שרשור צהריים
היום ה-10 ב

Yalush2

New member
שרשור צהריים
היום ה-10 ב

צהריים טובים

האח הגדול החליט לפנק את דיירי האח הגדול בהשקה הוליוודית - שדרת הכוכבים של האח הגדול!
שדרת הכוכבים כמעט מוכנה רק חסרים השמות שלכם. אתם תצטרכו להחליף את השם שלכם באחד הדיירים האחרים שאתם רוצים שיעזוב את הבית!

המשימה של הדיירים :
שמות הדיירים תלויים גבוה בשמיים על כוכבים מקרטון, הדייירים צריכים לעלות עם כבל למעלה ולהוריד את השם שלהם.
הם צריכים לבחור שם של דייר שהם רוצים שיעזוב את הבית ולהחליף אותו בשם שלהם.

הדיירים צריכים לנחש את מספר הכוכבים בשדרה, אם הדיירים לא יגיעו למספר הכוכבים שרשומים בתיבה הדיירים יכשלו במשימה.

נרי ואורי צריכים להיות הכתבים שעל השטיח האדום.

שיהיה לכולכם המשך יום מקסים

לקי7

New member
מה קורה בעצם אם מישהו מועד ונופל

במשימות גובה, הרי הם קשורים בכבל. זה יותר פחד גבהים כשמסתכלים למטה.. וגם צריך כושר גופני שאין לxx

בוייאקה מאן

Well-known member
מי שנופל נכשל

צריך שכמות דיירים מסויימת תצליח בשביל לקבל תקציב מותרות

ornass2

New member
משימה נחמדה, אבל לרוב מראים את הדיירים על הקרקע.

nicknick28

New member
יש לי תחושה שלא תהיה שום פואנטה אחרי שהדייר יעבור לאוטו

שהכל ימשיך כרגיל, אחד יגור באוטו והשאר בבית אבל זה יהיה שולי ולא מורגש.
זה מזכיר לי את שנה שעברה...שהייתה איזה משימה אני חושבת שזה גם היה המשימה של הגובה שחילקו אותם ל2 מקררים או משהו?
בקיצור לא קרה עם זה כלום ...זאת סתם הייתה משימה שלשעתיים נראתה מדהים וכל השבוע המשיך כרגיל.
&nbsp
מרגיש לי שהפונטה פה תהיה דומה.

zinioz

New member
מי שיעבור לאוטובוס יזכה. יעשה ולוגים וידבר לצופים, יראה

בפלסמה את כל הריכולים של הדיירים עליו, יקבל זמן מסך וכמובן יתמקדו בו בפרק הערוך. מה רע? בנוסף בטח יעשה משימה סודית ויאכל טייק-אווי של הומלסים שגרים באוטו. אחלה דיל.

nicknick28

New member
לא אומרת שרע

סתם חושבת שזה לא יהיה מורגש יותר מדי....כולם ימשיכו לבלות יחדיו בחצר ולמעשה נקבל פה עוד שבוע די חסר פעילות. כאילו מהמשימות העלה של בואו נשקיע בשעתיים מפוצצות ואז כבר נשכח מההמשך.
אולי אני טועה... הלוואי שיהיה מעניין.
פשוט ממש קפץ לי לרגע המשימה עם המקררים

Psy Bear

Well-known member
המשימה של השני מקררים הייתה נפילה רצינית

No pun intended

למעלה