שרשור בוקר
היום ה-3 ב

מי זה הם? אני חושבת שאם את והבת שלך מכירות קבוצה כזו אתן

חייבות להתלונן במשטרה, הבת שלך נשמעת מאויימת, מאוד מפחיד.

אגב, את יודעת שיש כאלו שכשאג'נדה לא נראית להם הם בוגדים במדינה?
לא היית רוצה שאכליל אותך ב"אילו" האילו נכון?
יאללה,סיימנו, זה לא הפורום המתאים וחבל שאת תמיד גוררת למחוזות האלו.

Psy Bear

Well-known member
אני מבין

זה פשוט מצחיק שאת מדברת על כמה את מ9חדת מימנים שיהרגו אותך ומביאה כדוגמה שמאלני שביצע טבח המוני. (למרות שהוא עוד היה עדין בהשוואה לשמאלנים אחרים).

אני מתחברת לדעות של עדי יותר משל נרי ועדיין לא סובלת את עדי

כי הוא טיפוס מעצבן וגם לא כל כך מחבבת את נרי כי היא לא מפסיקה לדבר אבל היא בהחלט יותר נסבלת ממנו.

עדי הוא הטיפוס הישראלי המעריץ של ביבי לדורותיו

באנשים כמו עדי אני נתקלת על כל צעד ושעל ברגע שאני פותחת את הפייסבוק.
אין לו שום ערך מוסף שהוא מביא איתו מלבד פרצוף מעצבן. אין לו איזה שהן תובנות מעניינות או איזה עומק רוחני כלשהו. בענייני וסיפורי קבלה עשו את זה קודם לפניו ויותר טוב. בעיניי עדי ליאון הוא הישראלי המכוער שתוקף בפייסבוק כל מי שלא מתיישר עם הקו של הליכוד, של ביבי, של מירי רגב או אמסלם. לצערי, כמוהו יש מאות אלפים ולכן הם יתמכו בו ללא סייג כי הוא פונה בדיוק למכנה המשותף של כולם.
האג'נדה המזרחית, הפטריוטיזם, התקפה על התקשורת ועל האשכנזים ודרכו לגמר סלולה. תוסיפי לזה חמ"ל של אייל גולן ושותפיו וקיבלנו את האחד שמאיים על שי חי. המזל של שי חי הוא הכריזמה המטורפת שלו בלי קשר אם הוא שמאל או ימין. אם הוא לא יעשה שטויות, סיכוי טוב שהמשחק הזה הוא שלו.

אני מסכימה מאוד

כשהמצלמה על פניה של נרי, אני לא יכולה להפסיק ולהסתכל עליה. כמו כן, אני מאוד אוהבת את מה שהיא אומרת. יש בהם המון היגיון גם אם חסר בהם פוליטיקלי קורקט. יש משהו בפנים שלה שמרתק אותי. כמו להתבונן בציור אימפרסיוניסטי.
והמעניין הוא שגם הפנים של שי חי הן כמו מגנט. אי אפשר לנתק את העיניים מהפנים שלו גם כשהוא לא אומר שום דבר. אצלו זה לא ציור, זאת פשוט כריזמה מטורפת שעוברת אל המצלמה.

GM1988

Well-known member
ליד נרי יכולות לשבת 10 דוגמניות והן תעלמנה בנוכחותה

יונתנסקי

Well-known member
כשאני מסתכלת על נרי (וכמובן שחלק ניכר מדעותיה

תואמות את דעותי), אני בכלל לא שומעת מה היא אומרת.

מה שאני חושבת הוא : "אוף!!! איך המנוולים האלה בטח צוחקים עליה".....
(בעיקר בגלל שהיא לא יפה וצעירה).

לגבי שי חי מסכימה עם כל אות שכתבת.

GM1988

Well-known member
זה לא חדש

כשלא מסכימים עם דעותיו של מישהו, יורדים על מראהו. זה ידוע.
במקרה של נרי היא התברכה במראה שמאפשר גישה חופשיה לאנשים שזה הסגנון שלהם.

mox10

New member
לא נעים לי להגיד אבל לצערי

יש סיכוי שנרי תיהיה בין המודחות ההתחלתיות, רק משני סיבות פשוטות
היא אישה מבוגרת וגם לא נאה במיוחד, בלשון המעטה, היא גם לא אחת שמחוללת פרובוקציות,כמו למשל פרידה.
שנית דעותיה השמאלניות, הלא פופולאריות בקרב עדר המצביעים .נכון,היא שנונה,חכמה ומצחיקה, אבל המצביעים הולכים גם על יופי חיצוני,ו או מחוללים פרובוקציות , עדי הוא אחד שמתיימר לחולל פרובוקציות,ריבים, ,אם נרי רוצה להמשיך בתוכנית, היא חייבת להתחיל לענות בטון כעוס ולריב עם מי שצריך,כדי להיות גם בפריים טיים של התוכנית,אחרת היא לטעמי, היא תיהיה בין המודחות על ההתחלה.

למעלה