שרשור בוקר
היום ה-2 ב

מרגוליקו

Well-known member
הן בקושי ישנו ועם כל ההתרגשות אפשר להבין אותן

&nbsp
וגם התחפושת הזו מעיקה ולא נוחה....

מרגוליקו

Well-known member
אורלי זאת זו שלא מפסיקה לדבר

ויש לה שיער בלונדיני.
&nbsp
אביבה עם פרצוף חמוץ מלא בוטוקס וקול של נהג משאית.....

אגב, אורלי זו א מבית הנשיא? כי זכרתי שהיא היתה בביוב אבל

לא ראיתי עד הסוף אתמול ככה שאולי אני טועה

Psy Bear

Well-known member
היא בביוב, הן פשוט במשימה

הן עכברים שעולים לבית ומכינים ארוחת בוקר לדיירי הבית.

מרגוליקו

Well-known member
את לא טועה

זו אכן א. מבית הנשיא.

בוייא סיפר לי עליה בפרטי בדיחה ענקית... אני לא מפסיקה לצחוק.... מנסה לשכנע אותו לכתוב בפורום אבל זה עלול לעלות לו במחיקה.....

Psy Bear

Well-known member
מאוכזב קצת ששי חי נכנס למען האמת

בא לטהר את השם שלו יעני?
לא מעניין.
&nbsp
שילמו לו כסף טוב, זה בטוח. אבל קיוויתי שלא יכנס שוב. אני בכלליות *שונא* כשדיירי עבר נכנסים שוב. עשיתם את שלכם תמשיכו. שי חי עשה גולסטאר וזה יאללה רוץ קדימה.
אבל היה צריך את הכסף.
&nbsp
עכשיו כל פלוץ שהוא יעשה בבית כולם יאכלו את הראש "אההה אתם רואים הוא לא השתנה". מה שבסוף יעצבן אותי כל כך שאני אתחיל לאהוב אותו שוב. יא ראבי.
&nbsp
יאללה עד 2025 יש להם זמן לתפוס אותי בעונה הזו, אם לא אני זונח אותם.

יונתנסקי

Well-known member
5 מלים בפוסט שלך אמרו את הכל. אני מעתיקה אותן

אבל היה צריך את הכסף

לא טיהור ולא בטיח.....
בלבי אמרתי "מעניין כמה כסף קיבל".

nicknick28

New member
החלק של הכסף והטיהור זה אותו הדבר

שי חי צריך כסף. וחלק מהסיבה שהוא צריך כסף זה הנזק התדמיתי שהוא יצא איתו מהפעם הקודמת מהתוכנית. הוא קיווה להתפרסם בצורה מסויימת , להרחיב את עסקיו, לקבל הזדמנויות שיעזרו לו להתפרנס.
ומה שקרה היה ההפך....הוא יצא חזרה לעולם כאיש אלים , מפחיד ואחד כזה שאף אחד לא רוצה להיות מקושר אליו. במקום לשפר את מצבו הכלכלי הוא הפסיד .
&nbsp
אין ספק שהכניסה לאח הפעם, זאת עבודה. כמו שאר הדיירים, זה דרך להרוויח הרבה כסף בזמן קצר. אבל זה גם לנסות להשיג את המטרה הראשונית שנכנס איתה אז.... להיות הדמות שלא רק נכנסת לאח, מרוויחה סכום מסויים וזהו ולחזור לאנונימיות. אלא להיות ההוא שהצליח לשקם את התדמית ולהראות לעולם התעשייה המדיה והפרסום -הנה, אני חתיכת דמות קחו אותי ותרוויחו מזה.
&nbsp
אני לא יודעת איך המסע שלו יהיה העונה אבל אם הוא אכן יצליח לשמור על מסלול רגוע יותר ויפגין את החלק העצבני בצורה יותר קלה לעיכול ...אני חושבת שהוא יצליח לעשות איזשהוא שינוי תדמיתי גם אם קל .
אני חושבת שמכל המקומות בעולם, אם יש איזשהו סיכוי שהוא באמת יצליח קצת להיכנס בחזרה למקום של הזדמנויות בתעשיה זה על ידי הכניסה הזאת לאח, למקום שגילה אותו לעולם אבל גם הרס אותו די מהר בחזרה.
&nbsp

goldenn

New member
לא בא לטהר שום שם. בא נטו לקבל כסף קל.

ובכנות למה לא.
כולה חודש

הבגד שבו נטלי דדון נכנסה היה פרווה אמיתית או סינטטית ?

אני מקווה שלא מדובר בפרווה אמיתית.. מישהו יודע ?

למעלה