שרשור עדכונים, קישורים ועוד…

GM1988

Well-known member
אני לא בטוח, אבל זה נשמע כמו פלייבק

או שהשאירו לה קולות גיבוי מוקלטים שהיא שרה עליהם, או שככה זה השיר ברשמי.

Pandorax

New member
שמעתי את השיר "יפה שלי" (יפה בלשון זכר)

&nbsp
הבנתי שיצא רשמית בשבוע הבא.
&nbsp
לאור הודעת היח"צ של מריה שהשיר עוסק בקונפליקט שהיא עברה לאחרונה בחיי האהבה שלה, זה די ברור למה היא מתכוונת.
&nbsp
בהתחלה היא מתארת את המצב שבו הייתה לפני שפגשה את רועי (קריא כשהייתה עם בועז) "תראה את הכנפיים השבורות את העיניים השורפות".
&nbsp
בהמשך היא שרה על הצעד שעשתה והאש שחטפה "רצתי אל האש איתך בלי להצטער, לא אכפת לי הכוויות כי בסוף הכל עובר, אני חיה בשלום עם הפחדים..."
&nbsp
אבל רב השיר מדבר על הקשר שלה עם רועי וכמה שטוב לה עכשיו "הכל איתך פשוט יותר", "נתת לי יד בין שפיות לשיגעון", "יפה שלי, איך שאני איתך, העולם שלי פשוט עוצר".
&nbsp
בקיצור, היא מנסה להסביר את עצמה בשיר במקום לכתוב או לדבר על זה.

lamalama4

New member
בגדול זה שיר אהבה לרועי

גם תיאור המצב שלה כשהיתה עם בועז זה לא נגד בועז, היתה מאד עדינה איתו.
בפירוש יש התאמה בין השיר למה שעבר עליה. ראינו בעונה איך נכנסה שבר כלי, מפוחדת וחסרת אמונה בעצמה ולאט לאט התחילה להיפתח ולפרוח, עם האנשים הנכונים (רועי, תמי, סימה).

Pandorax

New member
נכון - היא לא מלכלכת על בועז רק מתארת מצב אישי לא קל

ואת צודקת, כששומעים את כל השיר האוירה הכללית היא של שיר אהבה לגבר שאיתה ויש התאמה ברורה לסיפור שלה ושל רועי כפי שחזינו בו בחצי שנה האחרונה.

ובזאת בעצם מריה סותמת את הגולל על כל הפרשנויות השליליות והררי המילים רוויות הבוז שנכתבו במהלך העונה בהקשר של כמה אמיתי הקשר בניהם בכלל והרגש שלה כלפי רועי בפרט.

היא אוהבת אותו.
הוא אוהב אותה.

מאד פשוט.

נשר100

New member
אם זה באמת השיר של מריה-אז הוא מנקה את רועי

מכל הכינויים וההתנהגויות שהדביקו לו רבים גם כאן
מריה הצליחה לבלבל את רועי עם כוונותיה
( בראיונות אחרי שיצא אמר שלא האמין שיהיו זוג)
היו שראו בהתנהגות במבלבלת של מריה אות לאהבתה אליו
השיר כנראה מאשר שמריה התאהבה ברועי (כמו שרועי בה-ולא היסס להצהיר)
וההמשך הוא- החיים המשותפים שלהם כיום
מריה נהדרת
רועי נהדר
יאללה שיצליחו

GM1988

Well-known member
אולי זה בלבל אותו כי היא הצהירה לא פעם שתחזור לבועז

אחרי התכנית, וכשסוכם ביניהם (היא ורועי) שיהיו רק חברים, היא זרמה עם זה, בעוד שהוא נשבר כל פעם ורצה יותר.

אני חושב שהרוב נשענו על הפרספקטיבה של עונות קודמות, שגם הקשר שהכי נראה אמיתי, לא אמיתי בסופו של דבר, ונידון להסתיים אחרי התכנית (מה שנכון באותם מקרים ספציפיים).
לא היה מדובר כאן בקשר של דן ושני, או של מגי וישראל.
מאד קשה לזייף רגשות ופגיעות, ושני אלה היו קיימים במריה ורועי לאורך העונה - בשניהם היה ניכר שהם מחפשים חמצן אחד בשני.
אותי היה מפתיע קצת אם הם לא היו ממשיכים את הקשר בחוץ - מה שיכל לנבוע רק מהפחדנות של מריה ללכת אחרי מה שהיא רוצה וממה יגידו.

lamalama4

New member
מריה הצהירה שתחזור לבועז רק כדי לא להעיף אותו בשידור

לכן לא יכלה בשום שלב להבטיח הבטחות לרועי לגבי המשך הקשר שלהם. ומריה לא פחדנית. עובדה שבסוף עשתה מה שרצתה בלי לספור את האדיוטים שמנסים למרר לה את החיים. פשוט לא לעניין להציג את מריה כיותר פחדנית מרועי, כשלרועי לא היה ממש שום דבר להפסיד, ורק מריה חוטפת את האש ובכל זאת הולכת עם הלב שלה.

GM1988

Well-known member
אני לא בטוח לגבי זה שלא רצתה להעיף את בועז בשידור.

לא יכול להגיד, כי עדיין היא רצתה שהוא יגיע למשימות, ועדיין שמחה מהמסוקים, ועדיין היא אמרה בראיונות שחיכתה לראות אותו כדי להבין מה היא מרגישה אחרי התכנית.
מריה חוטפת את האש יותר בגלל המראה המיוחד שלה והתמונות החושפניות שמדגישות את המותן הצרה שלה והפוזות.
תשאירי את כל העלילה כמו שהייתה באח עם שינוי בתוכן האינסטגרם שלה, והיינו מקבלים מציאות שונה.
עדיין היו כותבים דברים שליליים, אבל לא ברמה כזו.
עובדה שאביבית עם כל המחשופים והריקושטים אהודה ואהובה על ידי העוקבים שלה.

lamalama4

New member
עוד מעט 5 חודשים לגמר ורק מריה מעניינת ומדוברת

כבר מס' חודשים שזה הנושא שיחה פה בפורום. וכל אלה שהתריעו שתעלם ממש בקרוב כי אין בה עניין, שהיא לעולם לא תהיה עם רועי, כי היא לא באמת התאהבה בו אלא עובדת עליו ומנצלת אותו, שבכלל תהיה עם מליונר בסוף (כאילו שלא יכלה בשבע שנים שהיא עם גובה העמלות התפרן להשיג מליונר), הם אלה שהכי מתעסקים בה. בכל תגובה ותגובה עד היום. גם אם נלך ונבדוק חודשים אחורה. מריה בראש מעייניהם בכל צעד ושעל. העיקר שהם מאחורי המסך ולא באמת נמצאים בחייה של מריה. מריה עכשיו מוקפת באהבה ועמוסה בעבודה. שרק ימשיך ככה וישתבח מרגע לרגע.
רק הייתי מזהירה אותה מלירז שהיא לא מאחורי מסך, וברגע שקלטה שמריה היא כוכבת העונה הכי מדוברת והכי מבוקשת, עשתה תפנית חדה ומלקקת לה באופן שקשה מאד לקבל ולשאת. מריה כ"כ טובה וסלחנית שמישהו חייב לשמור עליה שתתרחק מהאשה הרעה והמניפולטיבית הזאת.

למעלה