שרשור עדכונים, קישורים ושאר בלה בלה בלה

GM1988

Well-known member
זהו שלא בטוח שהיא תישאר בכותרות

הכותרות עליה עכשיו יותר חמות כי היא יצאה מתכנית ריאליטי מאד מדוברת בארץ.
היא לא בדיוק תצליח בתור זמרת לדעתי כי לא חסר בנות כמוה ששרות נחמד, נראות נחמד ושום דבר מעבר.
העניין אליה יפחת בהדרגה והיא אולי תמשיך לעשות קמפיינים פה ושם, אבל אני לא רואה אותה הופכת למותג מצליח בתחום זה או אחר.
&nbsp
צריך לקרות משהו גדול באמת כדי שהיא תצליח לפרוץ את גבולות הסתם שהיא נמצאת בו עכשיו.
היא הרי התפרסמה כבר לפני האח הגדול ואמרה שעשתה כמה דברים ומשם זה הפסיק.
עכשיו זה קצת יותר התרחב כי שוב - האח הגדול זה פלטפורמה שחושפת אותך לרבים - אבל זה לא מספיק כדי להפוך למשהו מעבר.

lamalama4

New member
היא תישאר בכותרות ובעשייה כי יש לה את כל החבילה

אני ממש לא בונה על קריירת זימרה עבורה. היא יכולה לשחק בהצגות ובמחזות זמר ולהיות בערוץ הילדים, ולהמשיך לדגמן, ולהשתתף במחוברים ועוד מלא דברים. לגבי קריירת הזימרה, זה הדבר האחרון שאני חושבת עליו. אולי אם יהיו לה שירים מקוריים טובים היא תוכל לעסוק בזה. כרגע היכולת הלא רעה שלה בכלל לשיר יכולה להוות תועלת בתפקידים אחרים שקשורים למשחק.
יש לה הרבה מה להציע והיא גם מאד אינטיליגנטית ועם שכל ישר.
ואתם תיראו שהיא פה כדי להישאר כטאלנטית חמה

GM1988

Well-known member
אם היא תישאר אז אחלה

מרכיבים לא חסר שם, אבל לא חסר דומות לה בתעשייה שעושות כבר את מה שאת מנבאת לה, אז אני לא בטוח כמה דחוף למישהו לשבץ את דומרק בפרויקטים שלהם.
קול טוב יש לה, גם אם היא משתמשת בו כדי להשמע כמו זמרות אחרות, אבל לא מספיק להיות עם כל טוב וכישרון - צריך שיהיה לה מה להגיד.
&nbsp
אני לא בטוח שהיא תקח עכשיו זמן לחשוב ולהתגבש עם עצמה מה היא רוצה לספר ולהגיד, כי עכשיו זה המאני טיים, וצריך לדחוף מהר לכל כוון, ובסוף יוצאים מזה קאברים כמו זומבי - שאין בו לא את האמירה הנכונה - לא את הגישה - לא את ההגשה - לא את הקול.. יש רק את הכותרת הסמויה שאומרת "יצאתי מהאח הגדול ואני רוצה להיות מפורסמת!".
&nbsp
גם אמרי זיו רוצה להיות זמר ודוגמן ושחקן וכו וכו...
והוא באמת הצליח להכנס לפרויקטים ואפילו נחת על במת האירוויזיון, אבל who cares?

lamalama4

New member
למה לחזור לדבר על הקאברים כשכתבתי שהיא לא תהיה זמרת?

העתיד שלה בתעשיה די ורוד ולא בהקשר של זימרה. ויש ביקוש אדיר למריה כי יש לה את כל מה שצריך כדי להיות כוכבת והיא תהיה.
הדוגמא של אימרי זיו מיותרת. העתיד של מריה הוא במשחק ודוגמנות, ודוקו ועוד. השימוש בקול שלה יהיה לצורך תפקידים שונים.
זה שלא חסר דומות לה בתעשייה (ולדעתי זה לא מדויק), לא אומר שהיא לא תשתלב גם בתעשייה. אז לדעתך לא דחוף לשבץ אותה, אבל לדעת מי שרלוונטי כן יש מקום למריה ויש ביקוש.

פאפא17

New member
אין בה כלום, ובגלל זה הסוכן יעץ לה בכוח להידבק לגברים

ולספר סיפורי מעשיות! גם עכשיו המונולוגים הארוכים באינסטגרם כתובים על ידי הברברן הבלתי נלאה
לא על ידה, היא מוציאה משפט אחד ונשארת עם הפה פעור, היא בהלם מעצמה שבכלל יצא לה משפט
יותר משני משפטים ברצף תשבר לה הלסת, היא לא מסוגלת!
לדעתי האישית היא לא מספיק יפה ואין לה גוף של דוגמנית, אין לה כריזמה היא מתנהלת ומתפקדת כמו קרש ללא רגשות... הרבה זמן בתעשייה הזאת היא לא תהיה.

GM1988

Well-known member
"היא בהלם מעצמה שבכלל יצא לה משפט"

האמת שלגבי "לא מספיק יפה בתור דוגמנית" אני לא מסכים.
דווקא שם המותג "בר רפאלי" - שכשמקריאים אותו מצפים שתצא אחת כמו מריה, אבל יוצאת אחת כמו בר- שלדעתי היא חמודה, מתוקה - אבל מה זה לא וואו.

פאפא17

New member
יופי בעיני זאת לא ההגדרה מריה

בחורות בגילה הן תמיד נאות
מריה מנותחת ורואים את הניתוחים, במיוחד את האף האדום כמו מוקיון
גוף גם לא מטריף, ישלה ישבן יפה וזהו
היא לא משדרת סקס אפיל
היא חסרת חן וחסרת כריזמה
בעיני האישית היא נאה ולא יותר

מריה עושה בית ספר לכולם. היא מוציאה כל יום אייטמים לתקשורת

מריה ורועי היום הזוג הכי חם בביצה ומריה עובדת חזק נגד הביריונות ברשת,הוא מעלה הופעה בקרוב וסינגל והיא מקליטה שירים ומדגמנת נוןסטופ..שי שטרן אולי צחק אבל גם יודדעים שהיא מכניסה כסף ורייטינג משכו את זה לקצה של התוכנית שרק בזמן התוכנית עשו לזה פרומו 3 פעמים.

zinioz

New member
התקשורת הצינית לא תדע לזהות אהבת אמת גם אם היא תנשך אותה בתח

אבל זה הגיוני - זה אחד הסיפורים המסקרנים והצהובים ביותר, שההפקה הסתומה הדחיקה והסתירה. אז עכשיו כשזה יצא החוצה - אפשר לפתוח ולבחוש בזה ולעסוק בזה מכל הזויות כפי שראוי

zinioz

New member
שהיא עם רועי בגלל שאיזה סוכן יח"צ ציווה עליה חה חה מצחיק מאד

שמישהו יגרד לי בבית-שחי בשביל שאני אצחק

GM1988

Well-known member
חח אוקי

האמת שמפנינה צחקתי יותר, כשהיא ישבה בדוח היומי עם מגי ושאלה אותה אם יש סיכוי שעד שישראל יצא (מבית האח) היא תתאהב כבר במישהו אחר

זה היה ככ נכון ומדויק לאותו זמן, ועוד כשזה נאמר בציניות מלטפת-סוטרת שכזו

lamalama4

New member
"אפילו שי שטרן" - לא ראית מעולם את התוכנית שלו?

ככה הוא בכל הראיונות. תמיד עושה צחוקים והמרואיינים לרוב זורמים חוץ מאלה שלא מבינים עניין ומתעצבנים. אבל כל מי שראה אפילו תוכנית אחת שלו מיני עונות רבות אמור לדעת שהוא לא באמת נגדה. אז אם לא ידעת- תדעי עכשיו, ואם ידעת שזה הסגנון ובכל זאת כתבת את מה שכתבת, זה עוד אחד מהמקרים שבו מחפשים מה להגיד רע כשזה נוגע למריה.

zinioz

New member
מריה קוראת לכם לקחת אחריות על מה שיוצא מהמקלדת שלכם בפוסט

באינסטגרם שלה, בו היא מצולמת עם חולצה עליה כתוב באנגלית "בוגדת".
הפוסט מצורף פה כצילום מסך. כל פסטיבל ההשמצות עליה הוא חלק קטן מתופעה מכוערת גדולה של בריונות רשת. וכן, היא גם כותבת שממציאים שטויות כשאין על מה באמת לבסס את השנאה.
מריה אומרת שמסתבר שאשה בישראל 2018 נקראת בוגדת כי עזבה את חבר שלה מגיל 15.
מדובר אכן, בטמטום גדול.

mox10

New member
מריה לא מתנהלת בצורה נכונה

הטרולים המרושעים בראותם את מריה מגיבה לקללות וניבולי הפה,(מריה העלתה בסטורי שלה טרולית מרושעת בשם חן ,שקיללה אותה על הייתה בוגדת ,קראה לה זונה ויחלה לה למות), דווקא מגבירים את המתקפות שלהם לאינסטגרם שלה.כי רואים שהיא נורא לוקחת ללב את הקללות והגידופים. היא צריכה להתעלם ולהמשיך כרגיל מבלי להגיב כלל., ברגע שהטרולים יראו שהיא מתעלמת ,אז לאט לאט יעזבו אותה לנפשה

zinioz

New member
הטרולים יעזבו אותה לנפשה כשתסופק להם ''זונה'' חדשה בעונה הבא

מריה ''מתנהלת'' מהלב, בלי משחקים ובלי יותר מדי לחשוב ולתכנן מה ומי ומו. היא נפגעת אז היא מגיבה. לא מעניין אותה מה המשמעות של זה או אם זאת התנהלות נכונה. אחת הבחורות האמיתיות ביותר והלא מזויפות שהיו באח לעונותיו.
מה חבל שהאיפוק שלה פורש כ''משחק'' ''זיוף'' וכד' על ידי אנשים לא מתוחכמים ונטולי רגישות.

GM1988

Well-known member
כשמשהו לא מפריע זה לא משנה כבר אם כותבים או לא כותבים

אבל זה כן מפריע לה ולכן היא ממשיכה להגיב ולנסות לגשר בין הדמות שמכירים לבין הכותבים, אבל זה תכלס רק מדרבן אותם להמשיך לכתוב יותר, כי זו הייתה המטרה מלכתחילה - לקבל יחס.

queenjane

New member
בטח שמתנהלת נכון מלבה את השינאה כלפיה כי העיקר שמאייתים את ה

השם נכון
היא מאושר שנים עבדה קשה בלנתח את עצמה בשביל ה15 דקות תהילה שלה והינה עכשיו זה קורה

למעלה