי קשר לשי.
אוהבת את שי בלי קשר לאסף.
&nbsp
ואני בטוחה שיש פה לא מעט כאלה.
&nbsp
&nbsp

מורבידי

New member
לא . לא לשים מילים בפי (כמו ששי עושה
) לשניה לא אמרתי

שהוא יצר.
אמרתי , כעובדה , שמשתמשים פה בפורום , משני הצדדים (הנה, אני מאוזן) , מרגישים שזה או לשנוא את שי חי או את אסף , או לאהוב אבל רק אחד מהם.
אני מניח שזה קורה בגלל שיש יריבות בין שני אנשים אז צריך לתפוס צד.
אי אפשר לאהוב גם את שי וגם את אורלי, אם הם ביריבות .כנ"ל אסף ושי.
וכן , אני חוזר בי מעט, לדעתי את ה"יריבות" בין אסף ושי , שי יצר. מודה שבקטע הזה לא צפיתי אדוק 24/7 בכמה ימים אחרונים ,אבל לדעתי זה עלה משי חי. אם שי לא היה פותח את זה , וזה היה תלוי רק באסף , זה לעולם לא היה מגיע לפומביות כזו המתח בין שניהם. ולדעתי אני צודק פה.
וברגע שיש מתח בין שני מתמודדים ,אז הצופים שתומכים במתמודד מסויים מן הסתם פחות יתמכו במתמודד השני.
בכל אופן, בין אם שי חי "אשם" בזה או לא , זו העובדה , משני הצדדים , ולא כלפי צד מסויים - בפורום הזה , אם מישהו תומך באסף הוא לא יתמוך בשי חי , לרוב, ולהיפך.

אלזה4

Well-known member
היה בריאליטי שעומדים מולו צלמים. לא פורמט כמו האח הגדול

לא היה בארץ בשנים של האח הגדול ולכן הוא "פרש" יותר מכולם שם.

נו באמת. בארה"ב אין האח הגדול?

הוא ידע טוב מאוד שיש 2 תכניות מרכזיות.
יודע הרבה פרטים ואת זה שיש לייב 24/7 הוא לא ידע.
מעניין...

&nbsp

II or II

New member
גם אתמול הוא דיבר על זה

ואמר לנטלי ששאלה אותו איך הוא מופתע אם היה בריאליטי בעבר אז הוא ענה לה שהריאליטי שצילם המצלמות היו גלויות ושבאח המצלמות סמויות וזה מה שמכניס אותו לסרט.

לדעתי הוא חייב לשחרר את הנושא הזה ולהפסיק לאכול סרטים של ילד.

המצלמות רחוקות מלהיות סמויות בבית האח

הדיירים אפילו מכנים אותן בשמות.
&nbsp
אסף עצמו צולם לא פעם מדבר למצלמה.
הוא גם "צילם" קליפ עם בן במיטה בשיר לטיילור אינספור פעמים כשהם קוראים למצלמה לצלם אותם.
&nbsp
העמדת הפנים של המופתע לא אמינה בשיט בעיקר לא שהם מנהלים את השיחה על הנושא הזה כבר מספר לילות.

II or II

New member
אז לא יודעת כבר מה הסיבה

שהוא אוכל סרטים מהסיטואציה, כבר הבנו שלאסף יש חשיבה שונה ולא תמיד הגיונית לנו.

בכל מקרה מקווה שיפסיק עם הסרטים האלה

biglittlesister

New member
אני לא יודעת כמה זה נשלט...

ככל שהזמן עובר אני שמה לב יותר לתסמינים של הפרעת קשב וריכוז והיפראקטיביות חמורה שלדעתי מביאים אותו לרוב ההתנהגויות שאנחנו רואים על המסך. כמובן בשילוב עם האופי המוחצן שלו זה קיצוני עוד יותר (ולא לגמרי מודע ונשלט).
לאחי הקטן היו התנהגויות דומות המון שנים ברמה שהייתי מובכת ללכת איתו למקומות (שלא נדבר על לישון בצהריי היום או לצפות שלא יישבר משהו בבית במשך יממה), רק כשהתחיל טיפול תרופתי ההתנהגויות התמתנו משמעותית ועד היום הוא מטופל.
אני לא מתפלאה שאנשים רואים את ההתנהגויות שלו כמשחק, בטח כשמדובר בבחור מוחצן ובעל פז"ם רב בריאליטי, אבל כשאני רואה את הרגישות שלו ושמה לב לדקויות שבהתנהגות, אין בי שום ספק שזה לא זה.
(השערה בלבד ואני לא מתיימרת לעשות פה אבחון פסיכודידקטי דרך המסך, זאת הרגשתי מניסיוני האישי).

II or II

New member
יש הרבה במה שאת מציינת

יש לו הרבה תסמינים מובהקים של בעיות קשב וריכוז וכמו שציינת לשלב את האופי שלו שגם ככה כזה מוחצן זה רק מחזק את ההתנהגויות האלה שלפעמים קשה להבין אותם אבל ללא ספק שחקן הוא ממש לא, ולדעתי רחוק מזה
גם בצפייה בכל הסירטונים שלו בתכניות ריאליטי ואפילו תחרויות הוא מתנהל בדיוק אותו דבר, הדיבור ,החשיבה, ההיפר הזה שלפעמים לא שולט על מה יוצא לו מהפה ממש כמו ילד .

מסכימה איתך, לדעתי זה אבחון די מדויק

יש לי שאלה

האם אי פעם בתולדות האח היו דיירים שבצורה כל כך שקופה הקימו פרלמנט לצורכי פוקוס של מצלמות בלילה גם דיברו על זה במוצהר?
&nbsp
עדי ולירן עפים על עצמם ומדברים על זה שבטוח מצלמים אותם כל לילה כי כולם ישנים ולא קורה שום דבר מעניין. אסף משחק אותה מופתע מזה (
)
&nbsp
זה כל כך פתטי
&nbsp

נטה אונה

Well-known member
לי מזכיר את הקעדה של אבי לוי ליאון ודור דמרי

מהעונה של טהוניה
גם שם הם הרימו אחד לשני
לדעתי הם סתם מפעילים את אסף ("תעשה מוב") כי הוא הפינוקיו שעשוע שלהם שמעביר להם את הזמן
אסף כמובן הופך את זה לסצנה של אני בשוק שמישהו רואה אותי כלב ים

לא חושב שאסף שחקן.. ואני תומך בשי חי

אבל אבל
לפעמים במקום להגיד את הדעה שלו מאוד נוח לו להיתפס על הקטע של "אני אוהב את כולם" למרות שאני בטוח שמידי פעם הוא רוצה כן לתפוס צד יותר מובהק אבל הוא חושב שזה ייחשב לא טוב בחוץ.
&nbsp
אני לא קורא לזה "שחקן" , זה מהלך מחושב שלו וכל אחד עושה את זה.. יש כאלו יותר יש כאלו פחות.. הוא אדם מאוד נחמד וחביב אבל לא יודע מזה (בעיניי כמובן)

forlan5

New member
המקצוע שלו זה שחקן, אפילו הקליפים שהוא עושה עם הדמות זה משחק

למעלה