שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות

השמועות אומרות שינואר הוא החודש בו תעלה עונת ה VIP
עונת חורף

עונת VIP

:)

shouldistay

Active member
מעניין אם זה יהיה מול תוכניתו של ארז טל ויורם זק

כי אם כן, הם מסתכנים ברייטינג נמוך שוב.
מתי תוכניתו של זק עולה? למישהו יש מושג?

Yalush2

New member
כרגע יש רק פרומו שמסתובב והשם החדש והלא רשמי ״גולד סיטי״

(2025) אבל לא בטוח שזה רשמי או שסתם מישהו ניסה להשתעשע ולעשות לתוכנית פרומו בזמנו החופשי, אין שום לוגו של קשת אבל מצד שני זה נראה מאוד מושקע.
את מוזמנת להציץ: https://youtube.com/watch?v=BwGUIoiHTb4&time_continue=43

shouldistay

Active member
באמת? איפה זה צוין רינה? זה מאד קרוב

השאלה מתי התוכנית של זק תעלה....
ואם הן יהיו זו מול זו

רינה 157

Active member
מישהי כתבה בפייסבוק.... אני מקווה שהיא

צודקת... את זה נראה לפי הפרומואים שצריכים אם זה נכון., להתחיל מינימום בעוד 10 ימים..... אגב כתוב גם שאתי אלון נכנסת בטוח....
הדאגה שלי היא שאם התוכנית של יורם זק תהיה במקביל איך יתנהל הפורום שלנו????
נצטרך גם לקפוץ מערוץ לערוץ ווהתחרות בין הערוצים מפחיתה מהכיף שלנו.....

queenjane

New member
בטח האח הגדול יעלה לפני מהפחד מהחדש של יורם וארז חבל בטח התו

התוכנית של יורם וארז יותר מוכרבת ויקח לה יותר זמן להתגבש

GM1988

Well-known member
אז ככה

הדבר הכי יפה בשיר הזה זה הטקסט, שלצערי שובץ ללחן ועיבוד וביצוע קולי מאד לא מוצלחים.

רוב המלל מועבר בצורה של הקראה ופחות שירה, אבל גם אם היה רעיון לספר את הבתים, אז לפחות היה צריך לעשות יותר אורגני, ולא כאילו היא מנסה להספיק אחרי הפלייבק ועוד לקחת אוויר תוך כדי.
מבחינת השירה, היא לא ממש מצאה את הקול שלה עדיין.
פעם היא מנסה לעוות את הקול, לשיר חזק יותר, חלש יותר, עדין יותר, ובין כל הקולות האלה אין אחד שנשמע אותנטי, אלא ניסיון להשמע כמו ריהאנה, סיה, שאקירה או לא ברור מי עוד.
בשיר הזה היא הלכה על גרסה עוד יותר לא משכנעת - להשמע קצת מזרחית, ועוד בשילוב עם קול שנערך בצורה לא טובה והשאיר ממנה כלום ושום דבר.

מבחינת הלחן והעיבוד - רעיון מעפן להפוך טקסט ככ טוב עם פוטנציאל להיות מרגש ועמוק יותר בתור בלדת פופ עם סאונד מעניין, לשיר עם מוטיבים מזרחיים לבחורה שלא יודעת לשיר מזרחית, ולעשות את זה כזה בנאלי ומשעמם

אגב לא הבנתי אם פזמון היא שרה "איך שאני אתך" - כי זה נשמע כמו טעות תחבירית למשפט "כשאני אתך".

בקיצור, שיר כזה היה צריך להישאר בתור דמו נסיוני לקראת הדבר האמיתי.
דוגמה טובה לאיך טקסט מעניין אפשר להפוך למשהו מעפן ולקרוא לזה "שיר".

Pandorax

New member
גם לדעתי הטקסט יותר חזק מהשיר כמיכלול

&nbsp
ואת המוטיבים המזרחיים היא הייתה צריכה להשאיר לזמרות מזרחיות.
&nbsp
לפי הכתבה היא לא אחראית ללחן ולעיבוד - כנראה שמילאה הוראות של אנשים שכל מה שמעניין אותם זה לנצל את המומנטום ולהוציא להיט - ואיך אפשר בימינו להיט בלי אוריינטציה מזרחית?
&nbsp
מה שמרגש אותי אישית זה שהיא דווקא כן אחראית למילים (כתבה אותן בעצמה עם עזרה מהמפיקים), ושהיא הוציאה הודעת יח"צ שהמילים מספרות על הקונפליקט שחוותה לאחרונה.
&nbsp
כנראה שאני רומנטיקנית חסרת תקנה, אבל אחרי כל מה שהם עברו באח הגדול וכל מה שקרה מאז, אני לא יכולה שלא להתרגש מהמילים שכתבה לרועי ומהקטע האחרון בקליפ שבו רועי מופיע מתחת לפני המים ומציל אותה מטביעה. כמו בחיים.
&nbsp
ואני שואלת איך קרה שנהיינו עם של ציניקנים?
&nbsp
איך זה שקיבלנו את סיפור האהבה הכי אמיתי והכי עוצמתי שאי פעם היה באח והגבנו באירוניה/ זלזול/ חשדנות/ שנאה/ בוז ?
&nbsp
איך אותו ציבור שהביא את ליהי גרינר למקום השני מבלי למצמץ, הפך את מריה לאוייבת הציבור ?
&nbsp
אין הגיון.

GM1988

Well-known member
זה תכלס סיפור האהבה הכי יפה שהיה באח הגדול

קשר שנרקם במשך כמה חודשים מול המצלמות והראה את כל המכלול של הדברים.
ליהיא גרינר היא דמות חיובית מול אחת כמו מריה. לא יודע מה היה בעונה שלה, אבל אף פעם לא ראיתי ככ הרבה רפש שנשפך על שמה.
אם לדבר על מראה חיצוני ומוחצנות או משהו, אז גם על אביבית לא ראיתי שכתבו דברי שנאה ותעוב שכאלה - במיוחד שלא באינסטגרם האישי שלה. זה בכלל הזוי.

אני תוהה אם מריה לא אוכלת קצת מהדייסה של מגי והסיפור שלה עם ישראל, שלא במקרה גם ניהלה קשר שהסתיים בתוך הבית לטובת מישהו אחר.
יותר מזה, שמה שנראה שמאד מאד עורר את כל העליהום עליה זה חשבון האינסטגרם שלה שחשף דמות הפוכה ממה שמריה העבירה בתכנית, וזה כנראה מה שגרם לרוב הציבור להתהפך עליה, כי איזו בחורה מעלה תמונות שלה במינימום בגדים בפוזות פורנוגרפיות ואחכ טוענת שהיא חסרת ביטחון עם חרדה חברתית.
איזו בחורה מספרת על חיים לא פשוטים במשפחה ואמא שלא מתעניינת בשום דבר שקשור לבת שלה, חוץ מלצעוק עליה ולהעיר לה על דברים, ומריה שממשיכה לגור ביחד איתה באותו בית.
והקרם דה לה קרם של כל הסיפור - איך בחורה שהיה לה בן זוג 7 שנים עזבה אותו חודש אחרי שהכירה מישהו אחר.

כל הניגודים והסיפורים האלה הם המזון שכל אחד בוחר להתמקד במשהו מסוים ממנו, או מהכל ביחד, ולשפוך את הזבל שלו החוצה.
אה, ובל נשכח גם שמריה רוסיה, אז ידוע על בורים לא מעטים שעושים סיבוב על נושא העדה.

Adoori

New member
מתפלאת עלכם אוהדיה של מריה.. כי השיר סבבה

"
.. כול הלילה רק אתך, אתה גונב את השמיכה..
" מתנגן קליט, זורם, ויש בו משהו עכשווי ולא כבד.
הזיופים שלה נבלעו במקצב ובעיבוד והיא כן הצליחה להוציא שיר טוב.
מה שכן הקליפ גרוע. מאולץ כזה בנאלי ומשעמם, טוב, מה לעשות ? הרי גם היא כזאת. אבל, אם רועי מריה לא מצליחים לפקוח עיניים כמו שצריך מתחת למים אז היו צרכים לוותר על הסצנה. יצא תיאטרלי ומפגר.

GM1988

Well-known member
זה היה יושב טוב על עדן בן זקן

על מריה זה נשמע מזויף.

Adoori

New member
ולמה הציפיה ? שהיא תפתח את פיה וקולה של אדל ייבקע משם..?

&nbsp
זה הקול.. זה המנעד.. זה מה יש. זיוף וחיפוי בעזרים טכניים. יצא סביר .

Happy Name

New member
שוב מוכיחה שלא יודעת לשיר. אין לה את זה

&nbsp
&nbsp
אבל היא דוגמה מצויינת לחשיבותו של ישבן שכזה
לכיסוי תחת על העדר כישרון
לפעמים זה כל מה שמוכר ומסתבר שיש קונים
&nbsp
&nbsp
&nbsp

נשר100

New member
כולנו צחקנו ב 12/11 כשכתבתי בפורום שבית האח נבנה כדי שמריה

תברח למקום מרוחק וסגור מבועז ותתחבר לרועי
"
בית האח הגדול הוא מקום מספיק רחוק וסגור. לא לפגוש את בועז 4 חודשים.
ברור שמריה הייתה פנוייה רגשית לקשר חדש. ומכל הגברים שבבית רועי שיצר
איתה את הקשר הטוב ביותר "זכה" באהבתה"
12/11 9:48
והנה מריה בראיון אצל גיא פינס מתארת את "סבלה" עם בועז ורצונה לברוח
מהכבלים

למעלה