שרשור עדכונים,קישורים ועוד...

האיטיות,העובדה שאני צריך להשתמש בדפדפן אחר כדי להכנס....

שאני צריך לעבור לתוכן ערוך כדי להגיב,אני מבין שיש בעיות טכניות,אני סבלני,אבל באמת שזה כבר תקופה לא מועטה,שלא להזכיר את הטרולים שהשתלטו.....
&nbsp
אוטטו נפתחת העונה גם פה וגם בראלטי השני,אין עוד פורומים איכותיים כמו תפוז,חבל שהאתר בירידה,נקווה שיתקנו בזמן.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כן...

אני יכולה להגיד לך שממש ברגעים אלו עובדים על הכל על מנת לסדר את הבאגים..(בעלי האתר ממש השקיעו,צוות פיתוח+טכני חדש)
האיטיות קצת השתפרה מאתמול..אני מקווה שכל הבאגים ישתפרו ממש ממש בקרוב.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אכן יש שיפור משמעותי במהירות :) שמחה לשמוע שגם אצלך...:)

רינה 157

Active member
נכון. הכניסה לפורום איטית מאוד ... אחרי התגובה לוקח

זמן לחזור לפורום....

בואנה זה הזייה,באמת שי חי הולך להיכנס?

אני נזכר בימים פה מעונה 7 ומת שחצי מזה יחזור,כל כך התגעגעתי לראות אותו על המסך.. אבל אני עדיין מסרב להאמין כדיי לא להתאכזב בסוף למרות שבכל האתרים בטוחים שהוא נכנס.

אם באמת מכניסים את שי חי

אותי ואת משפחתי הם איבדו לעונה הקרובה.
אין לנו עניין לצפות בפסיכי הזה שוב, בטח שלא באלימות והחוסר המודעות המוחלט שלו.
מאוד עצוב ומכעיס שרשת כל כך מהר נכנעו להכי נמוך, הכי עלוב והכי פתטי.
מסתבר שבסופו של דבר, הריאליטי בכל מקום הופך לטראש

Shusha 77

New member
שי חי היה הדבר הכי טוב ומעניין באח הגדול

אם זכור לך העו"ד המדופלם רצה להשתין בקערה איפה שפלורי כיבסה חולצה של שי חי, קורין זרקה לו בצל בתוך המיטה אבל כששי בתשובה זרק את הכוס אז נחשב לאלים אור הייתה הדבר הכי דוחה אי פעם שגעה אותו אבל לתת בעיטה בקרטון אז זה נחשב לאלימות וכך כל העונה. אם ראית גולסטאר אז יכולת להבחין איזה אדם ואיזה חבר הוא גם אחרי השקר של דורון מירן שאמר לעיתונאי ששי חי תקף אותו ואחר כך התנצל על השקר. אז תחשבי פעמיים לפני שכותבת על אלימות.

רינה 157

Active member
אני חוששת ששי חי יתגמד לעומת החבר׳ה הרציניים שנכנסים לשם

כמו אורי גרוס(יצר וכתב את השיר שלנו ולצבי יש בעיה)
דנה לוזון(מנחה עם קובי מחט את תוכנית הבוקר בערוץ 13)
העיתונאית נרי ליבנה...
מקווה שיראה עוד צדדים אצלו... אני סומכת עליו הוא בחור אינטלגנטי.

GM1988

Well-known member
בדבר אחד אתקן אותך

קוקו (קוראים לה קורין?) - לא זרקה את הבצל, אלא ניגשה והניחה אותו על המיטה שלהם, וזה פיצץ לשי חי את הפיוזים, כי הבית היה כבר בשלב של עימות באוויר שכל דבר הקפיץ אותו (ובצדק).
כל הזמן טענו שהיא באה וזרקה לו את הבצל או משהו, אבל ראיתי את הדבר כמה וכמה פעמים וזה לא נכון.

זה מאד דומה למקרה של תומר עם אלי במטבח והכבל.
תומר יצא ואמר לכולם בשיא הלהט שאלי אמר לו לסתום ת'פה וניתק לו את השייקר, ובתכלס אלי אמר לו בכלל משפט אחר (לא זוכר כבר מה, אבל זה היה משהו אחר לגמרי ממה שתומר שמע) - ובכלל לא נגע בכבל של החשמל, והיה עסוק בלהכין קפה.

כן כן , הוא תמיד קורבן מסכן

ידוע.
האיש אפס מאופס. כלום בתוך שומדבר.
שום תוכן, אום עניין. אפס.
בלון ריק.

רינה 157

Active member
מה קרה העונה לפורום??? חמישה ימים לפני התוכנית ועדיין

הפורום לא סוער????
מנהלות תשלחנה צו 8 לכולם......

למעלה