שרשור צהריים
היום ה-2 ב

אלינה75

New member
עדי אהבל מושלם..נראה לי

כשהמשימה תסתיים תהיה "מלחמה" בין האהבל לשי חי

בוייאקה מאן

Well-known member
עוד לא עברו 24 שעות מהכניסה לבית

וכבר חצי מהדיירים התחרפנו
והמצחיק שזה דווקא הדיירים מהבית ולא דיירי הביוב

אלינה75

New member
האוירה בביוב הרבה יותר נחמדה ורגועה מאשר בבית

נראה מה יהיה כשיתאחדו..

יונתנסקי

Well-known member
מישהו יכול להסביר לי במה משתעשעים הדבילים

עם המגבות הורודות על הראש ?

ללא ראש

New member
אסירת העולם אביבה תבורי השתחררה מהביוב

איזה בכי, כאילו שרצה שם כמה עשרות שנים.

בוייאקה מאן

Well-known member
עדי ואביבה התחלפו

עדי עבר להיות דייר בביוב ואביבה עוברת לבית הרגיל (מלאה בבכי ודמעות)

יונתנסקי

Well-known member
מנסה להתחבב על ההמונים או שמא

נכנס, כדי להרעיל גם את המחצית השניה של הדיירים....

בוייאקה מאן

Well-known member
לדעתי... הוא זוכר שהוא זרק לביוב את הדיירים

וככה שהוא "הקריב" את עצמו בשביל אביבה הוא יוצא בסדר מול כולם על זה שהוא שם אותם שם
ושהם יגלו שהוא זה שבחר יהיה להם יותר קל ונוח לעביר את זה כאילו כלום כי הוא וויתר על המקום שלו בשביל אישה שסובלת

zinioz

New member
יש לי הרגשה ששי חי יפגע כשתחשף "התרמית", הוא רגיש לזה

שמשחקים לו בראש ולא בטוח שידע להפנות את הכעס לאח, אז יכעס על עדי כאילו עדי רימה אותו באופן אישי.

בוייאקה מאן

Well-known member
איתו אי אפשר לדעת

הוא יכול להיות הכי סבבה עם זה והוא יכול הכי להעצבן מזה
הבן אדם לא צפוי

יונתנסקי

Well-known member
כן. השאלה אם הוא יילך בדרך "החדשה" שהתווה לעצמו

או שבעת רוגז, יקפוץ ממנו ה"שי חי" הקודם.

nicknick28

New member
אני חושבת שיש איזה ציפייה לא הכי מחוברת למציאות ממנו

כאילו אנשים מחכים לראות אם הוא אכן השתנה ועכשיו הוא מלאך או אם הוא שי חי של פעם. כאילו או שהשתנת לחלוטין או שאתה אכן אלים ועצבני כמו שיצאת בפעם הקודמת - אלו שתי האפשרויות היחידות?
&nbsp
צריך לזכור שאצל בני אדם יש גם אפור , לא רק שחור ולבן.
&nbsp
אין לי ספק שהחוויות שעבר בשנים האחרונים, הדיכאון, הנפילה , הקושי הכלכלי והנסיון להתרומם מחדש עשו משהו אצלו, לא יודעת איך וכמה ובאיזו רמה אבל אין לי ספק שמדובר באירועים שגורמים לבן אדם - לכל בן אדם ,להתבונן על החיים שלו ולהרהר.
&nbsp
אני מאמינה שמשהו אצלו השתנה ... לא חושבת שלחלוטין, זאת קצת ציפייה שלא נראית לי ריאליסטית , כי לבן אדם תמיד תהיה תבנית האישיות הבסיסית שלו במידה מסויימת.
אם אני חושבת שהוא יתעצבן יכעס או יריב? מאמינה שכן , בבית הזה נדירים האנשים שלא מגיעים למצב של ריב וכעס , גם השקטים והרגועים לרוב נופלים לשם אז בטח ובטח האנשים היותר ישירים ונוטים לעצבנות כמוהו.
&nbsp
אני מתבוננת עליו בדרך קצת שונה, לא אם הוא אכן שומר על תדמית החונך הרוחני הבודהיסטי החדשה שנכנס איתה או שחוזר להיות שי "כל האמת בפרצוף" חי.
באופן אישי מעניין אותי לראות איך הוא מתנהל בכל מיני סיטואציות בבית, במשימות , בהווי החברתי, בתקציב... כשיהיה ריב , לאיזה כיוון זה יילך. לראות אם זה לגמרי אותו הדבר כמו פעם או שיש איזה ניסיון לבוא בגישה קצת שונה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה