שרשור קישורים עדכונים ועוד …

אוריני3

New member
תראו גיא פינס. טאי שרקי מהעונה האחרונה תובע גם הוא

את האח הגדול. על נזק נפשי או משהו בסגנון.
תאכלס חולה מי שליהק אותו, מרגע הכניסה הוא נראה גבולי ולא מפוקס. כבר בשיחה הראשונה שלו עם מגי עם דיברו על כל הבעיות שלו והוא הביע פחדים וחששות מכל החוויה. בהמשך כנראה לחצו עליו להשאר במשך כמה ימים עד שהתמוטט.

queenjane

New member
אני מקווה שיצליח ושרשת יכנסו לחובות הם דוחים אותי בהתנהלות ש

שלהם

פאפא17

New member
זאת לא האילמת, זה המשורר המנוזל החרמן

מברבר ומברבר ומברבר....

נשר100

New member
לא נמאס לך? רועי נהדר מתבטא מעל ומעבר מכל משתתפי האח. מריה

גם מתבטאת נהדר כך שאני נותן קרדיט לשניהם
מחוץ לבית האח שניהם נינוחים.רועי רהוט ,ורבלי,ללא סימני ליחה.
אז מספיק עם הלכלוך

queenjane

New member
בעיניי לא תשובה יפה היא פשוט שקרנית היא מנותחת גם בגוף איך ה

היא יכולה להגיד שלא כשזה ברור ד"א גם במותניים מסתבר
התגובה שלה לא קשורה למה שהגולשת רשמה לה הגולשת לא רשמה כלום על זה שמריה רזה היא רשמה שילדות שואלות איך להראות כמו מריה איזה ניתוחים היא עשתה וזה נכון מחיפוש קצר שלי ברשת וברשתות חברתיות ילדות אכן שואלות מה היא ניתחה ואצל מי ואיך הן יכולות להראות כמוהה ואני מבינה למה הן רואות כמה תשומת לב היא מקבלת במיוחד תשומת לב גברית ומבינות שכדי לקבל תשומת לב גם הן צריכות לעשות ניתוחים זה עבד הרי למריה
עוד יותר מעצבן אותי שהיא מסיטה את השיחה לכיוון של שיימינג שעושים לבחורות צנומות כשהמילה רזה בכלל לא עלתה

GM1988

Well-known member
כשראיתי אותה בהתחלה גם אני חשדתי שהיא עשתה ניתוח להצרת היקפי

לא חסר בנות שעושות ניתוחים כאלה להורדת צלעות וכל מיני דברים אחרים כדי להפוך לברבי אנושית.
מריה לא חייבת לאף אחד שום דבר, אבל היא מיתממת שהיא טבעית ככה בלי התערבות כירורגית, כשכבר יצאו תמונות לפני ואחרי שלה, וגם כמה מהקליניקה שעשתה ניתוחים בפנים ובחזה.

queenjane

New member
הייתה צריכה להתעלם אבל היא החליטה להתנגח בגולשת ולשקר במצח נ

נחושה שזה דוחה
ועוד יותר דוחה להפוך את הגולשת למישהי שעושה לה באדי שיימינג על רזון

GM1988

Well-known member
תראי זה שנכנסים לה לחיים ומפשפשים מה היא עשתה ולא

זה כשלעצמו כבר לא משהו שהיא חייבת להגיב עליו, וזה גם לא עניינו של אף אחד.
אבל העיקרון עצמו שהיא טבעית הוא משהו שלא נכון להגיד מצידה, כי היא כן עשתה ניתוחים.
&nbsp
אבל בבודי שיימינג היא צודקת - בדיוק כמו ששמנות מתנגחות על שמנופוביה, ככה גם אותן שמנות או לא משנה מי, עושות את השיימינג לרזות.

efratit7

New member
באדם, יש שנים עשר זוגות צלעות. בחלק קטן מהאוכלוסייה, אפשר

אפשר למצוא זוג נוסף או חסר -- ייתכן שמריה שייכת לאותו חלק קטן באוכלוסיה שחסרה לו צלע
- מכל מקום הייתי מציעה למריה לספק לפורום צילום רנטגן עדכני שלה על מנת לשים קץ לספקולציות בסוגיה הזו .

GM1988

Well-known member
כנראה

בעידן של היום, שבנות ובנים שניתוחים הפכו לעניין של מה בכך, כמו שטיפת פנים שגרתית, קשה לדעת מה אמיתי ומה לא.
לא כולם כמו אביבית שמודות בעשיית ניתוחים ככה שאין מה לחפש.
&nbsp
הייתה שחקנית מאד מפורסמת ברוסיה שהייתה לה גם גרזה מאד מאד צרה שמאד בלטה אצלה, וזה היה טבעי לחלוטין.
בגיל יותר מבוגר היא כמובן התחילה לעשות ניתוחים שכבר הביאו אותה לידי מראה של כל המוטציות האחרות בשוק.
&nbsp
הנה תמונה שלה שכל ילידי ברית המועצות לשעבר מכיר: ליודמילה גורצ'נקו, מתוך הסרט ליל הקרנבל.

למעלה