שרשור לילה
היום ה-2 ב

Psy Bear

Well-known member
עדי פשוט בלתי נסבל. שחקן בשקל. שלשול מילולי חסר משמעות

ה לא אמיתי איך אני נראה תראי מה עשו לנו זה לא אמיתי מה אני עושה איך אני נראה זה לא אמיתי סתכלי תראי מה עשו איך אני נראה מה אח לאן הבאת אותי איך אני נראה תראי מה זה מה עשו לנו איךנכנסתי לזה מה האח מה עשית לי תראי מה אנחנו עושים מה זה אני לא מאמין איך אני נראה....

Pokki34

New member
זה הגיוני שעדי מקבל יותר לייקים משי

באחד הסקרים? חח

Pokki34

New member
בפורום של שמעון זאק

עדי עם 100 לייקים ושי עוד לא 70... מה?

אלזה4

Well-known member
אצל שמעון זק אליאב היה הזוכה הבלתי מעורער..לא להתייחס

לקחת בעירבון מוגבל..
בסוף מי שמכריע הוא הקהל בבית ולא קומץ של 5000-10000 איש

באמת שי חי קיבל חצי מיליון שקל על הכניסה שלו? זה לא מופרך?

אוקיי רייטינג ועניין.. אבל חצי מיליון שקל?

nicknick28

New member
הם מקבלים כסף טוב, קשה לי להאמין שעד כדי כך

אין לנו אף פעם אישורים רשמיים לסכומים האלה אבל בשנים קודמות פירסמו בכל מיני כתבות רכילות כל מיני גרסאות - החל מזה שקיבלו 2000-3000 לכל יום שהם שורדים ונשארים או שיש כאלה שאף קיבלו באזור ה200,000 על הכניסה ללא קשר למספר הימים במידה ומדובר בשמות מאוד מוכרים.
כמובן שהחוזים אישיים שם וכל אחד מקבל סכום אחר בהתאם למעמדו בביצה.
&nbsp
לגבי שי חי, אחרי הדיבור הגדול שהוא עורר בפעם הקודמת אין ספק שהוא דמות ששווה להם הרבה והם יכלו רק לחלום שהוא יסכים להיכנס. ומהמקום שלו יכל בהחלט לדרוש סכום מכובד עבור הכניסה.
אבל חצי מיליון? אני בספק
&nbsp

היי כולם!! וואו!! מייבי מרי... שי חי... אני בהיי

מוי כייף לי,
מה עוד אבקש....אולי רק שעדי ישתוק קצת, משהו בטון דיבור שלו מקומם אותי, עדיין לא יודעת לקרוא לזה בשם..
הנה, האח שמע אותי, (טיפת מזל זה כל מה שצריך ...)

zinioz

New member
האח מחליט להתעלל ברומי ועדי - למרות שסיימו לחפש בפח הזבל

הוא אומר להם להמתין שם עד שיביא להם שקיות זבל לאסוף את מה שפיזרו

ועוד11

New member
אין לי מושג כמה זמן האח מתכנן להתעלל במשלמי הערוץ ע"י

המחשת הביבים לצופה. אני מבינה שישבו שם בצוות התוכן והמחיזו סיפור מבחיל על ביוב וסבל עד להבאת הסיפור לקליימקס של ניצולי הביוב מתאחדים והאושר חוזר לשכון בבית.
לי זה מעל ומעבר.נמאס לי לראות אנשים מוחזקים בתת תנאים, שאפילו גלעד שליט לא "זכה" להם בשבי.
תמונות אפורות ודוחות על המסך, הספיקו לי!אני מעדיפה תמונות צבעוניות על המסך, תפאורה נאה, ואנשים מתהלכים. לא שרועים על שמיכות סקביאס.
די,שתוחזר השפיות. ניתן לקצר את השבי ולחסוך מאיתנו הצופים את השיעמומון והדחייה מהביוב. אם ארצה לקבל תסריט על הביוב אזמין אותו ממדביר.
א)זו אמורה להיות תוכנית בידור(?)
ב)מה זה היחס המועדף לאביבה תבורי?פחדו שתישבר ותבקש לצאת?על ההתחלה בעיות?

Happy Name

New member
זהו נזכרתי נרי דומה לסולן של אירוסמית

&nbsp
&nbsp
היא נראית הגרסה הגברית שלו
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הוסט לתשומת ליבי,שהפקת האח ורשת לא שינו את בית האח ....

מהותית אם בכלל מהעונה הקודמת ה1 שלהם בבית החדש "רשת". כמעט כל החדרים נשארו במיקומים הקיימים,מרבית הריהוט המרכזי נשאר דומה,ולמעט מחילות הביוב לא ניכרת עבודה משמעותית על הבית.
&nbsp
בניגוד גמור לקשת ויורם זק שכל עונה,היתה מלווה בהתחדשות עיצובית מרעננת של הבית עצמו,הסטת חדרים כגון חדר מקלחת נהפך לחדר שירות,בריכה נהפכה למטבח מרווח יותר וכו...
&nbsp
בין אם זה צמצום עלויות ובין אם זה פשוט החלטה נוחה יותר,אני עדיין חלוק בדעתי מה טוב יותר,אני חייב לומר לכם שאני קצת נוטה לטובת קשת בנושא העיצוב. יש משהו טרי יותר ונקי יותר גם לנו ובטח לדיירי העונה החדשה להכנס לבית שונה מבחינה עיצובית.
&nbsp
פה הכל נשאר באותו מקום,הנסט,הבריכה+הגקוז'י,פינת העישון,סלון,מטבח,ואפילו ארונות הבגדים,ואף הברווזון המטופש של אליאב ואורלי מאשתקד.
&nbsp
מאוד מקווה שהכסף שנחסך הלך למקומות הנכונים קרי-עורכי וידאו נוספים,במאים נוספים,והשקעה במשימות.

הצודקת11

Well-known member
זורמת צינזור זורמת צינזור צינזור זורמת צינזור צינזור צינ

nicknick28

New member
בעונות vip בדרך כלל לא עושים השקעה מטורפת בבית

הזמן הקצר לא שווה את המאמץ וההשקעה הכספית.
ותהית לאן הולך הכסף....בניגוד לעונה רגילה שם משלמים לדיירים משכורות סמליות פה משלמים סכומים הרבה יותר גבוהים ואפשר אולי להגיד שאלו ההוצאות הכבדות של העונה.

למעלה