לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3011730,117 עוקבים אודות עסקים

פורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

לצפיה ב-' שרשור עדכונים , קישורים ושאר ירקות....'
שרשור עדכונים , קישורים ושאר ירקות....
<< ההודעה הנוכחית
23/10/2018 | 15:02
28
588
השמועות אומרות כי בקרוב נקבל עדכוני אמת על העונה החדשה שעולה
מה שבטוח כרגע זה שזו תהיה עונת vip 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כל מי שנתקל בבעיה להוסיף תגובה - יש למחוק קוקיז וזה מסתדר'
כל מי שנתקל בבעיה להוסיף תגובה - יש למחוק קוקיז וזה מסתדר
23/10/2018 | 15:04
205
לצפיה ב-'מישהו יודע אם זה יהיה חופף לתוכניתו של זק?'
מישהו יודע אם זה יהיה חופף לתוכניתו של זק?
23/10/2018 | 21:23
372
כי זה מתקרב וזה מתקרב.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'לכל אוהבי מריה ורועי,אל תהיו נאיבים להשערתי הראיון של בועז..'
לכל אוהבי מריה ורועי,אל תהיו נאיבים להשערתי הראיון של בועז..
23/10/2018 | 23:40
8
680
תואם מראש בצוותא עם מריה והסוכן שלה כאשר לכל המעורבים בנידון יש אינטרס ברור של רווח מלשמור על הסיפור הזה בכותרות.  

אולי חוץ מאדם אחד שזה עבר לו מעל הראש וזה הראפר המאוהב. שלא מודע לפארטייה שהסוכן של מריה ומריה עושים על האהבה "הטהורה" הזו.

לא בכדי,ולא לשווא מריה שומרת על תדר שקט עם האקס שלה.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'רגע, הצער שלו לא היה אותנטי לדעתך?'
רגע, הצער שלו לא היה אותנטי לדעתך?
24/10/2018 | 01:06
7
206
לצפיה ב-'לא נראה לי שזה מתואם אבל אני מקווה בשבילו שהוא יכול להוכיח ש'
לא נראה לי שזה מתואם אבל אני מקווה בשבילו שהוא יכול להוכיח ש
24/10/2018 | 01:15
6
495
שלא תתבע אותו על דיבה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'פשוט אלי תמיד תומך בבועז. אז רציתי להבין למה הוא'
פשוט אלי תמיד תומך בבועז. אז רציתי להבין למה הוא
24/10/2018 | 18:40
5
369
חושב שזה מתואם פתאום
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אלי לא חושב שזה מתואם, הוא פשוט לא רוצה שהפתאטיות והנקמנות'
אלי לא חושב שזה מתואם, הוא פשוט לא רוצה שהפתאטיות והנקמנות
25/10/2018 | 00:54
4
284
שבועז הפגין בראיון, רדיפת הפרסום והכסף על הגב של מריה, תתפרש כאותנטית. לא באמת אפשר לחשוב שהראיון המביך הזה שחושף אותו הוא מתואם עם מריה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נראה את בועז גבר שיקח את מריה לבית משפט ויטען שהוא לחץ אנטר'
נראה את בועז גבר שיקח את מריה לבית משפט ויטען שהוא לחץ אנטר
25/10/2018 | 09:59
3
287
ו"העלה" את הפוסט לאינסטגרם, או שהוא בחר את ה"לוקיישן" לסלפי של מריה - חוף הים... פחחחחח השופט יגיד לו קישטא, תפסיק לבזבז לי את הזמן
אלא אם כן הוא רוצה לספר לנו על עשרות אלפי שקלים שהוא הוציא על ניתוחים למריה? כי היא טוענת שהדבר היחידי שעברה זה זריקת מילוי ארובות העין.
חוץ מלהתבכיין לכתבת בצורה משפילה - הוא לא באמת יכול לעשות משהו יותר מזה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'קודם נראה אם תסרב לשלם לו'
קודם נראה אם תסרב לשלם לו
25/10/2018 | 16:45
2
215
אגב, הילד הרודף בצע ופרסום הזה לקח ממנה עמלות על העבודות שלה כחלק מתגמול על ההשקעה שלו.  נראה שלא היה לו חשק ללכת לעבוד, אז הוא העביר את זמנו בליווי ופיקוח על הצילומים שלה וקרא לזה עבודה. ועכשיו מאשימים את מריה שלא רק שעזבה אותו, גם גרמה לו לאבד את "עבודתו".  בקרוב בטח ילך להשתתף בראליטי וייתמך על ידי כל הפסיכים שמקללים את מריה. כנראה בגלל זה הוא ממשיך להציף את הנושא בכל פעם שהוא מרגיש שתהילתו מסתיימת.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הלוואי שזה יגיע לבית משפט, אם יש לו אומץ לטעון בפני שופט את '
הלוואי שזה יגיע לבית משפט, אם יש לו אומץ לטעון בפני שופט את
25/10/2018 | 17:08
1
233
הטיעונים המגוחכים האלה שהוא "עבד" בלהחזיק לה את היד כשהיא מצלמת את עצמה סלפי, או שהוא קנה לה גלידה בשביל שיהיה לה תמונה עם גלידה, או שהוא הסיע אותה לצילומים עם הרשיון שאין לו.
כולי תקווה שמריה תגיש "תביעת נגד" מול התביעה הזאת שלו, אם תצא לפועל בכלל כי כרגע זה סתם בגדר חרטא, ובתביעה הזאת היא תיזכר בכל הפרויקטים שהוא מנע ממנה להצטלם כי זה "לא היה מכובד" שהיא תצטלם עם גבר אחר - ובכך קיפח לה את הפרנסה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לצערי נראה שמריה מרחמת עליו יותר מדי'
לצערי נראה שמריה מרחמת עליו יותר מדי
25/10/2018 | 17:18
231
ומתייחסת אליו בכפפות של משי. לגבי פרוייקטים, לא נראה שהוא מנע ממנה דברים. הרי חלק מהכסף נכנס גם אליו. יכול להיות שהתלונן פה ושם, אבל היא די עשתה מה שרצתה. ונראה שיש לו רשיון, אבל רכב לא היה לו. מריה קיבלה רכב עבור פרסום לתקופה קצרה, אבל לא נראה לי שמעבר לזה היה להם רכב. קראתי באחת התגובות שהיא מימנה לו את השיעורי נהיגה ואת הטיול למקסיקו, אבל לא יודעת עד כמה המידע הזה מהימן. הלוואי שתפתח עליו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני רוצה להבין משהו לגבי בועז'
אני רוצה להבין משהו לגבי בועז
24/10/2018 | 02:57
722
בראיון האחרון של בועז בצנרת,  הראו לכמה שניות את בועז נוהג ברכב שלצידו מריה.מה שאני לא מבין, זה שאמרו של בועז אין רישיון נהיגה. מי טען את זה? מריה? או  מכתבות של התקשורת?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'פרטים חדשים על הריאליטי החדש של ארז טל ויורם זק 2025 '
פרטים חדשים על הריאליטי החדש של ארז טל ויורם זק 2025
25/10/2018 | 00:37
6
528
ושוק אין הדחות
סכומי ההשקעה מטורפים שעדיין לא נראו במדינת ישראל מדובר בהפקה בקנה מידה בינ"ל, בסכומי עתק שעומדים על 50-60 מיליון שקלים להפקה והשקה בישראל, לצד השקעה עתידית אופציונלית בסכום זהה, בחו"ל, שתגדיל את ההשקעה של קשת ל-100-120 מיליון שקל.
מתוך אייס- הפקת הטלוויזיה הכי גדולה בישראל: הנה כל הפרטים שגילינו על 2025
עיר מרושתת עם פאב וקולנוע. ריאליטי עם מתמודדים, משימות וללא הדחה. לפחות 3 נותני חסות ראשיים שמשלמים כ-3 מיליון שקל ועוד. אייס עם כל הפרטים על ההפקה היוקרתית שחברות הפקה מחו"ל מביעות בה עניין
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ניתן להבין שהתוכנית לא תשודר בלייב וזה לגמרי מאכזב'
ניתן להבין שהתוכנית לא תשודר בלייב וזה לגמרי מאכזב
25/10/2018 | 01:04
5
351
התוכנית תצולם ואז תעבור עריכה. חבל. ציפיתי לתחליף לאח הגדול מאחר והגירסה של רשת לא מתקרבת בכלום לאיכות שראינו בקשת הודות ליורם זק הגאון והאומן.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא בטוח. אנחנו לא יודעים כלום'
לא בטוח. אנחנו לא יודעים כלום
25/10/2018 | 01:15
4
364
נכון שציינו בכתבה שבקשת כבר תיכננו איך גופי שידור בחו"ל יצלמו את התכנית. אבל אולי בארץ מכיוון שקשת בונים מתחם שידורי טלוויזיה שלם חוץ מה"עיר עצמה" שתשמש כאתר הצילום, הם בונים ממש אולפן תקשורת. כי אם זאת תכנית שהיא לא בלייב, למה להם לא לשלוח את החומר המצולם לאיפה שעכשיו הם עורכים את כל הריאליטי שלהם?

יכול להיות שאני טועה. אני סתם מעלה השערה. כי אני כן רוצה שזה יהיה בלייב. למרות שמכל הפרטים שקיבלנו התכנית הזאת לא נשמעת מבטיחה כל כך... זה או יהיה להיט ענק או כישלון מאד גדול.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא מבינה את הפואנטה בזה שאין הדחות'
לא מבינה את הפואנטה בזה שאין הדחות
25/10/2018 | 01:28
2
308
אי אפשר להיפטר מאנשים שלא באים בטוב.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אין הדחות ואין לייב זה מה שיבדיל את הפורמט הזה מהאח הגדול'
אין הדחות ואין לייב זה מה שיבדיל את הפורמט הזה מהאח הגדול
25/10/2018 | 08:21
1
294
אחרת זה בול אותו דבר
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ברגע שאין לייב זה סתם עוד ראליטי. מזכיר קצת את "הכפר"'
ברגע שאין לייב זה סתם עוד ראליטי. מזכיר קצת את "הכפר"
25/10/2018 | 16:37
102
לצפיה ב-'או שזה יהיה כמו "דה פור" שנכשלה לפי מה שקראתי'
או שזה יהיה כמו "דה פור" שנכשלה לפי מה שקראתי
30/10/2018 | 12:32
105
תכנית ריאליטי שהחליטו לקצר בשל אחוזי רייטינג של תכנית בוקר.

אני סומך על יורם שיודע מה הוא עושה ובמה מושקע ככ הרבה כסף.
בתקופה שרשת נכשלו עם האח הגדול ודה פור, ואולי עוד תכניות - זה הרגע של יורם לתת לקשת בוסט חדש של רייטינג שיחזיר אותם על הגל שהיה עם האח הגדול.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מריה דומרק בשיר החדש של משה פרץ- הצצה ראשונה מתוך גיא פינס'
מריה דומרק בשיר החדש של משה פרץ- הצצה ראשונה מתוך גיא פינס
25/10/2018 | 01:00
3
299
לצפיה ב-'מריה על המיטה עם דוגמן! כנראה שבועז לא היה מסכים לזה'
מריה על המיטה עם דוגמן! כנראה שבועז לא היה מסכים לזה
25/10/2018 | 14:43
2
324
פחחחח אפילו לצלם נעליים עם רועי לא הסכים לה, אז להתגפף על מיטה עם דוגמן??? ראיתם את הקליפ?? ברור שהיה מונע ממנה. רועי מספיק בטוח בגבריות שלו בשביל לפרגן ובשביל שדבר כזה לא יערער לו את האגו. בסוף היום היא באה לישון במיטה של רועי, עם כל הכבוד לעבודה 
אז, מתחילים להבין למה העיפה את בועז??
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זאת הסקת מסקנות מהירה מדי. ראשית הקליפ צולם מספר ימים אחרי '
זאת הסקת מסקנות מהירה מדי. ראשית הקליפ צולם מספר ימים אחרי
25/10/2018 | 17:32
338
שמריה יצאה מהאח הגדול .יש צילומי אנסטגראם של הסוכן שלה מסט הצילום 4 ימים אחרי הגמר. בזמן זה היא בכלל לא היתה עם רועי .אי אפשר לדעת אם היתה מצלמת אותו קליפ כשהיא כבר בזוגיות, יתכן שכן אם בן הזוג מפרגן. אני בטוחה שלאף גבר זה לא כיף לראות את החברה מתגפפת עם אחר בקליפ אבל יש כאלה שמקבלים יותר .האמת לא נראה לי שרועי מת על זה כמו שהוא לא מת על התמונות החשופות שהיתה מעלה באנסטגראם  בעבר והוא גם הודה שהיה לו קשה לראות את זה ,
אבל הוא מקבל כנראה שזו העבודה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מה שרואים בהצצה זה כל מה שהיא עשתה בקליפ?'
מה שרואים בהצצה זה כל מה שהיא עשתה בקליפ?
30/10/2018 | 13:00
82
אני כבר חשבתי צרפתיות, נגיעה באזורים אינטימיים וממש תשוקה ולהט.
ההתגופפויות האלה אפילו פחותות ממשחק מקדים בשניות הראשונות - על מה אתם מדברים?
ולא רק זה - רואים שהם משחקים אותה ולא באמת מעניינים אחד את השני.
אם אני הייתי הבן זוג, הייתי שואל למה זה כזה פרווה?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מריה דומרק על הבמות בהצגות חנוכה!'
מריה דומרק על הבמות בהצגות חנוכה!
25/10/2018 | 13:10
361
אתמול היא פירסמה זאת באינסטה שלה, וכאן מובאת כתבה על כך בTMI
הילדה עושה חיל! למרות כל שונאיה/מקנאיה/משתעממיה 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מריה בעוד פוסט בנושא בודי-שיימינג שגרף מאתמול 355K לייקים'
מריה בעוד פוסט בנושא בודי-שיימינג שגרף מאתמול 355K לייקים
26/10/2018 | 11:55
1
599
עמדתי הבוקר מול מצלמה, לבושה בבגד גוף וצילמתי תמונות בידיעה שאני לא מראה אותן לאף אחד. לא מראה לאף אחד כי אני יודעת איך זה יתקבל בפני חלק מהאנשים ואילו קללות יגיעו עם זה- מאות על גבי מאות תגובות מלאות בשנאת חינם ושיפוטיות, למה? כי בתמונה נראת בחורה עם רגליים חשופות ובגד צמוד שלרגע הרגישה אחלה עם עצמה והחליטה להצטלם.
ואז עצרתי ואמרתי לעצמי, מה רע בזה? למה אני צריכה לפחד מטוקבקיסטים? הרי בפוסט הקודם שלי, העלתי תמונה של הפנים שלי בלבד וקיבלתי את אותן התגובות המכוערות. אנשים שמלאים בשנאה- לא צריכים סיבה כדי להראות אותה.
אז בסוף צילמתי בוידיאו, אהבתי את איך שנראתי ועכשיו גם התחשק לי לשתף. אגב, לא צריך להיות שופעת ביטחון עצמי כדי לעמוד בבית לבד ולעשות פוזה למצלמה הקדמית. 
זאת אני, זה הגוף הרזה שלי שכל כך אוהבים להשמיץ ועל כל תמונה שרואים אותו יגיבו לי כמה אני מזעזעת, רזה, אנורקסית, שק עצמות והשפעה רעה על הנוער, כשלמעשה זה רק עוד מבנה גוף מבין עוד אלפי מבני גוף בעולם. וכל אחד מהמבני גוף האלו, נשים בעיקר, קיבלו בשלב כלשהו בחיים הערה פוגענית/סקסיסטית על מבנה הגוף שלה; זו רזה מדי, זו גבוהה מדי, זו שמנה מדי, זו נמוכה מדי, זו שטוחה מדי, זו שופעת מדי, זו ידיים ארוכות מדי, זו כף רגל גדולה מדי, לזו יש אף גדול מדי, לזו קטן מדי, לזו גבות עבות מדי, לזו שפתיים דקות מדי, לזו עבות מדי וכו'- גם הנשים שלדעתכם מושלמות.
ואני? אני גדלתי בשנאה עצמית שלמדתי מהסביבה- כשהייתי קטנה והיו יורדים על הרזון שלי בבית הספר הייתי הולכת לישון בוכה ורק מתפללת לקום בבוקר עבה יותר, שמנה יותר. רציתי להיראות בדיוק כמו הילדות שהיו צוחקות עלי כי הן היו "מושלמות", הן היו "נשיות" וכל הבנים בשכבה היו סביבן בזמן שעלי צחקו שאני אנורקסית ושטוחה. הייתי בת 12. 
האם אני שלמה עם עצמי היום? עדיין לא ויש מצב שלעולם לא אהיה, ההערות הפוגעניות והבריונות בבית הספר בילדות משאירות צלקות לכל החיים. גם אני לפעמים מסתכלת על בנות אחרות שלא דומות אלי בשום צורה ומקנאה במה שיש להן, עד שאני מזכירה לעצמי שאני זו אני, היא זו היא, את זו את ואתה זה אתה. לא משנה כמה ננסה אנחנו לעולם לא נהיה מישהו אחר. אנחנו יכולים להיות רק הגרסה הכי טובה של עצמנו. הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות זה לקבל את עצמנו, לא משנה מה אחרים יגידו.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'יפה'
יפה
26/10/2018 | 21:56
276
הייתי רק מחליף את המשפט "להיות הגרסה הטובה של עצמנו" - ללהיות הכי טוב שאנחנו יכולים - כי אני פשוט אלרגי לאנשים שאומרים את הנוסח הראשון ולא מבינים אפילו על מה הם מדברים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שימו נפתח שרשור חדש'
שימו נפתח שרשור חדש
28/10/2018 | 21:29
68

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ