שרשור עדכונים,קישורים ועוד...

GM1988

Well-known member
מחר ישודר הדוקו של אביבית בערוץ 13 יאיי

נתקלתי בזה עכשיו דרך הפייסבוק של עולם הבוקר שהתארחה בו.
דיי בא לי דוקו נחמד איתה.
אביבית באמת דמות שברור לי למה התחברו אליה בעונה הזו של האח, כי גם אני בעיקר נחשפתי אליה בעונה הזו, ולפני כן הייתי ניזון בעיקר מפה ושם סרטונים ודברים עליה, וכמובן החיקויים בארץ נהדרת שסיפקו בדיוק את הקריקטורה של מה שמכירים.
&nbsp
אבל אביבית באמת הפתיעה, ואולי באמת קצת התבגרה וקצת התמתנה במשהו ונתנה אפשרות לראות בה את האדם מאחורי החזות.
החזות שלה נעלמה ברגע שגיליתי את האדם בה, ועכשיו שגם אני יכול לראות אותה עם מחשופים ודברים אחרים, זה הרבה פחות מעורר בי מחשבה של בחורה שזה כל מה שמעניין אותה וזה מחפה על משהו אחר.
&nbsp
השקפת העולם שלה על זוגיות ובכללי קשרים מהסוג הזה עדיין זרים לי ואני לא רואה אותם כמוה, אבל פה אני גם יכול להגיד שלכל אחד יש את השריטות שלו ואפשר לקבל את או שלא.

metoto

New member
אביבית היא יצור שונה היא פייה מארץ לעולם לא.. ........

היא חיה ונושמת אהבה. נפש עדינה בגוף פלסטי. מחר אני אשב לצפות בה בכיף.
היא עשתה שינוי גדול מאד בדעת הקהל לגביה ולגבי מי היא ואני מוצא בה הרבה מאד תכונות טובות שלא העלתי על דעתי בכלל שיש בה.
אמנם התמונות שהיא משחררת לעולם הם לעיתים קשות.. אבל..
ישנם בחורות צעירות עם תמונות קשות יותר [cheeky]

פאפא17

New member
בעונה הרביעית פשוט תיעבתי אותה, לא הבנתי איך נשים יכולות

לאהוב ולהעריץ אשה כזאת! אחרי העונה הזאת התאהבתי פשוט ככה מאוהבת בטוב לב שלה ובאמת שלה
יש בה הרבה דברים שהיא מתחילה לתקן היא לא כל כך מוחצנת כמו שהייתה והלבוש והאיפור יותר מתון
היא נפש עדינה ופיקחית וחריפה מאוד! מאחלת לה רק טוב... רוב הנשים בתוך בית האח הגדול לא קינאו ביופיה החיצוני כמו שהיא חשבה כי היו יפות ממנה, הם קינאו באופיה הטוב וברצון להעניק לאחר , מה שהם היו צריכים לעשות בכוח ובצביעות לה זה בא בקלות.

metoto

New member
אנשים חשים קינאה באדם שהוא מחזיק שמחה טבעית, באדם שהוא נוצץ

וזה נדיר, לא לכולם יש...........

נשר100

New member
אביבית כולה דרמה, ניפוחים, וקלישאות

לא הייתי מבקש ייעוץ ממנה על שולחן וארבע כסאות

Pandorax

New member
אביבית מקצוענית סלבריטאית משופשפת שקיבלה סכום נאה מההפקה

על מנת לבצע כמה משימות עבורה.

בכניסה הראשונה נדרשה לעזור "להכשיר את השרץ" - הזוגיות של מגי וישראל שהייתה לצנינים בעיני הציבור.

היא שוחחה עם מגי ארוכות, שיחה קשה שמטרתה הייתה בעצם לתת למגי במה להסביר את עצמה וליצור הזדהות אצל הקהל. בסוף השיחה אביבית כאילו "התרצתה" והצהירה שאכן זאת אהבה ולכן זה כשר כי אהבה זה הכי חשוב. הכל היה מתוכנן ומתואם עם ההפקה. השיחה זאת כמובן שודרה בפרק אבל המשימה נכשלה ומגי עפה.

המשימה הנוספת שלה הייתה להפריד בין רועי ומריה. היא התחילה בכניסה הראשונה כשניהלה איתם את "שיחת הבגידה" בנוכחות לירז, והמשיכה לטחון להם את המוח ובעיקר להפחיד את מריה מהכניסה השנייה ועד שרועי הודח. היא חזרה ואמרה למריה שוב ושוב שהיא תאבד את כל עולמה, משפחתה, שמה הטוב, פרנסתה והתדמית שלה בגלל הקשר עם רועי. כמובן שאף אחת מהשיחות בעניין רועי ומריה לא שודרו בפרקים כי מטרת ההפקה הייתה לחסל את הקשר ולא להפוך אותו לסיפור אהבה קורע לב בעיני הצופים.

המשימה השלישית והחשובה ביותר של אביבית הייתה להרים לישראל ובעיקר להרים אותו מהקרשים (בסקרים). והיא הצליחה יפה.

אביבית הייתה אותנטית בעונה 4. לטוב ולרע.

בעונה 9 היא רק "פלסטיק מעוצב". היא חכמה, מתוחכמת וערמומית. כוהנת טוב הלב והאהבה. זאת שה"אהבה" של מגי וישראל המיסה אותה כל כך שפירגנה ללא קץ. זאת שהאהבה האמיתית של רועי ומריה שראתה אל מול עניה במשך חודשים לא ריככה את ליבה לו אף לרגע והיא המשיכה, כמו רובוט, לדקלם למריה נבואות מהגהינום בכדי שתתרחק מרועי ותמשיך להשלות את בועז.

אביבית ידעה והודתה בפני עמוס, אלי ואדל שמריה מאוהבת ברועי אבל לא ריחמה לא על מריה, לא על רועי ולא על בועז.

בשביל כסף.

נשר100

New member
איזה טוב לב לאביבית- קבלה כסף מההפקה

להפריד בין מריה לרועי
כמה "רע" יכול להיות בן אדם שמורת בצע כסף מוכן לעשות משימות מלוכלכות

פאפא17

New member
הכל סובב אצלך סביב זוג המשעממים

הם כל כך שיעממו שהכניסו את אביבית שתעיר אותם קצת מהתרדמת לעשות קצת אקשן
גם מריה הקדושה קיבלה כסף כדי להיכנס ( אין לי מושג למה, עציץ)
אם אביבית לא הייתה נכנסת גם את המשפט היחיד שהוציאה הקדושה מריה , לא היינו שומעים
היינו רואים רק פרצוף מאוכזב פנים מדוכאות והנהוני ראש:)

נשר100

New member
גם אם אתה לא אוהב את מריה ורועי- אביבית נכנסה לעשות את

העבודה המלוכלכת של הפרדת הזוג הנהדר לדעתי.(ולדעת עוד רבים)

-אביבית זו ששלחה את רועי- "תפרד ממנה עכשיו"
אין לי מילים עדינות לתאר את הדמות הנלעגת הזאת אביבית

sprinter77

New member
הכל סובב אצלך סביב השמצת הזוג המקסים -

אולי קצת רגיעה לקראת שבת

פאפא17

New member
מקסים בעינך דוחה בעיני

וכל אחד יכול לומר את דעתו על כל אחד ואחת מהמשתתפים באח הגדול
בשביל זה הפורום קיים
אני לא סותמת פיות לאף אחד שאוהב את הזוג הדוחה
ואת לא תסתמי לי את הפה גם אם בא לי לקראת שבת להמשיך ולומר את דעתי):

נשר100

New member
אני מחזק את sprinter77 מריה ורועי זוג מקסים-ולפי שנראה מאוהב

ברמות על

פאפא17

New member
נשר תנסה לא לקחת את סיפור ״ ההתאהבות״

באופן אישי כל כך שלא תתאכזב:)

נשר100

New member
פאפא יקר/ה-כשאני רואה את ההתמדה של אנשי אנטי רועי

לא נשאר לי אלא לחייך מתחת לשפם (שאין לי)
אני ריאליסט הייתי כל העונה . ראיתי אהבה אמיתית
כשכל הכותבים ראו התעלקות ,הצקה,הפעלת לחץ על מריה מרועי
אז תן להינות -יחד נקרא כמה זמן הקשר יארך- העיקר שרועי ומריה נהנים

פאפא17

New member
התאהבות אמיתית גם אני ראיתי אבל רק מצד רועי

מצידה לא ראיתי כלום! ואני שמה מיליון דולר שגם היום זה משחק, והיא עומדת בקרוב או ברגע שתהיה לה הזדמנות טובה יותר לשבור לו את הלב, לו זה יהיה סוף העולם כי הוא בחור כזה חנון תמים, לה זה יהיה עוד פרק בחיים... היא קרה ואין לה רגש בטח לא אליו ולא ראו שום רגש באח הגדול... זה שרועי מאוהב זה מאה אחוז, למרות שהדרך שלו ילדותית לא נעימה ודוחה אותי אי אפשר לבטל את עניין האהבה אבל רק מצידו, :)

נשר100

New member
פאפא יקירתי מעכשיו כשמריה ורועי משלבים נשיקות וסקס

נראה שהלחצים ,הבלבול,ומצבי הרוח נעלמו אצל שניהם .ואהבה שורה גם אצל מריה וגם אצל רועי. לא דיכאון,לא נוזלת. ולא דכדוך.-"ואהבה אהבה כל הזמן"- ציטוט ממחזמר -i like mike

metoto

New member
רועי מעניין כי לא נצפה עוד נמושה כמוהו על המסך קודם

לא רועי זכה "באהבה" - הכסף של אבא זכה

נשר100

New member
הכניסו את אביבית וחבר הליצנים-כי ההפקה בטיפשותה לא ידעה

להפיק מהזוג המדהים מריה ורועי
את החומר ממנו בנוי ריאליטי מצליח
החומר היה בידיה וההפקה בחרה להעלים אותם

למעלה