שרשור עדכונים,קישורים ועוד...

גם ערן סויסה דיווח היום ששי חי בפנים

במקרה חזרתי הביתה היום והפינה שלו ישר הייתה ברדיו,הוא דיווח שהוא ייכנס.
גם עומרי חיון דיווח שהוא יכנס.
&nbsp
אם הוא באמת לא ניכנס כנראה שמישהו מבפנים הדליף בכוונה מידע שקרי לאנשים שהוא לא ייכנס..
אני עדיין חושב שהוא לא ייכנס כי זה נראה לי הזוי מידי שהוא שוב יחזור לשם,אבל הלוואי...

אני קורא פה בדיונים של חברי הפורום שהם דנים בינם לבין אחרים.

על האם שי חי יכנס,ואם יכנס איך ינהג,והאם יבחר לשנות תדמית במודע כדי לצאת נשכר עקב כך תדמיתית....

הכל יכול להיות נכון,אנחנו יורים באוויר כרגע,בהנחה שהבחור נכנס,אני מניח שהוא ינסה לשנות פאזה,כמו שהוא מכנה את עצמו סופר עם חרב, בעונה הראשונית שלו הוא היה הכל חוץ ממשורר/סופר,אלא כולו היה חרב מושחזת כהלכה.

זה היה תלוי אז לא רק בו ,אלא גם במבנה האנושי שחלק עימו את העונה,חבורה ש90% ממנה היו צלופחים וקנאים ברמה שלא זכורה לי מעולם בתולדות התכנית.

בהנהגת אחת המתמודדות הכי מחליאות שנתקלתי בהן והיא אור סיונוב הנוראית. שי חי לא היה טלית שכולה תכלת,אך אין ספק שזק ידע איך להפעילו כהלכה,ואף הלך לקראתו רבות(הכנסת תני וארבל ספיישל עבורו).

גם ששי ניסה לשנות מצב צבירה עם הדיירים,הם זכרו לו את העבר,ולמעשה הביאו אותו לפיצוץ האינסופי שגרם לעזיבתו.

לגבי איך ינהג אם יכנס בעונה זו,אני רוצה להזכיר לכולם פה,שהזוכה האחרון היה בן טיפוחיו של צבא האמת שהוקם עבור המייסד האורגינל,

ושהזוכה האחרון היה לא קרבי בהחלט,למעט כמה עימותים דלילים שגם הם לא היו על ווליום גבוה,הוא שייט בנוחות לפרס הנכסף עם סיפור חיים שעל חלקו הגדול אנו לא יודעים אם אמת מוחלטת הוא או עורבא ופרח.

גם הזוכה לפני אביחי זכה בחסד רחמי הצופים ולא בזכות, מי שזוכה בעונות האחרונות הם המתקרבנים ולא הכוכבים.

מי שלטעמי הולך להדמות לשי חי בהנחה שאכן הוא נכנס,הוא אדון רון נשר,גם לו יש פה לא קטן,הוא מקועקע מכף רגל ועד ראש,והוא דומה לדחליל ענק. הנחה שלי שאחרי שהוא יגמור את צרור "המחמאות" שלו על סטטיק ובנאל שלטענתו נישלו אותו מהזהב תרתי משמע. הוא יפתח את פה הגו'רה שלו לעבר הסלבס ההמומים,אך לא לדאוג אם הסמוראי אכן יכנס אני לא מאמין שהוא יישב בשקט הרבה זמן מול המעתיקן התורן.

בחורה38

New member
אז חזרתי לפורום בעקבות חזרת האח והעובדה שאני מכורה וגיליתי

ששי חי כנראה ישתתף???

מקווה שלא. לא סבלתי אותו בעונה הקודמת. אני רק מקווה שאם יכנס הוא יהיה ההפך מאביבית: התדמית שלו תרד וכולם יראו מי הוא באמת.
אגב, חצרוני לא נכנס? הייתי רוצה שייכנס.

מזעזעזת אותי ההערצה העיוורת לפסיכי הזה

אבל גם מזעזעת אותי ההערצה העיוורת לביבי .
מה זה אומר על העם הזה?
את זה אשאיר לאחרים להסיק.

יונתנסקי

Well-known member
בעקבות מה שכתבת על "מכורה", אודה ולא אבוש,

שמזה כמה ימים אני מתפללת
שיכניסו לבית האח אנשים
מכוערים
טיפשים
רעים

יותר מכל אלה שהיו עד עכשיו.
שאני לא אחבב אף אחד, שלא אתעב אף אחד שארצה שיודח - שיהיו בעיני כקליפת השום (שום דבר).

אתם לא מבינים כמה זה יקל מעלי את יסורי הגמילה.

הלוואי, הלוואי הלוואי.

GM1988

Well-known member
Careful what u wish for

זה מה שייחלתי לו אחרי עונה 7, שיכנסו אנשים שאין בהם ככ הרבה שנאה ורוע, ואפשר יהיה ליהנות גם משיחות מעניינות וחיבורים מעניינים בין הדיירים.
והנה מזה שנתיים אנחנו מקבלים חרא של עונות עם אפס עניין, בית מעון לקשישים ולא יותר.

אז אני חוזר בי
חוזר בי
חוזר בי כבר שנתיים - האם מישהו שומע אותי?!

Psy Bear

Well-known member
מקווה מאוד ששי חי לא יכנס, ולדעתי הוא גם לא נכנס בסוף

בכל מקרה הולכת להיות עונה מוות. שעמום מוחלט עם עריכה גרועה.

סטילהוק

New member
#אני_בפוסט_טראומה - קמפיין חדש של מגי נגד הביריונות ברשת

שאליו התגייסו כל הסלבס בארץ, מופץ בשעות אלה ממש בכל הרשתות החברתיות ובכל האתרים והמגזינים המובילים. ללא ספק מדובר באחד הקמפיינים החשובים והמבורכים ביותר שנעשו בשנים האחרונות, עם מסר חשוב, קמפיין שישים אולי סוף פעם אחת ולתמיד לכל ההסתות והעליהומים האכזריים והמרושעים שרצים חופשי ברשת וממררים לאנשים את החיים, כמו שעשו במשך 4 חודשים רצופים למגי עצמה.

סטילהוק

New member
הערב ברשת בדידי בשישי - ספיישל האח הגדול

עם מגי טביבי, מריה דומרק, אליאב רחמים ורועי קורנבלום.

ועוד לפני זה ישודר בשידור חי ספיישל האח הגדול של הדו"ח היומי בין השעות 18:00-20:00 בשני חלקים גם הערב וגם מחר בערב לפני טקס הפתיחה של האח הגדול VIP.

סטילהוק

New member
מריה זייפה את נשמתה בשיר של עצמה ולא הצליחה לסיים את השיר

איזו פאדיחה בשידור חי. ככה זה שאין אוטוטיון וצריך לשיר בלייב

למעלה