פוסט פתיחת עונה

GM1988

Well-known member
איזו סיבה יש לו להגיד סתם

או שהוא במשימה סודית?

zinioz

New member
חחחחחח נזכרתי באיציק כשרלוק הולמס! הוא היה קורעעעע

איך הוא "תיחקר" את הנאשמים, נבח עליהם "את רצחת!"
"קחי לך צימוק אחד".

GM1988

Well-known member
לא חושב שזה המקרה

אבל בהרבה מקרים אחרים בעונה ובכללי הייתי יכול להעלות בדעתי שהוא לא דובר אמת.
עם כל זה שהיו איתו רגעים מצחיקים והוא היה דמות חשובה בהתפתחות של העלילה הספציפית הזו, אני לא מחבב אנשים מסוגו.
&nbsp
לא יודע אפילו למה. משהו בהימרחות שלו על שי חי, וברצון כל הזמן להידמות לו, ומצד שני להצהיר שהוא אינדיבידואל והוא לא הולך עם הזרם, ופלוס משהו בחזות הלקקנית שלו פשוט גרם לי כזה בעע
ממנו.
עם כל היהירות הזו הוא אפילו לא יכל להמשיך במשחק אחרי ששי הלך.

nicknick28

New member
לא רואים שם כלום, סדינים מהלכים

כל שנה התמונה הזאת של הדיירים והסדינים על הראש נראית הזויה. כאילו אין דרך אחרת להבריח אותם למלון

אוריני3

New member
זה בשביל להגביר עניין ולמנוע צילום מלא בצורה כלשהיא. וכן,

זה נראה הזוי.
רשת עושה מאמץ גדול לעורר ענין לאחר עונת הנפל האחרונה. הפרומו בכל שניה בערוץ הוא כבר אובססיבי. תיכף ישדרו את הפרומו בזמן החדשות (ללא יציאה לפרסומות

מרגוליקו

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ואם נתייחס רגע ברצינות - היא הרסה משפחות שלמות אז מקומה אכן בכלא ולא בבית האח הגדול....
&nbsp

אוריני3

New member
היי לכולם, קיוותי ששי חי לא יכנס ורציתי שזאת תהיה שמועה אבל

חדי העין ישימו לב שבתמונה השניה (עם כתוב מתחתיו "לא נראה נוח") יש בחור עם ידיים שלובים שעל האצבעות יש קעקועים. כנראה שהוא כן נכנס.
הצעה כספית משתלמת? רצון לשנות תדמית? חזרה לכותרות או שאולי להבהיר כל מיני שמועות ושערוריות שנקשרו בו.
מאמינה שהפעם אם אכן יכנס לא בכדי לעורר פרובקציות (יותר רבו איתו וחיפשו אותו מאשר הוא הוא חיפש להלחם). ממאינה שהוא נכנס מתוך כוונה לשיח ודיון עם אנשים. מקווה שבעונה זאת יהיו שיחות מעניינות ולא כמו בעונה שעברה שלא זכורה לי שיחה אחת מעניינת/חשובה או בעלת משמעות.

אוריני3

New member
נראה כמו ציור על האצתעות. אני מקווה שאת צודקת, אני באמת

מקווה בשבילו שלא יכנס.
יש כמה אנשים מעניינים שאפשר לפתח איתם שיחה אבל כוכבי הנוער כמו אבישג, בן זיני ונטלי דדון לא נראים לי אנשי שיחה עמוקה או עניין. כנראה שלפי המעקב באינסטגרם ההצבעות יילכו אליהם.
זאת הזדמנות אחרונה של הרשת רשת להציל משהו מהמותג, מזלם שזאת עונת חורף ללא שום תחרות משום ערוץ לפחות עד התוכנית של יורם זק.

masino

New member
אולי בגלל שמדובר כעת בערוץ אחר, אז מרגיש כאילו משהו אחר

אנחנו ממש לא ממעריציו ותהיה לנו סיבה טובה לא לצפות.

למעלה