שרשור עדכונים,קישורים ועוד...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כמו שזה נראה כרגע - כן

ואני אמביוולנטית לגבי כניסה שלו
מצד אחד - פאקינג שי חי

מצד שני - הוא לא יהיה ה"שי חי" שהכרנו

אני לא בטוחה כמה אני רוצה
ואז...אני ממש ממש רוצה!

מבולבלים ? גם אנחנו

Yalush2

New member
עונת ה-vip של ״האח הגדול״ ברשת-עשר תהיה ארוכה מהרגיל

ותמשך 50 ימים כך מדווח ערן סויסה.

Yalush2

New member
רשת קנו את ערוץ 10 בקרוב הם יהיו ערוץ אחד

שיקרא בשם הזמני ״רשת עשר״ וישדר בערוץ 13, כרגע הם מחכים לאישורים אחרונים של ועדת הריכוזיות ואז הם יתאחדו, כנראה בסביבות ה-15 לינואר, אם לא יהיו עיכובים נוספים.
&nbsp
יש פה כתבה שמסבירה את העיכובים, מי לא הצביע בעד ( נציג רה״מ אבי שמחון ) ומי עוד צריך לאשר את המיזוג.:)
https://www.calcalist.co.il/marketing/articles/0,7340,L-3753550,00.html

Yalush2

New member
שמועות חדשות לגבי דיירי האח הגדול vip

הכדורגלן שיכנס לפי ערן סויסה יהיה לירן שטראובר וגם המתלוננת נגד הנשיא אורלי רביבו מי שכונתה א׳ מבית הנשיא. לפי מעריב מי שהולכת להיכנס היא כוכבת הריאליטי והדוגמנית נטלי דדון.
https://www.israelhayom.co.il/article/621815
http://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-678879

אני מזועזע שמישהי שחשודה בעלילת שווא תשתתף בתוכנית

היא נראת לי מאוד לא אמינה ועצם זה שהיא משתתפת בתוכנית הזאת מעלה את החשד לעלילת שווא מ95% ל98%

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מי חשודה ב"עלילת שווא" ?

אני ממש מקווה שלא מדובר במתלוננת על קצב
כי כזכור
הוא הורשע באונס,מעשה מגונה והטרדה מינית.

(למרות שהעדות שלה לא נכללה במשפט - היא זאת שפיצצה את סיפור הנשיא האנס)

בינתיים בורסת השמות העדכנית לא רעה,אך חסר בה האד'ג שהיה...

מספק איתמר בן גביר שעל אי כניסתו כבר קיבלנו הודעה.

המצאתו של בן גביר בצוותא עם השחקן הישאם סולימאן שדעותיו הניציות ידועות היו מספקות נוף פוליטי מובהק לעונה, כרגע נותרנו עם סולימאן בפנים,אך לא עם נץ ימני כנגדו.

אלא אם כן ,ההפקה עובדת על ליהוק ברגעים אלו,אם השמות שפורסמו אכן נכונים,אזי צפוי לנו עימות ודאי בגזרה אחת שהיא שי חי מול רון נשר,יש היסטוריה רעה בין השניים.

בהנחה שהעיתונאית מיקי לוין לא תכנס(מה שהיה מרתיח את גזרת שי חי לשיאי על),אני חושב שאמיר חצרוני הוא ליהוק נכון לזמן זה,לווא דווקא מול דייר ספציפי אלא מול הבית והחברה הישראלית כולה,מה גם שצריך לחזק את סולימאן.

כל השאר הם באמת קישוטים לתפאורה האמיתית. עדן פינס ונטלי דדון ואבישג נגר יספקו פריימים יפים(לא רק), בן זיני יביא את קולות הנוער הצווח,ונרי ליבנה? ה1 שתודח לטעמי.

מה שיותר מטריד זה עליית הראלטי "2025" ב31 בינואר,בתור מכור ותיק לראלטי האח הגדול ודומיו אינני יודע איך לאכול את ההתנגשות הקרבה.

לא נעים לי להגיד ,אבל אני מאוד מקווה שאחד מהשניים יכשל,כי לא אוכל להשקיע את זמני בהבנת והכלת שני המגה ראלטי יחדיו.

מה שכן,אם זק יכשל זה יהיה כשלון לדראון עולם,הם יותר מידי לוקחים את הזמן שם,בשבוע הבא הם כבר צריכים להסביר למסעודה משדרות איך בדיוק זה עובד,ומה הקונספט,אחרת מסעודה לא תלחץ בשלט 22.

nicknick28

New member
אני חושבת שאין סיכוי שהיו מכניסים את מיקי לוין

כי זה דבר אחד להכניס 2 דיירים עם דעות מנוגדות, 2 אקסים , סתם 2 אנשים שלא מחבבים אחד את השני...
אבל היא ושי חי, זה לא סתם שני אנשים עם קונפליקט, היו שם עניינים משפטים ..אני חושבת שלא הוא ולא היא היו מסכימים לדבר כזה ומעבר לכך ההפקה לא עד כדי כך טיפשה להסתבך בכך.

א.ההפקה לצערי כבר הוכיחה את טיפשותה במספר מקרים/אירועים.

ב.עדיין יש תיק תלוי משפטית,ישנן תביעות הדדיות על דברים שהם באמת צנעת הפרט.
&nbsp
ג.קצת מהתרשמותי מהגברת לוין,אני חושב שהיא תמכור את משפחתה בשביל להתפרסם בגדול.
&nbsp
באופן כללי,מעניין מאוד אם היא לא תכנס,איך היא תסקר את עונת האח הזו ובפרט את שי חי.

למעלה