שרשור עדכונים, קישורים ועוד

Yalush2

New member
שרשור עדכונים, קישורים ועוד

בעוד שבועיים בדיוק זה מתחיל
ב-12.01 יגמרו הספקולציות … ואז נדע מי יהיו הדיירים החדשים לעונת החורף האח הגדול vip 2019

בעוד 3 ימים מתחלפת השנה האזרחית למי שחוגג וגם למי שלא שתהיה שנה אזרחית מצויינת … ברוכה הבאה לשנת 2019

היי חורפי ונעים לכולנו

קראתי שעונת ה vip שתתחיל ב 12.1 תימשך חודש וחצי.מישהו שיודע יכול לאשר זאת?תודה

shouldistay

Active member
אהה, רק חודש וחצי? אז כמעט ולא תהיה חפיפה עם תוכניתו של זק

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
עונות VIP הן לרוב מאוד קצרות

אז חודש וחצי נשמע הגיוני
להערכתי זה יתמשך גג עד חודשיים...

Yalush2

New member
שי חי עם רגל אחת בפנים

ערן סויסה - המקור שנמצא כרגע הכי אמין לשמועות בקשר לאח הגדול מדווח ששי חי כבר בוחן אופציות ללוקים לכניסה לבית "האח הגדול" ב-‭12‬ בינואר.
&nbsp
ערן סויסה ישראל היום קישור לכתבה:
https://www.israelhayom.co.il/article/619999

GM1988

Well-known member
פרסמו גם בפייסבוק שהוא נכנס

מעניין מה הכוון שהוא יקח עכשיו.

Yalush2

New member
אני מקווה מאוד שהוא ייכנס

שייקח איזה כיוון שהוא רוצה, רק שלא ישכח להיות הוא עצמו

GM1988

Well-known member
משי חי מחכים לדם

השאלה אם אחרי מה שעבר עליו אחרי עונה 7, הוא מוכן שוב לחזור למשחק הזה.

nicknick28

New member
כאמור אני לא הכי בעד הכניסה שלו.

אני לא בטוחה עד כמה זה ישרת אותו לטובה אחרי החוויה הקודמת שלו. על פי הראיונות שהיו איתו הבית הזה גרם לו להרבה מצוקה וקושי נפשי.
אני מאמינה שהשנים שעברו שינו משהו אצלו... גם הפעם החוויה תהיה שונה יותר, משהו מוכר וקצר יותר , אני בטוחה שהוא גם מודע לאיזה גבולות אפשר לחצות בטלוויזיה ואיזה לא והפעם גם יקבל סכום נאה על השהות אם אכן יכנס. כל הדברים האלה...הוא בהחלט מגיע מנקודת פתיחה אחרת.
אבל כמה שבן אדם משתנה ומתבגר ומתפכח, ואני מאמינה שבן אדם באמת יכול להשתנות ...אבל עד רמה מסויימת. תמיד נשאר בסיס אישיותי מסויים...ועבור בן אדם עם אישיות כמו שלו,להיות ככה סגור ומנותק הייתה חוויה בעייתית.
&nbsp
במידה ואכן נכון, אני בעיקר מקווה בשבילו שלא משנה מה תהיה התוצאה תהיה לו חוויה מתקנת.
ועדיין יהיה מעניין לראות אם הפעם יקבל את הניצחון שהיה צריך לקבל בעונה ההיא.
כי זאת לגמרי הייתה העונה שלו.

הלואי אמן סלה ש שי חי ייכנס!

יואווווו זה יהייה הכי כי כייף שי חי !
אשא תפילה גדולה שאזכה לראותו לאורך כל העונה

שרי48

Active member
מאד מקווה שהשמועות נכונות. אתאכזב מאד אם אלו שמועות שווא

אני סומכת על שי חי שאם הוא ייכנס - הוא יידע מה לעשות. הוא בטוח למד את לקחי העונה הקודמת שבה השתתף, הוא חכם וחריף, הוא מרתק, הוא מעניין וחתיך.
"רשת" - אל תאכזבי אותנו, פליז.

nicknick28

New member
אז צפיתי בעונה החדשה של גולסטאר עם חמימו ובובליל

אומנם היו רק 2 פרקים עד כה...אבל וואו כמה שזה לא מביא את הסחורה.
אפס כריזמה מ2 דמויות(ובכלל חוסר כימיה וכריזמה אצל רוב המשתתפים העונה, מי הרכיב את החבורה הזאת?) שהיו די משעשעות בזמנו באח.
&nbsp
לא הייתי במחנה בובליל אבל עדיין השתעשעתי ממנו לא פעם בהתנהלותו בבית...קשה להגיד שהוא לא היה בן אדם מבדר.
וחמימו, על אף שהיו רגעים רבים שהוא נחשד כאחד שקצת מזייף עצמו למען הטייפקאסט ולא כזה טמבל שלא מצליחים להבין חצי ממה שהוא אומר, עדיין...גם הוא הצליח להצחיק אותי לא פעם ולספק גם קצת אותנטיות לצד החוסר שלה.
&nbsp
אני מניחה שמעבר לאישיות שלהם שלא ממש כובשת את המסך זה גם משהו בהפקת גולסטאר שכמו כל פורמט ריאליטי , גם שם משהו מאבד את זה מעונה לעונה....
&nbsp
התוכניות האלה הם אף פעם לא ריאליטי טהור אבל אם בעונותיה הראשונות גולסטאר הייתה 30 אחוז מתוסרטת ו70 אחוז התגלגלות אמיתית של האירועים והדינמיקה.... הפעם 2 הפרקים שראיתי - הרגישו כתוכנית מתוסרטת לחלוטין , ברמה שהרגיש כאילו המשתתפים קיבלו ממש דפי טקסט למערכונים מההפקה לשנן ושום מילה אמיתית מעצמם,שום הומור ספונטני.
&nbsp
לפני מספר עונות ג'קי ואלירז השתתפו בגולסטאר. וכבר מהרגע הראשון היה אפשר להרגיש את ההומור והקסם האישי שלהם ולהיזכר למה הם זכו באח הגדול.
גם דודו ולאון וצחי ודורון היו בגולסטאר, והצליחו , בדרכם , להביא משהו מצחיק למסך.
&nbsp
אולי אני שופטת מהר מדי ובהמשך יהיו מעט מעניינים לצפייה ... אבל מהעונה האחרונה של האח כבר למדתי - אם אתה לא מתחיל בבום ובעניין , סביר להניח שגם המשך העונה שלך תיראה ככה.
&nbsp
פעם כל העסק הזה עם מיחזור פליטי ריאליטי מתכנית לתכנית עוד עבד, היום...קצת פחות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

רינה 157

Active member
גולסטאר ממש מאכזב.... במיוחד אייל גולן .... אני

עדיין לא מבינה מה דניאל מחפשת אצלו חוץ מפירסום.....

וואי הלוואי ששי חי יחזור לאח הגדול.

היה,לא היה.. יאבד את הקסם או לא,בחיים לא התמכרתי לעונה ואהבתי דמות כמוהו.
אני לא חושב שהוא מושלם כמו כל אדם בעולם והיה לי לפעמים לא מעט ביקורת עליו,אבל יש בו איזשהו משהו שברגע שרואים כל רגע שלו על המסך אי אפשר לא להישאב אליו.

אם הוא יכנס אני חושב שהוא יהיה בדיוק אותו שי חי כמו שהוא היה ביחידה,הרבה יחששו ממנו אבל הרבה גם ינסו לריב איתו בכח כי יודעים שהוא מקור האש.
מעניין באמת אם התמיכה האינסופית שהייתה לו תחזור.. יאללה שי חי,כנס ותעשה לי את העונה הזאת מעניינת.

* בכל מקרה,אני עדיין חושב שזה ספין ומשתמשים בשם שלו כדיי לעורר הד תקשורתי.. קשה לי להאמין שהוא יחזור למקום שגרם לו לכל כך הרבה סבל,אלא אם כן ההצעה הכספית תהיה ממש גדולה.

טושטוש32

New member
"חושפת השערורייה הגדולה" - שולה זקן

דובר עליה גם בעבר וזה דיי מסתדר עם הכותרת שדחפו בפרומואים.

shouldistay

Active member
או נרי ליבנה. שחשפה את זה מקשת, שכחתי את שמו

אבל אולי באמת שולה זקן

למעלה