שרשור לילה
היום ה-1 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור לילה
היום ה-1 ב

לילה טוב לכולם !
זהו ! התחלנו

עונת הvip יצאה לדרך

הבית חולק ל:2 - ביוב ובית
בבית נמצאים
- עדי לאון,נרי ליבנה,הישאם סולימאן,נטלי דדון,לירן שטראובר,גילי מוסינזון,ויקי כנפו,עדן יוחנן
בביוב נמצאים - בן זיני,אביבה תבורי,אורלי רביבו,רומי נסט,אסף גורן,אורי גרוס,שי חי

שתהיה לכולנו עונה מהנה ומעניינת
ושיהיה שבוע נפלא

goldenn

New member
עונת שי חי יצאה לדרך. בהצלחה לשאר. ישאיר לכם אבק.

עידמןVIP

New member
מה הסיכוי שהוא ישתנה?

האח הגדול ידחוף אותו לכיונים של העונה הקודמת שהוא היה
מעניין ומסקרן

goldenn

New member
הוא ישתנה בקטע של שיתוף פעולה בעיקר ויראה את הצד הרך שלו

פחות בלאגנים כי רועי עוז זה לא זק.
חוץ מזה שיש רק חודש. זה דיי מעט

GM1988

Well-known member
אומנם זו עונה אחרת

אבל בעונה 7 כל הטירוף התחיל מהיום הראשון.
עד לסוף החודש הראשון הם כבר היו על סף התמוטטות ופיצוצים!
חודש וחצי, קטן על שי

הנה.. כבר כמעט שבר ת'דלת|אופס|

אוריני3

New member
שי חי לא טיפש. ראה את הגלגל ושתי דלתות. הבין מיד את הקאץ׳

ולא חיכה שהאח יורה לו לאן להכנס. הוא פשוט כנראה חישב שהכחול זה הנכון ונכנס לבד. כולם חיכו כמו רובוטים שהדלת תפתח. הפדיחה של ההפקה שלא דאגה לנעילה.
תנו לשי שבוע והוא מתחמם שם. אם לא אנשי האגנדות יוציאו אותו מדעת בטוח יעשו זאת הילדים המתלהבים כוכבי האינסטגרם

לאה133

Well-known member
שי חי חזר אלינו, כמה שהוא יפה, כמה שהוא מענין, חכם ונבון

המצלמה נמצאת בביוב כי שי חי הוא הדבר הכי מענין שיש באח הגדול

קורל777

Well-known member
מעניין אם הצבא של שי חי יריץ אותו, כי הם עברו לאחרים....

רינה 157

Active member
תלוי אם שמר איתם על קשר במשך השנים ..... אם לא הם יקום

צבא חדש.....

בוייאקה מאן

Well-known member
סיכום הביוב הגדול vip חפירה לפניך "בוייאקה"

עונת vip בפתח מנחה וותיקה וטובה עם בטן עגלגלה ומנחה חדש עם תקווה שהוא יהיה יותר טוב מהליצנים של העונה שעברה
15 דיירים vip יכנסו לבית ל50 ימים טוב לפחות רק חלק יכנסו לבית חלק אחר יכנסו לביוב (אחרי העונה שעברה הגיע הזמן שגם ההפקה תקרא לזה ביוב האח הגדול)
זוארץ שואל אם אנחנו בשוק... אני לא... טוב אני כן כי זאת עונת vip ואני פה אז זה סוג של שוק שאני צופה בזה (אולי עד סוף הערב אני כבר לא אצפה בזה)
והדייר הראשון - עדי ליאון המלחין של ההוא ששר את מה שהם מנגנים
כישרוני וזה אבל הראיון איתו מרדים ומשעמם והנה הוא כבר התחיל עם הדמעות בא לעבוד הילד
(נראה לי שאני וותיק מדיי באח הגדול שה"בכי" של הבכיינים כבר לא מזיז לי)
והנה יוצא לו המרי רגב.... פספוס ראשון הוא לא נכנס בבגדי דגל ישראל
יאללה דלגגגגגגגגגגגגגגג
דילגתי מהר מדיי כי הוא סובב את גלגל הבית/ביוב ונבחר להכנס לבית האח ולא לביוב
וישר המנחה הנוצץ החדש והממוחזר מהישרדות למי אכפת עונה 91 שולח את עדי להכנס לחדר האח הגדול
ויש משימה סודית שעדי הוא הכוכב שלה
עדי הוא זה שהולך לקבוע מי הולך לבית ומי הולך לביוב בזה שהוא יצפה בת"ז של הדיירים ולפי זה הוא יבחר מי יכנס לבית ומי יזרק לביוב
(כן אמרתי את זה פעמים אני חלוד עבר הרבה זמן מאז הסיכום פרק הקודם)
והדייר השני שנכנס לבית זה האנטי של הדייר הקודם ערבי שעושה הצגות בדיוק כמו שעדי שונא
לפחות הוא שחקן מצליח מסדרה מוכרת ולא איזה מנקה אולפן או סלב כושל שאף אחד לא זוכר איך הוא נראה (חוץ ממני שאני כבר לא זוכר איך קוראים לו או לסדרה שלו כי לא ראיתי... למזלי על המסך כתוב את השם שלו אז הישאם סלימאן... נראה לי)
מירי רגב הולכת להיות מאוכזבת עדי בחר שהישאם (נראה לי שזה השם שלו) יכנס לבית ולא לביוב
עדי רק בגלל זה מירי לא תבוא לצעוק לך מגבעת הצעקות (ד"א מישהו הלך לבדוק שמגי לא עדין שם מחכה לישראל?)
והדיירת הבאה היא "א" כי לא היה תקציב ל"ב"
אורלי רביבו מבית הנשיא זאת שכולם יודעים את השם שלה עוד מאז חוץ מאותו נשיא שלא זוכר כלום
סורי היא לא מעניינת דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
עדי זורק את "א" בביוב כי ככה לא מלכלכים על נשיא ימני
הדייר הבא... בן זיני או בנזיני (משהו מוזר מיוטיוב ששר מוזר ומדבר מוזר)
ועכשיו שאני חושב על זה... יש מצב שיש לי ולו חבר משותף... שיט אני לא יכול ללכלך עליו יותר מדיי
דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
בן נזרק בביוב כי "הוא מתלהב מדיי" לדברי עדי
והופ קפיצה לחדשות של ערוץ 10 בשביל לפמפם לצופים על ההיפרדות מחדשות 2 לשעבר ולהתחלה של חדשות 10 בערוץ 13 כי 10+13 זה עדין 13 רק עם פחות תקציב
והדיירת החדשה שנזרקת לביוב היא נרי ליבנה שהיא עיתונאים חמוצה (מילים שלה) ועדי בטוח יזרוק אותה לביוב... או שהוא יעשה הפוך על הפוך בשביל שיהיה לו עם מי לריב בבית
והנה הלכה העונה כי כולם יבכו כל העונה (עד שהיא תודח בעוד כמה ימים) ש"היא מתנשאת"
אז חברה כולנו מתנשאים (אם אתם לא מתנשאים אז דיברתי על מפלגת "כולנו" ולא עלינו... אבל כן דיברתי עלינו)
נרי בעד שלום וגם אני בעד שלום... שלום ולא להתראות (אין קשר סתם לא היה לי משהו אחר להגיד כי הת"ז כל כך משעממות שאני צריך לבדר את עצמי)
דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
בעוד 3...2...1.... מישהו יגיד שהיא הייתה פעם גבר
ועדי הלך הפוך על הפוך והכניס אותה לבית בשביל שיהיה לו עם מי לריב
הפסקת פרסומות ראשונה כי מישהו צריך לשלם את תקציב הסיגריות לעונה הזאת
עוד פרסומת ל13 זה ה10 החדש.... ואתמול אמרו לי ש40 זה בכלל ה30 החדש... ובטוח מישהו פה צופה בכתום זה השחור החדש... משהו פה לא מתחבר לי
והדיירת הבאה זו אביבה תבורי האקסית של הדייר VIP לשעבר שימשי תבורי האמא של השותף של חשמל סטטי שבכלל שופטים בערוץ מתחרה עם מנחה ישן של האח הגדול
ושוב אני עסוק בלבלבל את המוח במקום להקשיב לבכי של המתמודדים (אפק דמעות מספר 2 למי שהפסיק לספור)
דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
אביבה ברוכה הבאה לביוב האח הגדול (עדי כנראה חבר טוב של שימשי)
והדייר הבא הוא לירן שטראובר שוער כדורגל
סוף סוף דייר שמסקרן אותי לראות אותו העונה
וסוף סוף גם ת"ז שנראת כמו ת"ז של האח הגדול או הביוב הגדול אחרי העונה שעברה קשה לדעת
לירן אומר "רק לא אדום" (כי הפועל) ומקבל כחול כי "מכבי" ונכנסת לבית האח הגדול
הדיירת הבאה היא עדן יוחנן בת 29 דוגמנית ושחקנית והיא נולדה גבר
ומה שהכי מפתיע זה שדווקא היא לא בוכה בת"ז למרות שהיא סיפרה על העבר שלה
חוץ מזה שהיא מדברת מהאף היא סבירה (אבל עדין יהיה לי קשה לשמוע אותה מדברת מהאף במהלך העונה)
עדי מחליט שעדן תכנס לבית האח הגדול
הדייר הבא זה אסף גורן... בן 27 והוא לא רוצה להיות יותר
אז אני לא רוצה לכתוב יותר
אבל משלמים לי לפי האותיות (מרי כן את חייבת לי אלפים מהעונה שעברה) הבחור אוכל בננה כדי שנזכור אותו
ואופס פספסתי את כל הת"ז אז דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג(ארוך במיוחד בשביל להגדיל את התקציב)
ד"א שאלה... מה עושה אותו סלב?
ויאללה לביוב כי הוא חופר (או שהוא איום על הגבריות או שהוא מעצבן או שהוא "הכנס/י פה תרוץ כזה או אחר")
עוד טיזר ל"הודעה הדרמטית" שלא מסקרנת לי את הגבה הימנית (השמאלית עדין מתלבטת אם זה מעניין אותה)
חוזרים מפרסומות לירון המנחה מזכירה לנו ש"הם המכור ועלינו להזהר מחיקויים" (האאם האאם 2025)
הדיירת הבאה היא זאת שלפי צעדיה קבעו את "שביל ישראל" מצפון ועד דרום גברת ויקי כנפו
מצעק הדמעות מספר 3 להיום (ונראה שהפעם זה ליגיטימי אז נוותר לה)
עדי שם את ויקי בבית האח כי כל החיים היא הייתה בביוב והוא מוכן להיות בביוב במקומה אפילו (ויש מצב שהוא גם יקבל את זה)
הדיירת הבאה היא רומי "חד משמעית VIP" נסט (מי?!?!)
היא רוצה להיות סמל (לכמה זה קל להיות סלב בעידן האינסטגרם) והיא סוג של שילוב בין מריה למגי גם כוכבת אינסטגרם וגם מצטיינת בלימודים
(עכשיו כמה אנשים תולשים את השיערות שלהם בגלל ששילבתי בין מריה למגי בשביל ליצור את... *שניה עולה כמה שורות להזכר איך קוראים לה* רומי
היא לובשת עיניים של האח הגדול כדי שנדע לאן היא רוצה שנסתכל
רומי ברוכה הבאה לביוב כי זה מה יש
והדייר הבא הוא ה"ילד הרע של הכדורסל הישראלי" גילי פישנזון... אההם אופס... גילי מוסינזון
דו מיני ששמח סוף סוף שהוא יכול להיות עצמו בלי הקבוצה שעוצרות אותו מלדבר
אבא שלו יותר מעניין ממנו אבל לא בגלל אבא שלו אנחנו פה אז דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
חוזה מהדלג רק בשביל להגיד שלקח לבחור הזה כל כך הרבה שנים לעלות על זה שאנשים אוהבים מין... דהההההההה
דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
עדי שם אותו בבית האח "בשביל עדן" (עלק)
הדיירת הבאה היא שמעון פרס... זה מה שגיא זוארץ אמר
קבלו את נטלי דדון היחידה בעולם שמקבלת ביקורות יותר רעות מאשר סרטי הDCEU (לא בדיחה שכולם יבינו)
סוג של הרגשה כאילו היא נכנסת לעשות תיקון כמו אביבית בר זהר בעונה שעברה
עושים לה יותר מדיי פעמים זום על החזה בשביל שנשים לב שאין כבר סיליקון
ונראה שהיא נכנסת לבית בפיג'מה וכמובן שאחרי שאני כותב את זה המנחים אומרים את זה (אולי אני כתבתי להם את התסריט)
עדי בחר לנטלי את בית האח
הדייר הבא זה אורי גרוס זה שאחראי על מה שיש לכם בטלוויזיה חוץ מכל מה שקנו מאנדמול
הוא רגיל לזה שמדברים על התוכניות שלו ולא עליו אז למה שאני אהרוס לו את ההרגלים? דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
רוץ לביוב מר אורי
ועוברים להודעה ה"דרמטית" לעדי (למישהו עדין אכפת?) קודם כל הוא צריך לבחור לעצמו בית או ביוב ואחרי זה הוא גם יחליט כל מה שיקרה בבית ובביוף ואם אף אחד לא יעלה עליו הם יזכו לתקציב מותרות
אם הוא בוחר בביוב הוא זוכה בחסינות בהדחה הקרובה
האח הפסיק לגמגם (עכשיו אנחנו יודעים מה הוא עשה מאז שהעונה הקודמת נגמרה... עבר על התסריט שוב ושוב ושוב עד שהוא יכול לקרוא אותו בלי לגמגם)
עדי בוחר בבית כי מי צריך חסינות
והדייר הבא הוא זוכה עונת vip 2019 וגם זוכה בעונה 7 של האח הגדול שיייייייייי חיייייייייייי שהולך לביוב כי זה מה שנשאר
למה לדבר עליו שפא שר לדבר על האיחוד המרגש של הקבוצה שלו בפייסבוק שהתפרקה ועכשיו תתחבר שוב
גבעת הצעקות חוזרת לבעלה המקורי שי חי וקיבלנו את התשובה שלנו לגבי אם מגי עדין שם (אין סיכוי שיש לה מקום שם עם הצפיפות שיש שם)
השאלה האמיתית האם גם העונה תני תיכנס להציל אותו... האם העונה הוא שוב יפרוש כי הקרטון מציק לו בעין

בוייאקה מאן

Well-known member
סיכום חלק 2

האם גם העונה כולם יאהבו אותו גם אם הוא יהיה הרע? כל זאת ועוד מייד בלייב וביום רביעי במשדר המרכזי
ואופס שי חי נכנס לבית בכח במקום לחכות להגיע לביוב ולאח הלכה התוכנית
ככה זה שהדלת יותר חלשה מזבוב
ההפקקה עדין הפקקה ובדיחה וזה מצדיק את עונת הביוב כמו שההפקה הגדירה
איזו פדיחה
האח קורה לשי חי לחזור לסובב את הגלגל מחדש כי הוא בבית הלא נכון
שי ממשיך לשחק עם הגלגל עד שהמנחים כבר צריכים להתערב
תשמעו העונה עוד לא התחילה ושי חי כבר חושף כמה שההפקה הזאת חובבנית וכמה שהוא חסר סבלנות וממהר לעשות בלי לחשוב ו/או לחכות
ונראה שאנחנו ממשיכים לקבל עוד משימות משעממות וכושלות כמו שהיו בעונה הקודמת
אני ממש לא אופטימי לגבי העונה הזאת
שיהיה לכולנו בהצלחה!

nicknick28

New member
אני קצת יותר אופטימית אחרי הפרק הזה (באופן פרופורציונלי)

לא אופטימית כמו עונה רגילה של האח בימים הטובים אבל יותר אופטימית מתחושת הריק והדיכאון של "איך השמדתם לנו את האח הגדול" מאמצע העונה הקודמת.

בוייאקה מאן

Well-known member
יש הרבה סיבות בשבילי לא להיות אופטימי

1 ההפקה עדין בדיחה בהתנהלות שלה
2 בחירת המשימה נוראית לפרק פתיחה (איך אנחנו אמורים "להכיר" את הדיירים שיש 2 בתים ואי אפשר לבחור איזה בית לראות?)
3 יותר מדיי דיירים שהם אנטי לדייר אחד (יש ימני כבד אחד והרבה שמאל מולו... מה שאומר שהוא הולך לקבל הרבה במה על כלום)
4 אין אפשרות להריץ אחורה ועדין השידור באינטרנט זה אותו דבר כמו ערוץ 26 ככה שחצי שעה לפני וחצי שעה אחרי אין עם מי לדבר
5 ההפקה לא שינתה גישה בהתנהלות שזה אומר מליון צינזורים על כל רגע חשוב שגם ככה לא יכנס לעריכה בול כמו שהיה בעונה שעברה
אני יכול להמשיך עוד הרבה

nicknick28

New member
מסכימה גם מסכימה

גם אותי הדברים הללו מבאסים.
ובעניין המשימה אוסיף ואומר שאני גם לא מבינה למה על ההתחלה מפרידים אותם לקבוצות קטנות במקום לתת להם להתערבב וחותכים לנו את אפשרויות הדינמיקה.
&nbsp
אבל יחד עם זאת... הפרק הזה הפתיע אותי קצת לטובה. אני לא מצפה לניסים ונפלאות מעונת ויאייפי , כבר כתבתי לא מעט שחסר בעיני הקסם של האנונימיים שמתגלים לאט לאט .
אבל תכלס, חשבתי שיהיה הרבה יותר גרוע. חשבתי שאף דייר לא יראה לי מעניין ...
אולי הציפיות שלי הגיעו כל כך נמוך מהניסיון הקודם של רשת שמפה אפשר רק לעלות?

בוייאקה מאן

Well-known member
זו בעיה שהציפיות שלך נמוכות מדיי

את עוד יכולה באמת להנות מהעונה הזאת
וזו בעיה כי בלי ביקורת לא יבוא התיקון
אז מייד תשני גישה ותצפי למינימום של המינימום ואת זה עדין לא קיבלנו

shouldistay

Active member
היי.. מישהו יכול לספר לי בדיוק מה קרה עם שי חי והדלת?

איכשהו הצלחתי לפספס את זה.
תודה מראש!

בוייאקה מאן

Well-known member
כשהדיירים נכנסו הם היו צריכים לסובב גלגל בשביל להכנס

שי חי סובב את הגלגל עוד לפני שהגלגל נעצר הוא כבר התחיל לדחוף את הדלת בשביל להכנס לבית (את הדלת הלא נכונה מבחינת העלילה) אחרי 2 או 3 נסיונות שהדלת נפתחה ונסגרה מהר מאוד הוא פשוט נכנס לבית האח (שוב לצד הלא נכון מבחינת העלילה) ואמר לכל הדיירים (שהוא עדין לא אמור לפגשו שלום)
ואז שהאח הגדול פנה לדיירים הוא אמרה לשי חי לחזור לסובב את הגלגל כי הוא נכנס בלי אישור לבית
שי חי יצא לסובב את הגלגל שוב ועוד לפני שהגלגל נעצר הוא סובב אותו שוב ושוב ושוב עד שהמנחים כבר אמרו לו להפסיק לגעת בגלגל ולתת לו לעצור

למעלה