שרשור קישורים עדכונים ועוד …

GM1988

Well-known member
הוא לא צריך להרגיש אשמה, ואני בספק שהוא מרגיש אותה

בסופו של יום בגלל הטעות הזו הוא הוציא לאור מקרה ש -כן! היה צריך להישמע, ו-כן! היה צריך להגיע לאוזני הציבור, וטוב שדנה רון ניצלה את הפרשה הזו וסיימה אותה כשהיא הוסיפה לחשבון הבנק שלה מיליון שקל

כי במקרים אחרים מישהי שהייתה מתלוננת אולי לא היו מתייחסים אליה בכלל.
&nbsp
המקרה של דנה מייצג את הרעיון שנפתח שנה שעברה על מקרי הטרדות שנפתחו אחרי התיישנות החומר ולא היה מה לעשות איתם.

shouldistay

Active member
דעתך ודעתי שונות במעט. זק כן היה צריך לשלם לה, אבל לא על זה

על כל מה שאמר לה באודישן - כן!
וגם על זה (חובה לראות עד הסוף):
https://www.youtube.com/watch?v=qVsUHi_TkPk

אבל על מה שאדם אומר בין חברים - חס וחלילה. זו דעתי האישית.

GM1988

Well-known member
דעתינו לא שונות, אבל אולי הניסוחים כן

לי לא ידוע מה נאמר באודישן שלה, אבל על הקטע הספציפי ששודר אני כבר יודע בשנים האחרונות (לא צפיתי בעונה של דנה רון).
&nbsp
אני אגיד ככה: דנה רון לא תמימה, והלבוש לה גם, וגם הגישה שלה לגוף שלה לא.
ובאיזשהו מקום אני כן אגיד ככה בינינו שאף אחד לא יישמע, שהיא כן חיפשה התייחסות כלשהי למראה של החלק הזה בגופה, אבל כמובן שברגע שנחצה גבול שהיא לא ציפתה לו והיא קיבלה בומבה אמיתית בניסוח דבריו של יורם, היא בהחלט קיבלה אפשרות לנצל את הדבר הזה כדי לתבוע אותו.

shouldistay

Active member
אני אגיד לך את דעתי האמיתית.

לדעתי היו עוד דברים בגו שאנחנו לא יודעים עליהם.
שדנה רון שומרת לעצמה וזה היה קלף המיקוח שלה. יש לי תחושה כזאת. כי כשהיא עמדה להוציא את הסרט, היא די רמזה, שיש עוד דברים שאיש לא יודע. היה איזה ראיון איתה אצל איריס קול בנושא. אז מעניין מה זה. לעולם לא נדע עכשיו כי סרט כבר לא ייצא.
ולגבי חיפשה את זה, פה אני דווקא לא חושבת. כלומר, ייתכן מאד שהיא חיפשה את זה . אבל התפקיד של ההפקה היא לא להתייחס לפרובוקציות מצידה, ככל שתהיינה. מה שזק אמר לה על הנמכת החולצה - זה לא מקצועי.
דווקא האמירה שלו לחבר - לי אישית נכנסת בקטגוריית חופש הביטוי שלא מזיק לאיש, כי איש לא שומע!
אבל מה שאמר לה על זה שהנמכת החולצה - תעזור. זה די חמור.
כי לה מותר לפלרטט, לו אסור.

GM1988

Well-known member
ואם נדבר דוגרי - הוא לא צדק במה שאמר לגבי הנמחת החולצה?

מסכים שזה לא משפט שצריך להגיד, אבל דוגרי על 600 - הוא לא צודק?
בנות לא משתמשות בחזות שלהן - בגדי ים - חשיפה של אזורי גופן כדי למשוך תשומת לב / הצבעות?
אני לא אומר שזה אמור להוביל להתבטאויות כאלה, אבל אני חושב שיורם היה מאד תכלסי בדרך שאמר את זה, והיה בכך מן האמת.
&nbsp
לבי הדבר הראשון שכתבת, לא הבנתי אם התכוונת שהיה משהו שהיה פחות לטובתה, או שכן?

shouldistay

Active member
היא רמזה בראיון עם איריס קול... שהיה המשך אחרי יציאתה מהבית.

משהו היה נשמע מאד מוזר בראיון הזה.
אני אחפש אותו ואשמע שוב ואחזור אליך בעניין

shouldistay

Active member
הנה הראיון

אם יש לך סבלנות, כדאי להקשיב להכל. מחר יהיה לי זמן להקשיב ואז אגיד לך מה היה לי מוזר שם ויצר אצלי תחושה שיש לה עוד משהו בשרוול שרק עורך הדין שלה יודע והיא השתמשה בזה כקלף מיקוח כדי לקבל את מיליון השקלים בגישור.

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=GKDEII&c41t4nzVQ=M

GM1988

Well-known member
תודה רבה נשמה יפה

יש לי סבלנות אני מאמין, אז אנסה את זה.
מקסימום יהיה משעמם אז אקרא מה שאת תבחרי לספר : )
אבל באמת מעניין מה הלך שם.

shouldistay

Active member
האמת ראיון מעניין. יצא לך לשמוע?

שמעתי אותו שוב אתמול ואני די בטוחה שבסרט היו מתגלים עוד דברים, אבל מי יודע.
אז בעצם לא ראית את עונה 3?
אני חיבבתי את דנה יחסית. גיליתי בעונה שלה אישה מאד מפרגנת לנשים. חוץ מלפרידה שהיה לה ריב איתה. אז דנה פירגנה מאד לסיון אברהמי... והיתה לה לאוזן קשבת וגם לליאם. אשה לעניין. מאד לא קנאית. מה שכן, בהחלט גאה בתוצאת הניתוח המוצלח שעברה...

GM1988

Well-known member
שמעתי

אבל גם התעסקתי בדברים אחרים במקביל אז לא ממש הבנתי איפה היה הקטץ' שהיה משהו נוסף בפרשה שלא יודעים עליו.
אבל אולי אשמע שוב או שאת כבר יכולה לכוון אותי לדבריה.
&nbsp
נשמע שלקח לה זמן להתבשל עם החוויה הזו עד שזה הגיע למצב שהיא החליטה להגיש תביעה ולצאת מהפרשה ברווח כספי.
&nbsp
את עונה 3 ראיתי ממש ממש בקטנה. פרק או שניים, אבל לא המשכתי כי זה היה במהלך עונה 7 בימי היובש הקצרים שהיו, שרציתי קצת לגוון ולהבין מה היה בעונות הטריות יותר.

shouldistay

Active member
אני שמעתי שוב ובאמת פחות מצאתי את מה שחשבתי שהתכוונתי

אבל היא כן אומרת בהתחלה שיש הרבה דברים שהיא רוצה לספר בסרט שלא יודעים.
משהו כזה. לדעתי היה רומן עם יורם לא פחות ולא יותר. אבל זו מחשבה ללא כל ביסוס כרגע.
איזה עונות ממש ראית?

GM1988

Well-known member
היחידה עד כה שהצליחה להעביר את החוויה שלה בבית

מנקודת מבט מאד אישית זו אור.
לא ציפיתי באמת לקרוא את הספר שלה, אבל כשהתחלתי, זה שאב אותי להבין עוד ועוד את מה שעבר עליה הרבה בזכות הניסוחים הפשוטים, והלפעמים מעט פילוסופיים ורגשיים שהיא ידעה להביע יפה בכתיבה.
&nbsp
עם דנה נוצר לי הרושם, במיוחד מהראיון, שבהתחלה זה לא באמת הפריע לה.
אבל משהו בין השורות ממה שאמרה כנראה היה העניין שאנשים כל הזמן דיברו על זה ודנו על איך היא החליטה לשתוק ולא להגיב / לתבוע וכו'... ולבסוף זה חלחל אליה שוואלה, איך באמת היא לא מנצלת את הפרשה המתועדת עוד, לרווח אישי.
הרגיש לי שפה היה השינוי האמיתי שלה.
&nbsp
התחלתי לצפות בערך מאמצע עונה 5 כשהיה צוק איתן ויס פתחו את הערוץ ונתתי לעצמי רבע שעה להבין אם זה מעניין אותי או לא, והשאר היסטוריה

GM1988

Well-known member
ועוד דבר שרציתי להוסיף על התגובה הקודמת

שהגאוניות של יורם בתוך התכנית הזו הייתה היכולת שלו לקרוא את הדיירים ואת הדברים הנסתרים שלא נאמרים, אך נעשים!
אני יכול לחתום לך שבשיחת נפש עם דנה אחד על אחד בידיעה שהדברים לעולם לא ייוודעו לאיש, היא לא הייתה מכחישה שההתבטאות שלו אומנם פגעה בה, אבל גם הייתה מאין פלירטוט, פרגון, והשגת המטרה שלה - שייראו שהיא כוסית עם חזה מרשים.
כמובן שזה דורש המון אומץ להודות במחשבות הנסתרות האלה, אפילו לעצמנו, אבל הם קיימים שם.

shouldistay

Active member
ברור שזה לא פגע בה במובן הזה! זה הכי מחמיא שיש!!

שהאח הגדול לא פחות ולא יותר, שמאוהבות בו כולן! דיבר דווקא עליה ככה.
מה שכן, ברגע שכל המדינה יודעת מה נאמר לה, אז יש בזה טיפה בעייתיות,
כי אז כאילו כולם מטרידים אותה במבטים ודיבורים מאחורי הגב על החזה שלה.

GM1988

Well-known member
עם צורת הלבוש שלה שמדגיש את החזה

אני בטוח שהרבה לפני יורם זה עבר לאנשים בראש.
זה משהו מאד טבעי שקורה. יורם היה האדם שפשוט השמיע את המחשבות האלה בפריים טיים.

זה המחיר של חטא היוהרה של יורם זק,זו פעם 2 שהוא וקופרמן ..

הפקות עולים לגוף השידור שלהם במקרה הנ"ל "קשת" מיליון שקל. פעם 1 נרשמה עם סער שינפיין ופרשת הכדורים. פעם 2 עכשו עם דנה רון.

אין ספק שיורם זק חוטא במיזוגניה,שוביניזם לא מעטים,וזה די מפתיע שאתה לוקח בחשבון את הרקע התרבותי/חינוכי שבו גדל /התחנך עם אם כמו שלו ואחות כמו שלו.

עלה לו ,ועלה לו מהר.... זה לא במקרה ששני המקרים הם על רצף הזמן עונה 2 ועונה 3.

יורם ושכרון הגדלות שלו היו שם בשיאם ,הוא נרגע במקצת בעונות שבאו אחר כך,אבל חזר לסורו עם עונה 7 שבה השתמש בשי חי ככלי לניגוח פרטי משלו בשפני העונה,מה שעלה לו בעוד תביעה שבעיצומה-אור סיונוב.

זו משקולת מאזניים שמי שעובד או רוצה לעבוד עם יורם צריכים לקחת בחשבון,האיש גאון טלוויזיה אין שום צל של ספק בכך,במיוחד שמשווים את רועי עוז לעומתו.

אממה...יותר מידי מושכות לשחרר לו אתה עלול למצוא עצמך בבעיה עתידית...זו חרב פיפיות,מצד אחד אתה רוצה לשמר את היצירתיות שלו ,את המניפולטיביות שלו,את הקסם האישי שלו להתחבר לכל דייר ודיירת,מצד שני מי שלא בא לו בטוב מרגיש זאת גם בעריכה וגם בבית עצמו.

דנה רון לא תמימה,היא ובן זוגה ידעו לחלוב עד תום את הטעות הטקטית של יורם,גם קיבלה תכנית מיד בתום העונה שלה,מספרים שקיבלה גם סכום כסף יפה,בן זוגה,קיבל פליטי האח ישירות אליו לסוכנות.... שנגמר להפקה הסבלנות לסחיטה ,פצחה באיומים כנגדם ובתביעה...ובספר,מחזה עתידי שיעלה...

ככה זה השואו ביזנס הכל רקוב ומושתת על זיוף ותן לי ואתן לך... אבל בעולם שכזה מה אני הצופה ההדיוט רוצה?

את מנת האסקפיזם היומית שלי,ואין ספק שיורם מספק אותה ברבות הפעמים לשביעות רצוני. יורם תן לקשת הממזרים הללו שעשו ויעשו הרבה $$$ על גבנו לספוג את ההפסד.אל תתן לתוצאות הגישור להשפיע על העבודה הגרנדיוזית הבאה שלך.

רק תלמד לכבות את המיקרופונים טוב יותר,ובעיקר תעסיק רק בעלי מקצוע שאתה סומך עליהם ב100% כגון -סאונדמנים.

זה לא היה צריך להאמר,בשום אופן ואני יוצא כנגד אמירה זו אבל יש לזכור שדנה רון שמעה זאת אלפי פעמים בחייה,אם ברחוב,אם בטוקבקים,למזלה זה בא לה מאישיות שאפשר להוציא ממנה משהו.

למעלה