שרשור צהריים
היום ה-2 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
לא יודע

במהלך היום כבר דיברו על זה שתהיה החלפה
בזמן שהאח דיבר עם הדיירים המצלמה הייתה בביוב אז לא ראינו מה אמרו להם בשביל להחליף עדי פתאום צץ בביוב ואמר לאביבה לכי לצד השני

nicknick28

New member
האמת אני מבינה את אביבה

יכול להיות שגם היא מפונקת ובלה בלה בלה כמו שחלק יגידו אבל כשאני ראיתי את הביוב הזה מהמסך בבית זה כבר עשה לי הרגשה קלסטרופובית ואמרתי לעצמי איך הם תקועים ככה בחדר השחור בלי אוויר ובלי מרחב ויכולים לצאת רק דרך מחילה סגורה...זה לא נראה סימפטי.

רינה 157

Active member
באמת סבלה מאוד .... לא העלתה דל חיוך על פניה ... גם

בבוקר כשהכינה ת׳ארוחת הבוקר סבלה מכאבי ראש חזקים.
אני לא חושבת שהיא דרמה קווין היא ממש סבלה...

הצודקת11

Well-known member
היה לה קשה לשהות בחדר סגור,ראו שהיא חרדה וסובלת,

טוב שהוציאו אותה.

יונתנסקי

Well-known member
היא גם אח"כ סיפרה להישאם כמה היה נורא לה שם.

אז או שזה היה קושי אובייקטיבי (לחות, חושך, חוסר אויר צח)
או שזו היתה התנגשות בין מה שהיא פינטזה לעצמה כ"בית האח הגדול"
(מלון 5*, בריכה, מסיבות, חיים טובים, ומיטה רכה ונעימה...) לבין המציאות, והיא נפצעה קשה בהתנגשות הזאת.

דנה1982

New member
הישאם ממש חמוד והכל אבל...

לא יכולה לראות אותו בלי לחשוב על אבו אחמד.

nicknick28

New member
טוב,מיציתי את הביוב הזה. הם לא עושים שם כלום.

כל התפאורה הדי מושקעת ומרשימה הזאת מתבזבזת על סתם לשבת יום שלם(ומי יודע עוד כמה ימים זוממים על זה) על מזרנים ולדבר שיחות סרק.

רואהכל

New member
הפיצול הזה פשוט טימטום של ההפקה

מי עושה פיצול בתחילת עונה? למה טוב הטימטום הזה? ההפקה של רשת ממשיכה לפשל!!

nicknick28

New member
ממש. הוא דוחק באנשים שם. אסף ענה לו יפה מאוד

נראה שאין לו אגו לאסף,שבטוח בעצמו...וכל דיבורי הכן גבר לא גבר לא באמת מטרידים אותו
&nbsp
גם עם נטלי עדי עשה משהו דומה, הוא אמר לה אתמול שהיא "לא אמיתית" כי היא לא נקטה עמדה באיזה שיחה פוליטית שהתרחשה.
הוא דוחק באנשים לדבר ולהוציא דברים לפי מה שהוא רוצה לשמוע ובתזמון שלו מתאים ואם לא אז זה "לא גברי" או "לא אמיתי".
אני מתחילה להבין את הוויב שלו הוא טיפוס שאוהב לחמם.

nicknick28

New member
האסף הזה חמוד..נראה ממש אחלה בחור

הוא התחיל לספר על החיים שלו בחו"ל ועל זה שגם היו לו חוויות קשות שפגעו לו בנשמה ואז הוא עצר כי היה לו קשה כנראה להיזכר ואמר שמעדיף לא לדבר על זה עכשיו,לאט לאט.
&nbsp
ועדי, הנודניק שהוא, מתחיל לברבר על זה ש"גבר אמיתי" לא מפחד לדבר ולבכות ושלמה הוא עוצר, להפך שידבר.
אסף, בצורה נעימה ורגישה, מסביר שזה לא העניין והוא לא מרגיש מאוים או פחות גברי אם יספר על כך, זה פשוט קשה לו כרגע לפתוח את זה ולאט לאט, כשיתאים לו לדבר הוא ידבר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה