שרשור פתיחת עונה VIP

nicknick28

New member
אין ספק שהמושג VIP השתנה בשנים האחרונות

אם פעם מפורסם היה באמת מפורסם - מישהו שכל המדינה מכירה כי השאיר חותם בתחומו - זמר שחקן,עיתונאי, דוגמן וכו... היום זה השתנה למקום של אושיות רשת,כוכבים שרק הנוער מכיר ואנשים שהם מוכרים בגלל שהם מקפצים להם מריאליטי לריאליטי
&nbsp
אבל זה פחות מטריד אותי אם הם מפורסמים או לא, העיקר שיביאו עניין...בעיני יש דמויות וזה נחמד בנתיים.
&nbsp

Lhuna1

New member
תכלס גיוס הסלב הכי מרשים שראיתי בשעת הצפיה הזאת

זה של מזגני תדיראן שהצליחו להביא את מורגן פרימן לפרסומת שלהם.

חjuspa

New member
מבחינתי לתת את הפרס לויקי כבר עכשיו

רק מקווה שהיא תהיה מספיק מעניינת ומעורבת כדי שזה יקרה.

בינתיים יש רק אחד שלא שמעתיו עליו מימי - רקדן הברייקדנס (ונו, יש גם את ההוא החבר של ההיא טיילור, שעל שניהם רק קראתי, אין לי מושג מה באמת הם עושים בחיים ולמה ובמה הם מפורסמים, ואפילו תעודת הזהות לא הצליחה לגרום לי להבין כי היתה כ"כ מעצבנת ומשעממת אז מחשבותיי נדדו ולא הקשבתי בכלל).

היי לכולם:) לא להאמין ששוב אנחנו פה...

Lhuna1

New member
אני חושבת שכרגע רוב הצופים רוצים לתת לה את הפרס

"כי מגיע לה"
אבל אם היא תצטייר כלא נחמדה הקהל יכול להתהפך עליה.
וההפקה בטוח תהיה בעדה אז העריכה תעשה הכל להוציא אותה טוב גם אם היא לא תתנהג יפה.
במילים אחרות - הניצחון נראה כמעט בכיס שלה וזה תלוי רק בה לא לפשל ולהפסיד אותו.
&nbsp
אבל... אולי בסוף הכל יהיה הפוך ממה שאני חושבת.
&nbsp

nicknick28

New member
אני לא יודעת אם "לתת לה את הפרס", את זה נראה בהמשך

הרבה פעמים יש דמויות שאני מרגישה שמגיע להם כבר מהרגע הראשון בגלל הסיפור, עוד לפני שראיתי איך הם מתנהלים כבני אדם בתוך הבית ומה הדינמיקה איתה. ואז מתברר שהם על הפנים....אבל למרות הכל אני אף פעם לא אתבאס בשביל מישהו כזה שזוכה .
כמו עם ישראל שממש לא הביא לעונה מה שציפיתי שיביא אבל בכל זאת אני שמחה בשבילו שזכה ,כי אחרי הכל גם אם לא לגמרי נהניתי ממנו כדמות, הוא עבר הרבה סבל בחייו וכל דבר שיכול לעזור לו ולו במעט לשקם ולבנות עתיד - אני בעד.
כנ"ל עם ויקי, היא מהאנשים שאני לא יודעת אם אוהב בתכנית או לא אבל גם אם לא, אפרגן במידה ותזכה.
&nbsp
מה שכן,אני בהחלט מקווה בשבילה שאם דרכה בתכנית לא תוביל אותה לניצחון שלפחות מקבלת סכום נאה על ההשתתפות בתכנית , משהו שיעזור לה לשפר את החיים שלה ושל המשפחה.

ללא ראש

New member
עבדו עלינו רשת טוב שלא הוציאו עצמות מבית קברות של

כמה מפורסמים לפני 300 שנה וזרקו לבית.

למעלה