שרשור עדכונים , קישורים וקשקושים …

queenjane

New member
את דעתי רשמתי אין ספור פעמים עוד כשהיתה בבית האח מה שאנשים

רואים כהתנהגות לא עקבית זיהית עוד בבית האח זה עיקבי והמשכי ידעתי שאם היא תצא ובועז יפוטר מתפקידו דיי מהר זה כי תשתמש ברועי כדי לייצר תוכן וככך היה ידעתי שתתנחל אצל רועי בדיוק כמו שהתנחלה אצל בועז היא נצלנית ושקרנית פתולוגית ואני דיי בטוחה שהיא גם לא מעוניינת בלשקם באמת את היחסים עם המשפחה שלה כול מה שמעניין אותה זה פירסום
והינה מרגע שיצאה כול פעם זורקת עוד איזה אייטם כול פעם בכוח מייצרת "עניין" מה שנקרא תהבו אותי תשנאו אותי העיקר שמאייתים את השם נכון

emmasky33

New member
מדהים איך מגי שונה בחוץ ממה שהיא הייתה בבית

היא פתאום כל כך רהוטה, מדברת לעניין, לא מלכלכת על אף אחד - אמיתית.
מה נסגר?
איפה הבחורה המרושעת והחיה בבועה שהייתה באח הגדול?

GM1988

Well-known member
יש לא מעט אנשים עם הפרעות נפשיות שנראים הכי רגילים בעולם

רהוטים ונחמדים, ואף אחד לא מנחש מה קורה כשהם נכנסים לטירוף שלהם.
אני לא יודע אם מגי לוקה בהפרעה מסוימת, אבל הפיצול בה מאד ניכר בין התכנית למציאות.

shouldistay

Active member
אני בעיקר ראיתי מגי מסכנה בבית. והאמת שגם בחוץ אני רואה את

את אותה עצבות. אז מבחינתי אין הבדל. היא פשוט שולטת "בעריכה" עכשיו.
בבית היא התאהבה בישראל עד מעל הראש ונאלצה להתמודד עם קנאה יוקדת למריה ולתמי ולנסות להרחיקן ממנו. זה לא היה לה קל וראו את המצוקה התמידית שלה סביב זה. בחוץ היא אותו דבר, פשוט היא יותר רשמית ומודעת ולא מצולמת בכל רגע.

tg151

Well-known member
גם אסי ישראלוף עוזב את "האח הגדול"

"אחרי עונה אחת בלבד, אסי ישראלוף מצטרף לעפר שכטר ועוזב גם הוא את
תוכנית הריאליטי "האח הגדול"

אחרי עונה אחת בלבד: הסטנדאפיסט והבדרן, אסי ישראלוף עוזב את תוכנית הריאליטי "האח הגדול" שמשודרת ברשת ובכך מצטרף לעפר שכטר שעזב את התוכנית לאחרונה. נכון לכתיבת שורות אלה, לירון ויצמן תמשיך להנחות את העונה הבאה בגרסת ה-VIP.

שכטר וישראלוף עתידים להמשיך ולהנחות יחד את התוכנית "גוט טאלנט" שתשודר במקביל לעונה הבאה של "האח הגדול". על פי גורמים ברשת ההחלטה התקבלה בעקבות הרצון להימנע מכך שהשניים יופיעו על המסך ברצף במהלך השבוע.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5390688,00.html

GM1988

Well-known member
למה לא כתבו

שהוא עוזב לאחר קבלת החלטה עם רשת שהתכנית אינה ממצה את כישרויו שהביא עימו מבית אבא?

queenjane

New member
ביני היחידה שהיו צריכים להעיף היתה לירון היא רובוטית ביותר ה

היא מקריאה בצורה חסרת כריזמה את הפרומטר
דווקה לאסי ועופר היה חיבור ודינמיקה טובה בניהם אבל היה לי ברור ששכטר כניראה יעוף ושבטוח יצמצמו ל2 מנחים מוזר שהעיפו גם את אסי

GM1988

Well-known member
שלושת המומינים לא מתאימים לתכנית הזו

ואני כבר מחכה שיודיעו על הפרישה של לירון

עופר התבלבל שהוא לא מנחה בערוץ הילדים עם עוותי הקול המעצבנים שלו והבדיחות המשעממות
ואסי בכלל נראה כמו איזה איש העולם תחתון שניצמד אליו.
&nbsp
טריו הלא יוצלחים.
היה רק חסר להם בין הקראה להקראה לקפוץ בחבל או לשחק במשחק הכיסאות.

למעלה